Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2009., 21:00   #21
Quote:
Scumbag kaže: Pogledaj post
ma imama taj net limiter..i pokazuje mi potrosnju...ali zelim vidjeti na sluzbenom njihovom koliko sam potrosio..jer nelogicno mi je da potrosim vise od 3gb mjesecno...a nit gledam na youtube,nit downloadam..znaci samo surfanje stranicama..dopisivanje i to je to...zar je moguce na to potrositi vise od 3 gb????
nisi ti potrošija 3gb, nisi niti 1. nego ti to oni ubacu i plati! Ali nemoj platiti, zovi 0917700 i tuži se, ako triba ajde i do vip centra, pa nek oni dokažu da si ti toliko potrošija...moja frendica ni tila platiti, rekla je da će ih ići na sud tužiti jer je nemoguće da ona toliko potroši, a ona je tad jedva na msn išla.
Pođi in se tužiti, druge ti nema!
luka_333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 15:17   #22
Quote:
Scumbag kaže: Pogledaj post
zar je moguce na to potrositi vise od 3 gb????
Sve je moguće.
A pošto ti ni sam ne znaš na čemu si, je pogotovo moguće jer obično takvi i prekorače, bez uvrede

A ove puste postove o VIPu koji krade mislim da ne treba ni komentirat...firma koja ima milijune € dobiti će se ić zajebavat s tim da nekom Scumbagu sa forum.hra umjesto 200 kn naplati 500? Ma dajte, ostavite se urota i zavjera.
Uostalom tipična Hrvatska posla, neman pojma o ničemu, ne zaštit se nikako, ne pratit promet nikako, al onda kad dođe račun bit 100% uvjeren da te netko potkrada
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:06   #23
Koristim vip mobilni internet. Sramota da u pograničnoj zoni, u kojoj često moram boraviti, uopće nije pokriven.
aletheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 23:02   #24
Moje iskustvo sa Vip mobilnim internetom:
Nakon 2 godine korištenja Homebox interneta 27.09.2009. sam potpisao ugovor za korištenje sljedeće 2 godine mobilnog interneta u paketu od 10 gb preko Carneta sve za 150 kn mjesečno kako ne bih plaćao naknadu za onaj mali laptop jer ako uzmete paket od 1gb ili 5 gb dodatno Vam 2 godine svaki mjesec naplaćuju 25 ili 50 kuna za taj uređaj.
Uglavnom, uz potpisivanje ugovora sam donio i isprintani kupon za 1 gb gratis prometa.
Uvalili su mi korišteni HP MiniNote na kojem nije radila Net.Framework aplikacija a time niti Wodafone Mobile Connect aplikacija zato jer je osoba kod koje je laptop prethodno bio na korištenju oformila korisnički profil sa dijakritičkim znakovima pa kada smo nakon 2 dana kopanja i namještanja došli do imena te osobe Vip-ova služba za tehničku podršku me je uputila da laptop vratim nazad u Vip što sam i učinio te 2 dana star laptop sa svim dodacima vratio.
Novi sam čekao 10-tak dana, kada je došao i kada sam ga upalio krenula je instalacija divera, postavljanje Windowsa, stvaranje accounta, odabir vremenske zone i svega što je na starom "novom" laptopu koji nije radio već bilo namješteno.
Za 3 dana korištenja mobilnog interneta dobio sam račun od 80-tak kuna iako bi po danu tarifa tebala iznositi oko 3 kune.
Čitam račun i vidim da su mi uz 10 gb redovnog prometa onaj gratis isprintani kupon za 1 gb koji sam donio naplatili 50 kn iako se u 3 dana na internet uopće nisam mogao spajati zbog neispravnog korištenog laptopa te da su mi naplatili i 25 kn naknade za laptop iako sam uzeo paket od 10 gb u kojoj te naknade nema.
Zovem ih, kažu greška i obećavaju da nakon što platim ovaj račun sljedeći će biti umanjen za tu naknadu od 25 kn za uređaj i 50 kn za 1 gb koji je ispalo da dodatno plaćam uz potrošeni iznos a donio sam im nijhov gratis kupon za taj 1 gb.
Kod preuzimanja novog laptopa nitko mi se nije niti ispričao nego je voditelj poslovnice hodao oko mene i kao gledao mobitele a u biti je slušao kako ću reagirati, jedini fer je bio dečko u prodaji koji mi je uručio drugi laptop i njemu je bilo vidno neugodno a mene smeta činjenica što se u tom slučaju ne radi o tehničkoj neispravnosti uređaja nego pokušaju prijevare korisnika rabljenim i neispravnim laptopom koji postaje pretplatnik usluge na 2 godine.
Od Vip-a sam dobio mail da je po njima meni sve objašnjeno i da sam pazite sad nagrađen umanjenjem sljedećeg računa za iznos od 70-tak kuna a to je samo iznos koji su mi protupravno naplatili za uslugu 1g gratis prometa koju su mi ipak naplatili 50 kn i 25 kn naknade za uređaj zbog koje sam uzeo paket od 10 gb u kojem je nema, doslovno povrat ukradenog.
Naravno, za novi laptop niti dan danas nisam dobio novi račun nego imam samo onaj od prethodnog.
BRAVO VIP!

