Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2013., 22:32   #1
Hasta el fin del mundo (2014-2015)

Dulce amor
Televisa 2014.


Producent Nicandro Díaz priprema novu verziju argentinske telnovele Dulce amor,koja će 2014. zamijeniti tek započetu telenovelu Lo que la vida me robó.

Sinopsis originala:
Las hermanas Bandi, dueñas de una fábrica de golosinas muy famosa, enfrentan uno de sus peores momentos. Victoria está al frente de la empresa y es novia de Lorenzo , el hombre que, sin que Victoria lo sepa, no hace otra cosa que trabajar para que se caiga el imperio. Sin embargo, las vueltas de la vida hacen que Marcos , un ex corredor de autos, se convierta en el chofer de esta mujer sin alegría. La llegada de este hombre a la familia cambiará el destino de las Bandi, en todos los niveles posibles. Julián es amigo del alma de Marcos, juntos dedican cada hora libre a preparar el auto de carreras que corre Marcos. Cuando el cierre imprevisto del taller en el que trabajan lo deja en la calle, Julián sigue los pasos de Marcos y se convierte en chofer de la hermana de Victoria, Natacha , una hermosa mujer quince años más joven, que lo volverá loco y generará varios problemas en su matrimonio con Gaby.

Quote:
DulceAmor, nueva historia de Nicandro Díaz para el horario estelar del Canal de las Estrellas de México en 2014.

Nicandro Díaz y la escritora Kary fajer por fin se decidieron por cual telenovela llevar al horario estelar, y es DULCE AMOR TELENOVELA ARGENTINA

Nicandro Díaz apostará por la versión mexicana de la exitosa historia argentina #DulceAmor como su nuevo proyecto para Televisa.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 22:40   #2
Ma opušteno. Original ima 300 epizoda. On svojim tempom teško da će obraditi 70 epizoda.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 22:46   #3
Argentinska verzija je imala dobre glumce.

Carina Zampini,Sebastián Estevanez i Segundo Cernadas.

ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 23:18   #4
Nije potvrđeno,to su samo glasine.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 23:37   #5
Ima li neka telenovela na Televisi u zadnje vrijeme, a da nije remake?
kj1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 00:06   #6
Quote:
kj1504 kaže: Pogledaj post
Ima li neka telenovela na Televisi u zadnje vrijeme, a da nije remake?
La Tempestad i Mentir para vivir? Iako su sada završile.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 09:02   #7
Nadam se da su glasine istinite, mislim da bi Nicandro ovo dobro odradio iako je točno da on stvarno previše odugovlači s radnjom, ali su mi svejedno njegove serije ok. Točno je da original ima 300 epizoda tako da ne bi ni škodilo da dio izbaci (kao u AV). Victoria i Marcos su mi bili super i stvarno su ih dobro odglumili Sebastian E. i Carina Zampini, bit će ih teško nadmašiti.
Tko zna tko bi mogao glumiti sestrice Bandi...
luce01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 10:50   #8
Baš me zanima tko će biti protagonisti.

Quote:
Productor De ‘Amores Verdaderos’ Prepara Refrito De ‘Dulce Amor’ Telenovela Argentina



Nicandro Diaz, productor de Amores Verdaderos, ya tiene en manos lo que será su nuevo proyecto. Se trata de una adaptación de la telenovela Argentina Dulce Amor. Esta producción es de los mismos creadores de Amor En Custodia, el melodrama del cual se basó la telenovela protagonizada por Erika Buenfil y Eiza Gonzalez.

Trailer Dulce amor.

DULCE AMOR - TELEFE - TRAILER OFICIAL
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 11:02   #9
Vau, Nicandro jako voli Argentince. Samo neka ne napravi 300+ epizoda, dovoljno je 150.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 12:21   #10
Silvija je spominje za glavnu ulogu,najstarije sestre. Bar tako glasine kruže,kao i da će se ovaj tjedan sastati njih dvoje.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 12:24   #11
Ja sam također pročitao da se spominje i Marjorie de Sousa za neku ulogu u ovoj telenoveli.

Mislim da ona ima šanse,ipak je glumila i u njegovoj zadnjoj AV.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 13:03   #12
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
La Tempestad i Mentir para vivir? Iako su sada završile.
La Tempestad je remake kolumbijske "La Totmenta".
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 13:17   #13
Pre bih rekao slobodna verzija, jer nema preterane sličnosti sa Tormentom. Tako sam bar čitao, nisam pogledao ni jednu epizodu.

Inače, ne bih voleo Silvač ovde samo zbog Nicandra i usporenosti radnje, ali opet, on je retko imao promašaje u karijeri.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 14:31   #14
Quote:
Poncho23 kaže: Pogledaj post
kolumbijske "La Totmenta".
Tormenta*

Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Pre bih rekao slobodna verzija, jer nema preterane sličnosti sa Tormentom. Tako sam bar čitao, nisam pogledao ni jednu epizodu.
Ja sam isto samo pročitao, ni ja nisam pogledao ni jednu ep.serije.
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:43   #15
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
La Tempestad i Mentir para vivir? Iako su sada završile.
LT je remake.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 16:05   #16
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
LT je remake.
Nije to nikakav remake, po deseti put. Planirao se raditi remake, ali su odustali i napravili originalnu priču!
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 16:16   #17
Quote:
WitchHunter kaže: Pogledaj post
Silvija je spominje za glavnu ulogu,najstarije sestre. Bar tako glasine kruže,kao i da će se ovaj tjedan sastati njih dvoje.
Mislim da bi bila dobra u ulozi Victorije, tko zna tko će biti Marcos...Ja sam malo gledala arg.verziju i bio mi je baš dobar njegov lik.
luce01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 20:14   #18
Ispričavam se moderatorima na off-u.

Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
LT je remake.
Čitaš li ti postove drugih forumaša?
Do sad smo xy puta napisali i utvrdili da "La Tempestad" nije remake već slobodna verzija.

Čitati postove ili se informirati na nekom drugom mjestu, a ne non-stop provaljivati gluposti. Hvala.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 01:33   #19
Zar se samo meni čini Silvia nekako "premlada" za tu ulogu? Gledala sam Dulce Amor malo ispočetka, i ona Zampini mi izgleda dosta starije. A sad, da Silvia dobije ulogu od nekih mlađih sestara - ne vjerujem! Ona zaslužuje puno više. Sve više mislim da je Silvia - La Malquerida!
ManuellaNavarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 02:18   #20
Quote:
ManuellaNavarro kaže: Pogledaj post
Zar se samo meni čini Silvia nekako "premlada" za tu ulogu? Gledala sam Dulce Amor malo ispočetka, i ona Zampini mi izgleda dosta starije. A sad, da Silvia dobije ulogu od nekih mlađih sestara - ne vjerujem! Ona zaslužuje puno više. Sve više mislim da je Silvia - La Malquerida!
Zampini je starija od Silvije svega godinu dana.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.