Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: kako uštedjeti
hogare ne rise 7 20.00%
hogare glup si ko stup 8 22.86%
sve to treba jebat 22 62.86%
a? 14 40.00%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2012., 13:42   #61
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Samo?! Blago tebi!
Sorry, šala. Al tvoj minus mi se čini mikro mikro u usporedbi s mojim stanjem na tekućem
Ma znam da je moj mali u usporedbi s drugima, evo moj stari ima ohoho veći minus i još meni pomogne da mu ćera ne krepa od gladi. Mene spašava to šta nisam pokleknula i uzela kreditnu karticu, bila bi dužna ko Grčka

Evo ja sam stegla remen maksimalno, kuham doma, ne kupuju se oblizeke, za kućne potrepštine uzmem u dmu s onim popustima i to samo ono šta je jako potrebno, skuhana klopa se jede po manje više puta (to mi dobro došlo, jer gubim kile pa ću stati u staru robu, pa neću morat kupovat novo), uglavnom krpa se nekako zasad. Još čekam neke pare pa da poplaćam sve račune i platim faks apsolventsku.

Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
valkiro i kokoši
dva rijetko simpatična nicka i prokleto se dobro slažu s (iskazanom) osobnošću.
znam, sam sebi sam i prečesto nedorečen i molim vas da mi oprostite ako nisam bio dovoljno jasan...
A eto krivo te shvatismo. Ja nisam gledala tu emisiju, no suosjećam s tvojim razočaranjem, pošto ima hrpu sličnih njoj koji su puni ideja i savjeta kak uštedit i izvuć se iz govana. No lako je reć, a druga stvar to i učinit. Eto meni je želja biti učiteljka pa možda ispravim štetu koju je dotična napravila nad djecom

Nego meni je baš simpa taj tvoj nick
Baš smo ti obje simpa ha?!
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger