Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2008., 20:21   #201
Strijelac i Strijelac

Po nekim astrološkim istraživanjima idealan partner za Strijelca je uvijek i samo drugi Strijelac, ma koliko se mi slagali s time ili ne. Čini se da si ovo dvoje ljudi idealno odgovara, i po karakteru i po navikama, a jednako tako i u krevetu i u svakodnevnom životu. Nisu ljubomorni, ne traže previše pažnje, ne više od one količine koju i daju, nisu posesivni i ne traže ekskluzivno pravo na svojeg partnera što im oboma ostavlja dovoljno prostora za sve ostale ljude u njihovom životu kojih se oni nikada ni po koju cijenu neće odreći. Oboje su vrlo slobodoumni, neovisni, dovoljno inteligentni da shvate da ako daju dovoljno slobode drugoj strani i sami neće nikada biti s ničime ograničavani i da će ih to održati dovoljno dugo zajedno da mogu reći da imaju uspješan i dugotrajan brak. Njihovi osjećaji jednog prema drugom, neće nikada biti dovedeni u pitanje, pa njih dvoje i dugo vremena kada se i ako se rastanu, ostati vezani jakim prijateljstvom i zajedničkim prijateljima.
Vrlo dobra, čak i idealna kombinacija dvaju znakova koji doslovno, pripadaju jedan drugome.


Strijelac i Jarac

Već na samom početku ovo dvoje ljudi shvatiti će da nisu jedan za drugoga, da si ne odgovaraju ni 15 %, ali ipak neće naći dovoljno razloga da se ipak ne upuste u vezu, barem u neku kratkotrajnu avanturu. Strijelca će odmah privući ozbiljnost i hladnokrvnost kojom Jarac zrači, pa će se odmah pri prvom susretu Strijelac baciti na svoju novu žrtvu sa svim svojim raspoloživim sredstvima zavođenja, a Jarac ne bi bio Jarac kada ne bi prihvatio igru lovine koju mu tako slatko sprema njegov Strijelac. Iako je Jarac usamljenik i dobro je poznat po svojoj tvrdokornosti i nepristupačnosti koju ima prema ljudima, on će uvijek dozvoliti jednom prpošnom i zabavnom Strijelcu da ga nasmije do suza, pričajući mu o svojim posljednjim seksualnim iskustvima sa neobičnim ljudima na neobičnim mjestima, što će mu sigurno, ako ništa drugo onda uljepšati njegov dan i popraviti mu raspoloženje. Nitko ne može nasmijati Jarca kao Strijelac, a Strijelca ne može nitko tako dobro spustiti na zemlju kao Jarac i ako se uspiju prilagoditi mogu dugo ostati zajedno.
Mogućnosti za dobru vezu su male, ali ako ništa drugo ovo dvoje ljudi će se uvijek jako dobro zabavljati.


Strijelac i Vodenjak

Ako itko zna uživati u životu, pogotovo ako se radi o životu u dvoje, onda su to sigurno Strijelac i Vodenjak, dva znaka koja obožavaju život i sva njegova velika ali i mala zadovoljstva koja im donosi. Oboje će se odmah prepoznati, čim se prvi puta upoznaju, znati će da su stvoreni jedno za drugo, jer je bitna samo jedna stvar koju će odmah podijeliti jedan sa drugim, a to je ogromna strast prema životu i avanturama. Oboje su vrlo inteligentni, nemirni, avanturistički raspoloženi, sa spremljenim koferima da u slučaju dobitka na lotu odmah otputuju na drugi kraj svijeta u potrazi za novim uzbuđenjima. Oni će zajedno otkrivati nove stvari, svaki zarađeni novčić koji im nije nužno potreban stavljati će na poseban račun upravo namijenjen njihovim strastima za putovanjem i avanturama, pa ćete ih češće naći u avionu, nego u tramvaju, ili prije na biciklu nego u automobilu. Oboje su i veliki kockari, pa se često u životu nađu u dugovima zbog te svoje slabosti, no jedan drugome uvijek sve opraštaju, pogotovo svakodnevno koketiranje sa kolegama, jer su jedan drugome u srcu uvijek vjerni i odani.
Vrlo dobra, čak i savršena veza koja će trajati dugo vremena, pa makar bili i samo prijatelji.


Strijelac i Ribe

Ovo je kombinacija na koju astrolozi često nailaze i jedna je od češćih koje se pojavljuju u obliku trajne i stabilne veze. Ribu će uvijek Strijelac uspjeti zavesti, ne samo svojom inteligencijom, elokventnošću i seksualnošću, već i svojom životnom snagom koju zrači, a i svojim velikim životnim iskustvom sa kojim se voli hvaliti. Riba je pak visoko duhovno biće, pa će se svaki Strijelac odmah uhvatiti za njezinu predivnu dušu i zaljubiti se u njezinu nježnost, mekoću i osjetljivost, pa će mnogi od njih zapravo shvatiti da su upravo našli zagubljeni dio sebe u osobi u koju su se upravo zaljubili. Iako zapravo nadopunjuju jedno drugo, jer je Strijelac u dubini svoje duše vrlo romantičan, nježan i željan ljubavi i pažnje, pitanje je zapravo, koliko će mu Riba te ljubavi moći i dati. Na kraju krajeva i ona je sama željna te iste ljubavi, pa bi moglo doći do sukoba među njima, jer će oboje previše toga tražiti za sebe, a možda premalo davati a da toga neće biti svjesni. Strijelac je uz to i previše slobodoljubiv za Ribu i nije baš vjeran po prirodi, pa bi ga imalo interesantnija osoba mogla vrlo lako odvući od Ribe.
Nemirna li i kvalitetna veza koja može uspjeti ako se partneri odmah prilagode jedan drugom.
burek:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 20:59   #202
Quote:
burek:) kaže: Pogledaj post

Strijelac i Ribe

Ovo je kombinacija na koju astrolozi često nailaze i jedna je od češćih koje se pojavljuju u obliku trajne i stabilne veze. Ribu će uvijek Strijelac uspjeti zavesti, ne samo svojom inteligencijom, elokventnošću i seksualnošću, već i svojom životnom snagom koju zrači, a i svojim velikim životnim iskustvom sa kojim se voli hvaliti. Riba je pak visoko duhovno biće, pa će se svaki Strijelac odmah uhvatiti za njezinu predivnu dušu i zaljubiti se u njezinu nježnost, mekoću i osjetljivost, pa će mnogi od njih zapravo shvatiti da su upravo našli zagubljeni dio sebe u osobi u koju su se upravo zaljubili. Iako zapravo nadopunjuju jedno drugo, jer je Strijelac u dubini svoje duše vrlo romantičan, nježan i željan ljubavi i pažnje, pitanje je zapravo, koliko će mu Riba te ljubavi moći i dati. Na kraju krajeva i ona je sama željna te iste ljubavi, pa bi moglo doći do sukoba među njima, jer će oboje previše toga tražiti za sebe, a možda premalo davati a da toga neće biti svjesni. Strijelac je uz to i previše slobodoljubiv za Ribu i nije baš vjeran po prirodi, pa bi ga imalo interesantnija osoba mogla vrlo lako odvući od Ribe.
Nemirna li i kvalitetna veza koja može uspjeti ako se partneri odmah prilagode jedan drugom.
Ovoje živa istina, ali 2 koje znam nisu završili s prstenom na ruci, već...
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 06.08.2008. at 09:48. Reason: quote
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 21:18   #203
Još jedan stijelac ! Točnije, strelica.

Nego, ljudi dragi, recite mi kako dalje sama sa sobom : u podznaku sam jarac! Kako to dvoje ide zajedno?
__________________
Ne mogu kad hoću nego kad mogu.
bucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 21:52   #204
Pozdrav svim Strijelcima, posebno duplim (kao i ja)....

