Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2008., 22:45   #3141
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
dobro sad imam i ja pitanje.
zaručnički prsten mi je onak skroz okolonaokolo sa brilijantićima i da li je sad glupo i na vjenčani lupit koji brilijantić ili ne?
meni se nekak čini da će biti malo previše šljasteće, a možda sam i dragog već previše ogulila....
kolko sam ja upućena u vjenčane prstene, kupujete si svaki svoj vjenčani prsten tj.svaki svoj plača pa tako da ako ti želiš neke kristaliće unutra ili briljantić možda onda moraš razmisliti dal ti to možeš platiti ili ne a ne tvoj dragi?! ili? mislim, barem kod nas ljudi kupuju vjenčane prstene u paru ali svaki plača svoj ... a zaručnički kupuje dragi svojoj voljenoj
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 22:57   #3142
pa pošto mi već živimo zajedno, mislim da je ionako svejedno tko plaća prstenje - ide nam iz istog novčanika
a pošto dragi puno više zarađuje od mene - you get the picture (prava sam sponzoruša )
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 22:30   #3143
Quote:
27dresses kaže: Pogledaj post
kolko sam ja upućena u vjenčane prstene, kupujete si svaki svoj vjenčani prsten tj.svaki svoj plača pa tako da ako ti želiš neke kristaliće unutra ili briljantić možda onda moraš razmisliti dal ti to možeš platiti ili ne a ne tvoj dragi?! ili? mislim, barem kod nas ljudi kupuju vjenčane prstene u paru ali svaki plača svoj ... a zaručnički kupuje dragi svojoj voljenoj
Mislim da krivo mislis... prvi put cujem da si svako placa odnosno kupuje svoj prsten, kakva je to glupost
Kupujete ga valjda zajedno, ova podjela da svako kupuje svoj prsten mi je apsurdna!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 23:51   #3144
Quote:
Vesper Lynd kaže: Pogledaj post
Mislim da krivo mislis... prvi put cujem da si svako placa odnosno kupuje svoj prsten, kakva je to glupost
Kupujete ga valjda zajedno, ova podjela da svako kupuje svoj prsten mi je apsurdna!
kupujete ga zajedno a tko plača?? on ili imate zajednički budžet ? mislim, pitam jer od svih mojih prijatelja (parova) svi su zajedno kupovali i birali ali su platili na pola i to je uvijek ispalo ko da svatko plaća svoj ako malo bolje razmisliš ....
a i sa kim god sam razgovarala a da su se zaručili na principu "on nju zaprosio i kupio joj prsten" ,svi do jednog su dijelili trošak na pola a ako je ona htjela cirkoniće ili briljant onda je ona dodala za svoj dio .... eto, koliko ja znam. a možda se to samo kod nas tak čudno kupuje a drugdje plača on?!
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 23:54   #3145
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
pa pošto mi već živimo zajedno, mislim da je ionako svejedno tko plaća prstenje - ide nam iz istog novčanika
a pošto dragi puno više zarađuje od mene - you get the picture (prava sam sponzoruša )
draga moja, željeti imati kvalitetan vjenčani prsten i još k tome prekrasan za cijeli život je jako daleko od sponzoruše tak da ne brini....
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 00:23   #3146
Quote:
27dresses kaže: Pogledaj post
kolko sam ja upućena u vjenčane prstene, kupujete si svaki svoj vjenčani prsten tj.svaki svoj plača pa tako da ako ti želiš neke kristaliće unutra ili briljantić možda onda moraš razmisliti dal ti to možeš platiti ili ne a ne tvoj dragi?! ili? mislim, barem kod nas ljudi kupuju vjenčane prstene u paru ali svaki plača svoj ... a zaručnički kupuje dragi svojoj voljenoj
ovo još nikad nisam čula da si svak svoj prsten plaća..onako i ovako ste uskoro u braku i buđet će bit zajednički..neznam kak je kod vas..al uvijek se to nekak plaća iz zajedničkog buđeta a ne da ja sad njemu kažem a gle ti placas 2.000 svoj a ja 2.500 ..neznam meni je to neobično
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 01:00   #3147
Quote:
arlenna kaže: Pogledaj post
ovo još nikad nisam čula da si svak svoj prsten plaća..onako i ovako ste uskoro u braku i buđet će bit zajednički..neznam kak je kod vas..al uvijek se to nekak plaća iz zajedničkog buđeta a ne da ja sad njemu kažem a gle ti placas 2.000 svoj a ja 2.500 ..neznam meni je to neobično
ah ne znam više sad... ja sam samo rekla koje situacije sam vidjela i za koje znam, a sad tko kak plaća ne želim ulaziti u to. Uostalom, mi živimo već dugo zajedno i tako da bude to išlo iz zajedničkog budžeta ali ja sam rekla kako su napravili naši prijatelji koji nisu živjeli zajedno i koji nisu imali zajednički budžet... mislim, do vjenčanja ga još nisu imali. neda mi se fakat natezati sad tko kaj plaća ili ne plaća.... rekla sam kaj znam i ti si rekla kaj misliš i to je sve ok, sve to stoji, a sad je sve ostalo ionako na paru da se dogovori...
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 07:59   #3148
evo ovak je to išlo kod nas: za zaručnićki, ja uvijek govorila, nikakvi dijamanti, nije to za mene i dragi rekao ok...i otišao i kupio dijamantčugu
kad me prosio ja lagano popizdila jer mi prsten nije baš bio the one and only dizajnom a kako se nisam ni nadala kamenu nisam ni skužila da je briljant. tek nakon sat vremena on nemočno izjavi: ali, draga to je dijamant...na šta ja generalno poludim jer... dao je zadnju lipu na njega i sad se meni on još ne sviđa- bilo mi žao. ipak to želim nosit cijeli život i kad se već potrudio i on želi da mi se sviđa. pa se dogovorili- ti odi i zamijeni si za koji ti se sviđa. i ja odem i zamjenim za... još skuplji nisam kriva, majke mi. problem je bio kaj se meni ne sviđa toliki kamen neg bi ja više materijala-zlata. pa je shodno tome i prsten ispao skuplji ( gledala ja i tanje al je prodavač majstor od svog zanata i nagovarao...ma to vam je jednom u životu, ma ovaj tanji možete uvijek dobit i tak ). teško me bilo nagovorit...
i sad ja imam prstenčugu pa me lagano strah hodat po tramvaju s njim a frendica komentirala: pa, to se niš ne vidi, kaj ti je to, nekaj sitničko...
sto ljudi-sto čudi.
za burme: razmišljamo o zlatarni Celje al mislim da će nas to dotjerat do prosjačkog štapa tak da....
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 11:26   #3149
i zamjeni si ona za skuplji pravo žensko...

