Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 20:38   #1641
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Točno.

Samo što mi se čini da je to kod većine žena više stvar izbora, nego nužnosti.

Možda griješim, al ja sam takvog dojma.

A iako se s Ambijem slažem u jako malo njegovih tvrdnji, onaj njegov opis nejednakosti između žena i muškaraca na dating portalima je savršen.

U što će se i cd-doll jako brzo uvjeriti, ako odluči napraviti predloženi joj eksperiment.
Sto se tice portala i neta vec sam dala svoje misljenje. Slazem se se tobom i Ambijem, na zalost svoju veliku ali i sa Phiberom.

Ne znam ni da li je kod zena stvar izbora jer kod zena je situacija i problem druge prirode a to je poverenje.

Zenama je ipak teze da tek tako stupaju u licni kontakt sa nekim ko im je poznat samo iz virtuelnog sveta. Mislim da je to zenama veci problem - opreznost.
Ne kazem da je to jedini vec da je mozda cesto to uzrok.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:42   #1642
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
a to je i razlog zašto su žene tako toksične i agresivne prema mgtowu
RAZLOG ZAŠTO su žene "toksične" prema mgtow-u je zato što je dovoljno otići na mgtow subreddit i suočiti se sa divnim naslovima koji su redom:

women are useless
women are stupid
women are parasites
women have no feelings

Evo jedna sticky tema s tog podforuma koja se zove "what shocked you most about women" čisto da se zna kakvi ljudi se smatraju članovima mgtow pokreta. Mene je iskreno šokiralo da neki muškarci mogu biti toliko bešćutni da cijeli spol proglase pokvarenim, zlim i animalnim.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:45   #1643
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Zar je toliko čudno da cura povuće sa strane dečka i pita ga jel hoće na cugu ovo ono? Jel tako čudno da se ona prva javi i pozove na pivu?
Čudno je da su odbijali te tvoje pozive.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:48   #1644
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Uljetala i ponudila cugu i odjebali me. Kao što sam rekla ranije, prije nisam imala sreće u ljubavi. Zašto je to tako teško za shvatiti? Zar je toliko čudno da cura povuće sa strane dečka i pita ga jel hoće na cugu ovo ono? Jel tako čudno da se ona prva javi i pozove na pivu?
Da, iznimka si i to golema.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:51   #1645
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Zenama je ipak teze da tek tako stupaju u licni kontakt sa nekim ko im je poznat samo iz virtuelnog sveta. Mislim da je to zenama veci problem - opreznost.
Postoji i taj problem, naravno, ali se meni čini da je najveći problem upravo ona potpuno iskrivljena slika o vlastitoj poželjnosti, stvorena zbog ogromnog broja poruka u inboxu.

Da ne bude zabune, mislim da bi se muškarci potpuno jednako ponašali kada bi bilo obrnuto.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:54   #1646
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
RAZLOG ZAŠTO su žene "toksične" prema mgtow-u je zato što je dovoljno otići na mgtow subreddit i suočiti se sa divnim naslovima koji su redom:

women are useless
women are stupid
women are parasites
women have no feelings

Evo jedna sticky tema s tog podforuma koja se zove "what shocked you most about women" čisto da se zna kakvi ljudi se smatraju članovima mgtow pokreta. Mene je iskreno šokiralo da neki muškarci mogu biti toliko bešćutni da cijeli spol proglase pokvarenim, zlim i animalnim.
Sad ce ti rec da nisu svi takvi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:54   #1647
Stvarno mislite da su zene postale umisljene zbog poruka na Internetu?
I da imaju nerealnu sliku o sebi? Prije su im muskarci prilazili uzivo, a sad porukama. Nije to nista novo.
Mlade cure ce se usporedjivati medjusobno i znat ce, bez brige, da njena frendica recimo bolje kotira.

