Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2007., 20:00   #21
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Moja prija nije cak niti preko noci ostala u bolnici.
nakon operacije isti dan doma?
nisam liječnik, ali meni je to malo.. čudno.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 20:01   #22
Budimo realni, ako si već ideš odrezati pola cice, zar je važno ostaješ li u bolnici dva ili pet dana?

A ako ideš zahvat raditi u SAD, onda ćeš platiti i put i smještaj i zdrastveno koje tamo nemaš.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 20:15   #23
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
a gdje to živiš pa da se grudnjak s D košaricama može nać samo u specijaliziranim prodavaonicama, samo za preko 1oo USD, i samo bapski model?
Oke, sa $100 sam pretjerala
Ali nisam apsolutno nigdje našla (u dućanu, ne preko kataloga, ne kupujem ih ako ih ne mogu probati) neki lijepi grudnjak, korzet, bla bla, bilo što od malo.. ono.. seksipilnijih reklobise autfita, naravno koji mi paše, i nema gaće broj 100.
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 20:22   #24
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
imam frendicu, 20 godina ima i fura peticu. i vjeruj mi, želi ih smanjit jer nemre nać normlanu odjeću, jer nemre potrčat a da ju ne počne ful bolit, nemre spavat na trbuhu, izgleda zbog njih 10kg deblje, vise od tezhine dosta ... i većina ljudi ju vidi samo kao malu sisatu glupačicu.
dakle, ne bih hvala.
Bože, zezam se. imi18 je shvatila.

Uglavnom, mislim da žene prelako idu pod nož. Nekima jest teško ali postoje vježbe za kralježnicu i jačanje mišića pa si osobe mogu malo olakšati. Jasno, nekima neće ništa pomoći.


A sad evo nekoliko odgovora na pitanja koja su se postavila na topicu. O liječnicima ne znam ništa pa ih tako i ne preporučujem ali svim zainteresiranima toplo preporučujem Google.


http://www.estetskikirurg.com/smanje...kih-grudi.html

KORISNE UPUTE ZA PACIJENTA

• Pacijent treba prije operativnog zahvata obaviti internistički pregled (EKG) i laboratorijske pretrage krvi. Te se pretrage obavljaju izvan naše ordinacije.

Ova se estetska operacija izvodi u općoj anesteziji, koju vodi vrhunski stručnjak, liječnik anesteziolog. Operacija je bezbolna za pacijenta.

Boravak u ordinaciji je 24 sata, nakon čega se pacijent upućuje na kućnu njegu.

Boravak u Zagrebu je 7 do 10 dana (za pacijente koji nisu iz Zagreba).

Oporavak i izostanak sa posla je 14 dana. 14-ti dan se skidaju šavovi sa operativnog reza. To se ne mora obaviti u našoj ordinaciji. Nakon 14 dana oporavka (kućne njege) pacijent se može uključiti u normalne životne i profesionalne aktivnosti. 30 dana iza operacije pacijent se mora čuvati od težih fizičkih aktivnosti i dizanja teških tereta.
Boravak u Zagrebu


http://www.poliklinika-maletic.hr/es...plastika-.aspx

Nakon operacije boravi se u stacionaru Poliklinike jedan dan. Za desetak dana vade se konci. Također, desetak dana poslije operacije potrebna je pošteda od težeg fizičkog posla rukama. Dva mjeseca nakon kirurškog zahvata treba nositi specijalni čvrsti grudnjak. Šivanjem rane po principima estetske kirurgije postiže se neznatno vidljiv ožiljak.


http://www.mariozambelli.com/hrv/ind...d=sm_g&nd=sm_g
Kolodvorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 20:24   #25
kupi gaće odvojeno. a o tome gdje se mogu kupiti grudnjaci koji nisu bapski, a za velike sise su, se već pisalo na forumu, pa guglaj. probaj ko keywords upisat alexxx lali puna grudnjak
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 20:28   #26
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
zanima me da li se koja dama sa foruma odvažila na smanjenje grudi
vis.... i mene je to zanimalo... dobro... i ja sam jos mlada... mozda i pretjerujem... ma ne znam... najvise mi smeta to s odjecom (naprosto popi*dim kad ne mogu navuc majicu na sise)... al ne znam... na meni to mozda i ne izgleda tako cudno s obzirom da sam cijela velika pa se ne isticu toliko
 
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 20:59   #27
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
nakon operacije isti dan doma?
nisam liječnik, ali meni je to malo.. čudno.
pa minimally invasive procedura, nece te kasapiti i mrcvariti tu. A ako si stabilna i ne osjecas se lose, bolje ces se osjecati doma nego u bollnici.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:37   #28
sori, ali nije mi jasno kako misliš "isplativo"?
jel kao kad kupiš golfa dizela pa računaš da je isplativ jer ćeš ga dobro prodati?

uostalom, i sama veliš da čekaš nakon trudnoće, dojenja i svega... do onda će sigurno biti i nešto novo na tom polju
__________________
stisnimo se
sardina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:41   #29
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
pa minimally invasive procedura, nece te kasapiti i mrcvariti tu. A ako si stabilna i ne osjecas se lose, bolje ces se osjecati doma nego u bollnici.
operacija dojki pod općom anestezijom je minimalno invanzivna procedura nakon koje se isti dan ide doma? kažem, nisam liječnik, ali ne bih dala da mi pod općom anestezijom reže sisu netko tko će me isti dan pustiti doma. smatrala bih takvoga neodgovornim. možda je to moje mišljenje utemeljeno na mom nepoznavanju medicine, ne ulazim sad u to. vjerojatno postoji netko kompetentniji od mene.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:50   #30
Ma sve u redu alex. Ovisi od osobe do osobe. Nitko te ne salje kuci u kriticnom ili nestabilnom stanju.
Znala sam jednog koji je nakon ekstrakcije zuba morao u bolnicu.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 23:15   #31
Evo jedno relativno nedavno iskustvo moje frendice (prije nešto manje od godinu dana). Imala je zbilja ogromne sise i velike probleme s kičmom pa joj je doktor preporučio da ih smanji jer će s godinama biti samo gore, a nema više 20.
Otišla je jednom našem estetskom kirurgu, onabila krven i ostale pretrage i nakon toga joj smanjili sise. Komplikacija nije imala nikakvih, jedino je nakon operacije neko vrijeme morala paziti da ne diže teške stvari. Mislim da je išla na prematanja zavoja i što je već bilo potrebno. Dobila je nekakve lijekove protiv bolova ako ustreba, iako nije ni trpila bolove. Sad je jako zadovoljna, i dalje su pristojne veličine, ali ne zadaju joj probleme nikakve. Cijena je bila oko 14 000kn ako se ne varam. Kaže da se preporodila nakon toga.
Gaelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 00:33   #32
imi 18 pa koje su ti ostale mjere kad ti je 5-ica prevelike?
Ja sam cijeli zivot imala 5-icu i nisam imala problema ni s grudnjacima ni s korzetima.
Sad imam DD, i nemam ni sad neke prestrasne probleme, ni bapske grudnjake.
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 04:12   #33
Quote:
sardina kaže: Pogledaj post
sori, ali nije mi jasno kako misliš "isplativo"?
jel kao kad kupiš golfa dizela pa računaš da je isplativ jer ćeš ga dobro prodati?

uostalom, i sama veliš da čekaš nakon trudnoće, dojenja i svega... do onda će sigurno biti i nešto novo na tom polju
Upravo tako
Ali ono, nakon trudnoće i dojenja čini mi se da će se stvari samo pogoršati
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 04:19   #34
Quote:
talia kaže: Pogledaj post
imi 18 pa koje su ti ostale mjere kad ti je 5-ica prevelike?
Ja sam cijeli zivot imala 5-icu i nisam imala problema ni s grudnjacima ni s korzetima.
Sad imam DD, i nemam ni sad neke prestrasne probleme, ni bapske grudnjake.
Eh, veli alexxx da se tu već pričalo o tome, pa ću potražiti
Ja sam oduvijek imala probleme s time, nijedno ljeto poštenog badića, nikad nekog lijepog ženstvenog grudnjaka (sem onih običnih, znas ono, obični crni, obični bijeli i to), uvijek mi se čini da bi majice ljepše stajale sa nekom ovećom dvojkicom

Ajoj, ma ja mislim da sam samo totalno iskompleksirana zbog toga, uostalom sigurno znaš kako je to, cura s najvećim sisama u razredu, pa cura s najvećim sisama na poslu, pa cura s najvećim sisama na faksu

Izgleda da sam to sve uzimala malo previše srcu, jer sada jedino što hoću je riješit ih se!! I da budu lijepe oble i pozicionirane tamo gdje bi trebale biti, a ne 10 cm ispod
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 07:46   #35
eh i ja imam isti kompleks koji nije nužno problem... imam cice 95 D( mislim da je to 5-ica ) i uvijek sam bila bolesno iskompleksirana na njih iako su sve moje frendice htjele imati baš takve sise. problem je naravno bio u gurdnjacima i badićima,ali onda sam se raspitala i sad su moje muke završene. Etam ( MAgma na Ilici ) ima velikih brojeva...doduše,nije neki preveliki izbor ali ja sam uz redovito praćenje istog skupila nekih 5,6 prekrasnih grudnjaka koji čak nisu niti sa punom košaricom i sad su mi sise ko avion. stoje ravno,ne vise, lijepe oble i sve je super. onda sam imala problema i sa bradavicama jer na tako ogromnim sisama imaš i ogromne bradavice koje se ukrute kad je vani recimo zima i onda strše prema van,a ja se crvenim. e onda sam pak našla postavljene grudnjake od neke švedske firme ( zaboravih kako se zovu ) i sad fakat nemam nikakvih problema osim onog djela ide sisulja ili jebote kolke sise imaš,ali to me više ne dira tako ko prije...što se tiče badića imala sam gadnih problema. imam isti badić već 3 godine Liscin i nije loš,ali je čisto crni bikini koji je u svom prvotnom izdanju imao čak i kričić među sisama.to je kao bio modni detalj...prestrašno!!!! ali sam to skinula,a čisto crni bikini i nije tako loš izbor. ove godine ću piknut badić od te švedske firme .....joj,mislim da se zove LaMar ili tako nešto.ima i La i Mar u sebi ali sad kako poredano nemam ti pojma. dakle, baba iz tog mog dućana je rekla da Lisca ništa ne valja i da će ove godine naručiti par badića velikih brojeva pa da si izaberem....eto to ti je to.ja se razvezala,ali znam kako ti je pa mi je tema srodna....ajde pusa i ne očajavaj...jooooooooj viš skoro sam zaboravila.negdje u Gundulićevoj je prije postojao dućan koji je prodavao korektivne grudnjake..tamo sam si uzela jedan grudnjak za 450,00 kuna ali je bio bolji od plastične kirurgije..
zacka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 09:15   #36
Ja sam to kao tinejdzerka sanjala napravit.Htjela sam da me se gleda ko licnost, kao cure iz francuske revolucije a ne samo hodajucu sisu.
Sad ne bih.
__________________
* obviously, will lose 8kgs. Number two: will find nice sensible boyfriend and not continue to form romantic attachments to alcoholics, workaholics, peeping-toms, megalomaniacs, emotional fuckwits or perverts.
Loose Pants Diet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 10:50   #37
baš,gravitacija je kurva možda bi smo u svemiru bile zadovoljnije

već sigurno 10-ak godina kad započnem ovu temu nailazim na gro nerazumijevanja-jesi ti luda-žene idu na povećanje a ti bi na smanjivanje-ja bi bila sretna da imam takve itd.itd.itd.....

mogu svima sa sigurnošću reći da nitko nebi bio sretan s takvima,prvo izbacimo neke zgodne filmske scene s velikim sisama npr,obučeš neki topić na bretele a ono sise ispod izgledaju fenomenalno,ili onaj badić na trokutiće pa može i manji broj samo za bradavice,ili još bolje,ujutro se digneš,obučeš mantil neki lagani,dolazi onaj za očitavanje struje,ti bez kompleksa otvoriš vrata što je očito,očito je....ili ležiš na leđima,i gledaš u svoje sise u nedostatku drugog hobija i diviš se....sve prekrižiti.....svi misle,to se lijepo upakira,digne na nos,pa piči...ajd ti to digni pa nema tog grudnjaka koji će sise velike težine držati na potpuno kontra mjestu od onoga gdje one žele biti

ponekad imam osjećaj da mi se pol života vrti vezano uz sise.....majice na bretele nemrem nositi nikako jel su mi naramenice od grudnjaka široke ko 10 bretela....kad kupuješ majicu moraš računati na onaj dio koji će se pogubiti preko sisa pa će automatski biti kraća,uvijek trebam veći broj svega,jel inače nemrem zakopčati niš.....godinama sam se mučila s grudnjacima,i samo onaj tko je to prošao može razumjeti,sad ajde bar u jednom dućanu nađem grudnjak koji traje do godinu dana max,jel od pranja gubi formu-ok je al to više nije to....vi s malim sisama ne znate taj problem jel vi polažete grudnjak lijepo na sisu,a mi obrnuto zaguravamo o badićima uopće neću komentirati,to su stravične noćne more,za to bi trebala poseban topic...onaj materijal uobičajeni se rasteže u vodi,ma užas....

