Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 14:54   #1001
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
A crypto valuta će ti kao riješiti problem proždrljivog aparata, koji nas pljačka i guši do iznemoglosti? Daj odrasti više.
o kojem aparatu pricas ? RH ?
RayBan is offline  
Old 22.09.2017., 16:00   #1002
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
o kojem aparatu pricas ? RH ?
RH-aparat, odaaavno je već 'na aparatima'.
dielektrik is offline  
Old 22.09.2017., 16:18   #1003
truplo, isto kao i punk
Jo_Munja is offline  
Old 22.09.2017., 19:58   #1004
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Bude li većina ljudi ubijeno, a preostali neplodni zbog radijacije ili toliko ustrašeni i u tolikoj patnji da im se neće dat razmnožavat, nad kim će onda ""gospodin"" S gospodarit?
Pročitala sam jednom negdje, što je Sotonin krajni cilj.
Totalno uništenje ljudske rase.
Sve ostalo,kršenje ili odbacivanje Zapovijedi ,zavođenje i navođenje na izdaju Boga,vrijeđanje, mržnja, ne priznavanje da Bog uopće postoji,je Sotonina osobna osveta Bogu radi stvaranja ljudskog roda i ljubavi prema istom.A osobito davanje ljudima slobodnu volju tj mogućnost izbora,što navodno anđeli nemaju,već su bezpogovorni izvršitelji Božje volje.
Dakle njemu ljudski rod uopće nije potreban.Ali užitak mu je zlostavljanje ljudi ne osobno, već djelovanjem na njih same tako da su ljudi na najokrutnije načine zlostavljani od pripadnika vlastite vrste.

A upravo to se i događa.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 22.09.2017., 21:09   #1005
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Pročitala sam jednom negdje, što je Sotonin krajni cilj.
Totalno uništenje ljudske rase.
Sve ostalo,kršenje ili odbacivanje Zapovijedi ,zavođenje i navođenje na izdaju Boga,vrijeđanje, mržnja, ne priznavanje da Bog uopće postoji,je Sotonina osobna osveta Bogu radi stvaranja ljudskog roda i ljubavi prema istom.A osobito davanje ljudima slobodnu volju tj mogućnost izbora,što navodno anđeli nemaju,već su bezpogovorni izvršitelji Božje volje.
Dakle njemu ljudski rod uopće nije potreban.Ali užitak mu je zlostavljanje ljudi ne osobno, već djelovanjem na njih same tako da su ljudi na najokrutnije načine zlostavljani od pripadnika vlastite vrste.

A upravo to se i događa.
Procitala si Ti draga amary mnogo toga al ne treba sve poverovat.

Bog se ne deli na dva dela pre svega.. sve je to on samo mi ljudi u nedostatku svesti pomisljamo kako mrak doista postoji.

Balans se ne sme narusiti.. takav je citav univerzum .. nema djavo nikakve veze swwIII vec ponavljam nedostatak ljudske svesti.
__________________
end
iormas is offline  
Old 22.09.2017., 21:12   #1006
Dobro ne kazem da nam nije i namesteno jel ovi sto vode show znaju za te stvari a ne govore nam vec namecu sled dogadjaja po nekom planu.

U svakom slucaju zivi bili pa videli
__________________
end
iormas is offline  
Old 22.09.2017., 21:17   #1007
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
nema djavo nikakve veze swwIII vec ponavljam nedostatak ljudske svesti.
Taj se nedostatak svijesti između ostalog, očituje kad kažeš običnim ljudima da civili nebi trebali niti ratovat, niti stgradavat u ratu. Nego da isključivo vojnici trebaju ratovat. I kad bi svi gledali na takav način, da bi posljedice rata bile mnogo blaže, mnogo manje ljudi bi bilo uključeno u njega.