Kad sam bila u Tunisu s frendicama, a davno je bilo, za nama su horde muskaraca non stop hodale. I sta smo mi sad mislile da smo samo mi super pozeljne, kao nismo znale da bi to svakoj radili?
Sad je stvar samo u drugom obliku. A nista to posebno ne znaci.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:56   #1648
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Dobro, i sta ti predlazes povodom toga?
Imas li resenje za taj gordijev cvor?
Da izuzmemo mgtow?
Nisam političar da drugima govorim kako bi trebali razmišljat, da me plaćaju da donosim rješenja i prijedloge, niti me zanima utjecanje na ikog osim na sebe.

Volim raspravljat - volim razmjenu mišljenja i iskustava, i volim kad i ja i drugi sagledamo sliku iz nekog drugog kuta i proširimo vidike. No u kontekstu nekakvog djelovanja, nisam zainteresiran.

Naime, stvar je ajmo reć "ugrađena u samu srž društva", pa teško da će se išta promijenit bez nekakve kritične mase, a ona se stvara sama od sebe i ili će jednom prevagnut, ili neće imat dovoljno zamaha da do toga dođe pa će se rasplinut.

Quote:
Izvinjenje prihvaceno u ime svih princeza.
Ti nisi princeza, ti si kraljica

Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Nema rješenja. Postoje samo neke smjernice koje muškarcima mogu povećati šanse, i to je sve.
Zašto im povećavat šanse? Koja je svrha toga? Onaj tko je dovoljno očajan će se već snać kakve god su šanse. Muškarcima ne trebaju veće šanse, već ženama treba reality check. I to ne onaj baziran na izboru, jer je napuhan.

Usput naglašavam da problem nije hipergamija kao takva, jer je ionako prirodna; problem je da joj nema mjesta u modernom društvu i to iritira modernog muškarca. Jednima i drugima su nestale neke normalne, biološke i sociološke uloge, u navali političke korektnosti, otuđivanja, nepovjerenja i kulture mržnje prema drukčijem i nepoznatom (konformizam i ksenofobija). Osim toga, stavlja muškarca u nezavidnu poziciju gdje se njegova uloga kao ikakav provider ili zaštitnik rasplinula putem moderne civilizacije i liberalizacije tržišta rada.

Radi se tu o svačemu, od toga da neki uživaju jednakost kad im paše (ali viču "ali ja sam žena!" kad im ne paše), pa do razmaženosti, privilegiranosti, a naravno postavlja se pitanje - što danas muškarca zapravo čini muškarcem, a ženu ženom? Kad se već guraju jedni i drugi da si budu što više nalik, iako je to neprirodno, a usprkos toga socijalna dinamika ide niz dlaku ženama koje su sad slobodne bit samostalne - što znači preuzimanje odgovornosti - a ljudi su sretniji što manje odgovornosti imaju jer ne moraju sebe krivit za loše odluke već je "netko drugi zajebo". Tako je općenito i sa izborom - kad nisu sretne s izabranim, a naizgled cijela vojska čeka pred vratima, onda nije lako objasnit si zašto taj izabrani nije savršen, iako je ona samo prosječna.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
I ja tako mislim, vrtimo se u zacaranom krugu, ocigledno.
Ali ne mislim da ima usamljenih samo medju muskarcima jer ima mnogo usamljenih zena isto tako, koje ne mogu da dodju do partnera.
Nitko tko cilja previsoko ne može do partnera, pa tako ni ja.
Samo što žene toga nisu svjesne jer "one to zaslužuju", a ja znam da zajebavam eto jer mi se može i oće.

Žena koja je usamljena nema pak koga krivit nego sebe, jer ima izbora koliko oćeš. Nitko mi ne može objasnit da prosječan tip prosječnoj ženi nije dovoljno dobar.

Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
A iako se s Ambijem slažem u jako malo njegovih tvrdnji, onaj njegov opis nejednakosti između žena i muškaraca na dating portalima je savršen.
Pa to je jedino i s čim se trebaš složit, sve ostalo je subjektivno. Ono bitno je disparitet u izboru odnosno SMV između muškaraca i žena. Nekom to ne smeta, nekom smeta. A i poslijedice su kao opisane - a ja jednostavno ne želim bit s nekom bezveznjačom samo zato jer ona ima gomilu izbora i napumpani ego.

U neku ruku možeš reć da je stvar inata, iako je inat djetinjast i ne bih mu dozvolio da me liši ičeg bitnog, ali u ovom slučaju, gdje ne osjećam kao da gubim išta vrijedno, itekkao je faktor. Nije da me smeta - oni koji se zbilja potrude i nađu kvalitetu svaka im čast; oni koji plaze za pičkom nek im je i nek "uživaju", općenito ne želim nikom zlo i bitno mi je samo da raspolažemo činjenicama, a zaključke nek svatko donosi za sebe.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:58   #1649
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Kad sam bila u Tunisu s frendicama, a davno je bilo, za nama su horde muskaraca non stop hodale.
Tunis.

Ekvivalent kod nas bi bio da ste napravile javni full lezbo show.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:59   #1650
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Postoji i taj problem, naravno, ali se meni čini da je najveći problem upravo ona potpuno iskrivljena slika o vlastitoj poželjnosti, stvorena zbog ogromnog broja poruka u inboxu.

Da ne bude zabune, mislim da bi se muškarci potpuno jednako ponašali kada bi bilo obrnuto.
Pa slazem se ima i toga. Self marketing na sve strane.

Ali ne razumem, sta sve to vredi da ti neko dize perje u nekom virtuelnom svetu kada si, cim ugasis lap top, opet sam/sama?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:59   #1651
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Stvarno mislite da su zene postale umisljene zbog poruka na Internetu?
I da imaju nerealnu sliku o sebi? Prije su im muskarci prilazili uzivo, a sad porukama. Nije to nista novo.
Mlade cure ce se usporedjivati medjusobno i znat ce, bez brige, da njena frendica recimo bolje kotira.

Kad sam bila u Tunisu s frendicama, a davno je bilo, za nama su horde muskaraca non stop hodale.
Sad je stvar samo u drugom obliku. A nista to posebno ne znaci.
Ne znam kakav je tvoj doživljaj toga, ali ja smatram da to na žene ima veliki utjecaj. Ne moraju postati umišljene i zločeste, dovoljno da postanu prezasićene i neobjektivne u procjeni vlastite privlačnosti.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:03   #1652
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ali ne razumem, sta sve to vredi da ti neko dize perje u nekom virtuelnom svetu kada si, cim ugasis lap top, opet sam/sama?
Gledaj, nitko neće ići ispod svoje razine, bilo stvarne, bilo umišljene. A kada ne ide ispod one umišljene, onda je to problem. I ne, samoća nakon gašenja laptopa neće riješiti taj problem.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:05   #1653
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Tunis.

Ekvivalent kod nas bi bio da ste napravile javni full lezbo show.
A kad smo se presvlacile u blizini plaze oko nas se krug napravio, svi su napeto buljili svaki pokret.
Kad se sjetim, ne znam kako me strah nije bilo. A nije, uopce nisam pomislila da bi nam nesto napravili.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:05   #1654
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
I ne, samoća nakon gašenja laptopa neće riješiti taj problem.
Kad ugasis laptop se prebacis na mob
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:05   #1655
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
RAZLOG ZAŠTO su žene "toksične" prema mgtow-u je zato što je dovoljno otići na mgtow subreddit i suočiti se sa divnim naslovima koji su redom:

women are useless
women are stupid
women are parasites
women have no feelings

Evo jedna sticky tema s tog podforuma koja se zove "what shocked you most about women" čisto da se zna kakvi ljudi se smatraju članovima mgtow pokreta. Mene je iskreno šokiralo da neki muškarci mogu biti toliko bešćutni da cijeli spol proglase pokvarenim, zlim i animalnim.
Nisam upoznat s tim, pratio sam samo neke youtube kanale.
Neda mi se čitat sve linkano, ali pretpostavimo da se ne razlikuju od ostatka interneta (i populacije općenito) i da ćeš nać puno glupih tema, postova, blogova i ostalih medija gdje budale pišu gluposti. Nije to ništa vezano uz mgtow, a da ne govorim o tome da mnogi nose nekakve barjake bez da uopće imaju veze s tim ili razumiju što bi trebali predstavljat.

