Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 01:44   #2181
Samo sam htjela tu jednu osobu kojoj sam ja sve... Samo to...
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Old 10.10.2017., 01:59   #2182
Ono kad ti netko toliko uništi živce da noću spavaš 3 sata.
dfordisaster is offline  
Old 10.10.2017., 19:07   #2183
Misli šta hoćeš i govori šta hoćeš, al da si fer i korektan - nisi.
A to što ti to nemaš muda priznat nego rađe na dr svaliti krivicu, samo pojačava moje slutnje.
Bilo bi čudno da je drukčije, navikla sam da je ovako i neka je.
Nakon svih tih suza, sad sam kao oslobođena svog tog sranja, više me čak toliko niti ne tangira, zašto bi, nisi ono što sam mislila da jesi. Takvih ima na bacanje, jest da je razlika u par nijansi, ali opet se sve to svede na isto.
Neka živi u zabludi. Stići će i tebe jednom karma valjda. Mada, s obzirom na to kako živiš, nije baš ni da te puno zaobišla.
Jbga, najlakše ići linijom manjeg otpora.
Ja ne volim mlakonje i slabe karaktere.
Bilo bi lijepo za promjenu, da sam se i ja ovog puta zeznula u procjeni ali nisam.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 10.10.2017., 20:51   #2184
Zao mi je svih skupa...
coma black is offline  
Old 10.10.2017., 21:29   #2185
Vrijeme je za PROMJENE!
Kada ti netko kaže ne možeš, uradi suprotno. Nisi slab, jak si ti. Možeš učiniti sve što ti je volja. Ustani i napravi promjenu. Svatko ima pravo na pogrešku, ali je bitno naučiti iz te pogreške. Imaš pravo pogrešiti, ne boj se.

Divimo se i plašimo određenih ljudi na planeti Zemlji, a zaboravljamo kada pogledamo sami Sunčev sustav koji je također samo mrvica onoga što otprilike znamo. Ti ljudi nisu svjesni o čemu pričaju. Nečiji ego ne može biti dovoljno jak da te zaustavi i nadjača. Bitno je koliko smo jaki u glavi jer shvati da u ovom univerzumu ta osoba koja te blokira i smeta u životu je zapravo maleni kamenčić u pijesku.
Budi svoj i neka tvoje želje postanu stvarnost. Ne daj se smesti....
blackhorizon is offline  
Old 10.10.2017., 21:52   #2186
Jebem ti mater i pikadu i cricketu i kretenu koji je izmislio pikado. U 3 picke mile materine.

Powered by LG G6
devaa is offline  
Old 11.10.2017., 07:38   #2187
Najbolji alat kojim mi netko može pokazati koliko me ne poštuje je ignore. Ničim ga nisam zaslužila. A igračka nemam namjeru biti, ničija. Zbogom.
ex anais is offline  
Old 11.10.2017., 12:18   #2188
Ma šta je to u pogledu tvom, tako neodoljivo..?!

rip Donna Ares!
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Old 11.10.2017., 17:32   #2189
Mislim da se od ovih gadarija koje sam vidjela nikad neću oporaviti, a ne mogu ni s kime razgovarati o tome jer si ne želim produbljivati patnju i uznemirenost.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 12.10.2017., 01:55   #2190
Postavljam si pitanje zasto te još volim? Ni sama nisam sigurna dali je to ljubav ili samo povrijeđenost/odbačenost...

Sad imas sve što sa mnom nisi, ali dali je to dovoljno? Uvijek si puca na intelekt, sad ga nemaš kraj sebe, nije da se dižem u nebesa ali budimo realni... Ok, ja nisam kućanica i domaćica u klasičnom smislu kako si ti zelio, ali mi, mi smo imali ono nešto... Od prvog dana sam znala da nismo jedno za drugo, ali zasto onda sva ova bol? U čemu je problem, zasto te ne mogu nakon svih s*ranja koje si mi napravio preboliti? Da li je to zbog toga sto si ti sretan, a ja sama, sjebana i nikakva. Jednostavno ne mogu ljudima pruziti priliku kad si ti još u mislima.... Zbog čega je to tako i zasto, al zasto sam ja prva koju si povrijedio, a najmanje sam to zaslužila... još uvik boli... Jako...
Lolita_19 is offline  
Old 12.10.2017., 18:46   #2191
Sutra petak 13ti sad sam vidio datum
Don Michael is offline  
Old 12.10.2017., 21:10   #2192
Da mi se vrati sluh na 100% kako je nekad bio,
da mi dr. Štimac sredi zube cakum pakum,
da dobijem jedno 5 milja eura da kupim foreo četkicu za nove zube, sensodyne kaladont i riješim ostala sranja..E to bi bio život dostojan čovjeka.
I da sam njemu jedina...
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Old 13.10.2017., 13:43   #2193
Ne mogu ja to da te dijelim sa nekim. Il si moj il ne postojiš! Nakon svih mojih borbi iz kojih sam izašla kao pobjednica, nisam na kraju zaslužila kretena poput tebe! Nemoj mi više ni odgovarati, bolje za mene! Red je da konačno počnem malo misliti i na sebe! Nisam to zaslužila
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Old 14.10.2017., 05:21   #2194
Drago mi je da si tek sad priznao da su ipak postojale. I to onako, nonšalantno "pa šta". Prije bi me boljelo na onoj razini. Sad me samo boli na ljudskoj razini. Jer sam bila beskrajno naivna. U mater si se kleo, budalo. I ovo je uvjerljivo najbijedniji razgovor koji sam ikad s ikim vodila. A ti se sutra nećeš ni sjećati jer si po običaju napušen, nadrogiran, pijan.