Zadnje uređivanje Blue_Knight : 22.11.2009. at 23:25.
Blue_Knight is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 22.11.2009., 23:19   #25
Mislim iskreno da je vip počeo muljati na sve strane, a na počecima je obečavao....


Meni recimo počeli naplačivati aktivacijsku poruku za vipme vmc pakete, za 200kn primjer trebao bih imati aktivaciju 500mb, i imao sam, sad idem aktivirati i ostane mi 199.50 što nije dovoljno za 500mb, pa moram svaki puta dokupiti i bon od 35 da bi aktivirao s tom porukom od 50 lipa, a najgore je što kad iscure ti megabajti iscure i te 34.50kn....


a na mobitelu sam već ne znam koliko puta popušio 5.96kn za 100kb iako imam aktiviran paket i ima megabajta...


sramota
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 11:58   #26
Savjet

Pozzzz svima koji ovo čitaju,

imam vipov mobilni internet i primjetio sam da njihov program ne pokazuje stvarnu potrošnju, pa ako mi možete preporučiti neki program koji će mi mjeriti potrošnju i da radi na windows 7.

do sad sam imao du meter 4.16 R3102, radio je odlično, ali mi je istekao (prošlo je 30 dana) a nemogu nigdje naći crack, ili serijal.

Možete li mi preporučiti neki takav sličan program, probao sam neke ali ne rade na windows 7.

Unaprijed hvala!
jegermaister19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:55   #27
Netlimiter
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 15:55   #28
pa koliko ja znam, moz ti na njihovoj stranici se ulogirat i provjerit stvarnu potrosnju nazovi sluzbu za korisnike da ti kazu kak se to radi ako se ne snades sam
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 19:53   #29
Račun za internet

