Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2012., 19:58   #41
jedina sapunjara koju sam ikad gledao.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 20:51   #42
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post

naces ti el_emov es..

e da mi je i to doživjet
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 20:56   #43
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
d
uf..ja ne znam sto vi ucite u tim skolama..za santa barbaru je placena misa..tamo je igrao lorenco lamas..nesto sto se mora vidjeti..kao judas iz lunov magnus stripa..kao korto malteze..kao volterove vatrene ulice..e sto nisam bio rodjen u to vrijeme
tako je ti si genije


tulava sam...što mogu...
judas, lunov magnus strip Da
vatrene ulice Da

Andrija Maurović - Kandaul Da

korto malteze - čovjek koji sanja otvorenih očiju
ha što kažeš
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:00   #44
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
korto malteze - čovjek koji sanja otvorenih očiju
ha što kažeš
poznajem forumaša s tim nickom. ne slažemo se oko mali milijun stvari, ali mladac je čovjek na svom mjestu.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:06   #45
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
poznajem forumaša s tim nickom. ne slažemo se oko mali milijun stvari, ali mladac je čovjek na svom mjestu.
ja ne poznam forumaša s tim nikom
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 22:51   #46
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
dab rjec reko


naces ti el_emov es..taj sto ces ga naci je papucar ako ce se ponasati tako kao ces mu ti svirati..nije ni cudo sto vas muski vise nece..samo tatrljate i blebecete, kave ispijate a istovremeno ne ispustate cigaretu i teflon..ovaj ne teflon vec telefon..ne znate glavni grad fidzija ali znate sve ijedne cipele u gradu..i cudite se kad vam musko kaze da ste tuntave

Kako ne kužiš moram gledati tu sapunicu.
Mala mi gleda, a kad moj stari neće gleda, onda mi se još i stara prišalta ljuta k'o pas, jer usred noći mora ići kod mene, pa sam se i ja navukla na tu kakicu. I još mi se počelo sviđati.
A mogla sam se ovdje kulerski rugati onima koji znaju sve u detalje, a sačuvaj Bože da gledaju.

Ma ima jedan ljepotan kojem ne bih oprostila, al' ne znam dal' je moj tupi mozak spreman na to.
Što je to papučar. Pa ja svima popuštam za televiziju. Uvijek pustim da se gleda ono što ostali vole, a ja poslije u ovu kasnu uru u miru pogledam ono što me volja.
Ne pušim više cigarete. Ne znam glavni grad Fiđija , za cipele sam netalentirana, ali skupljam kozmetiku k'o hrćak.

Ti i tvoje uopćeno opisivanje.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:15   #47
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Ima li ovdje kakvo rjesenje?
Možda. To su ljudi koji životare, koji su se predali. Treba im vratiti život, nekako ih potaknuti i dati im nadu, pokazati lijepu stranu života.

Kako ih motivirati, pitanje je sad.


Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Mala mi gleda
Što gleda?
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:19   #48
žemske na MK nekad jesu baš kao u sapunjarama
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:23   #49
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Možda. To su ljudi koji životare, koji su se predali. Treba im vratiti život, nekako ih potaknuti i dati im nadu, pokazati lijepu stranu života.

Kako ih motivirati, pitanje je sad.


Jel se računa što sam učlanjena u knjižnicu, čitam knjige, a redovito pročitam i Emericzy - ove erotske retke i filmofil sam?


Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Što gleda?
Ajme, sad će me napasti. Dežurna majka nacista. Iđen se sakriti. Pa Sukija.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:36   #50
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post


Jel se računa što sam učlanjena u knjižnicu, čitam knjige, a redovito pročitam i Emericzy - ove erotske retke i filmofil sam?
Pa od čega živiš? Kad stigneš na pos'o?

I ovo se odnosilo na muškarce, žene su posbena kategorija.


Quote:
Ajme, sad će me napasti. Dežurna majka nacista. Iđen se sakriti. Pa Sukija.
Čuj nju, već se srami i boji, znači da znaš da nešto ne valja. Samo, koji drek je Suki?
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:46   #51
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Pa od čega živiš? Kad stigneš na pos'o?

I ovo se odnosilo na muškarce, žene su posbena kategorija.
Pa kad nemaš muža imaš puno vremena, a osim toga, oko male sad nemam toliko posla. Evo danas je sredila i moju i svoju sobu, Bog je blagoslovio, al' sam morala platiti i pustiti joj dvi epizode "Laku noć Hrvatska".
Ima ona ukusa. Voli i Simpsone.
Ja sam tajnica; prelagan posao. Jedino što mi je šef ustaša. Isuse. Ljeti sobarica; pretežak posao.
A što ti radiš? Uvijek si noću na forumu. Rekla si da te ništa ne pitam, e pa sad te pitam.

Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Čuj nju, već se srami i boji, znači da znaš da nešto ne valja. Samo, koji drek je Suki?
Sulejman veličanstveni. Objašnjavala sam joj povijesno smeće koje je taj idiot napravio i slušala je sa zanimanjem.
I dosta pametno komentira likove. Razlikuje dobro od lošeg, pa zna reći da je ondje leglo zmija.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:56   #52
Ajde Kućanice odgovori više. Moram ići leći. Sinoć sam zaružila sa forumom i moram se dovesti u red, osim toga, sutra me čeka brdo posla.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:57   #53
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Pa kad nemaš muža imaš puno vremena, a osim toga, oko male sad nemam toliko posla. Evo danas je sredila i moju i svoju sobu, Bog je blagoslovio, al' sam morala platiti i pustiti joj dvi epizode "Laku noć Hrvatska".
Ima ona ukusa. Voli i Simpsone.
Ja sam tajnica; prelagan posao. Jedino što mi je šef ustaša. Isuse. Ljeti sobarica; pretežak posao.
A što ti radiš? Uvijek si noću na forumu. Rekla si da te ništa ne pitam, e pa sad te pitam.
Ma nisam te stvarno pitala, to je bila šala. A nisam uvijek noću na forumu, samo kad nešto učim i proučavam. Ili kad nešto radim drugo, ili kad ne mogu spavati...

Quote:
Sulejman veličanstveni. Objašnjavala sam joj povijesno smeće koje je taj idiot napravio i slušala je sa zanimanjem.
I dosta pametno komentira likove. Razlikuje dobro od lošeg, pa zna reći da je ondje leglo zmija.
Ne bih znala puno o toj seriji, znam da je turska sapunjara i da ide negdje oko 10 sati? I da se radi o Sulejmanu veličanstvenom. Imam predrasude da se radi o šundu.
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 00:05   #54
Nisi odgovorila, a ja budala (nisi ti kriva), iznosim previše podataka o sebi.

Hoću da mi ovo svira na pogrebu:


Liquido - Shoot Me, I'm A Fool


Predobra stvar.

Moj naklon i laku noć.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 00:10   #55
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Nisi odgovorila, a ja budala (nisi ti kriva), iznosim previše podataka o sebi.
Pa zapravo jesam. Nekad pišem i radim nešto na kompu pa se malo odmorim na forumu. Nekad radim neke poslove po kući, pa uzmem pauze na forumu. Nekad jednostavno ne mogu spavati pa sam na forumu.


Eto, Pikova. Ako si pročitala, neka si. Dalje ne idem.

Zadnje uređivanje hausfrau : 31.12.2012. at 00:18.
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 00:31   #56
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Hoću da mi ovo svira na pogrebu:
ak oces ovo ja mogu napraviti..iskopacu i rupu..e sad ti nadji prije nekog ko bi to pustao

doso ja kod tetke ..pokoj joj dusi..i sad ona meni poce pricati o nekoj ruznoj ljepotici..neko sranje na spanjolskom..odmah skuzis kako ce se zavrsiti da ce postati lijepa i tako to..covjece nju topovi s navarone nisu mogli prije probuditi al kad je ovo dizala se ko velki blek u onom djelu kad su ga trebali streljati u praskozorje
e mos mislit ja jednom godisnje kod nekog dodjem a oni meni o sapunicama..kao da ja njima recimo pricam da pisem na forumu i da ovdje ima dosta kretena..nekad je bolje presutiti istinu..rajt?
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 00:33   #57
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
e mos mislit ja jednom godisnje kod nekog dodjem a oni meni o sapunicama..kao da ja njima recimo pricam da pisem na forumu i da ovdje ima dosta kretena..nekad je bolje presutiti istinu..rajt?
To je dobro, jednom godišnje. Kad se događa učestalo, onda... ma nema veze
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 00:39   #58
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
ja ne poznam forumaša s tim nikom
mladac bi ti se svidio...ako nije u pravu priznat će to istog trenutka, ali ne da se gazit.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 10:00   #59
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Pa zapravo jesam. Nekad pišem i radim nešto na kompu pa se malo odmorim na forumu. Nekad radim neke poslove po kući, pa uzmem pauze na forumu. Nekad jednostavno ne mogu spavati pa sam na forumu.


Eto, Pikova. Ako si pročitala, neka si. Dalje ne idem.
Nisam vidjela. Već ću te ja pitati na pm, kad budem imala vremena.

Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
ak oces ovo ja mogu napraviti..iskopacu i rupu..e sad ti nadji prije nekog ko bi to pustao
Dobro ja sam crnjak ponekad , al' da se nešto gadno dogodi, ne bi mi bilo žao da mi dođeš na pogreb.
Ajme meni, uvrnut način razmišljanja u mene.
Samo, neće grom u koprive, pa tako ni u mene.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 11:12   #60
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
ne bi mi bilo žao da mi dođeš na pogreb.
rado cu ti ja napraviti

citao sam da je u ex-yu kad je bila kviskoteka na ulicama nije bilo zive duse i da je znalo do 15 mil gledatelja to gledati..danas je pak ovako kad je sulejman i slicna sranja.. jel vidite koliko se drustvo srozalo u nekoliko desetljeca i kako ima pogresne vizire..
ove komercijalne telke tako i prezivljavaju..nije meni zbog njih..
ali HRT kojoj se placa da proivodi programe koji ce obrazovati generacije koje dolaze to ne radi dobro..kad bi reprizirali stare programe kojih je bilo dobrih napravili bi vise nego sto danas rade..dosta vise politickiih i inih emisija u kojima trli (jel se ovako kaze) lan (ne lana)..
rvati su kao kurve koje rade na ulici i ne zele otici kod lijecnika i vidjeti imaju li aids..jednostavno te sapunice im podare nekoliko trenutaka zaborava od svagdanjih problema..a takvim osobama treba neka osoba koja ce im reci..probudi se mamu ti yebem..i onda opaliti nekoliko roditeljskih..pa ako ne razumiju ...dvi tri lopatom.. i zivi svoj zivot a nemoj da te neki lazu i zamajavaju
ali to je kao u onom kusturicinom filmu "Oh Ivane ..kako ti lepo lazes"
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger