Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2011., 18:13   #41
Ovu ženu o ožavam!
S.N.O.B
Super da smo se našli da nam se obodvoma ovako sviđa Nurgul
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 07.08.2011., 21:04   #42
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Ovu ženu o ožavam!
S.N.O.B
Super da smo se našli da nam se obodvoma ovako sviđa Nurgul
Meni je Cansu br.1 ,ali Nurgul je odmah iza nje, ima u toj ženi nešto mistično i jako primamljivo
S.N.O.B is offline  
Old 07.08.2011., 21:22   #43



Ovo je taj Onur,s njim glumi u novoj seriji. Mogli su joj dati boljeg partnera

S.N.O.B is offline  
Old 07.08.2011., 21:32   #44








S.N.O.B is offline  
Old 07.08.2011., 21:36   #45
Nurgul sa sinom









S.N.O.B is offline  
Old 07.08.2011., 21:42   #46









S.N.O.B is offline  
Old 07.08.2011., 21:51   #47
cigaretas no no Nurgul







S.N.O.B is offline  
Old 07.08.2011., 21:56   #48






S.N.O.B is offline  
Old 09.08.2011., 14:40   #49
Super slike.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 10.08.2011., 12:00   #50
[SLIKA OBRISANA]



__________________
#SpanishGP
Tratincica83 is offline  
Old 10.08.2011., 12:11   #51
nurgul je baš posebna.kao kameleon je.i fizički i kao glumica.koliko sam uspjela vidjeti, kao yasemin mi se i nije dojmila.mislim uloga koju je glumila.ali u drugim projektima stvarno blista.
nesvakidašnja ljepota.nije mi prefinjena kao berg, npr, ali je jako lijepa žena.
voljela bih je vidjeti u filmu, seriji,kako god, ali da joj partner bude halit ergenc.
ne znam zašto, ali toliko mi nih dvoje pašu zajedno. dođivljam je kao pomalo divlju, ženu koju treba obuzdati, a halit bey je savršen za to.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 10.08.2011., 14:48   #52
@walli i ja bi je voljela vidjeti s Halitom mislim da bi bili odlican par sto se glume a i fizickog izgleda tice ili opet s Ozcanom koji je meni njen najbolji partner i s kojim je imala dobru kemiju..
scene iz Asmali konak hayat filma u kojem je glumila s Ozacanom http://www.youtube.com/watch?v=EOY0V-mLGDE
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???

Zadnje uređivanje seeni : 10.08.2011. at 15:06.
seeni is offline  
Old 10.08.2011., 18:52   #53
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Meni je Cansu br.1 ,ali Nurgul je odmah iza nje, ima u toj ženi nešto mistično i jako primamljivo
Meni je Tuba daleko najljepša žena a Nurgul mi je lijepa, simpaticna, temparamentna žena puna onog lijepog sexsipila , Berguz je prekrasna, zgodna, simpaticna, pa tek tada mi dolazi Cansu koja je zbilja zgodna i lijepa ....
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 10.08.2011., 22:14   #54
nurgul ima nešto posebno u sebi, a i ona je posebna i jako volim da se igra kad se oblači, ona bijela kombinacija mi je posebna ( inače jako volim što kod nas radi josipa lisac)imam osjećaj da njoj odjeća služi da izrazi sebe u tom trenutku, ona i tu ostaje dalje glumica....
inače ona je meni čisti seks.....

