Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 01:34   #8721
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Dok on jako dugo ne moze da pronadje zensku jasno je u cemu je problem. Zene kad se zaljube puse mnoge gluposti od muskarca.
Miki ti je sve odgovorio u postu iznad. Ionako bi meni napisao da normalno da to kažem kad sam žensko, a zapravo to nije tako. On je muško, koliko znam, pa eto, možda njegove riječi više poslušaš. A i ostatak ekipe na ovoj temi.
calea is offline  
Old 18.09.2017., 02:16   #8722
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Dok on jako dugo ne moze da pronadje zensku jasno je u cemu je problem. Zene kad se zaljube puse mnoge gluposti od muskarca.
"Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me"

Da, svi mi pušimo gluposti kad smo zaljubljeni, ali ih pušimo prvih nekoliko puta, jer kad se jednom opečeš, teško da ćeš istu stvar popušiti ponovo. I nema tu ničeg tako lošeg, zajebemo se svi ponekad, neki manje, neki više puta, ali osoba koja će učiti na svojim greškama, teško da će ponovo napraviti istu grešku, izbjegavat će je.

No ti si vjerojatno mislio na ulete koje dečki rade i što sve govore samo da se dočepaju kreveta s ženskom. Ima hrpa uleta koje cure popuše, no to ovisi o njima i koliko su iskusne da skuže takav ulet i da reagiraju na njega. Velim, mlađim curama se možda i može prodati nekakva priča, ali starija ženska koja je prošla te neke stvari, teško da će pasti na ono što dečko proda. Možda čak i prođe nekaj ispod radara, pa se započne neki odnos, no tad se onda vidi dal je taj dečko ostao pri onome za što se predstavljao kad je uletavao i da li stoji iza svojih riječi. Svatko može prodati priču da je pun pogodak za cure, napričat kojekakve stvari samo da se dočepaju cure. al kad dođe do toga da mora djelima stati iza svojih riječi, tu se vidi onda tko je muškarac u pravom smislu te riječi, a tko nije. I tu iskusne cure znaju s kime imaju posla i lagano lansiraju odjeb.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 18.09.2017., 03:29   #8723
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
No činjenica je da s dečkom nekaj ne štima, ne štima pristup, ne samo prema curama, već i prema sebi i što se automatski defetistički postavlja prema svemu. Ja se zaista bojim kako su ti razgovori izgledali, kako su se postavili prema tim curama i što je njima kroz glavu prolazilo kada su vidjele njih dvojicu.
zato sam te napao, jer je ovo izrazito arogantan i 'svisoka' stav koji volis pokazivat zbog nekih svojih kompleksa ili slicno.

Kak ti znas da ne stima uzivo pristup kad ga ni ti ne znas? (ovo sam dolje komentirao)

i zamisli TI se bojis kako su ti razgovori izgledali, i kako je tim curama bilo.... kao da se radi o dva potpuna kriminalca, probisvjeta ili slicno.. pa ja tebe pitam tko si TI, da ovakve zakljucke izvodis?

da okej, lik ima problem... sve jasno.

jedna od glavnih stvari kod rjesavanja problema je pronalazak uzroka tog problema. ti (i mnogi drugi) polazite sa stajalista da je on djevac jer je problem u njemu. Kako ti to mozes znat, kad postoji realna mogucnost da je problem u njegovom okruzenju i okolnostima koje ga je potom dovelo do ovakvog stanja? sad nadalje jasno da se on mogao drugacije postavit nakon takvih okolnosti (jak/slab karakter itd.) ali meni je doista fascinantno kako tko god dodje ovdje na temu, ma i ne samo ovdje nego u real life-u bude etiketiran kao freak, weirdo, budala itd. jer je djevac ili ne znam nesto trece, i uvijek se pretpostavlja da je to njegovo stanje posljedica njegovog uzasnog karaktera, ludosti, idiotizma, stavec i najbolje da se ode lijecit jelda?