Ovako, imam jedno pitanje u vezi računa za internet. Frendica mi se spaja preko Vip sticka i ovaj mjesec joj je došao račun za internet više od 1400 kuna. Rekla je da je skidala nešto preko torrenta i da joj je laptop bio jedan cijeli dan upaljen kako bi se to skinulo jer ima dosta slabu vezu, a da to što je skidala nije bilo veće od 3 gige. Jel se njoj netko mogao spojit bez obzira na to što je preko sticka i radit joj promet? I što sad, što ona može napravit da bar umanji cifru koju nije napravila? U Vipu su joj rekli da je promet napravljen i da oni nemaju ništa s tim.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 21:00   #30
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Ovako, imam jedno pitanje u vezi računa za internet. Frendica mi se spaja preko Vip sticka i ovaj mjesec joj je došao račun za internet više od 1400 kuna. Rekla je da je skidala nešto preko torrenta i da joj je laptop bio jedan cijeli dan upaljen kako bi se to skinulo jer ima dosta slabu vezu, a da to što je skidala nije bilo veće od 3 gige. Jel se njoj netko mogao spojit bez obzira na to što je preko sticka i radit joj promet? I što sad, što ona može napravit da bar umanji cifru koju nije napravila? U Vipu su joj rekli da je promet napravljen i da oni nemaju ništa s tim.
Ugrubo receno, torrent funkcionira tako da ti skidas od drugih ali i drugi skidaju od tebe. Tako da ako je ona skinula nesto od 3GB, lako moguce da su drugi od nje skinuli oko 4GB (ovisi kakav omjer ima). Promet koji se racuna je onaj ostvaren u downloadu ali i u uploadu.
FileExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:27   #31
ako joj je mjesecno 1gb 100kn npr svakiih 20mb sto prekoraci mora platit nije bitno kolko dode ta cijena koja je dosla plus ako je uploadala.
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 17:43   #32
Quote:
FileExplorer kaže: Pogledaj post
Ugrubo receno, torrent funkcionira tako da ti skidas od drugih ali i drugi skidaju od tebe. Tako da ako je ona skinula nesto od 3GB, lako moguce da su drugi od nje skinuli oko 4GB (ovisi kakav omjer ima). Promet koji se racuna je onaj ostvaren u downloadu ali i u uploadu.
nazalost, ovo je tocno; inace nikako nije preporucljivo skidati s torrenta kad imate mobilni internet - i jos vip jaako skupo naplacuje pređenu gigu, mislim da je oko 300kn
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 14:30   #33
Vip mobilni internet - signal

Zanima me dal je kako moguće pojačati signal u mojoj kući. Naime živim na Dugom otoku, na obali koja je 100-200m od kuće hvatam Hsupa signal i vezu do 350 KB/s . a u kući nemam nikakvog signala.uopce mi se ne spaja na internet. A vani na terasi od kuce mi hvata VIP EDGE i to do 7-8 KB/s. Dali postoji način da pojačam signal???Mjesto u kojem sam ja se zove Zaglav, i bas je ko neka uvalica, pa ne hvata signal.
fredy_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 16:03   #34
mjesto u kojem sam ja je zagreb, pa opet ne hvata
pionir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 11:10   #35
Grrrrrrrrrrr, opet poteškoće, dugo je i trajao prikaz.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 11:30   #36
da.... meni ne radi prikaz potrošnje još od 1.7., a prošli mjesec je štekalo od 2.7. do 10.7., vidjet ćemo do kad će trajati otklanjanje poteškoća ovaj mjesec...baš me zanima
alison is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 16:12   #37
Zanima me nešto.
1. Može li se WLAN ugraditi u kompjuter ako ga komp nema?
2. Kad bih uzeo VIPov mobilni internet sa USB stickom, moram li imali WLAN da mogu ići na net?
3. Mogu li ja se spajati na Wireless nečiji ako ja nemam fiksni telefon?
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 18:53   #38
1. Mozes, kupis wlan karticu i stavis je u komp
2. Ne moras, upiknes stick u USB i vozi
3. Mozes
ttomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:17   #39
trenutno imam jedan vrlo erotičan odnos s vipom, naime, dobila sam račun od 2000 kn za mobilni net. Prešla sam za 7 GB ugovoren iznos, i dobila čestitku na 2.200 kn. Čista erotika kako sam se zajebala. Naravno da onaj pokazatelj potrošnje ne funkcionira, meni je pokazivao da sam potrošila 3 GB, a bila sam na 17 GB. Nažalost, učim na vlastitim pogreškama.
Naravno da sam se žalila i službi za korisnike i nekakvoj službi za reklamacije,i dobila odjeb. Sad mi ostaje još samo jedna instanca, pa ću i tu probati.
Al dođe mi da se zapalim koliko sam naivna.
__________________
Život je lijep...
Cinculica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 16:13   #40
uf ne bi ti bio u kozi... Dok sam bio na vipu najveci racun koji me je iznenadio je bio 700 kn, pa me je glava bolila, ali vidim da sam jos i dobro prosao
ttomy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.