neki ljudi su mi govorili kroz život da im se baš sviđaju moje sise,ja im iskreno rečeno ne vjerujem,odnosno vjerujem u smislu kao što se svima nama sviđaju neki specifični ¨nedostaci¨ (ili viškovi ) pa tako volimo trbuščiće,podbratke,ćele,nosonjiće i slično....ali kod hrpe žene to uopće nije estetski lijepo....nemrem hodati bez grudnjaka jel me smeta ili boli,kad trebam dobiti mengu,imam osjećaj da nosim eksplozivne naprave sa sobom,kao da opće nisu moje,spavanje je isto zanimljivo iskustvo,kad se okrećeš na drugi bok,prvo ti,pa jedna pa druga i tako unedogled,ah zaboravila sam spomenuti kako krasno izgledaju sise sa strijama kad nekontrolirano izrastu u pubertetu a ja nikad čula za bademovo ulje,kičma me boli po defaultu....i onda još pored svega su svi impresionirani kak ti imaš velike sise.....nama to nije niš novog,uvijek smo bile prve po nečemu,kak je neko napisao,škola-faks-posao...mogla bi se kandidirati sad za kvart

i da se razumijemo-nisam ja isfrustrirana kaj ja imam velike sise,ja bi umrla od sreće da imam neki D....ja sam isfrustrirana kaj mi se ne sviđaju i zdravo-one jadne stoje koliko mogu stajati,pa neće zaboga rasti pod 90 stupnjeva od tijela a inače nosim 85F,ali svaki put kad se udebljam par kila moram promijeniti košaricu,jel inače počnu kipiti van iz grudnjaka pa onda imam 4 sise kao krava....one su veliki dio mene i rastu proporcionalno.....mada,to je još uvijek manje zlo nego što će biti ako daj bože počnem mršaviti

o operaciji sam razmišljala otkad imam ovaj problem,no sam čula da onda eventualno postoji neki problem s dojenjem....ne znači da sam dobro čula,ali nisam se nikad raspitala dovoljno jel još nisam rodila,pa čekam taj svečani trenutak u mom životu da vidim kakva me onda farsa čeka s moje dvije prijateljice
eto,toliko od mene....sad se osjećam malo lakše

Zadnje uređivanje Septembar : 15.03.2007. at 14:52.
Tapirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 12:24   #38
napokon ova tema.. i ja bi na smanjenje grudi.. nosim 95 C, dosta sam niska.. leđa već otkazuju, sise prema dolje lagano.. također neki komplet recimo za sebe ne mogu naći.. svi grudnjaci moje veličine koje nađem su babski.. badiće kupujem u benettonu jer jedino tamo mogu kombinirati veličine gaćica i gornjeg dijela..
isto ružni nadimci i tak.. definitivno mi smetaju, privlače pažnju, što mrzim.. sa odjećom nemam tolikih problema.. ali sam čula da je to jedna od kompliciranijih operacija i da nakon operacije treba na korekciju..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 13:22   #39
Quote:
Tapirka kaže: Pogledaj post
o operaciji sam razmišljala otkad imam ovaj problem,no sam čula da onda eventualno postoji neki problem s dojenjem....ne znači da sam dobro čula,ali nisam se nikad raspitala dovoljno jel još nisam rodila,pa čekam taj svečani trenutak u mom životu da vidim kakva me onda farsa čeka s moje dvije prijateljice
eto,toliko od mene....sad se osjećam malo lakše
Odlični postovi U sridu!!
E, samo da ti velim za ovo za dojenje.. Pa nije isplativo napravit prije trudnoće iz par razloga:
1. U trudnoći se povećaju. I to DOSTA.
2. Poslije dojenja i to.. Čuj, kaj da to velim, prema gore sigurno ne idu
3. Oni mliječni kanalići u bradavicama mogu biti zaštopani/prekinuti kao posljedica operacije Tako sam i ja čula.. Možeš imati velikih problema sa dojenjem..

E sad, najbolje čekati.. Al opet s druge strane, dok ja to izrodim sve šta planiram već ću imat 40 i muža dosta godina (po nekoj logici, nadam se), i neće me više smetat sise

Nadajmo se bar..
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 15:55   #40
Nemoj za Boga miloga sise smanjivat!
Ja imam DD cup i imam slicne probleme s pronalaskom grudnjaka, badica pogotovo, ali to su "slatke muke", na kraju uvijek nadjem nesto prihvatljivo.

Meni nikad, ali nikad nije palo na pamet da ih smanjujem, da se mene pita bile bi jos i vece!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.