Još kad im pokušaš objasniti da vojnici moraju slijediti nekakav kodeks časti da smiju ratovat samo protiv vojnika, da nijedan projektil ne smije pasti na civile - inače su ništa drugo doli serijske uboice, - da u bitci vojnici ne smiju napadati onoga tko je nenaoružan, onoga tko se boji, onga tko spava, onoga koji se predao, onoga koji se boji... da obrana prilikom napada mora biti taman dovoljno jaka da neutralizira napad, a ne da recimo netko te napadne konvencionalnim oružjem, a ti njega rokneš atomskom bombom............. ljudi te gledaju blijedo ko nekog malog majmuna i govore da su to pusti ideali, pa onda govore o narodnosti, nacionalnosti i ostalim sranjima kojima ih ""elita"" drogira samo kako nitko od ""elite"" nebi osobno morao iči u rat, nego da gurne u njega obične civile.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 23.09.2017., 01:43   #1008
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Bude li većina ljudi ubijeno, a preostali neplodni zbog radijacije ili toliko ustrašeni i u tolikoj patnji da im se neće dat razmnožavat, nad kim će onda ""gospodin"" S gospodarit?
Pa to mu je i plan. On mrzi čovječanstvo. Preostale ljude će pokušati pridobiti na svoju stranu. Ako ne uspije, znaš i sam što slijedi.
klokanovac is offline  
Old 23.09.2017., 01:47   #1009
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
o kojem aparatu pricas ? RH ?
Ne samo hrvatskom, već i globalnom. I drugdje se krade, ne samo kod nas.
klokanovac is offline  
Old 23.09.2017., 02:02   #1010
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Procitala si Ti draga amary mnogo toga al ne treba sve poverovat.

Bog se ne deli na dva dela pre svega.. sve je to on samo mi ljudi u nedostatku svesti pomisljamo kako mrak doista postoji.

Balans se ne sme narusiti.. takav je citav univerzum .. nema djavo nikakve veze swwIII vec ponavljam nedostatak ljudske svesti.
Naravno da se ne dijeli na dva dijela. Sotona nije nikakav Bog. On je manji i od nas ljudi, obični manipulator i prevarant, koji se okrenuo protiv Boga. Normalno da imamo manjak svijesti kada nas varaju. Prevareni smo i izmanipulirani. Guše nas u neznanju.

I tvoja znanost, koju ovdje promičeš o svemiru, isto je djelo Sotone. Cijeli univerzum o kojemu ti pričaš nama ovdje je ništa drugo nego jedna velika laž i manipulacija, tzv. đavolja kreacija. Precijenjeno mi je nekako tog lika zvati i Đavlom. Treba ipak zaslužiti taj naziv, a to što on radi ljudima je s njegove strane prilično jadno. I s pravom kažem jadno, jer već je izgubio bitku nakon isusove smrti. Iza njegovog trulog svijeta nalazi se još ljudske populacije i to besmrtne ljudske populacije. Dakle, on je osuđen jednostavno na poraz. Ovaj svijet je jedino što ima.
klokanovac is offline  
Old 23.09.2017., 09:50   #1011
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Naravno da se ne dijeli na dva dijela. Sotona nije nikakav Bog. On je manji i od nas ljudi, obični manipulator i prevarant, koji se okrenuo protiv Boga. Normalno da imamo manjak svijesti kada nas varaju. Prevareni smo i izmanipulirani. Guše nas u neznanju.

I tvoja znanost, koju ovdje promičeš o svemiru, isto je djelo Sotone. Cijeli univerzum o kojemu ti pričaš nama ovdje je ništa drugo nego jedna velika laž i manipulacija, tzv. đavolja kreacija. Precijenjeno mi je nekako tog lika zvati i Đavlom. Treba ipak zaslužiti taj naziv, a to što on radi ljudima je s njegove strane prilično jadno. I s pravom kažem jadno, jer već je izgubio bitku nakon isusove smrti. Iza njegovog trulog svijeta nalazi se još ljudske populacije i to besmrtne ljudske populacije. Dakle, on je osuđen jednostavno na poraz. Ovaj svijet je jedino što ima.
Vidi ako mitoloski gledamo , mozemo sotoni pripisati zlodela a Bogu dobra dela i stvaranje sveta..sotone, ljudi...

No ako gledamo realno, Bog je sama geometrija tj sama Svest i olicenje iste, stoga bez njega ne moze postojati ni mali nokat na sotoninom noznom palcu, ili kopitu sta god imao po volji koga veruje u njega.. u svakom slucaju nista sem Boga ne moze postojat...tj Svesti..cak i kad si onesvescen njegova Svest je tu.. sto si Ti...ustvari..no..

Samo sam amary hteo ukazat da je bzv kriviti nepostojeceg sotonu dok smo tolko nesvesni prirode stvarnosti oko sebe..

to crkva i multikompanije sa novim verzijama biblija i reklamama zele da mislimo kako je sotona kriv.. samo nas zastrasuju od pamtiveka...najvece ubice ikada..

a dotle ne znamo gde udaramo...jos se na kraju i medjusobno posvadjamo

Pitaj kineze ili indijce ili neki drugi narod sem vecinski hriscanskog i uglavnom se smeju na tu hriscansku izmisljotinu o sotoni i paklu.

Energija je svugde oko nas i mogucnost pravilnog kanalisanja iste.. nema tu nikakvog sotone sem u knjigama , filmovima pa glavama...
__________________
end
iormas is offline  
Old 23.09.2017., 21:40   #1012
Sjeverna Koreja: Nakon Trumpovih uvreda, udar raketama na Ameriku je neizbježan

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...an/996389.aspx

onda možemo očekivati bum uskoro??
svjpromatrac is offline  
Old 23.09.2017., 22:12   #1013
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Procitala si Ti draga amary mnogo toga al ne treba sve poverovat.

Bog se ne deli na dva dela pre svega.. sve je to on samo mi ljudi u nedostatku svesti pomisljamo kako mrak doista postoji.

Balans se ne sme narusiti.. takav je citav univerzum .. nema djavo nikakve veze swwIII vec ponavljam nedostatak ljudske svesti.
Moj odgovor je u stvari bio upućen forumašu piskavcu koji se pitao,nad kime će
sotona vladati...
Nije moje osobno uvjerenje,(mada sam vjernica).
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 24.09.2017., 07:19   #1014


Svi na broju?
Preživjeli smo i 23.09...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 24.09.2017., 09:44   #1015
Quote:
Dobar posao sa smakom svijeta

Amerikanci su već i za vrijeme hladnog rata rado pravili vlastita, privatna atomska skloništa. Proizvođači takvih bunkera opet zadovoljno trljaju ruke i skloništa se opet naveliko grade. ...
http://www.dw.com/hr/dobar-posao-sa-...eta/a-40587094

... pa "tako" i ova tema traje.
dielektrik is offline  
Old 24.09.2017., 11:49   #1016
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ne samo hrvatskom, već i globalnom. I drugdje se krade, ne samo kod nas.
Pa kradi i ti..sta kmecis stalno.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 24.09.2017., 11:50   #1017
Quote:
amary kaže: Pogledaj post


Svi na broju?
Preživjeli smo i 23.09...
Nista od potresa.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 24.09.2017., 17:38   #1018
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Nista od potresa.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
bio je 7.1 ali ne na kopnu već u moru uz Kaliforniju
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 24.09.2017., 19:24   #1019
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Nista od potresa.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Pusti potrese...hoće li luđak Trump napasti drugog luđaka Kima?
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 25.09.2017., 10:28   #1020
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Pusti potrese...hoće li luđak Trump napasti drugog luđaka Kima?
nece jer nema muda, mozda poleti koja raketica reda radi.
Niti se ne pripremaju za konkretni napad.
Sa Clintonicom se nebi mogo ovako zahebavat.
RayBan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.