e sad meni su tuba i berg podjednako lijepe žene, svaka na svoj način, ne mogu reći koja mi je ljepša, a iza njih mi je beren itd....
mrvica 1234 is offline  
Old 11.08.2011., 00:09   #55
@Mrvica
Ma dijelima ja misljenje s tobom ...
Nugul mi je najdraža žena, kad ju gledam u cijelosti i nijedna od ovih nabrojanih nisu joj ni do koljena ...
One su pojedinačno ili lijepe ili zgodne ali Nurgul je sve u jednom...
Tu ženu obožavam .... Ona je posebna i drugačija i jedinstvena kao cijelina ... 10/10
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 11.08.2011., 10:51   #56
@teuta slazem se s tobom i ovdje. Moja ljubimica od turskih glumica je Berg jer je prelijepa, simpaticna, cak i kad rascupana hoda gradom uvijek je vesela i nasmijana. Dok mi je Nurgul prava zena, kao sto @mrvica kaze cisti seks, prepuna samopuzdanja sto ju cini prelijepom, i mislim da je to njeno samopouzdanje i ucinilo tako uspjesnom glumicom...Jedva cekam da vidim kakav ce lik glumiti u novoj seriji.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 11.08.2011., 11:19   #57
Nova serija

Zna li ko kada počinje sa emitovanjem ? Ako u sep, već bi trebao biti pušten prvi trailer
S.N.O.B is offline  
Old 11.08.2011., 13:42   #58
bojim se da serija neće pčeti u rujnu, jer se onur još uvijek šeće sa svojom ženom, znači nije počelo snimanje, a sve serije koje počinju u rujnu već se naveliko snimaju, dobro sve te serije počinju početkom rujna, pa možda ova krene krajem rujna. ajde da onur bude malo na medenom mjesecu.....

da sam muško, meni bi sigurno nurgul bila broj jedan, upravo zbog svog seksipila, ona mi podsjeća na marilyn monroe koja mi je isto tako čisti seks....
mrvica 1234 is offline  
Old 11.08.2011., 16:59   #59
Upravo sam odgledao film The edge of Heaven i sve što mogu reći je
bravo bravo bravo, odlična je, nije ni čudo da je film nagrađen u Kanu, jako potresna i nažalost stvarna priča....
S.N.O.B is offline  
Old 12.08.2011., 02:34   #60
Evo i mene napokon na ovoj temi

Joj Nurgul u paru sa Halitom, rasturili bi set svojom energijom Ali za sad mi je najbolja u paru sa Ozcanom Denizom, zao mi je ako vise nisu u dobrim odnosima, barem je tako pisalo u jednom clanku, koji je doduse preveden sa Gt om..

Ona nije klasicna ljepotica poput Berg ili Tube, ali kao sto ste pisali, zenstvena, seksipilna, nesputana., nije ju strah da ce ispasiti budala, radi kerefeke od sebe, poput onog repanja, ima smisao za humor, zabavljacica. Ono sto mi se kod nje svidja je sto zivi svoj zivot, ne zanima je sto drugi pricaju, ne ispricava se nikome zbog svojih odluka, u intervjuima ne glumi neku slatkicu, nema pretjerane politicke korektnosti. Npr. kad su je pitali za odnos sa bivsim muzem, nije kao druge isla na dugo i siroko objasnjavati kako su oni eto super slazu iako su se rastavili itd..nego je lijepo rekla da oni nisu prijatelji, ne komuniciraju vise od potrebnog, on je 'samo' otac njenog sina. Pa koja bi glumica koja pretjerano drzi do PR a za samu sebe izjavila da su je roditelji razmazili i da je zbog toga cesto sebicna? Dok je s druge strane za ulogu spremna obrijati glavu zbog uloge (Asmali konak)..malo koja bi se odlucila na takvo nesto. Stil odijevanja joj varira od odlicnog, fenomenalnog..pa do teske katastrofe. Neke kombinacije su toliko lose da nema sanse da je ona to odjenula jer misli da je to lijepo, nego kao cistu provokaciju, zezanciju..

Mislim da ce biti super u novoj seriji, u paru sa Muratom Hanom. Koliko sam skuzila na netu, on ce glumiti glavnu musku ulogu, kao njen bivsi muz, a Onur 'sporednu' kao sadasnji..

@S.N.O.B. slazem se s tobom, i ja sam jucer gledala The edge of heaven, stvarno je zena glumica i pol, iako me se jako dojmila zena koja je glumila Lottinu majku, suptilno, nenametljivo, a tako upecatljivo..










Isolta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.