Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2013., 12:03   #81


Bella Thorne mi je preslatka i zbilja me iznenadilo kad sam pročitala da je '97. godište


I naravno Hermione





Nju mi još nitko nije nadmašio
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 12:08   #82
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kad ju mater premlati kad se mala popiša u onaj klozet u dvorištu
koji je to film?
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 13:28   #83
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
koji je to film?
The Help
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 18:39   #84
Mene rastuži kad čitam biografije dječjih zvijezda. Tko je od njih uspio preživjeti i ostati normalan, uistinu je nadčovjek.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 19:00   #85
Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Mene rastuži kad čitam biografije dječjih zvijezda. Tko je od njih uspio preživjeti i ostati normalan, uistinu je nadčovjek.
Emma Watson mi se čini prilično normalna.
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 19:16   #86
Pa normalne su i Natalie Portman, Jodie Foster, Anna Paquin, Jerry O'Connell, Brooke Shields, Mila Jovovich, Fred Savage, Christina Ricci itd. Ima ih, samo oni su dosadni pa se o njima baš ne piše.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 20:26   #87
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Pa normalne su i Natalie Portman, Jodie Foster, Anna Paquin, Jerry O'Connell, Brooke Shields, Mila Jovovich, Fred Savage, Christina Ricci itd. Ima ih, samo oni su dosadni pa se o njima baš ne piše.
Ah, nemoš i ovce i novce dobit'.
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 21:26   #88
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Pa normalne su i Natalie Portman, Jodie Foster, Anna Paquin, Jerry O'Connell, Brooke Shields, Mila Jovovich, Fred Savage, Christina Ricci itd. Ima ih, samo oni su dosadni pa se o njima baš ne piše.
Mislila sam na biografije onih koji su imali teško djetinjstvo, pohlepne roditelje itd., ne sve dječje zvijezde- Baby Peggy, Judy Garland, Mickey Rooney itd. A i vidim slikice od Drew Barrymore, Macauly Culkina, Olsen sestrica na temi pa me to podsjetilo na neke njihove intervjue...
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 01:56   #89
Quote:
Free like a wind kaže: Pogledaj post

I naravno Hermione





Nju mi još nitko nije nadmašio
Meni je ona toliko promašena za lik Hermione, samo je u prva dva filma bila koliko toliko dobra. Skroz mi je uništila jedan od najdražih likova
Ne pomaže ni to što mi je Emma sama po sebi strahovito iritantna.
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 08:59   #90
Quote:
Bulma kaže: Pogledaj post
Meni je ona toliko promašena za lik Hermione, samo je u prva dva filma bila koliko toliko dobra. Skroz mi je uništila jedan od najdražih likova
Ne pomaže ni to što mi je Emma sama po sebi strahovito iritantna.
Neznam, valjda stvar ukusa
Meni je sve suprotno, inteligentna, talentirana, lijepa.. Pravo osvježenje među današnjim glumicama. Neznam po čemu bi točno bila iritantna
Meni je posebna

A što se tiče nje kao Hermione, navodno je autorica J.K.Rowling bila oduševljena njom, čim ju je vidjela kako glumi. Ali nisam niti odgledala cijeli HP niti pročitala knjigu, tako da o tome ne mogu reći ništa, no ono što sam vidjela mi nije bilo promašeno, baš suprotno.
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 09:56   #91
Meni kod nje smeta kako priča. Kao da joj britanski akcent nije prirodan već naučen pa kad god govori forsira ga
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 10:52   #92
Medaline Zima iz dadilje




kao odrasla

tarantula100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 10:57   #93
Noah Hathaway iz Neverendng Story





tarantula100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 11:01   #94
Quote:
tarantula100 kaže: Pogledaj post
Medaline Zima iz dadilje




kao odrasla

E, njena "transformacija" me najviše iznenadila Komad i pol.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 11:26   #95
i dečko koj je glumio s njom i tojseriji
Benjamin Salisbury




kao stariji :


tarantula100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 16:36   #96
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Meni kod nje smeta kako priča. Kao da joj britanski akcent nije prirodan već naučen pa kad god govori forsira ga
meni osim toga djeluje i strašno ukočeno, a tako i glumi. recitira i radi grimase. dok je bila mala je čak bilo i simpatično (malo joj je i lik bio takav, mala štreberica), sad je samo iritantno
što se tiče izgleda, precijenjena je
__________________
and you, you make me run and you, you make me want to live...for you
Ami13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 18:42   #97
Quote:
Bulma kaže: Pogledaj post
Meni je ona toliko promašena za lik Hermione, samo je u prva dva filma bila koliko toliko dobra. Skroz mi je uništila jedan od najdražih likova
Ne pomaže ni to što mi je Emma sama po sebi strahovito iritantna.
potpis
jedino mi je ok u prva dva filma
kasnije mi je loša
i iritantna je kad priča, prenemaže se, zvuči kao da još uvijek ima 11 godina
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:47   #98
Ja volim Emu, jako mi je lijepa danas

Meni omiljena djecja zvijezda ... Mara Wilson http://www.imdb.com/name/nm0933798/?ref_=tt_cl_t1 Iako ste je vec stavljali



Iako se danas vise ne bavi glumom i nije mi ni blizu ovako slatka. Isto tako, citala sam negdje da se nerado sjeca svojeg glumackog razdobljna i ne zeli da je ljudi po tome pamte.

Quote:
I Tina Majorino...u dosta filmova sam je gledala dok je bila dijete...ali ne znam da li još uvijek glumi
O, glumi u novoj sezoni Uvoda u Anatomiju Iako mi je takoder bila puno draza kao klinka


Zadnje uređivanje Female Toxic : 28.02.2013. at 22:13.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:58   #99



Meni je ona upala u oko, otkad sam je vidio u "definitely, maybe", a otad još u par filmova, "no reservations", pa onaj u kojem je trebala biti donor organa za svoju sestru
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 22:40   #100
Meni je predivna Annamaria Vartolomei, glumila je u izvrsnom filmu "My little princess", prelijepa je i odlicna, odlicna glumica!
Tu je u scenama iz filma:


tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.