iako sam prvi put čula da je prsten skuplji zbog zlata, obično poskupi zbog brilijanata...

smijem pitati koliko košta taj prsten? čisto radi usporedbe jer smo mi moj kupili u Americi pa me zanima koliko sam ustvari uštedjela... ili nisam...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 12:32   #3150
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
i ja odem i zamjenim za... još skuplji nisam kriva, majke mi. problem je bio kaj se meni ne sviđa toliki kamen neg bi ja više materijala-zlata. pa je shodno tome i prsten ispao skuplji
kako je to uopce moguce
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 13:03   #3151
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
kako je to uopce moguce
Tako što je kamen ustvari ostao iste veličine ali je više materijala koji ga obuhvača uokolo pa se on malo utopi i ne šljaštri onako jako. tako je to moguče!
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 14:15   #3152
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
Tako što je kamen ustvari ostao iste veličine ali je više materijala koji ga obuhvača uokolo pa se on malo utopi i ne šljaštri onako jako. tako je to moguče!
sad kuzim
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 15:37   #3153
neki dan smo gledali prstenje i nademo jednu stranicu http://www.schmuck-trauringe-shop.de...atinringe.html i na njoj ovo
http://www.schmuck-trauringe-shop.de...nge-C-260.html
http://www.schmuck-trauringe-shop.de...nge-C-256.html
http://www.schmuck-trauringe-shop.de...nge-C-257.html
ja mislim da je to greska njihova definitivno ili?
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:28   #3154
naruči pa buš vidla

vjerovatno će ti reći da nisu više raspoloživi na zalihi
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 19:56   #3155
ja sve više razmišljam o titanu jer mi je suuuper kak može biti crn i siv... problem je što niti jedna stranica na kojoj sam gledala ne dostvlja u hrvatsku, pa ako netko zna za neku...
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:41   #3156
blaah, ti znaš da si opsjednuta (pozitivno) s tim sivim???
pa zaleti se negdje van, recimo do Beča i kupi... da se meni nekaj toliko hoće - ja bi već bila u autu

kisić
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 21:17   #3157
malo jesam da...
al to je zato kaj se uvijek potrudim nać sredinu u svemu pa ak nije ni crno ni bijelo onda je sivon
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 21:29   #3158
inače, crna i siva su ti moje omiljne boje tak da te skroz razumijem i djelim tvoju ljubav prema toj divnoj boji
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 22:35   #3159
evo cure da vam javim.... pošto smo u zadnje vrijeme lagano u potrazi za svojim prstenjem, razgovarala sam sa mnogo novopečenih mladenaca i većina njih mi je preporučila zlatarnu koci, križek ili celje ali celje isključivo u sloveniji jer je mnogo jeftinije i vele da imaju tamo mnogo veći izbor nego bilo gdje u zl.celje u Hrvatskoj... i dosta mladenki je tamo uspjelo naći nakit za vjenčanicu mnogo povoljnije nego ovdje. eto, a vi ako ste zainteresirani, preporučam da odete i vidite...
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 00:16   #3160
danas dragi i ja prošli kraj zlatarne celje, ja zastanem da malo povirim a on: gle, radije ću duplo platit "našima" nego "njima" od "njih" ne bi ni da su badave...

sve jasno?
ne bum imala celje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.