Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 18:30   #2001
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
Ali. Činjenica je da sjevernjaci imaju masivne količine dalekometne artiljerije, što haubica/topova, što VBR-ova, dobro skrivene u brdima duž granice. I oni neće moći biti uništeni u nekakvim brzim i kirurški preciznim napadima iz zraka samo tako. Prije nego je Ameri svedu na minimum, poginut će deseci tisuća civila u sjevernim predgrađima Seula.
Takve civilne žrtve u konvencionalnom ratu u J. Koreji su nemoguće. Tamo ima uređenih skloništa za ovakve slučajeve odavno.
Ameri će udariti raketnim udarima u do sada neviđenim razmjerima, debeljko kada izađe nakon mjesec dana iz skloništa će misliti da je na mjesecu.
Ovo će biti totalna demonstracija sile za zainteresirano gledateljstvo...Ruse i Kineze.
Neće tu biti nikakvih kopnenih pokreta vojski i bitki prsa o prsa, boli briga Amere za režim i društveno uređenje u Sj. Koreji, bitno je da se potaraca sve opasno oružje i pošalje poruka kako će završiti oni koji prijete sigurnosti SAD-a i saveznika.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:18   #2002
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Stanovi za profesore u SJevernoj Koreji.

Ne tvrdim da je ovo istina, ili apsolutna istina ili cijela istina.
Pozivam one koji imaju drugačije informacije o staustu i standardu života profesora u Sjevernoj Koreji da podijele s nama snimke koje bi pokazvale drugačiju sliku ako ih ima ili bar podjele s nama izvore koji tvrde drugačije.


Novi stanovi prvo dodijeljeni profesorima!


http://www.globalcir.com/2017/04/24/...i-profesorima/
Ma to je komunisticka propaganda. Svi znamo da tamo profesori zive pod drvetom i rade za saku rize.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 21:20   #2003
Slike na zidu, klanjenje inima, diranje zidova, kolektivno diranje madraca s osmijehom na licu, plac i suze takodjer, na svakoj slici smijeha da se vilice deformiraju(naravno to su sve spontane silike), kao da nikad nisu usli u normalno izgradjen stan. Ok, neki od njih i nisu.
I gle cuda, sve stanovi za profesore s Kim Il Sung fakulteta.

Neka im stan, jedna rijec protiv vodje i mogu na njega zaboravit.

Kao covjeku mi je drago sto imaju krov nad glavom, u dubini su ljudi, neka.

No sve je dobra stara komunjarska, sve cu ti dati, o meni si ovisan i meni ces se stalno vracati.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 21:33   #2004
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Slike na zidu, klanjenje inima, diranje zidova, kolektivno diranje madraca s osmijehom na licu, plac i suze takodjer, na svakoj slici smijeha da se vilice deformiraju(naravno to su sve spontane silike), kao da nikad nisu usli u normalno izgradjen stan. Ok, neki od njih i nisu.
I gle cuda, sve stanovi za profesore s Kim Il Sung fakulteta.

Neka im stan, jedna rijec protiv vodje i mogu na njega zaboravit.

Kao covjeku mi je drago sto imaju krov nad glavom, u dubini su ljudi, neka.

No sve je dobra stara komunjarska, sve cu ti dati, o meni si ovisan i meni ces se stalno vracati.
Ima jos gore od toga. Recimo kupis stan na kredit i tek pred kraj zivota postane tvoj. Dotle si ovistan i moras se klanjati svakom supku.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 21:40   #2005
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Ima jos gore od toga. Recimo kupis stan na kredit i tek pred kraj zivota postane tvoj. Dotle si ovistan i moras se klanjati svakom supku.

Ili dobiješ otkaz i završi ovako.

Ali gle, demokratski možeš proklinjati predsjednika i vjerujem da ne bi to mijenjali nizašta.. kamo li za stan i posao...
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 22:17   #2006
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Ima jos gore od toga. Recimo kupis stan na kredit i tek pred kraj zivota postane tvoj. Dotle si ovistan i moras se klanjati svakom supku.
Quote:
Alfa Romeo kaže: Pogledaj post
Ili dobiješ otkaz i završi ovako.

Ali gle, demokratski možeš proklinjati predsjednika i vjerujem da ne bi to mijenjali nizašta.. kamo li za stan i posao...
JBG sloboda ima svoju cijenu, znaš ono, sotona ti nudi blagostanje i robstvo, a sloboda je trnoviti put, bez obzira na društveno uređenje. Ispada da je sloboda samo u glavi promatrača.
Zazum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 22:19   #2007
Quote:
Alfa Romeo kaže: Pogledaj post
Ili dobiješ otkaz i završi ovako.

Ali gle, demokratski možeš proklinjati predsjednika i vjerujem da ne bi to mijenjali nizašta.. kamo li za stan i posao...
Zato je bolje ovako.

Vidiš kako se u SK radi na računalu i bez struje. Samo tipkanje po tipkovnici im pruža veliko zadovoljstvo.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:03   #2008
sjeverna koreja je jedina država na svijetu koja nije pod kontrolom američkih multinacionalnih kompanija i u kojoj nema protuprirodne kršćanske religije i zato je svi mrze

trump je svojim provokacijama protiv sjeverne koreje dokazao da nije ništa drugo nego george bush 3. pod lažnim imenom , da je jedan obićni ratni huškač i da neće svijetu donijeti ništa dobro .

amerika je već jedanput na koreji zube slomila , a oholi mac Arthur ostao bez političke karijere što je sreća za svijet jer bi on sigurno izazvao nuklearni rat . nadajmo se da D.T. neće uspjeti u svojim planovima.
kovelsberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:31   #2009
Quote:
kovelsberg kaže: Pogledaj post
...nadajmo se da D.T. neće uspjeti u svojim planovima...
Uspjece koliko i njegovi prethodnici.

Ostalo mu je jos 15 mama svih bombi, a samo na prvoj liniji ima oko 1000 bunkera od velikog znacaja. Zalihe tomahavka su mu dovoljne da pogodi deseti dio na listi prioritetnih ciljeva. Nevidljive avione i besplotne letjelice cekaju kineski radari koji vide i muvu u letu.

S. Koreja je prevelik zalogaj za njega. Klinton je imao skoro citav NATO iza sebe kad je napao milosevicevu Srbiju koja je perolaka kategorija za S. Koreju. I nije imao snage za kopneni napad i broj tomahavka mu je spao na nekoliko desetina.

Tramp nema snage da se kaci sa SK. Moze napasti Makedoniju ili neku drugu zemlju te velicine, Koreju, Vijetnam ili tako nesto bolje mu je da zaobilazi.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:32   #2010
Najbolji scenarij za svijet bi bio da se udruže tko se već mora, Kina, Koreja, Rusija, ma bilo tko i da sa USD-a naprave novu saharu pa neka imamo 2 sahare na svijetu.. Puna mi je kapa tih debelih glupih ljudi i još glupijih njihovih vođa..
Neka se onda kur*e i iskazuju moć..
Od srca bi volio da se to desi..
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 10:41   #2011
Portali pišu da je Kim rekao kako će Japan pretvoriti u pepeo. Postoji li video takve izjave, neki izvor gdje i kad je to rekao?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:10   #2012
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Zato je bolje ovako.

Vidiš kako se u SK radi na računalu i bez struje. Samo tipkanje po tipkovnici im pruža veliko zadovoljstvo.
Super su mi ove optužbe za child labour dok Zapadu nimalo ne smeta da im se gadgeti i roba proizvode od te iste djece na Istoku, a Tajland koriste za svoje perverzije s istima.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:18   #2013
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Super su mi ove optužbe za child labour dok Zapadu nimalo ne smeta da im se gadgeti i roba proizvode od te iste djece na Istoku, a Tajland koriste za svoje perverzije s istima.
Bravo. Evo i načina kako podignuti bijednu poljoporivrednu proizvodnju u RH, povećati konkurentnost i smanjiti uvoz hrane . Djecu poslati u polja da rade besplatno.
Vidiš kako se mnoge stvari mogu naučiti od SK i primijeniti u praksi kod nas.
Mi budale, prodavali Todoriću, pa vidiš kako je to završilo. Kim zna znanje.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:23   #2014
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Bravo. Evo i načina kako podignuti bijednu poljoporivrednu proizvodnju u RH, povećati konkurentnost i smanjiti uvoz hrane . Djecu poslati u polja da rade besplatno.
Vidiš kako se mnoge stvari mogu naučiti od SK i primijeniti u praksi kod nas.
Mi budale, prodavali Todoriću, pa vidiš kako je to završilo. Kim zna znanje.
Pa piše ti u tekstu da su to obiteljska gospodarstva.
To je kao da se kod nas provozaš u Slavoniji i vidiš djecu kako beru jagode sa starcima. Šok i nevjerica.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:25   #2015
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Super su mi ove optužbe za child labour dok Zapadu nimalo ne smeta da im se gadgeti i roba proizvode od te iste djece na Istoku, a Tajland koriste za svoje perverzije s istima.
Znaci i to smo im mi krivi?
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:53   #2016
Nitko nije kriv, riječ je o dvostrukim standardima.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 12:01   #2017
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Pa piše ti u tekstu da su to obiteljska gospodarstva.
To je kao da se kod nas provozaš u Slavoniji i vidiš djecu kako beru jagode sa starcima. Šok i nevjerica.
Poljoprivedni kolektivi su OPG-ovi?
Biti će da je to ipak puno bliže kolhozu nego OPG-u.
No, možeš naći ogromnu količinu slika sa SK polja. Samo ljudi, žene i djeca, a mehanizciji ni traga. Zato moraju i djeca raditi.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 12:03   #2018
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Poljoprivedni kolektivi su OPG-ovi?
Biti će da je to ipak puno bliže kolhozu nego OPG-u.
No, možeš naći ogromnu količinu slika sa SK polja. Samo ljudi, žene i djeca, a mehanizciji ni traga. Zato moraju i djeca raditi.
To je zato što su traktori u međuvremenu prenamijenjeni
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit.
JollyRoger13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 12:05   #2019
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Nitko nije kriv, riječ je o dvostrukim standardima.
Koji dvostruki standardi?
Mislim da je ogromna većina populacije na ovoj planeti protiv dječjeg rada,a samo manjina sipa teze ako može u Tajlandu ili Bangladešu, može i u SK.
Ja sam za zatvorske kazne za one koji tjeraju djecu na rad. Ti nisi?

Nažalost, u dijelovima planete vlada velike bijeda, pa djeca moraju raditi da imaju što za jesti. Osim u SK. Tamo nije bijeda i mala djeca rade jer to vole i jer znaju da to pruža veliku radost debeljku.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 12:27   #2020
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Koji dvostruki standardi?
Mislim da je ogromna većina populacije na ovoj planeti protiv dječjeg rada,a samo manjina sipa teze ako može u Tajlandu ili Bangladešu, može i u SK.
Ja sam za zatvorske kazne za one koji tjeraju djecu na rad. Ti nisi?

Nažalost, u dijelovima planete vlada velike bijeda, pa djeca moraju raditi da imaju što za jesti. Osim u SK. Tamo nije bijeda i mala djeca rade jer to vole i jer znaju da to pruža veliku radost debeljku.
Uopće ne mislim na populaciju, već na korporatizam na kojem između ostalog SAD dobrim dijelom počiva, a koji ne vidi problem u iskorištavanju djece ili ga vidi tek kad netko drugi otkrije njihove prljave poslove.

IBM, Microsoft, Samsung, Apple Stevea Jobsa se ozbiljno sumnjiče za iskorištavanje djece. Mislim da je Apple nedavno čak i priznao to...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.