Mi smo ipak posebna vrsta, sa svima se možemo slagat. A ako slučajno ne ide, uvijek "jednom nogom tu - drugom prema izlazu"
Do bola iskreni, a istina boli. Sasipamo je u lice bez ikakvog celofana.
Vječit optimisti po opredjeljenju, sreća nas uglavnom služi (ipak smo Jupiterova djeca).
Ne podnosimo nepravdu (mi smo ti koji su se uvijek u razredu borili za druge).
Zabavni smo i omiljeni u društvu. Jednostavno nas ljudi vole???
NE varamo ako volimo, ali flertujemo jer moramo.
Uglavnom nismo ljubomorni, a i ako jesmo ne priznajemo. Makar nas podvrgli srednjovjekovnom mučenju.
Ne podnosimo svađe, radije i lakše stisnemo zube i odlazimo....bez kofera, a može i bez pozdrava...jer nama ne treba ništa-cijeli svijet je naš dom.
Cijenimo udobnost i materijalne stvari, ali ipak vješto plovimo i nekim "višim sferama".
Obožavamo prirodu i životinje.
Ne žalimo ni za čim, ne kopamo po prošlosti. Šta je bilo-bilo je!
Ponekad filozofiramo, ali ide nas....

Ovo bi bio moj opis Strijelca iz osobnih iskustava...vjerovatno sam nešto izostavila,ali ispravite me slobodno

pozz...svima
Nea 37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 02:02   #205
Quote:
jedinstvena kaže: Pogledaj post
Ajmo strijelci, svi na okup

Dakle, što kažu astrolozi o nama: bezbrižni smo, veseli, nasmijani i društveni. Ljubazni, dobri prijatelji, darežljivi i veliki branitelji svoje slobode. Ne podnosimo nepravdu. Ne volimo lagati. Površni smo, volimo ljude gnjaviti savjetima i sve moguće komentirati. Znamo biti neodgovorni, nemarni i lijeni. Često ulazimo u nepotrebne rasprave. Idealisti, širokih pogleda na život. Najveća težnja nam je da se uzdignemo moralno i duhovno i u tom segmentu smo vrlo optimistični; uvjereni smo da ćemo uspjeti prije ili kasnije.

Koliko vas se našlo u ovome?
Ja više manje
strijelac sam i moram priznati da me ovaj post opisao

premda ne vjerujem baš u astrologiju, ima nešto u ovome
__________________
Izvadak iz pravila podforuma Glazba:
*napomena : Chronos je najveći metalac forum.hr-a
ChR0NoS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 22:37   #206
Quote:
ChR0NoS kaže: Pogledaj post
strijelac sam i moram priznati da me ovaj post opisao

premda ne vjerujem baš u astrologiju, ima nešto u ovome

Meni je mjesec u Strijelcu i ovo me sjajno opisuje. Inače sam Ovan.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 10:55   #207
prijavljujem se u strijelice
TYANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 19:11   #208
Quote:
Cameron kaže: Pogledaj post

i ne žele posjedovati - žele biti voljeni.

no, istina da im se može zalomiti one night stand. ali zato nisu sposobni lagati na dulje staze.
ma sa strijelcem je život prekrasan... imaju dubinu, a opet i širinu, imaju vedrinu, a opet nisu bedasti... imaju dijete u sebe, a opet su i snalažljivi u životu
dinamični, pokretni, veseli... ali do bola samostalni. i jako neuhvatljivi. i treba im dati puno prostora, a to ne može svatko (zamislite ne znam klasičnog jarca i strijelca... katastrofa)
mane su im ja bih rekla... upravo to bježanje (istina živa da strijelac neće u raspravu ni mrtav), ta dinamičnost koja zna zamoriti (on uzme i ode na put i to je to), zna se igrati mrkve i batine u vezi (rastrgan kakav već je između želje za slobodom i željom za ljubavi), rastrošan je... užasno , hedonista veliki, zna uživat taj u životu ali opet... ponekad triba i neka odgovornost... posebno prema ljudima koji ga vole. no, ako osjeti da mu sloboda nije ugrožena, biti će puno prisutniji. bit je samo da ne osjeti omču oko vrata.
Nije da virujen u astrologiju, ali ovako površno kad se priča o strijelcima, uvik me pročita samo tako. A kad se ide malo razgranatije, to je već druga priča.

Inače, ovo boldano
U svađu ulazim kad je stvarno neizbježno, a i onda se više ograđujem i pokušavam konstruktivno razgovarat nego što se svađam.
Vječno u oblacima, vječno. Ali opet, nogama na zemlji. Strijelci uglavnom uvik imaju jako puno ciljeva, želja i nada koje često nisu ni moguće, ali strijelci viruju u njih.
Linčine, užasne linčine. Avanturisti, da strijelca ostaviš na puston otoku ili bi prispava sve to od linosti ili bi se sam zabavija samo njemu poznatim snovima.
Ovo šta si rekla, uvik dica u duši, uvik. I ono šta mi je najdraže kod strijelaca, bar onih kojih znam, nisu flegme.

E da i vječni optimisti, ali opet koliko optimistični toliko i realni. A ono što je netko ovdje rekao da sve saspu u lice iskreno, e tu se ne nalazim. Mrzim laž, to je, ali malo kada sve u lice otvoreno okrutno saspem.
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 19:48   #209
Quote:
Aurelié kaže: Pogledaj post
... A ono što je netko ovdje rekao da sve saspu u lice iskreno, e tu se ne nalazim. Mrzim laž, to je, ali malo kada sve u lice otvoreno okrutno saspem.
To te valjda život naučio.
Ja jesam doživia (i zapamtio) dosta puta od strijelaca iskrene bombe "bez mjere" u lice, onako bez zle namjere, sa smješkom na licu.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 01:48   #210
Quote:
manaus kaže: Pogledaj post
To te valjda život naučio.
Ja jesam doživia (i zapamtio) dosta puta od strijelaca iskrene bombe "bez mjere" u lice, onako bez zle namjere, sa smješkom na licu.

I onda se strijelac okrene,to je za njega kraj rasprave
burek:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 23:34   #211
Quote:
burek:) kaže: Pogledaj post
I onda se strijelac okrene,to je za njega kraj rasprave

istina.. dozivjela to puno puta.. i zivcira me to kod njih..

al ipak.. volim strijelce..
OnlyMe5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 20:31   #212
pozdrav od jos jednog kentaura ali jos sto ce biti cugaaaa u nase horoskopsko vrijeme.imam vas sve sada ko je strijelac
__________________
Kad se budem ženio pjevat ce mi grupa YouTube...jer svaku pjesmu znaju!!
strumpf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 23:39   #213
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
ovo potpisujem i stavljam pečat

nekada sam tako naivna, kako se kaže, ko najveća junferica
pogotovo s ljudima koje znam i kojima vjerujem
nasjedam na prvu 'po kućama' , ono kao da nemam sklop u glavi za to da ljudi muljaju i lažu

a opet s druge strane, ako sam u tom mudu znam biti beskrajno inspirativna u zezanju drugih

kao podvojena ličnost, pa mi strijelci to i jesmo, na pola čovjek na pola konj
hebemu stvarno se sad gledam ,do pasa sam covjek,a nanize ko konj
__________________
Kad se budem ženio pjevat ce mi grupa YouTube...jer svaku pjesmu znaju!!
strumpf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 22:54   #214
strijelci rulz!!
__________________
nema potpisa!
riđi93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 20:49   #215
Quote:
burek:) kaže: Pogledaj post
Strijelac i Strijelac


Strijelac i Jarac

Već na samom početku ovo dvoje ljudi shvatiti će da nisu jedan za drugoga, da si ne odgovaraju ni 15 %, ali ipak neće naći dovoljno razloga da se ipak ne upuste u vezu, barem u neku kratkotrajnu avanturu. Strijelca će odmah privući ozbiljnost i hladnokrvnost kojom Jarac zrači, pa će se odmah pri prvom susretu Strijelac baciti na svoju novu žrtvu sa svim svojim raspoloživim sredstvima zavođenja, a Jarac ne bi bio Jarac kada ne bi prihvatio igru lovine koju mu tako slatko sprema njegov Strijelac. Iako je Jarac usamljenik i dobro je poznat po svojoj tvrdokornosti i nepristupačnosti koju ima prema ljudima, on će uvijek dozvoliti jednom prpošnom i zabavnom Strijelcu da ga nasmije do suza, pričajući mu o svojim posljednjim seksualnim iskustvima sa neobičnim ljudima na neobičnim mjestima, što će mu sigurno, ako ništa drugo onda uljepšati njegov dan i popraviti mu raspoloženje. Nitko ne može nasmijati Jarca kao Strijelac, a Strijelca ne može nitko tako dobro spustiti na zemlju kao Jarac i ako se uspiju prilagoditi mogu dugo ostati zajedno.
Mogućnosti za dobru vezu su male, ali ako ništa drugo ovo dvoje ljudi će se uvijek jako dobro zabavljati.
na zalost, u svome zivotu, samo sam ovo iskusila, i znam da je istina.
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 17:25   #216
strijelci koje sam do sada upoznala su bili najčešće razmaženi.. ali ne od roditelja, nego sami od sebe. rade što ih volja, često manipuliraju i u tome su vješti. ne vole autoritete, vole slobodu i samostalnost. Vole pažnju i padaju na materijalne stvari.
__________________
Nema ništa hitnije od ljudi koji kasne.
whitesnake_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 17:02   #217
Quote:
Nea 37 kaže: Pogledaj post
Mi smo ipak posebna vrsta, sa svima se možemo slagat. A ako slučajno ne ide, uvijek "jednom nogom tu - drugom prema izlazu"
Do bola iskreni, a istina boli. Sasipamo je u lice bez ikakvog celofana.
Vječit optimisti po opredjeljenju, sreća nas uglavnom služi (ipak smo Jupiterova djeca).
Ne podnosimo nepravdu (mi smo ti koji su se uvijek u razredu borili za druge).
Zabavni smo i omiljeni u društvu. Jednostavno nas ljudi vole???
NE varamo ako volimo, ali flertujemo jer moramo.
Uglavnom nismo ljubomorni, a i ako jesmo ne priznajemo. Makar nas podvrgli srednjovjekovnom mučenju.
Ne podnosimo svađe, radije i lakše stisnemo zube i odlazimo....bez kofera, a može i bez pozdrava...jer nama ne treba ništa-cijeli svijet je naš dom.
Cijenimo udobnost i materijalne stvari, ali ipak vješto plovimo i nekim "višim sferama".
Obožavamo prirodu i životinje.
Ne žalimo ni za čim, ne kopamo po prošlosti. Šta je bilo-bilo je!
Ponekad filozofiramo, ali ide nas....
Nisam strelica,ali ovo sto si napisala je apsolutno identican opis jednog pravog strelca
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 03:02   #218
strijelci su zvijezde, u svemu
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:18   #219
procitala sam negde da nas opisuju kao najsrecniji znak koliko se slazete sa time ????
strelica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 19:36   #220
Quote:
strelica7 kaže: Pogledaj post
procitala sam negde da nas opisuju kao najsrecniji znak koliko se slazete sa time ????
Nema to bitne veze,strelcem vlada jupiter,pa se zato povezuje da donosi srecu,jer je jupiter benefik,sto ne znaci da vas zvezde ne vole,ali za takvu konstataciju sto spominjes mora postojati mnogo uslova.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.