Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2011., 12:38   #1
Nurgül Yeşilçay





Nurgül Yeşilçay rođena je 26.3.1976. u Afjonu.
Studirala je glumu na Eskişehir Anadolu Üniversitesi.
Nakon diplomiranja, glumila je u nekoliko kazališnih predstava, uključujući Ofeliju u Hamletu i Blanche DuBois u A Streetcar Named Desire. Debitirala je 2001. u filmu Semir Arslanyüreka, Şellale (hrv. Vodopad), u kojem je jedan od glavnih glumaca, nama već poznat, Tuncel Kurtiz. Kasnije glumi u brojnim turskim serijama.

Filmografija

7 Kocalı Hürmüz (2009), kao "Hürmüz"
Vicdan (2008), kao Aydanur
Yaşamın Kıyısında (Auf der anderen Seite a.k.a. "The Edge of Heaven") (2007), kao Ayten
Adem'in Trenleri (2007), kao Hacer
Anlat İstanbul (2004), kao Uyuyan Güzel Saliha
Eğreti Gelin (2004), kao Kostak Emine
Mumya Firarda (2002), kao Fatıma
Şellale (2001), kao Nergis
Herşey Çok Güzel Olacak (1998), kao Hemşire

TV serije

Aşk ve Ceza (2010) - Yasemin
Ezo Gelin (2006), Ezo
Belalı Baldız (2005), Arzu Parlak
Melekler Adası (2004), Şerbet
Asmalı Konak (2002), Bahar Karadağ
90-60-90 (2001), Deniz
İkinci Bahar (1999), Gülsüm

http://www.nurgul-yesilcay.com/

Nurgül ćemo od jeseni moći pratiti na Novoj tv u seriji Ljubav i kazna (Ask ve ceza)



S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 12:53   #2
@S.N.O.B
ma svaka ti čast!!!!
moja draga Nurgulica / pravi kameleon...




Goooe prevoditelj:
interviju za magazin Elle,naša NUrgul je rekla jednu prekrasnu rečenicu koju sam boldirata..
Ljubav i kazna za glumca, Elle magazin, travanj, dao broj intervjua. Rekao je: "Depresija je luksuz. Nemam vremena za to. Život je velika, uvijek hvala "...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 06.08.2011. at 13:49.
teuta.luburic is offline  
Old 06.08.2011., 13:51   #3
Prijevod (turski > hrvatski)
"Depresija neće imati vremena"

On je sja zvijezda u filmu i televiziji ... On je čovjek koji zna što želi od života ... On je stavio svog sina majka na mjesto sasvim drugačiji ... O, seksi i lijepa žena ... O, Pamela Yesilcay


Ljubav i kazna za glumca, Elle magazin, travanj, dao broj intervjua. Rekao je: "Depresija je luksuz. Nemam vremena za to. Život je velika, uvijek hvala "...

Izgledaš jako. Da li ste pronašli ovaj stvarno moćan sliku, ili sebe?

Da, snažna žena. Imam dvije starije sestre, mlada kći obitelji. Moja obitelj je odrastao kao princeza. Sokmadım ruku u hladnu vodu i toplu vodu. Želite uvijek bio. Dakle, mogu biti odrastao malo razmažena. Sebični, prije mene, onda mislim da je drugo.

Kruga ulazi u sebičnosti ljubavi Dakle, što je situacija?

Ja uzorak unijeti, ako upišete određenu količinu volje. Trebate mjesto za susret. Ali ja živim u veliki dio svoga života, da živim svoj život.

Otvoren, iskren biti poznat kao žena. No, završio svoj brak, a zatim ostao tiho. Zašto?

Otvoren, ali drugi kažu drugačije stvari, stvari koje ne trebate čuti. Imali smo odnos i to je učinjeno. Nešto što je održan iza zatvorenih vrata između dvoje ljudi i ... Cem više nije moj prijatelj ili moj prijatelj, a ne samo otac Nejat. Naravno da će i dalje pregovarati za Nejat'tan. Već beskrajne, a zatim razgovor s moj odnos. Nakon završetka razgovora odnos açıksözlülük, ali mislim da ahlaksızlıktır.

Koje mjesto u vašem životu preko?

Ljubav, najvažnija stvar na svijetu. Ne samo u ljubavi prema čovjeku. Vi svibanj biti u ljubavi u radu. Mislim da živi život, a ne dovoljno ljubavi dovoljno da je dobio biti lud. Jedan od njih je nedostaje u vezi, to ne radi.

Kako ćete provesti u narednom razdoblju podjela?

Depresija, ne može imati zgrade. Budući da oni nose u sebi veliku životnu silu. Sağlayabiliyorum lako prilagoditi razlikama. Postoje navike. Veliki luksuz da postane depresivan. To je da radim s nečim, neće imati vremena za depresiju. Život je velika, hvala Bogu neprestano. Je li sada još više svjestan sebe. Živjela sam u braku, bila je dijete, nema učinka. Oni su podigli po meni. Svako jutro se probudim, "Hvala Bogu", kažem.

"Odgovornost nakaza"


Kako majka?

Nejat malo prije je rekao: "Vi ste najbolji majka na svijetu." Rekao sam: "Ti sina svijetu po tome što je najbolje", kazao je dao odgovore. Ostavite ga besplatno, gdje bi trebao biti slobodan. No, tu su vrlo strogi u mom pravila.

Tu je uvijek bio princip da uz svoje spavanje sati. Obrok i obrok s prijateljima, pa čak i uzeti pauzu i otići kući, nakon spavanja za večeru postao scenu Nejat.

Da. Schizophrenic situaciju. Kada ste proveli s djecom je vrlo različita. Drugi Pamela'm na poslu, kod kuće, druge, osim mojih prijatelja ... Možda je svrha održavanje teško odnos. Ja ne mogu stajati četvrtine Nurgül'e. Offf, vrlo teško! "Re stvarno podijeljena. Odgovornost je nakaza osoba. Jedna stvar je uvijek zauzeta me svim svojim srcem, četiri rukom sarılıyorum. Nejat smisao mog života.

Što prioritet u ovoj podjeli?

Prvo, moj sin je. Volim svoj posao, sam jedan od ljudi u svijetu najviše sretan. Ali imam život tamo, tako da je važnije. Naš posao nije pitanje života ili smrti. Mi radimo u industriji zabave. Nemojte ići na skup jedan dan, nitko umire. Ali jedan dan, čak i ako dijete ne dolazi do mene da će biti zainteresirani. Njegovo zdravlje, psihologija, sreća iznad svega.

"U inozemstvu yaşamalıyım"

Ulogu koja se canlandırıyorsunuz drugim ženama. Kakav alata za razumjeti i koristiti ih da igraju s tim ženama?

Svaki film i koristiti različite metode. Promatranje može učiniti, tako da bi se moglo provesti svoje vrijeme. Već prepoznati znakove, ali kullanmıyorsundur već vaše stanice, to može biti ponekad. Na primjer, "Savjest" je film želim biti na pozornici za prirodni piti i igrao sam tu scenu. Lesbian igrajući ih je ići mjesta sa njima, potrošiti dosta vremena.

Na okusima ljudi i intelektualci, kao što je svima omiljena ženska igra Turkan Soray. Što ovaj atribut?

Intimnost ... Ne biti iskren s publikom ... Mi smo uvijek nastojali obaviti moj najbolji. Rada kako bi, u vrlo relevantni sevmemle.

"Želim oynamasaydım" dediiğiniz bilo film?

Imate li nove projekte?

Imam ponuda iz inozemstva, bit će uzeti u obzir. Želim živjeti u inozemstvo na neko vrijeme. Bilo europski grad trošiti vrijeme na ... Turisti ne vole stanje bića. Postoje "uživo" Želim. Idite na isti kafić svakoga dana, da hoda istom stazom, "Ovo je naša marketimiz" Ja volim reći.

(Subota Postası'ndan je od 16/04/2011.)
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 06.08.2011., 15:43   #4




S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 15:48   #5
Ademin Trenleri [FİLM/MOVİE]





S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 15:52   #6
Vicdan-film (2008)



S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 16:00   #7
Ezo Gelin -serija (2006)






S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 16:10   #8
Belali baldiz (2005)






Ovo je neka komedija izgleda
S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 16:18   #9
Asmali konak-serija (2003)

Mislim da je ovdje zaista obrijala glavu ,dakle,nije fejk





S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 16:24   #10
Ikinci bahar-serija (1999)




S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 16:28   #11
Melekler adasi (2004)



S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 16:41   #12
7 muževa za Hurmuz (7 Kocalı Hürmüz) -2009.





S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 17:00   #13
Ask ve ceza (2010)






S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 17:07   #14
Elle magazin-photoshooting
http://www.youtube.com/watch?v=EaxKG...eature=related
Nurgul u reklami
http://www.youtube.com/watch?v=NfL_VRDAlG8
S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 18:04   #15
Evo njena oficialna web stranica ima mnogo novih slika, prelijepa je!

http://www.nurgul-yesilcay.com/
Sandrica888 is offline  
Old 06.08.2011., 18:18   #16
Hvala S.N.O.B
Kao sto @teuta kaze zena kameleon. Prvo sam je gledala u AvC, pa Asmali konak seriju (s Ozcanom Denizom ) i onda sam gledala filmove, i prosto me u filmovima odusevila, posebno Vicdan ,Adem'in Trenleri ,Eğreti Gelin (gdje je prelijepa), Asmali konak film...ma ustvari u svemu...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 06.08.2011., 18:28   #17
Nema na čemu , nadam se da će ova tema zaživjet i da će nas biti još
Ja nažalost nisam gledao niti jedan njezin film,pa seeni ako imaš koji link sa prevodom, bio bih ti zahvalan. Samo sam je gledao u AvC ...
S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 18:31   #18
Gledala sam i taj film, nije joj tu neka uloga, ali je lijepa, film je obiteljka drama i poucan.
Ima na yt film Na ivici raja s prevodom na engleski, ostale sam gledala s bugarskim prevodom, mada mogu se naci i engleski titlovi za neke filmove kao sto je Eğreti Gelin i ovaj 7 muzeva, koji je neka komedija. ..
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 06.08.2011., 18:36   #19
Nurgul sa sinom




Nurgul u žiriju ,neko takmičenje je u pitanju,sorry al' ne znam koje ,ako ko zna neka dopuni ....



možda je riječ o tur. inačici Ja imam talenat
S.N.O.B is online now  
Old 06.08.2011., 18:43   #20
Opet ja. show se zove Skola glume...i cini se da je ona omiljeni clan zirija, evo ovdje ima dosta slika i klipova http://www.facebook.com/photo.php?fb...37745279635697
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.