Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2009., 18:30   #3941
Quote:
klaudijak kaže: Pogledaj post
obavezno je izdavanje računa, mogu oni vas farbati koliko oće ali izdavanje računa je pod obavezno, samo im spomenite porfeznu inspekciju
na temelju toga plaćaju porez na dodanu vrijednost i porez na luksuzne proizvode
neizdavanje računa je samo zaobilaženje plaćanja istog, a kaj ak vam se nešt desi s nakitom, a oni se prave blesavi, kak budete dokazali da st stvarno kod njega uzeli i zatražili eventualnu prepravku
ako vam da popust za porez koji je sadržan u prstenima, onda nema računa ali vam je nakit jeftinij za taj iznos....

inače ja sam kod kocija u frankopanskoj dobila račun i za 120 kn koliko su koštale srebrne naušnice, dakle to sve govori o tome kako posluju

nemojte mi zamjeriti na podužem postu, ja sam knjigovođa, profesionalna deformacija, i smatram ako vas već zakinu za račun onda vam to nek lijepo vele i obrazlože zašto, jer samo oni od toga imaju koristi ali ne i vi (osim ako vam smanje iznos za pdv - ali pazite nemojte nasjedati na ono kao dali smo vam 10 ili 20 % popusta pa je to sad bez računa, ne ne, tek sad bi trebali micati pdv)
e super onda,nemas pojma kako si me usrecila i rijesila sve moje probleme nisam htjela direktno pitati je li koci u frankopanskoj izdaje racun,ali eto ti si mi odgovorila bas to supeeeer onda idem u sri to naruciti
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 18:36   #3942
anse baš mi drago da ti pomogla, mi bili kod kocija u subotu na probi, dragi bi trbal u četvrtak podići prsteneke, valjda budu gotovi, jedva čekammmmmmmm
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 18:59   #3943
Quote:
klaudijak kaže: Pogledaj post
anse baš mi drago da ti pomogla, mi bili kod kocija u subotu na probi, dragi bi trbal u četvrtak podići prsteneke, valjda budu gotovi, jedva čekammmmmmmm
a kakve ste izabrali i nakon koliko su gotovi cini mi se kazu svi jedno tjedan da treba ...e i kolika se kapara daje kad ih narucis
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:19   #3944
e ja sad mogu pričati samo za kocija, izabrali u subotu prije tjedan dana, i rekel je da je gužva pa ak nam nije hitno za jedno dva tjedna, mi pristali no u četvrtak već polao poruku da možemo doći na probu i bili ove subote, sve paše kak treba i sad je još trebal ugraditi kamenčiće u mojeg, rekel da se bu potrudil do četvrtka jer dragi onda još u zg
inače uzeli smo prsteneke u kombinaciji bijelo i crveno zlato, čisto jednostavne jer se mom dragom tak dopalo, a i on bu to moral isto nositi a za njega je to već malo veći korak nositi prstenek neg meni pa ja pristala na to, mada su i meni jako lijepi, ali sam onda ja zato dobila pet brilijantića na svojeg, ak stigne ovaj tjedan stavim sličke
inače, kod traženja, prvo bili kod kocija, pa obišli pola grada i na kraju se vratili opet k njemu, ima dosta dobar izbor, a i radi ak doneseš sliku, ili nacrtaš kaj hoćeš
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:31   #3945
ma ima najbolji izbor u gradu ja isto imam okvirno model koji hocu,samo cu iskombinirat dva modela ili jedan koji je prosirit za 2 mm jer je 4,a ja bi 6 i dosta ce nas doci,ali nema veze kad se na sve trosi necu na tome stediti
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:01   #3946
anse - vidim da ste se odlučili

jeste uopće bili do ovih u ozaljskoj?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:05   #3947
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
anse - vidim da ste se odlučili

jeste uopće bili do ovih u ozaljskoj?
jesam,ali oni nemaju takav model,a cijena mi je i visa onako odokativno i to 1000kn tako da idem u frankopansku i i dalje ne kuzim koje ste vi uzeli jer sam ja pitala za obicne i rekao mi 4000kn minus 20% sto bi bilo 3200 znaci ja sam gledala od 6 mm pa ne znam koje su debljine ti tvoji
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:09   #3948
išla sam ih sad izmjeriti - 4 mm

__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:44   #3949
naši su njegov 6 mm a moj 4 i neke i doći će nas s brilijantićima i s popustom 4200
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:46   #3950
bili kod nekih i imali puno skuplje prstenje, a da ne govorim o zlatarni celje ( u kojoj sam si ja našla savršen prsten ali se mom dragom nije dopalo) di je svaki stajal 3900 kn, obični od bijelog zlata sa jedno dvije ili tri šare, tj utora
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:47   #3951
http://www.zlatarna-celje.com/katalo...i/11014493.jpg
http://www.zlatarna-celje.com/katalo...i/11014492.jpg
to je ono kaj je mene oduševilo
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 11:14   #3952
jel ima tko preporuku gdje u zagrebu bi se moglo kupiti prstenje od bijelog zlata ali ono klasično bez ikakvih ukrasa?
__________________
Dominik stigao 25.06.09.
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 11:27   #3953
Mica - evo ti naši na par strana prije - 4 mm debljine, 1800 kn, Koci Ozaljska
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 11:39   #3954
molim Vas zna li itko konkretno vezano za Split tko ce mi izdat racun i dat certifikat za dijamant tako da ne lutan po butigama... ako je netko kupova da mi rece di tocno da odem... Hvala!!!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 11:50   #3955
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Mica - evo ti naši na par strana prije - 4 mm debljine, 1800 kn, Koci Ozaljska
e tako nešto ja tražim hvala na info
__________________
Dominik stigao 25.06.09.
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 12:34   #3956
ovo je naša vjenčana tetovaža!!!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	t.jpg‎
Views:	220
Size:	9.9 KB
ID:	7391  
__________________
I teško je nama šta bi tili bit ljudi Parimo nenormalni, ludi
Al smo oni šta se bore kad je najgore Dio smo faune i flore Imamo ljubav i more
natali_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 12:39   #3957
natali, prvo kad sam vidla malu slikicu, mislila ova ne misli valjda ozbiljno, obesili su se.... ali kad sam pogleda veću slikju onda shvatila romantiku, ovi se drže za ruke, to me podsjeća na ono uvijek zajedno, bez obzira na sve, u dobru i zlu...
nice
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 12:56   #3958
upravo tako
zauvijek zajedno!!!!!
__________________
I teško je nama šta bi tili bit ljudi Parimo nenormalni, ludi
Al smo oni šta se bore kad je najgore Dio smo faune i flore Imamo ljubav i more
natali_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 11:35   #3959
Izbor zlatarne

Molim za savjet. Dragi i ja se uskoro planiramo uputiti u kupnju vjenčanog prstenja. Htjeli bi jednostavne vere od bijelog zlata ( onakvi kakve ima Francesca). Izbor zlatarne smo suzili na Koci i Roginić...koja su vaša iskustva, koju bi odabrale???
petrunjela1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 11:38   #3960
Koci...a da budu posebni... ispišite svoja imena na papir. Odnesite kod Kocia i nek vam skenira potpise i ugravira s unutarnje strane prstena. To je napravila Lizianthus...predivno, posebno i podiže jednostavan prsten!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.