Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 10:41   #561
U organizaciji AUTOTURISTA 27.1. Se ide na noc muzeja u stari grad OZALJ, obici ce se i hidroelektrana Munjara, slatkovodni akvarij u Karlovcu, muzeji u Karlovcu i dr....
Cijena je 50kn za odrasle, 30kn za djecu od 7-14god, mladji ne placaju....
Krece se u 17h, vraca se iza 1 u noci....
Moje vodi baka i bas im zavidim....
Sve je ukljuceno u cijenu,
Neznam preko moba staviti link pa koga interesira nek pogleda na njihovoj strani pod jednodnevni izleti....

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:17   #562
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Je li neto bio u ovom safari parku blizu Verone - Parco Natura Viva?

Idemo na proljece u Veronu i slucajno sad naletim na ovo, nisam ni znala da tako nesto postoji u Italiji.
Bas sam se ugodno iznenadila.
Zaviri na temu o zabavnim parkovima, tamo se nesto pisalo o Natura Viva. Jer obicno ljudi kombiniraju to sa Gardalandom

Ja sam bila jako davno. I nije me se dojmio. Onaj dio kad se vozis autom kroz zivotinjske nastambe je fora, al dio sa zooloskim je bio bas bezveze, zagrebacki zoo je deset put bolji i veci i uredjeniji. Moguce da se u medjuvremenu puno toga promijenilo, al vidim tamo na temi da su misljenja podijeljena i da je nekima super, a nekima bezveze.

Imas jos od tih zivotinjskih stvari i SeaLife akvarij kraj Gardalanda. I Gardaland naravno
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 12:17   #563
I mislila sam da ti znas nesto o tome! Pogledat cu, hvala

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 07:49   #564
Gdje s djecom ovaj vikend, 1 i 4 g? Sijecanj je bas los po pitanju dogadaja, a vani prehladno. Dosta nam je vec kuce.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
angelina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 09:50   #565
bazen?
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 15:12   #566
Subota izletište Dva potoka, nedjelja Samoborski fašnik
Curica od 2 godine i 9 mjeseci
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:02   #567
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Subota izletište Dva potoka, nedjelja Samoborski fašnik
Curica od 2 godine i 9 mjeseci
Hej, kako rjesavate spavanje? Tipa, idete tek nakon popodnevnog spavanja ili...? Thx
Big_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:17   #568
Quote:
Big_B kaže: Pogledaj post
Hej, kako rjesavate spavanje? Tipa, idete tek nakon popodnevnog spavanja ili...? Thx
ako idemo negdje dalje, krecemo u vrijeme spavanja pa odspavaju u autu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 09:11   #569
mi smo isli ujutro i tempirali da je spavanje na povrtaku doma ili da se onesvijesti negdje na dekici/klupici ako zapnemo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 12:06   #570
Da, došli smo tamo (Dva potoka) oko 12:30 i spavala je kad smo došlo doma, oko 16
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:49   #571
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da, došli smo tamo (Dva potoka) oko 12:30 i spavala je kad smo došlo doma, oko 16
Sad cu ja ispast glup sa pitanjima, aii ono....

Pa kad vam onda ide spavati navecer taj dan? A kada inace?
Jer, ja se poprilicno striktno drzim toda da u 20-20.15h MORA biti u krevetu.
Big_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:50   #572
pa prema vasem rasporedu organiziras da spava u autu, sto vam je vec zgodnije, na putu tam ili na povratku ili u oba smjera ako ima dva spavanja
mi smo tako dok je dva puta spavala
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 14:57   #573
Quote:
Big_B kaže: Pogledaj post
Sad cu ja ispast glup sa pitanjima, aii ono....

Pa kad vam onda ide spavati navecer taj dan? A kada inace?
Jer, ja se poprilicno striktno drzim toda da u 20-20.15h MORA biti u krevetu.
E da,.. Ona si je doslovno od izlaska u rodilište "zadala" ritam koji ima i dan danas Spavanje u 23, buđenje u 9
Ovu jesen kreće u vrtić pa će milom ili silom morati promijeniti taj ritam...
Nismo nikad "reagirali" na to jer ona nikad nije zahtijevala ni nosanje ni ništa za spavanje. Ona sama ode spavati i to je to. Kao mala beba se u kindiju igrala sama sa sobom i pričala si i smijala se do 23 sata i onda "gašenje"
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 11:37   #574
Quote:
Big_B kaže: Pogledaj post
Sad cu ja ispast glup sa pitanjima, aii ono....

Pa kad vam onda ide spavati navecer taj dan? A kada inace?
Jer, ja se poprilicno striktno drzim toda da u 20-20.15h MORA biti u krevetu.
Ja sam jucer prvi put otisla nekamo da nisu bili doma za spavanje. Spavali su u autu 45 min. Nije idelano, ali nisam mogla drugacije. 2 g.imaju. Navecer su isli spavati u 19:30, inace oko 20h. Isto se striktno drzim rasporeda

Planiramo uskoro s njima do nekog planinarskog doma, vole hodati po sumi, samo naravno nista prezahjevno.
Onda bi krenuli ujutro pa da u autu odspavaju na povrarku doma.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 16:39   #575
otvorena je nova tema o planinarenju s djecom.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 21:05   #576
nama je danas stariji imao turnir u judu u pisarovini pa smo se nakon toga spontano zaputili u - sisak. sladak je gradić, ima neki urban i moderan štih koji me iznenadio.

ručali smo u krasnom vrtu jednog restorana, sunčali se i jeli sladoled na obali kupe, igrali nogomet, napravili prilično velik đir i vratili se doma prije sat vremena - klinci već spavaju.

uglavnom, ako vam se ide na izlet, ali ne u prirodu ni na planiarenje, preporučam.

inače, od svih gradova i gradića na oko sat vremena vožnje od zagreba, favorit mi je varaždin, a najmanje mi se sviđa karlovac.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:55   #577
Vratili se iz Karlovca.

Akvarij je super, samo cijena po meni malo previsoka, ali keciga I jesetra su prekul I fora je zamisljeno.

Setali po gradu, bili na Dubovcu, preumorni smo bili pa nismo do Ozlja produzili, ali fora izlet I djeci su ribe bile zakon.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:14   #578
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Vratili se iz Karlovca.

Akvarij je super, samo cijena po meni malo previsoka, ali keciga I jesetra su prekul I fora je zamisljeno.

Setali po gradu, bili na Dubovcu, preumorni smo bili pa nismo do Ozlja produzili, ali fora izlet I djeci su ribe bile zakon.
Obiteljska je 120kn? Reci, jel bila velika guzva ili ste mogli na miru gledatu?
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:23   #579
Slazem se da je cijena previsoka i to im cesto ljudi pisu i na fb stranica. Ovo je najbolje doba godine za otici u Karlovac jer zeleni parkovi poprave los dojam koje ostavljaju oronule fasade. Dubovac je super!
Lady Guga is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:24   #580
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Obiteljska je 120kn? Reci, jel bila velika guzva ili ste mogli na miru gledatu?
Da, obiteljska.

Mi smo bili tamo oko 11, sve smo mogli gledati mirno I bez guzve, na izlasku smo grupu veliku vidjeli, a poslije, oko 15, na povratku prema autu bilo je dosta ljudi ispred.

I suveniri su im super, uzeli smo plakat s ribetinama za samo 25 kn, moji bas vole ribe, I super magneta ima, to na svakom obilasku uzimamo, obiteljska tradicija.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.