Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2007., 17:14   #41
Ja sam baš danas naletila na neki članak o svjedočenju njenog bivšeg tjelohranitelja. Evo kog zanima tu.

Cura je totalno prolupala.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 12:53   #42
meni je žao kad vidim one glupe novinarčiće kak trče za njom,jadnica ne može ni sekundu biti sama,niti jedna zvijezda nema toliku popularnost ko ona. stvarno su nemogući,zamisli si da 50 ljudi trči za tobom svaki jebeni korak!!!
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 22:52   #43
Quote:
female kaže: Pogledaj post
meni je žao kad vidim one glupe novinarčiće kak trče za njom,jadnica ne može ni sekundu biti sama,niti jedna zvijezda nema toliku popularnost ko ona. stvarno su nemogući,zamisli si da 50 ljudi trči za tobom svaki jebeni korak!!!
Uzas.Ja nebi mogla ni 10 min.to trpit.Mislin da je Britney najpametnije da skupi svoju djecicu i bizi iz Hollyooda, makne se na neko vrime i pocne zivit normalniji zivot.Najlakse je kazat zena prolupala, pa covice da te svaki dan u stopi prati ceta ljudi i najnormalniji bi polupa vrlo brzo.
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 02:32   #44
http://www.youtube.com/watch?v=IRlH3...elated&search=

Eto vam pa komentirajte. Lešinari jedni.

Ona ZNA pjevat ali ima slatki mali glasić, stvoren za baladice, nikako za pjesme koje pjeva npr. Aguilera. Jednostavno nema jačinu i raspon.

A što se njenog privatnog života tiče, žao mi ju je.
Nitko ne bi izdržao toliki pritisak medija. Cura (žena) ima problema, kao što se svakom može dogoditi, pa koliko ljudi se drogira, pije, tulumari, pa čak i zapostavlja djecu, a ne prate ih horde paparaza i poludjelih fanova?
meni to nije normalno, i svakoga bi odvelo preko ruba.

Da ju njena obitelj imalo podržava, ne bi to tako završilo. Ali ne, gurali su ju kada je mlatila lovu, svi lijepo živjeli na njen račun, a sad kad je u kurcu, tko ju jebe. Fuj.

Nisam nikada bila njen fan, dapače išla mi je na živce kao i svaka medijski preeksponirana osoba, ali ovo što joj rade nije za ljude i za svaku je osudu.

Djecu joj definitivno treba uzet dok se ne stabilizira.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.

Zadnje uređivanje eleuthera : 25.09.2007. at 03:20.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 23:59   #45
tipičan primjer ljudi i njihovog naslađivanja tuđom nesrećom
girl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:40   #46
sad da sipa klincima alkohol u mlijeko i ne vjerujem baš.
mislim kaj je neka pouzdana osoba to vidjela (dadilju i tjelohranitelja ne smatram baš pouzdanim)vadio krv klincima pa mjerio razinu alkohola u krvi?

ljudi su za novac spremni svašta reći,a smatram niskim i neprofesionalnim od bivših uposlenika da ju razvlače po novinama.
ako je sve istina postoje ustanove ili nadležne službe koje se obavijesti da je ona takva i takva.ali ne za malo publiciteta se mora reći da hoda gola pred klincima i da bljuje u vlastitu hranu.

kad vidim kak ju paparazi okružuju od 0/24 ni ja nebi bila puno pametnija.žena nema mira niti dok piša.
a njezini roditelji nisu ništa bolji od nje same.isto ju zlostavljaju od malih nogu,vuku na razne audicije i ispunjavaju svoje bolesne ambicije preko djeteta.samo što nažalost i ona nije baš jaka psihički pa se uvukla u začarani krug selebrtija (tulumi,droga,alkohol,sex)i sama se nezna izvući iz tog kruga,a pomoć očito ne želi potražiti.
šteta.čini se ok.curka.meni njezino pjevanje i pjesme ništa posebno,ali mislim da nije takva aždaja.
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 17:44   #47
Ja mislin da je to sve zato što se nije sexala prije braka. Sad joj se život i vlastito tijelo osvećuje.
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 17:52   #48
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ja mislin da je to sve zato što se nije sexala prije braka. Sad joj se život i vlastito tijelo osvećuje.

je da!ziher se nije sexala
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 18:52   #49
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ja mislin da je to sve zato što se nije sexala prije braka. Sad joj se život i vlastito tijelo osvećuje.
hahaha....da, ziher je takva jer je osjetila the cock!
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 19:11   #50
Bila je previse razmazena kad je bila na vrhuncu slave,pa je od toga prolupala...
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 13:36   #51
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ja mislin da je to sve zato što se nije sexala prije braka. Sad joj se život i vlastito tijelo osvećuje.
pa ja brijem da je izajvila kak se s justinom seksala,a s njim nije bila u braku

ipak moguće zato što je preedugo čekala
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:02   #52
Britney,svaka ti cast na pjevanju a znas li da te obozavatelji vole a ti sve upropastis sa šišanjem?!No ja te volim jer si plavusa.Tvoj KIKI:
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:14   #53
Quote:
kiki_zg kaže: Pogledaj post
Britney,svaka ti cast na pjevanju a znas li da te obozavatelji vole a ti sve upropastis sa šišanjem?!No ja te volim jer si plavusa.Tvoj KIKI:
pa ona nije plavusa, nego brineta, a kosu farba
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:15   #54
Makar mi je bila bezvezna pjevačica i općenito žao mi ju je sada...skroz se "izgubila" tj. popizdila...nije se lako očigledno nositi sa teretom slave...i svega ostalog
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:20   #55
meni je žao kad vidin kolko sreća igra ulogu u stvarima u životu. izgubljenih duša ka šta je britney ima mnogo, al neki su okruženi dobrim ljudima, a neki ne.
britney je tu obitelj zakazala. oni su od nje napravili nesigurnu osobu koja je stalno pod pritiskom, i koju nikad nisu puštali da radi svoje greške, nego su sve radili umisto nje - od ugovaranja turneja do trošenja novca.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 19:17   #56
Meni je nje samo žao. Nikad je nisam cijenila i uvijek mi je išla na živce, toliko da nikada nisam mislila kak ću ovo reći, ali eto...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 14:34   #57
Napumpala usne :

http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/g...1022_28647.php
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 15:22   #58
Žao mi je što joj se sve ovo dešava iako si je sama kriva i za brak sa onim seljakom i alkohol i drogu i gubitak skrbništva.
Jedna stvar joj se mora priznati, a to je da je sama izgradila jako uspješnu karijeru svojim trudom i talentom, izgled je postigla vježbanjem , a ne majkom prirodom i zbog toga ju cijenim daleko više nego neku fuficu kojoj su narasle sise i koja pizdom zarađuje za život.

Bilo bi drago da se sredi i vrati natrag šta je imala.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 15:22   #59
OMG, pa kako to ona sad izgleda...?????
Stvarno ko čudovište.

Jaj, britni, nekad si bila dobra cura... Pomutio joj se um.
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 20:12   #60
Cura stvarno ima dobar glas i lipo piva,ža mi je što je ovo napravila od sebe......želim joj oporavak
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.