Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2013., 15:01   #81
uh nije me dugo bilo, kao ni serije ali tu smo staro drustvance

Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Ne znam kakve ima veze sto je to majka 4 princeva, stalno se to spominje, a ona je samo imala srece da ih je rodila tolio, svaka druga robinja da da je tako ocarala bi isto napravila. On slovi kao veliki i mudri vladar, a upada u zamke koje su naprosto nevjerojatneUpravo zato jer je majka 4 sinova od kojih zeli da jedan dodje na vlast zeli da Mustafa umre, valjda bi on to trebao shvatiti. A da je bilo tko drugi u pitanju vjerovao bi obicnoj robinji, ovako mu treba dodatan dokaz.
normalno da ima veze sto je majka cetvero princeva plus je njegova najveca ljubav, zar bi se na neprovjerene traceve trebao osvrcati, pa on nije kaznio ni Huremine ubojice, Fatmu i ostale, a da nespominjem i ostale pokusaje ubojstva jadne Hurem, iako je vecinu toga znao, ako je itko do sada zasluzio smrt to je Mahica a i Ibro, nazalost Suljo im puno vise popusta nego Hurem koja je uvjek jadna kriva za sve i za sve je se napada, dobro je sinoc rekla Hurka Sulji, koliko jos puta moram umrijet, a ako Suljo upada u zamke to su ondam prije svega zamke i prevare od strane Ibre, da negovorim da zna kako je se Mahica ponasala za vrijeme njegove bolesti kad ga je srce strefilo i kada je prizeljkivala njegovu smrt ali i smaknuce cetvorice princeva i jedne sultanije i opet jel sta reagirao, nije


Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Uopce nije bila spreman dati svoj zivot za njega, jaka je na rijecima, ali na djelima je slaba. Pokusala se izvuci, prebaciti krivnju na njega, kako to da joj ne vjeruje Ona valjda tako djeluje, prebacuje krivnju na druge jer nema sanse da bi umrla za svog sultana
daj molim te jel mi gledamo istu seriju, vasa mrznja prema Hurem toliko zasljepljuje da je to strasno, jadna Hurem je bila u soku, naravno da je zastala jer nije mogla vjerovati sta se dogadja, nakraju je junacki popila 'otrov' misleci da je kraj i zrtvujuci svoj zivot pokazavsi da joj je Suljo sve, ako ono sionoc nije po tebi bila spremnost da dadne svoj zivot ondam neznam sta je, sunce nase zlatno kako mi se prepala, nije mogla vjerovat sta joj Suljo radi, ipak je nakraju pokazala i hrabrost i ljubav i odanost i da je spremna na sve

Quote:
Miss Angel kaže: Pogledaj post
Pa ako se za sumnju placa smrcu sta se onda radi kad ti neko prijeti smrcu tvoje djece,naruci tvoje ubistvo pokusavaju da te uklone na monstruozne nacine
da se svaka sumnja placa ondam su dosad trebali pobiti pola dvora, serija je se komotno mogla zavrsiti nakon 3-4 nastavka, ako je itko propatijo na dvoru ondam je to Hurema dobro se zna da nitko nikad nije kaznjen nizasto, jos joj se Fatma setucka ispred face svaki dan

Quote:
Firuze kaže: Pogledaj post
Mustafe mi je zao, ostao bez svoje ljubavi, i djeteta, uzasno.
mali Mustafa je tako iskvaren od strane mahice da je to strasno, njegova optuzba da je Hurem kriva za smrt Efsun i djeteta je presmjesna, mislim ono alooo, ok sto joj je rekao za trovanje ali za Efsunku i dijete wtf pa sta je Hurem dezurni krivac za sve, sta nije optuzio Validu, Mahicu svoju ili Sulju sto nije nasao rijesenje da zadrzi dijete nego ajde opleti po Hurem

Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Ibrahime, crni Ibrahime, kretenu jedan Znam da je rekao Sulejmanu da hoce pokazati moc, ali onaj govor, ma iz kakvih pobuda bio mu nije trebao, on sebi samo kopa jamu, ne moguce je da ne zna da ce se sve saznati sto je rekao, ako nista drugo pisar ce reci Sulejmanu, a onda ce biti problema
Ibro je od samih pocetaka egomanijak zeljan moci, na sve se izderava i na svima se izivljava, ima prevelik kompleks da je samo obican robcic, sam sebi jamu kopa od prvih epizoda i to ce ga i kostat glave na kraju, pocevsi to sto je zatajio da je Hurem neduzna kod ubojstva one robinje kada su je prognali, upravo od tih trenutaka kada je vidila da je sama, neduzna, jadna, krivo optuzena, i krece Huremina osveta i zaklinjanje da ce svi past na koljena pred nju jer je znala da ce je pregazit i da im nemoze nista ako ostane dobra kakva je i bila i da protiv zmija nemoze drugacije nego sa silom i spletkama, ono ponizenje nikad nije niti ce zaboravit kada im je morala ljubit skute



Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Definitivno, barem meni zanimljiva epka.
poslije Suljinih riječi ili ćeš umrijeti odmah kraj mene, ili svaki dan bez mene je shvatila da nema drugog riješenja, nije mogla znati da to nije otrov, izabrala je trenutnu smrt rađe nego patnju do kraja života. Njene zadnje riječi prije nego je zaspala su bile da čuva djecu od Mahinalne i Ibre. Istom logikom kako Efsun nije imala razloga lagati na samrti i Hurem koja je mislila da umire je rekla ono što ona misli i u čega vjeruje, a to je da su Mahinalna i Ibro pretnja njenoj djeci.
Hurem je zasluzila naklon za ono sinoc a ne da je se napada kao sta to neki ovde rade, mogu zamislit samo Mahicinu reakciju da je bila na Hureminom mjestu, Hurem je dokazala odanost, ljubav ali i veliku hrabrost, inace sto se tice zadnjih rijeci od Hurem o Ibri i Mahinalnoj, ona to misli i vjeruje ali su to i cinjenice, njih dvoje su i te kakva prijetnja njenoj djeci, zato je i rekla Sulji cuvaj mi djecu, po tko zna koji put se vidi da obozava svoju djecu i da bi za njih sve ucinila, ona njena reakcija nakon popijenog otrova me je ostavila bez daha, cak sam i suzu pustio, jadna Hurem, kao sto bi neki rekli za Mahicu i Ibru, nepravdavam sve njene postupke ali razumijem je i stoga ima podrsku od mene

Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Mahidevran je druga prica, pocinje mi se sve manje svidjati, ono njezino mrtvo hladno danas da je Daje dobila sto je zasluzila je bilo grozno.
zato je se Hurem iskazala, odmah je pohitala pomoc, i kod Valide i kod Sulje, vidi se da voli ljude, pogotovo one koji joj nista nisu napravili nazao, njezino odusevljenje i izraz olaksanja kada je saznala da Daju nece pogubit je stvarno bilo iskreno, Hurem je stvarno dusa od zene spremna uvijek uletit, pomoc, prema svima je pristupacna dok je Mahica cista suprotnost, nosom para nebo, kao ono nje niko nije dostojan

Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Neka je ovo kleveta, ali Ibrahim bi bio puno bolji sultan. Ovaj sultan je najobicniji papucar i slabic.
zbog cega je slabic i sljepac, zbog toga jer mu svi rade iza ledja i jer do njega nedodje ni 10% dogadjaja, inace slazem se donekle, slabic je jer je do sad barem deset puta trebo potjerat Mahidevran ali je eto nekim cudom stiti zbog Mustafe ali i da bi mi imali sta gledat

Quote:
Firuze kaže: Pogledaj post
Ibrahim je najveca faca u ovoj seriji, zbog njega je i gledam, ostali su grozni.
ako su ostali grozni sta ondam tek rec za njega, grozan na metar kvadratno cetvorni
tuncay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:08   #82
Hurem skidam kapu!! Popila je "otrov" bez puno ceremonije

Malo me umaraju Karlo i Ibrahim
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:11   #83
Ibrahim Velicanstveni , ovo je nevjerovatno kako ove izaslanike sredi u nekoliko minuta. Njegovo Velicanstvo Ibrahim zaista blista u svojoj ulozi, zasjenio je sve ostale glumce, njegova uloga je najbolja, najvise scena ima s njim . " Sve sto ja ucinim bit ce trajno, sva je moc u mojim rukama ". Ovo je nevjerovatno, nece dobro zavrsiti zbog ovoga sto je govorio, i to se odmah vidjelo, po pogledu pisara.

" Sve vam to govorim kako biste mi vjerovali, i bili opusteni sa mnom ". Kralj, kralj, kralj serije .

" Dobit ces dio moje vlasti ". To je ona srz svega, sto se sada desava, Sulejman mu je dao ovu moc, ali razlika je u tome sto je on sposobniji, snalazljiviji, pametniji, i nije povodljiv kao Sulejman.

Sto se tice Daje, Valida je ispala postena prema njoj, to su ta neka pravila, dobro je Mahi rekla, kada ih sprovode na princu zasto ne bi na ostalim. Valida joj je dala kucu, bogatsva toliko da normalno zivi, i to je lijepo od nje. Bolje joj je kao sto je i sama rekla da se makne iz prljavog harema. Iako mi je zao sto nece biti uz Validu, vidi se da se vole kao sestre, Daje je jako postuje, i voli.
Firuze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:17   #84
Quote:
Firuze kaže: Pogledaj post
Ibrahim Velicanstveni , ovo je nevjerovatno kako ove izaslanike sredi u nekoliko minuta. Njegovo Velicanstvo Ibrahim zaista blista u svojoj ulozi, zasjenio je sve ostale glumce, njegova uloga je najbolja, najvise scena ima s njim . " Sve sto ja ucinim bit ce trajno, sva je moc u mojim rukama ". Ovo je nevjerovatno, nece dobro zavrsiti zbog ovoga sto je govorio, i to se odmah vidjelo, po pogledu pisara.

" Sve vam to govorim kako biste mi vjerovali, i bili opusteni sa mnom ". Kralj, kralj, kralj serije .

" Dobit ces dio moje vlasti ". To je ona srz svega, sto se sada desava, Sulejman mu je dao ovu moc, ali razlika je u tome sto je on sposobniji, snalazljiviji, pametniji, i nije povodljiv kao Sulejman.
Meni je on malo bolestan po pitanju kulta obožavanja i moći? Onda ona stolica, lavovi, pa sav onaj nakit

Falilo mi je ovo šamaranje u haremu, eto ovaj put završilo je smrću- čudim se jedino da se nisu poigrali "oružjem" u skutama žrtve- ali očito je vrijeme da gospa Daje ode.

Inače kad je Suljo recitirao poeziju, kao neka stara budala, pa se poljubio s Hurem, a ona nestala u onoj bradurini

Ali nema veze. Serija je vrh
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:19   #85
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post

I kad ga već pominjem, moram reći da ono što vi ponovo tumačite kao Ibrahimov egoizam i želju za sultanskim položajem ja smatram državničkom taktikom.
Kad bi barem manje uživao
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:21   #86
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=pGp3Djd62qQ

to je to...8.minuta je vrh kad mu ljube ruke

Zato mu sada ne treba niti sultanija, a ni kalfa Nigar!!!!!
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:21   #87
Okana sve sto vise gledam u ulozi Ibrahima vidim koliko ce mi nedostajati kada serija zavrsi, i ako ode prije mnogih glumaca iz serije. Mislim da Turci oduljuju radnju serije, upravo zbog njega, pa i Mustafe, jer njih dvojica su sigurno omiljeni. Druga stvar Ibrahim ima toliku moc da osvoji ljude, ima moc fascinantne glume, sposoban je za sve, od lazi, dobrote, prijevara, licemjerja, lukavosti, strasti, ratova, politike, mudrosti, snalazljivosti, ljubavi.

Slazem se, hahahahah, jeste pretjerao sa ovom stolicom, jos oni prstenovi, itd.

Ali Okan to savrseno odglumi, da jednostavno covjek sve zasjeni u seriji. Pa mislite li da je posebno muskarcima drazi lik glupog, zaljubljenog, tinejdzera Sulejmana od Ibrahima, prosto sumnjam.
Firuze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:29   #88
Ibrahim mi nije sjeo i gotovo Kao ni Mustafa i meni on nije za vođu, brate plače za svaku sitnicu, a sada se napokon zainteresirao za braću kada vidi da preko njihove kičme može napakostiti Hurem

Ok, izgubio je voljenu, i kad je ušao u Huremine odaje kako su mu se braća obradovala, a on ih je izignorirao. Želim reći, njemu je uvijek nešto i on se nikad nema vremena posvetiti braći, nema scene zajedništva s njima i ipak on isto ima ljigavu crtu u sebi, poput svih u haremu.

I Ibrahim barem manje glumi- čovjek voli luksuz, voli zlato, voli pretjerivati, voli popovati, čovjek više ne može biti s vlastitom ženom: zar to nije vrhunac osobne iskrenosti? Tu mi se sviđa Nije na prodaju.
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:45   #89
Quote:
drvo i sjekira kaže: Pogledaj post
Ibrahim mi nije sjeo i gotovo Kao ni Mustafa i meni on nije za vođu, brate plače za svaku sitnicu, a sada se napokon zainteresirao za braću kada vidi da preko njihove kičme može napakostiti Hurem

Ok, izgubio je voljenu, i kad je ušao u Huremine odaje kako su mu se braća obradovala, a on ih je izignorirao. Želim reći, njemu je uvijek nešto i on se nikad nema vremena posvetiti braći, nema scene zajedništva s njima i ipak on isto ima ljigavu crtu u sebi, poput svih u haremu.

I Ibrahim barem manje glumi- čovjek voli luksuz, voli zlato, voli pretjerivati, voli popovati, čovjek više ne može biti s vlastitom ženom: zar to nije vrhunac osobne iskrenosti? Tu mi se sviđa Nije na prodaju.
Posteni ljudi nikad nisu bili vodje, i ako jesu obrlati ih zena poput ove Sulejmanove, svakog.

Kako mislis da se ponasa covjek koji je izgubio i voljenu zenu, i dijete, u istom trenutku, preokrutno je to sve sto je H uradila. Otrcala je Validi da kaze kako je Efsun trudna, zna da nema potrebe ona da ista radi, i da je dovoljno samo njoj da kaze, i unisti mu snove u samo jednom trenutku.

Jos je nisam primijetila.
Firuze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:49   #90
Quote:
Ostro na prvu kaže: Pogledaj post
Hurem je zlo od zene.
Welcome to club

btw, potpisujem Firuze u ovom kaj je rekla za Mustafu, ni ja ja još nisam vidjela...jucer jedino šta sam vidla je bila bol, tuga, gorčina i osveta za smrt voljene osobe.
Nije Muki loš ko osoba, nema on onu neku zlu narav, pa još je dijete praktički ali ga ova heremske okolnosti čine mrzovoljnim i vjerujem da nitko nebi mogao ostat imun na sve te događaje i bit dobar, mio i drag prema svima
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.

Zadnje uređivanje baby-deluxx : 14.01.2013. at 15:57.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:56   #91
Quote:
Firuze kaže: Pogledaj post

Jos je nisam primijetila.
Ne znam smijem li kvotati tvoj post, jer smo jedna ispod druge, molim moderatore za milost Osim ako se netko nije ubacio u međuvremenu.

Moj je dojam da je ljigavac Kako su mu onu prvu djevu ubili, nikad to nije istražio. Efsun je mogao puno bolje zaštiti- nekako. Pa rođena majka pokušala ju je ubiti, taj ništa ne konta.

Ovo prema braći kako ih tretira mi je ljigavo. Kao sredstva. Odvajati ih od majke, a on je bio odvojen od oca i ostalih, a to je očito ostavilo traga na njemu ( a i Mahine suze su to potpomognule).

I ne znam je li ikad bila ijedna scena kako on malo mačuje, a svi znamo kako je prošla njegova prva bitka Babetina!!

Nemojmo ni zaboraviti kako mu se Hurem morala ispričati, a da uopće nije istražio slučaj, možda da je istražio danas bi mu voljena skupa s djetetom bila živa Ali njemu je bilo najvažnije otrčati mamici pohvaliti se kako je Hurem ponižena

Još nešto: on nije toliko pošten koliko je nesposoban nešto isfurati do kraja bez da ode kukati mami.
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Zadnje uređivanje drvo i sjekira : 14.01.2013. at 16:02.
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 16:03   #92
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Istina, od svih zala koje se mogu dogoditi u palaci/haremu, izdaja odnosno biranje strana je najgore. Treba se dobro procijeniti kome biti odan i paziti da se osobu ne izda sto je jako tesko jer svi nesto zahtijevaju, prijete i jako je tesko odrzati se na zivotu. Vec smo odavno ustvrdili da je tamo svaki dan borba za prerivljavanje, a glave se skidaju (barem nekima) i za najmanju pogresku. Recimo, znam da su takva pravila, ali meni je protjerivanje one babice bilo jako tuzno. Zenska je, sigurna sam, obavila svoj posao kako treba, i danas uza svu modernu tehnologiju pobacaj moze poci krivo, a kamoli onda kad je medicina bila na niskim granama.
Pa i protjerivanje spada u lakše posljedice
Ne kužim te kokice,tamo na njihovome mjestu ja bi bogu zahavlio što su me izbacili a da imam sve pripadajuće dijelove tijela.
Sada Daje krivo što ide ća,a ima svoje imanje i bog ti ga daj mogla je odavno otići iz ovog kokošinjca
Ali nekako mislim da se iz harema nije ilazilo baš tako lako...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 16:06   #93
Ček pa kakav bi trebo biti u PRVOJ bitci? Neustrašiv i ubijat sve po redu ko mu stane na put? Ne bih rekla da je ispao babetina, prirodna je stvar ''zaledit'' se kad pred tvojim očima nekog ubiju, s tim da mu je to bio prvi put da vidi tak nesto...
A kaj se tiće prve gospe, rečeno mu je bilo da je poginula nesretno u požaru, kaj se tu ima istraživat? I još mu je to rekla mama, pa kom ces vjerovat ako ne vlastitoj majci? Na stranu sad ovo sve sta mi znamo o njoj, JER ON TO NE ZNA i nema razloga sumnjat u nju
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 16:19   #94
A gle, znao je da ne ide brati tratinčice i da će biti leševa na sve strane, pa nisu išli piti kavu, nego ubijati Išli su u rat.

Ipak, nekako jedva čekam da ovi Huremini prinčevi odrastu
I da vidim Hurem kao svekrvu
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 16:27   #95
Ma znam ja da su isli u rat, znao je i on, al opet ta ga je scena zatekla kao što rekoh bilo mu je prvi put lud bi bio da je samo prešao preko toga, nemoš odma u prvoj bitci biti hladnokrvan
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 16:40   #96
Quote:
drvo i sjekira kaže: Pogledaj post
Ne znam smijem li kvotati tvoj post, jer smo jedna ispod druge, molim moderatore za milost Osim ako se netko nije ubacio u međuvremenu.

Moj je dojam da je ljigavac Kako su mu onu prvu djevu ubili, nikad to nije istražio. Efsun je mogao puno bolje zaštiti- nekako. Pa rođena majka pokušala ju je ubiti, taj ništa ne konta.

Ovo prema braći kako ih tretira mi je ljigavo. Kao sredstva. Odvajati ih od majke, a on je bio odvojen od oca i ostalih, a to je očito ostavilo traga na njemu ( a i Mahine suze su to potpomognule).

I ne znam je li ikad bila ijedna scena kako on malo mačuje, a svi znamo kako je prošla njegova prva bitka Babetina!!

Nemojmo ni zaboraviti kako mu se Hurem morala ispričati, a da uopće nije istražio slučaj, možda da je istražio danas bi mu voljena skupa s djetetom bila živa Ali njemu je bilo najvažnije otrčati mamici pohvaliti se kako je Hurem ponižena

Još nešto: on nije toliko pošten koliko je nesposoban nešto isfurati do kraja bez da ode kukati mami.
Musti nam je 'nježni', zasada je još dosta mekan... a ovo o braći... mislim da on njih ne želi fizički odvojiti nego više onako emotivno ih držati uz sebe (jer pretpostavka je da će Hurka sa svoje strane odradit da se što manje minglaju međusobno) da kad odrastu ne požele njegovu glavu na svom stolu...ipak ne smijemo smetnuti s uma da je to u konačnici sve jedna velika borba za prijestolje... to ti je ko s mnogim životinjicama, sve su slatke kad su male ...
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 16:43   #97
S obzirom da ga ne volim, sasvim dovoljno da se i za to zakačim (za prvu bitku)

Inače, nitko ne komentira onu prvu ženu od Sulejmana: koliko dostojanstva u njoj, realna, sabrana, suzdržana, bez ispada

Nadam se da je to njegova prva žena

Evo opet nadopuna: naravno da želi imati braću sad uz sebe, ali sad bi on kao malo manipulirao, a informaciju da ga je Hurem pokušala ubiti (jer to je neoborivo, vidjeli smo svi) on tako razlije po haremu, ode majci, ode Hurem, umjesto da je prvo otišao ocu i složio priču!! Taj dečko ništa ne zna odraditi, osjećam i da će ovo sad što pokušava s braćom isto upropastiti, nažalost on je nezreo, a kao prvorođeni ima obilje ovlasti.
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 17:27   #98
A dobero ne može biti lijep i pametan,ne ide to skupa,tražite dlaku u jajetu.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 17:39   #99
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
A dobero ne može biti lijep i pametan,ne ide to skupa,tražite dlaku u jajetu.
Ma lijep je on, i pametan, al je mekan...premekan... kak bi se reklo, nije dorastao trenutku
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 18:11   #100
Meni je čudno da nitko ne voli Mahidevranu, a Hurem im je super, divna i krasna. A Mahidevrana je zapravo ta koja ima pravo na mržnju. Ja nisam gledala seriju od samog početka, ali koliko sam shvatila, do Huremine pojave u Haremu, Mahidevrana je bila najvažnija Sulejmanova ženska, majka njegovog sina. Onda se pojavila Hurem i počela joj se bahatiti, a istovremeno je zavela Sulejmana i na neki način ga je preotela za sebe, a Mahidevranu je stjerala u kut. I normalno da ova nju ne može smisliti i da ne može s njom biti u dobrim odnosima. Isto tako je bilo i sa majkom sultanijom, jer ni ona nije mogla prihvatiti Hurem, koja od početka se držala kao da je iznad drugih i nije poštivala pavila majke sultanije. I naravno da ni ona nije mogla to mirno tolerirati. Hurem je zapravo bahata ženska koja želi sve za sebe, a onda se čudi kako nju jadnu drugi ne vole i žele joj zlo. A ona je ta koja je došla kao uragan i napravila kaos i pokrenula sa svojim ponašanjem sve što se dešava. A realno, Mahidevrana je samo jedna od žrtava Huremine gadosti i ambicije.


Quote:
drvo i sjekira kaže: Pogledaj post

Ovo prema braći kako ih tretira mi je ljigavo. Kao sredstva. Odvajati ih od majke, a on je bio odvojen od oca i ostalih, a to je očito ostavilo traga na njemu ( a i Mahine suze su to potpomognule)..
Mustafa voli svoju braću, to nitko ne može demantirati.

To što je rekao da će ih odvojiti od majke, nije lijepo, ali se može shvatiti. Zna se da je Hurem dojavila majci sultaniji da je Efsun trudna, što znači da je Hurem kriva što se to doznalo i što je majka sultanija naredila da se napravi abortus, a posljedica toga je bila Efsunina smrt. Naravno, sad Mustafa za to krivi Hurem, jer je ona cinkala za trudnoću, a još je shvatio i da ga je ona pokušala otrovati. On to gleda tako da je Hurem kriva za gubitak njegove voljene i djeteta, pa joj želi uzvratiti tako da ju odvoji od djece.

Mustafa je čovjek od krvi i mesa, nije proračunat kao Hurem, već se vodi za osjećajima, pa tako i postupa. Ali on nikad ne bi naudio svojoj braći na način na koji Hurem naudi svojim neprijateljima, da ih ubije.
Mihalena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.