Ma jebem ti ja takva prejudice sranja, slazem se da se on treba promijenit neke stvari, no dok ne promjeni okruzenje nece nista bit od toga jer jedno ne ide bez drugog.

i netko je rekao da zene puse puno sranja kad se zaljube.. cista istina, a dakako isto vrijedi i za muskarce, prema tome ova cijela tema umjesto da bude usmjerena na mogucnosti i prilike za upoznavanje koje potom automatski rjesavaju problem djevicanstva, ona je usmjerena na nekakve pizdarije vezane za osobnost i slicno.... ajde bjezi, naravno da sto si bolji imas vece sanse, a i drugacije zracis pa prema tome svakako treba i tezit boljoj verziji sebe, ali sta ti to znaci kad nema zena oko tebe.

Jebes ti sve to kad ti poznanik od milijardu kila koji je alkoholicar ima curu jer je bio na pravom mjestu u pravu vrijeme... jedino cime on zraci je gravitacija. A s druge strane znam lika koji je ono 'svaka majka bi ga pozeljela za zeta' a suh ko barut, eto siguran sam da je problem u njemu

prilike, prilike i prilike, ali dobre prilike, realne prilike.

Quote:
Ne znam što je bio okidač da mene staviš u sve ovo,
okidac je sto nisi kompetentan da rjesavas/komentiras ovakve probleme/situacije.

da je netko dosao ovdje i pitao savjete ili prepricao situaciju kod upoznavanja online...da onda bi ti bio prava osoba za to

za sve ostalo sto ima veze sa real life situacijama kod upoznavanja naprosto nemas iskustva (sto tebi osobno nije minus, ali za diskusiju itekako jest) pa prema tome nisi kvalificiran.
flipflop7 is offline  
Old 18.09.2017., 09:57   #8724
Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
zato sam te napao, jer je ovo izrazito arogantan i 'svisoka' stav koji volis pokazivat zbog nekih svojih kompleksa ili slicno.

Kak ti znas da ne stima uzivo pristup kad ga ni ti ne znas? (ovo sam dolje komentirao)

i zamisli TI se bojis kako su ti razgovori izgledali, i kako je tim curama bilo.... kao da se radi o dva potpuna kriminalca, probisvjeta ili slicno.. pa ja tebe pitam tko si TI, da ovakve zakljucke izvodis?

da okej, lik ima problem... sve jasno.

jedna od glavnih stvari kod rjesavanja problema je pronalazak uzroka tog problema. ti (i mnogi drugi) polazite sa stajalista da je on djevac jer je problem u njemu. Kako ti to mozes znat, kad postoji realna mogucnost da je problem u njegovom okruzenju i okolnostima koje ga je potom dovelo do ovakvog stanja? sad nadalje jasno da se on mogao drugacije postavit nakon takvih okolnosti (jak/slab karakter itd.) ali meni je doista fascinantno kako tko god dodje ovdje na temu, ma i ne samo ovdje nego u real life-u bude etiketiran kao freak, weirdo, budala itd. jer je djevac ili ne znam nesto trece, i uvijek se pretpostavlja da je to njegovo stanje posljedica njegovog uzasnog karaktera, ludosti, idiotizma, stavec i najbolje da se ode lijecit jelda?

Ma jebem ti ja takva prejudice sranja, slazem se da se on treba promijenit neke stvari, no dok ne promjeni okruzenje nece nista bit od toga jer jedno ne ide bez drugog.

i netko je rekao da zene puse puno sranja kad se zaljube.. cista istina, a dakako isto vrijedi i za muskarce, prema tome ova cijela tema umjesto da bude usmjerena na mogucnosti i prilike za upoznavanje koje potom automatski rjesavaju problem djevicanstva, ona je usmjerena na nekakve pizdarije vezane za osobnost i slicno.... ajde bjezi, naravno da sto si bolji imas vece sanse, a i drugacije zracis pa prema tome svakako treba i tezit boljoj verziji sebe, ali sta ti to znaci kad nema zena oko tebe.

Jebes ti sve to kad ti poznanik od milijardu kila koji je alkoholicar ima curu jer je bio na pravom mjestu u pravu vrijeme... jedino cime on zraci je gravitacija. A s druge strane znam lika koji je ono 'svaka majka bi ga pozeljela za zeta' a suh ko barut, eto siguran sam da je problem u njemu

prilike, prilike i prilike, ali dobre prilike, realne prilike.



okidac je sto nisi kompetentan da rjesavas/komentiras ovakve probleme/situacije.

da je netko dosao ovdje i pitao savjete ili prepricao situaciju kod upoznavanja online...da onda bi ti bio prava osoba za to

za sve ostalo sto ima veze sa real life situacijama kod upoznavanja naprosto nemas iskustva (sto tebi osobno nije minus, ali za diskusiju itekako jest) pa prema tome nisi kvalificiran.
Vrh
calea is offline  
Old 18.09.2017., 10:02   #8725
Hmmm zašto ja smatram da uživo nekaj ne štima? Hmm, pa ne znam, možda zbog toga što je sve pisao ovdje pa na temelju toga izvlačim zaključke?
I više je nego jasno po njegovim postovima da njegovo rješavanje djevičanstva (da, on više nije djevac jer je bio kod kurve) nije apsolutno ništa promijenilo glede cura i mišljenja o njima, a kamoli pristup prema njima. Ponaša se ko dijete koje nije dobilo igračku i pazi ti fore, po njemu je cura trebala napraviti prvi korak jer pazi, on je sjeo blizu nje. Zabrij!

Inače, ti si neki dežurni odvjetnik i sudac u jednom? I ja tebe mogu pitati tko si ti? Jesi ti neka moralna verzikala ovog društva? Srećo draga, ovo je forum. Ako ti ne paše nečije mišljenje o nekom, zaobiđi, ne glumi zaštitnika tlačenih i izbavitelj id svih zala ovoga svijeta i od ljudi koji samo žele zlo. Njemu se ionako na razne načine pokušalo pomoći, usmjeriti, pa i utješiti, ali nikakvog utjecaja nije bilo na njega. I ja sam bio takav, još i gori, stariji forumaši će se i sjetiti svih mojih cviljenja i napadanja, pa sam na kraju morao pregrist i napravit nešto od jebenog života.

I odrasla je osoba, teško se više može vaditi na prošlost, na okolinu kad se u danaßnje vrijeme to može puno lakše napraviti. Veliki je korak preseliti se, ali on je i tu opciju isključio, pa očito onda ta okolina nije ništa kriva.

A u tebi vidim dozu ogorčenosti, možda i očaja jer ranjena zvijer će uvijek gristi kad je napadnuta, tako i ti sada. Braniš se s glupostima koje nemaju veze sa stvarnim životom jer u tvojem svijetu samo zgodni dobro prolaze u životu i sve se vrti oko izgleda i o tom ovisi uspjeh i kod žena. I sad ti meni reci, ako je sve to točno, kako sam onda ja kao prosječni luzer našao isto tako prosječnu curu ako to samo zgodni mogu postići? Mislim, odluči se onda.

A za kraj, ja ne znam kako sam se našao onda s toliko cura na kavi, uživo i da nemam iskustva s time? Òčito sam sve rješavao preko chata i foruma a uživo sam valjda šutio. baš čudno...
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 18.09.2017., 11:39   #8726
Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
a jesi blesav u pm, jel lijepo rekao clandestine da ju je pitao za broj. i odbila je. kaj sad ti hoces da on jos napravi? pa SAMIM TIME VEC DAJE DO ZNANJA da je zainteresiran.
Ni ti ne citas sa razumijevanjem, ako je citavo vrijeme bila neutralna konverzacija, bez flerta, "slucajnih" dodira, itd, onda joj nije pokazao da je zainteresovan prije samoga kraja kada je trazio broj.

Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
stalno lupas jedno te isto po svim temama muskarac ovo muskarac ono, a sam nemas kvalitetnu zensku na duge staze jer ocigledno nisi dovoljno zreo/te zenske koje vuces u krevet nisu dovoljno zrele za tako nesto.
Jer samo ljudi koji prakticiraju monogamne veze su zreli, a ako neko odluci nesto drugi nego sto ti odobravas, znaci da nije zreo, svako mora zivjeti onako kako si ti zamislio/la

Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
nemoj glumit nekog velikog muskarca jer to nisi.
Nije mi to cilj nikada ni bio, niti smatram da samo koliko je neko uspjesan sa zenama ga cini "velikim muskarcem"

Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
i ne bi radio shitni job u tim godinama.
Shitni job ne radim, bas naprotiv, vidis da nisi sve pohvatao/la kako treba. Samo ne znam zasto je sve ovo bitno, otkada sam ja postao teme i bitno je koji posao radim ?

Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
Nije im se svidio fizicki/nisu kliknule na njega i kraj price, nista cudno niti nista novo u musko zenskim odnosima.
Pa moguce je, i ja sam mu napisao da "tjera dalje"

Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
stalno ga jebes s tim vjeciti djevac jer neces poduzet korake, a covjek ti pise da je pitaj za broj, kaj daj joj uvali ruku u gacice i vidi kak ce reagirat ili sta?
To "jebanje" je dobronamjerno, vjerovao ti ili ne. Jer glavni problem neuspjesnih muskaraca je bas taj sto su previse pasivni.


Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
znam ekipu koja je vrh kvalitete po svim zenskim kriterijima pa opet nula bodova, a samo zato jer nisu okruzeni zenama pa niti itko zna da oni postoje.
Ko im brani da nesto poduzmu po tom pitanju ? Vidis da jeste problem u ne poduzimanje nikakvih koraka da promjenis svoju situaciju, upoznas zene.
Kao sto rekoh, to je problem kod muskaraca, ako ne kad vec izadju sa curom, onda je ovo sto si sam napisao, ne upoznaju cure nikako.
orhidej107 is offline  
Old 18.09.2017., 12:07   #8727
Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
Jebes ti sve to kad ti poznanik od milijardu kila koji je alkoholicar ima curu jer je bio na pravom mjestu u pravu vrijeme... jedino cime on zraci je gravitacija. A s druge strane znam lika koji je ono 'svaka majka bi ga pozeljela za zeta' a suh ko barut, eto siguran sam da je problem u njemu

prilike, prilike i prilike, ali dobre prilike, realne prilike.
Meni se cini da si i ti jedan od tih kojima ne ide sa zenama. Umjesto da slusas moje savjete, jer sam rijetki koji se trudi i actually daje konkretne savjete testirane u praksi koji mogu pomoci ljudima poput tebe, ti nesto pametujes i bavis se mojim izborom posla, kao da to ima veze sa icime

Sto se tice boldanoga, naravno da je problem u njemu, ili tebi ako si pod poznanik mislio na sebe
Ako ne upoznaje cure, problem je sto ih ne upoznaje. Nece da nista poduzme po tom pitanju, a ko je za to kriv nego on sam ? Nije mu sigurno niko drugi kriv sto ne prilazi curama, ne ide na dejting stranice, ne ide na nikakve aktivnosti gdje bi mogao upoznati cure i sl.

Ako upoznaje cure, a i dalje suh ko barut, a tako je privlacan, pa..ne onda sigurno nije problem u njemu
orhidej107 is offline  
Old 18.09.2017., 13:02   #8728
Da, sve je drugo problem, osim u njemu. Problem je okolina, problem su mediji, problem su ljudi i društvo današnje, problem je konjukcija Venere i Marsa, hrpa DRUGIH stvari su problemi, ali samo u njemu nije. I nije mu jasno. Nije kasno da se on osvjesti i pronađe sam svoj put, no sve mi se čini da se malo izgubio putem, pa sada luta i krivi sve drugo.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 18.09.2017., 15:02   #8729
miki sve se ja slazem sa tobom, pa umjesto da quotam samo cu reci svaka ti cast ti si jedan od rijetkih koji je poslusao savjete sto su mu ljudi davali, i uspio se promjeniti na bolje
Ja ne znam nijedan drugi primjer sa ovoga foruma, ljudi su defenzivni, misle da znaju najbolje, a realnost ih demantira, jer da su upravu, ne bi imali problema sa suprotnim spolom
orhidej107 is offline  
Old 18.09.2017., 15:43   #8730
Kako ja volim reć, defetistički su nastrojeni prema svemu i onda im je teško ostvariti nekakav uspjeh. Mislim jbt par cura sam znao upoznati na druženjima forumaša, opuštena je atmosfera, prođe prvo druženje, prođe drugo, dođe poruka, vidite se malo nasamo i eto, nikakvih problema. Bez traženja brojeva, moljakanja i cviljenja, lijepo opušteno sve.

I sad da se tako samo opušteno postave i uživo, da su i šaljivi, pa mora past koja cura na to, bez problema. No eto, ispada da ja nemam nikakvog iskustva sa razgovorom s curama uživo, pa ne znam kak je on prošao na ovom dejtu.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 18.09.2017., 17:00   #8731
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nitko od nas ovdje nema pojma šta je bilo tamo i kako se tko od njih ponašao i što je nju odbilo od njega. Štoviše, čujemo samo njegovu stranu i nema uopće razloga da prema tome sudimo o njezinim razlozima. Tvoje razloge smo čuli. Izgled i novci.

Miki, jako lijepo napisan post.
Naravno da imaš,napisao sam ono što se desilo.Šta treba,da ti dovodim i prijatelja i te cure ovdjeDaj prestani trolati ili samo otiđi kao što si se pojavila nakon par godina apstinencije.Dosadno a anema ti onog sa avatarom krtice?Osoba koju braniš je još uvijek nezaposlena i ne može naći nikoga uprkos stalno ponavljanim oglasima...tako da njegovi generički lifestyle savjete imaju nekoga značenja u offline životu već bi bio model uspjeha za ono što propovijeda
Clandestine is offline  
Old 18.09.2017., 17:06   #8732
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
miki sve se ja slazem sa tobom, pa umjesto da quotam samo cu reci svaka ti cast ti si jedan od rijetkih koji je poslusao savjete sto su mu ljudi davali, i uspio se promjeniti na bolje
Ja ne znam nijedan drugi primjer sa ovoga foruma, ljudi su defenzivni, misle da znaju najbolje, a realnost ih demantira, jer da su upravu, ne bi imali problema sa suprotnim spolom


samo što nije poslušao jer mu je bezbroj ljudi reklo da im više ne replicira i da sjaše,a realnost naviše demantira upravo takve koji i nakon toliko godina moraju postavljati oglase,dakle rugate se a i sami patite od istoga...
Clandestine is offline  
Old 18.09.2017., 17:11   #8733
Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
nemoj glumit nekog velikog muskarca jer to nisi. da jesi, ne bi zivio sa starcima (citam ja po temama pa sam pohvatao dosta toga vezano za tebe) i ne bi radio shitni job u tim godinama. drkas ovog clandestina iz posta u posta, a prva stvar koju sam zapamtio nakon prvog citanja njegovog upisa je da je pitao za broj i dobio odjeb, tj. ona je uzela njegov broj. Isto tako na gotovo svakoj temi i u stvarnom zivotu stalno se navode osobine i karakter koje su pozeljne kod muskarca, a koje je on napisao da su one rekle za njega. Nije im se svidio fizicki/nisu kliknule na njega i kraj price, nista cudno niti nista novo u musko zenskim odnosima.

stalno ga jebes s tim vjeciti djevac jer neces poduzet korake, a covjek ti pise da je pitaj za broj, kaj daj joj uvali ruku u gacice i vidi kak ce reagirat ili sta?
Ne vrijedi sada to previše analizirati,možda je nesvjesno on i u pravu bez obzira na osude samo jedne strane i možda sam i trebao,ono što hoću reći je da sam upravo i tražio taj broj da bi možda u budćnosti i bilo nešto od tog poljupca.
Clandestine is offline  
Old 18.09.2017., 17:17   #8734
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post

Sto se tice boldanoga, naravno da je problem u njemu, ili tebi ako si pod poznanik mislio na sebe
Ako ne upoznaje cure, problem je sto ih ne upoznaje. Nece da nista poduzme po tom pitanju, a ko je za to kriv nego on sam ? Nije mu sigurno niko drugi kriv sto ne prilazi curama, ne ide na dejting stranice, ne ide na nikakve aktivnosti gdje bi mogao upoznati cure i sl.

Ako upoznaje cure, a i dalje suh ko barut, a tako je privlacan, pa..ne onda sigurno nije problem u njemu
Zamolio bih te da više ne iznosiš ove neistine jer stvarno počinje da iritira.Ako želiš možeš da prevrtiš moje prijašnje postove pa da vidiš da nisam ni tvrdio da sam privlačan te da sam upisao aktivnosti kao ples i pokrenuo se u nekim drugim smjerovima."Ništa neće da poduzme","nije bilo flerta"(što nisam ni napisao) je samo u tvojoj glavi.
Clandestine is offline  
Old 18.09.2017., 17:21   #8735
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Naravno da imaš,napisao sam ono što se desilo.Šta treba,da ti dovodim i prijatelja i te cure ovdjeDaj prestani trolati ili samo otiđi kao što si se pojavila nakon par godina apstinencije.Dosadno a anema ti onog sa avatarom krtice?Osoba koju braniš je još uvijek nezaposlena i ne može naći nikoga uprkos stalno ponavljanim oglasima...tako da njegovi generički lifestyle savjete imaju nekoga značenja u offline životu već bi bio model uspjeha za ono što propovijeda
U niti jednom trenu se nisam tebi obraćala. Slažem se s Mikijem da je problem u tebi, jer je tako sa svima nama. Ovim postom si isto prikazao jednu svoju vrlo neprivlačnu stranu. Ako ne i više njih.

I da, Krtek mi je drag forumaš i žao mi je što ga nema. Ne vidim kakve to veze ima s ičim ili s tim što sam ukazala na to da nije u redu da se vrijeđa Mikija i njegovu curu.
calea is offline  
Old 18.09.2017., 17:30   #8736
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Naravno da imaš,napisao sam ono što se desilo.Šta treba,da ti dovodim i prijatelja i te cure ovdjeDaj prestani trolati ili samo otiđi kao što si se pojavila nakon par godina apstinencije.Dosadno a anema ti onog sa avatarom krtice?Osoba koju braniš je još uvijek nezaposlena i ne može naći nikoga uprkos stalno ponavljanim oglasima...tako da njegovi generički lifestyle savjete imaju nekoga značenja u offline životu već bi bio model uspjeha za ono što propovijeda
Ti izgleda i nisi za drugo neg ostat djevac do kraja

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 18.09.2017., 17:31   #8737
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A da je imati muda pa ne pljuvati po forumašima skriven iza klona?
pa i miki istinski pljuje ali bi mu se i oprostilo da bar to smije ponoviti uživo
Clandestine is offline  
Old 18.09.2017., 17:32   #8738
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Ti izgleda i nisi za drugo neg ostat djevac do kraja

:nerademismajlići:
isto kao i ti,idi se igraj bijelog viteza na Playstationu
Clandestine is offline  
Old 18.09.2017., 17:37   #8739
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
isto kao i ti,idi se igraj bijelog viteza na Playstationu
Hahahahahahahahahahahhahahha

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 18.09.2017., 17:38   #8740
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
pa i miki istinski pljuje ali bi mu se i oprostilo da bar to smije ponoviti uživo
Ovo ne kuzim bas?

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.