Imam osjećaj kao da sam na raskršću. Gdje će se idući put dogoditi nešto lijepo ili ću zapečatiti sve te priče i trajno se oštetiti u tom pogledu. A uvijek sam se pitala kako ljudi postanu ogorčeni, nepovjerljivi, ovakvi, onakvi. Dovoljan je niz sadista, eto kako.

I da, naravno, čestitke draga. Kako sam samo zaboravila tako bitnu osobu i njene fuckin psihotične imaginarne bitke. Kako te nisam ranije pročitala, jebote.
Dosta mi je ovog učmalog mjesta.
ex anais is offline  
Old 14.10.2017., 23:11   #2195
Ja što slabija, to jača.
Voljela bih da tu snagu mogu primijeniti na psihu, međuljudske odnose i tako to. Pokušavam.

Baš imam tu neopisivu želju da budem jaka. Ne u stilu "Nothing can faze me, I'm made of stone", nego onak'... sh!t happens, I got this. You know? Ne želim se raspasti pred prvom preprekom i neuspjehe objašnjavati nekim fatalizmima tipa "valjda nije suđeno". Ništa nije suđeno, mani me. Sad kad gledam na svoje djetinjstvo i bla bla, vidim da je sve ovo moglo puno drugačije završiti. Mislim da me spasila ta tvrdoglavost. Nikad nisam bila svjesnija svojih slabosti i snaga i veselim se svemu što još imam za naučiti o sebi. I want that healthy kind of strenght. The kind that lets you be weak, and that makes you walk away when you see it's a lost cause. Teže je otići nego ostati. To mi je plan za dalje - učim odlaziti. Od ovog grada, od onog grada, od ove firme, od ove sigurne zone, od ovih psiholoških igrica. Sick and tired. So damn sick and tired of being scared.
__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Old 14.10.2017., 23:55   #2196
Uspit cu u zivotu tako sto cu se maknuti od Hrvatske, grada Splita. Radim na sebi i razradit cu plan. Nakon mnogo neuspjesnih odnosa s ljudima, pogresaka koje sam uradio zbog moje iskrenosti, dobrote i naivnosti, odlucio sam otic zivjeti bolje u Kanadu, ali tek za godinu, dvije dok ne nabavim svu potrebnu dokemntaciju, ustedim pare, sredim svoju psihu.... Ipak sve u svoje vrijeme, no mali koraci dovode do velikih promjena kad tad. Hvala Bogdani sto mi je napravila natalnu kartu jer sad znam bolje tko sam, gdje zaista pripadam i sto tocno moram da radim u zivotu, od zivota da mogu biti ispunjen. Idemo dalje, gledam naprijed! 😃
Unikatan is offline  
Old 15.10.2017., 18:33   #2197
Something inside Sick Boy was lost and never returned.

Poslano sa mog ASUS_X008D koristeći Tapatalk
sicky is offline  
Old 16.10.2017., 18:25   #2198
Otkrivam novi osjećaj u sebi jebeno me to plaši.
Ispod bijesa i razočaranja otkrivam i mržnju.

Ali, jebatga.
Ja sam vjerovala. Moja greška.
Crnjača is offline  
Old 17.10.2017., 00:39   #2199
jebemu, nemam ni para za koncert bryana adamsa, niti drustvo za otici na kraju krajeva.. smrc

nisam stooo godina bila na nekom dobrom koncertu i onda ovo propustam
fleur defendue is offline  
Old 17.10.2017., 20:45   #2200
Ne mrzim ja tebe...al ne znam kako. Ja bih te zagrlila... zao mi je sto je ovako. Ja ne znam rijesit to... a tako mi je zao. Kako treba biti? Sto trebam?
coma black is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.