Case in point: feminizam, zapravo super stvar, a 3. val feminizma nema veze ni s feminizmom ni s mozgom, ali te žene i dalje naivno misle da predstavljaju i zagovaraju nekakvu jednakost, a zapravo su samo mizandrične nakupine otrova.

EDIT: osim toga, dovoljno je ić na matični sajt mgtow.com i vidit da se uopće ne radi o takvim stavovima ni takvim ljudima.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:08   #1656
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zašto im povećavat šanse? Koja je svrha toga? Muškarcima ne trebaju veće šanse, već ženama treba reality check.
Svrha toga je uparivanje. Jer nam žene trebaju. Kao i mi njima. Ali su okolnosti takve da se mi moramo boriti za njih, a one za nas ne, pa je onda teret borbe na nama.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:09   #1657
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nisam upoznat s tim, pratio sam samo neke youtube kanale.
Neda mi se čitat sve linkano, ali pretpostavimo da se ne razlikuju od ostatka interneta (i populacije općenito) i da ćeš nać puno glupih tema, postova, blogova i ostalih medija gdje budale pišu gluposti. Nije to ništa vezano uz mgtow, a da ne govorim o tome da mnogi nose nekakve barjake bez da uopće imaju veze s tim ili razumiju što bi trebali predstavljat.

EDIT: osim toga, dovoljno je ić na matični sajt mgtow.com i vidit da se uopće ne radi o takvim stavovima ni takvim ljudima.
Ali ostali forumi manosfere su itekako takvi. Tak da brijes.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:10   #1658
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
3. val feminizma nema veze ni s feminizmom ni s mozgom
Koji je točno kurac taj treći val feminizma?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:11   #1659
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ne znam kakav je tvoj doživljaj toga, ali ja smatram da to na žene ima veliki utjecaj. Ne moraju postati umišljene i zločeste, dovoljno da postanu prezasićene i neobjektivne u procjeni vlastite privlačnosti.
Koji je dozivljaj?
Pa dozivljaj mlade cure nekad i sad je da ima dosta muskaraca koji bi se poseksali s tobom, jednako tako i s bilo kojom drugom, koje bas i ne zanimas ti kao osoba i koje bas ne bi bilo briga jel bi i tebi bilo dobro pri tom seksu.
Te da moras pazljivo selektirat te od onih koji se mozda zanimaju bas za tebe.
A i vidis da ne prilaze samo tebi, nego i tvojim frendicama.

Ali prica da ce ti pri svakom izlasku pric 5 tipova je daleko pretjerana.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:12   #1660
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Gledaj, nitko neće ići ispod svoje razine, bilo stvarne, bilo umišljene. A kada ne ide ispod one umišljene, onda je to problem. I ne, samoća nakon gašenja laptopa neće riješiti taj problem.
Uvek je bilo ljudi, zena, muskaraca, koji su dozivljavali neke gestove ili paznju suprotnog pola senzacionalisticki.

Slazem se, u vecini navoda i potpuno razumem o cemu se prica, ali opet kazem, mozes ti kreirati osecaj sopstvene vrednosti kako god zelis, ali kada spustis ekran ceka te prazna soba i ta virtuelna paznja ti nece resiti problem, kako muskom tako i zenskom. Mislim da su toga i zene svesne koliko god da polete ponekad.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger