Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 12:37   #7741
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
... i onda kažu da je muškarcima lako u životu.
Nema veze,završena priča.Događalo se i prije i događat će se.
Clandestine is offline  
Old 13.01.2017., 20:01   #7742
MGTOW FTW!!!
Outlast is offline  
Old 14.01.2017., 16:03   #7743
Quote:
Outlast kaže: Pogledaj post
MGTOW FTW!!!
Kod tih likova mi se jedino sviđa što iznimno iritiraju feminazi smeće, ali su malo preogorčeni za moj ukus.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Old 14.01.2017., 18:42   #7744
Quote:
Outlast kaže: Pogledaj post
MGTOW FTW!!!
prije TFL(true forced loneliness)
Clandestine is offline  
Old 15.01.2017., 12:52   #7745
Raja ima li sta novo?
__________________
"Those who push themselves and are willing to face pain, exhaustion, humiliation and rejection are the ones who become champions. The rest are left on the sidelines."

-Neil Strauss
snajdan is offline  
Old 15.01.2017., 14:00   #7746
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Evo opet poslušao vaše savjete o eksponiranju.Ppišao dvjema curama.
"Možemo li se upoznati?"

"Naravno da ne možemo".

the end
umjesto the end da pokušam nastaviti niz...

- znači li to da već poznajete moj lik i djelo?

- ne, niti bi željele upoznati!

- gledajući vas iz daljine nikad ne bih pomislio da vam je katolička stega toliko stisla guzice i zatvorila prolaz nekim novim iskustvima...
( tu ih zbuniš i digneš malo temperaturu )

nakon toga možeš očekivati starohrvatsku glagoljicu koju neki nazivaju psovkama ili će cure jednostavno pasti i shvatiti da tvoje društvo nudi neopisiva prostranstva intelektualnog napretka i nirvane.

na psovke odgovoriš da ipak nemaš želudac poljubiti usne preko kojih se pretočilo toliko gadarija a ako padnu na tvoju spiku jbg. dalje se snalazi sam ( učio si valjda o cvijeću i pčelicama ).


edit:
ako preživiš, ispričaš sve u detalje?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 15.01.2017., 14:38   #7747
Epohalno sviranje nježniku. Da mi he vidjet dvadesetgodisnjaka koji će odraditi ovaj jebacki igrokaz.
Lord Byron is offline  
Old 15.01.2017., 19:53   #7748
ha, ipak uviđaš da taj igrokaz vodi ciljanom umjesto vječnog trljanja aladinove svjetiljke - napreduješ.

duh izlazi u svakom slučaju ali nekako je smiješak puno ljepši kad nisi sam svoj majstor.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 15.01.2017., 20:20   #7749
ne znam za ostale ,ali mene u ovoj situaciji puno više muči nedostatak seksa, nego veze i romantike. ionako sam teški samotnjak i naviknut na samoću.
tako da mi se sve više sviđa ideja plaćanja. mislim ,rade to i razni vrlo uspješni i dobro izgledajući muškarci ,pa zašto ne bi i ja. naravno, gledao bi da mi bude što zgodnija i jebozovnija. ali i tu sam baksuz jer živim u rupčagi pa ne znam gdje naći takvu.
the beginning is offline  
Old 16.01.2017., 07:24   #7750
pa ako imaš mnogo para same će ti se nuditi...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Old 16.01.2017., 14:21   #7751
nemam sad toliko para da recimo kupim neki opasan auto, ali imam dovoljno ušteđevine da se počastim nekom zgodnom djevojkom kažem, ako to rade razni uspješni biznismeni i sportaši, zašto ne bi i mi obični ( da ne kažem luzeri ) malo uživali
the beginning is offline  
Old 16.01.2017., 15:21   #7752
Zašto bi netko kome iskreno nije do romantike i veze, pa si problem nejebice riješi plaćanjem, bio luzer? Ako se nekome ne da zajebavati s kuhanjem pa ode u restoran i namiri se, taj je OK - ali, ako se netko kome nije do veze nego samo do jeba posluži plaćenim jebom, taj je ovakav i onakav i grozan i svakakav...
Lord Byron is offline  
Old 16.01.2017., 16:01   #7753
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zašto bi netko kome iskreno nije do romantike i veze, pa si problem nejebice riješi plaćanjem, bio luzer? Ako se nekome ne da zajebavati s kuhanjem pa ode u restoran i namiri se, taj je OK - ali, ako se netko kome nije do veze nego samo do jeba posluži plaćenim jebom, taj je ovakav i onakav i grozan i svakakav...
nije da ja imam nešto protiv romantike i veze i da ne bi ušao u to kad bi došao u priliku, ali opet, nije da nešto patim bez toga ( osim povremenih krizica. ) sa seksom je već druga priča

pa neki bi rekli za likove koji nikako ne mogu zainteresirati ženu za nešto više, nego moraju plaćati, da su luzeri. ( zanimljivo, to ne vrijedi za mnoge uspješne likove koje sam spomenuo, ali ipak plaćaju profesionalke. ali to je neka druga tema )
znam da neki muški ne žele platiti ,jer bi to za njih bio kao nekakav poraz. meni to nije neki veliki problem i kompleks. jebiga ,luzer sam i ne znam zainteresirati i osvojiti ženu. ne samo ženu, nego nemam i neko društvo pa zapravo i rijetko kad i dođem u priliku da upoznam žensku osobu. što bi bosanci rekli : takav mi grah pao
the beginning is offline  
Old 16.01.2017., 17:17   #7754
Zanimljivo, većini žena s linkane teme su takvi muškarci luzeri:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=966509

Meni su još veće luzerice žene sponzoruše.
drumforce is offline  
Old 16.01.2017., 17:34   #7755
Pa i na ovoj temi je bilo priče da su žene preko kojih je prešlo pola grada (figurativno rečeno) škart za baciti u nastojanju da se opravda djevičanska čistoća, neukaljanost, što već. Svatko brani svoju poziciju. U ovom slučaju, monopol na pičku.
Zek0slav is offline  
Old 16.01.2017., 17:46   #7756
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Svatko brani svoju poziciju.
A jbg ako sam s nekim tko je u stanju bit sa svakim - što to govori o meni?

Ego. Ko kad guliš luk ili artičoku, sloj po sloj i dođemo do onog kaj je u centru.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 16.01.2017., 18:13   #7757
Složio bih se da kod nas na kurve idu oni koji nemaju drugog izbora. Ljudi koji prakticiraju Plavi oglasnik vjerojatno ni ne ulaze nekoj normalnoj ženi u obzir po tom pitanju.

Budimo realni, s minimumom socijalnih vještina i kutijom cigareta odeš do nasipa na cajke i tamo ćeš naći širok izbor kandidatkinja lakog morala. Posudiš auto od staraca za vikend i na konju si. Tu si izbjegao tu nekakvu stigmu kurviša.
Zek0slav is offline  
Old 16.01.2017., 18:17   #7758
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Složio bih se da kod nas na kurve idu oni koji nemaju drugog izbora.
Nemam baš puno iskustva na tom području ali rekla bih da nisi u pravu. Upoznala sam jednog dečka koji mi je pričao kako mu uopće nije lako s kolegama, jer glavna zabava u toj branši su prostitutke i kokain. Bankari. Ne svi naravno, ali prilično je to popularan hobi u tom društvu.

Nije da nemaju drugog izbora, ali to im je zabavno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 16.01.2017., 18:34   #7759
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post

Budimo realni, s minimumom socijalnih vještina i kutijom cigareta odeš do nasipa na cajke i tamo ćeš naći širok izbor kandidatkinja lakog morala. Posudiš auto od staraca za vikend i na konju si. Tu si izbjegao tu nekakvu stigmu kurviša.
Probao si pa znaš?

Ja se na cajkama osjećam kao zebra na Brionima.
A i malčice sam gadljiv da ljubim usne koje su jučer nekome pušile kurac u
wc-u ili na zadnjem sjedalu bemweja. Da jebem žensku koja je vjerovatno nekome dan-dva prije davala bez kondoma "jer je tako bolje".

Onda ispadne sigurnije i higijenskije platit nekoj traženu cifru. Al dobro, nisam tolko u krizi pa nisam nikad ni platio. Živim u nadi, čekam ljubav svog života
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Old 16.01.2017., 18:48   #7760
Žene se odjevaju različito za razne prilike- za posao, za cajke, za koncerte klasične muzike, za jutarnje kave, za odlaske u knjižnicu... Ne može se znati što je neka djevojka i kome i sa koliko njih radila u prošlosti, niti koja "verzija" nje preovladava u njenom životu, tako da je procjenjivanje na osnovu odjevanja ili mjesta na kojima nekog prvi puta vidiš malo neprecizno.
Tomislav B is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.