Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2014., 00:08   #81
A ti si se registrirao samo da kuješ ovo u zvijezde i pljuješ po Vatrama? Ja samo kažem da meni ne izgleda privlačno, možda škicnem, al nekako mi sve preisforsirano djeluje. Neki glumci su mi super, neki malo manje.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:37   #82
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
A ti si se registrirao samo da kuješ ovo u zvijezde i pljuješ po Vatrama? Ja samo kažem da meni ne izgleda privlačno, možda škicnem, al nekako mi sve preisforsirano djeluje. Neki glumci su mi super, neki malo manje.
drago mi je. ali ne znam zašto fanovi Vatri dolaze na ovu temu i pljuju seriju koja nije ni počela. Ionako vam neće ići u istom terminu tako da nema brige, nije vam serija konkurencija
blatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:38   #83
Bože dragi, pa nisam pljuvala, rekla sam da mi nije privlačno. A mislila sam im dat šansu jer Bulić obično radi dobre serije. I znam da ne ide u istom terminu. U čem je problem?
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:39   #84
ok onda ćemo vidjet nakon 1. epizode na što će ličit.
blatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 01:08   #85
Quote:
blatter kaže: Pogledaj post
ok onda ćemo vidjet nakon 1. epizode na što će ličit.
A do tad ti ne mozes reci da ce sigurno biti bolje od VI jer ne znas.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 02:07   #86
Bulic radi seriju, znaci ima sanse, ipak je on napravio meni dosad najbolju nasu telenovelu tajne, ali cini mi se da ce se forsirati humor koji u nasim serijama nije nesto, imam osjecaj kao da zele napraviti nesto kao najbolje godine I da to forsiraju, ali vidjet cemo, ne moze gore od zore dubrovacke
ladystone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 13:07   #87
počinje 15.9. u 21 i 10.

znači neće se natjecati s Vatrama.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 18:35   #88
Quote:
blatter kaže: Pogledaj post
svako ima svoj ukus. sigurno će bit bolje od bljuvotina poput vatri ivanjskih i sličnih gluparija.
Ne kanim pratiti, ali ne mogu ne reagirati na ovo.
Ne možeš nešto popljuvati, a nešto kovati u zvijezde nakon 8 ili čak 0 epizoda kad je u pitanju KPDP. To što je autor taj koji je, ne znači da će stvar biti dobra i kvalitetna.

Istina, pratim VI i sviđaju mi se, ali na stranu s tim - usporedi ono što možeš usporediti, a to su promosi. Meni promosi za KPDP djeluju niskobudžetno, jeftino i napravljeno "na silu", tek toliko, potrebe radi. Bez mašte i volje.
Reći ćeš, što onda ima u promosima za VI, žena okreće karte, ljudi ih gledaju i drže u rukama. Zvuči glupo, istina, ali kad ih malo pogledaš, vidiš da je u njih uložen trud, da su taktički osmišljeni, pa čak i uz dobru glazbenu podlogu.

Ne kanim uopće ratovati o tome koja je bolja, svatko ima svoje mišljenje i poštujem ga, ali mi se ne sviđaju ovakvi neutemeljeni i neobjektivni komentari poput tvog. Eto, toliko.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 22:43   #89
Sačuvaj nas Bože hrvatskih serija !!!!!
Jedino što je valjalo je bila serija PONOS RATKAJEVIH,ostalo sve je svake godine sve gore i gore i gore.

Tko to može gledati više od 15-ak minuta prve epizode?
Negledljiva gluma,loš scenarij,razvlačenje radnje u nebulozne situacije?
Užas i nek se naši redatelji malo ugledaju na turske kolege,imaju što za učiti
mariavilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:47   #90
Već vidim da će ova serija dobiti 2. sezonu
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 20:21   #91
Meni se cini da bi ova serija mogla biti u stilu Najboljih godina,a tu sam seriju obozavao a tek koliko sam se smijao na provale da su mi suze isle kad se toga sjetim nadam se da ce i ova serija biti kao N.Godine.
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 13:58   #92
hahahaah, ne vjerujem:

http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity...---352022.html
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:58   #93
Kreće sutra, tko će gledat?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:09   #94
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Kreće sutra, tko će gledat?
Nitko.

Salim se, pogledat cu prvu epizodu, pa cu vidjet, ali ne ocekujem mnogo.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:13   #95
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Kreće sutra, tko će gledat?
Ja, nadam se da će bit dobra jer mi se od Vatri Ivanjskih bljuje, a s obzirom da je to Bulić, mislim da ima potencijala. Bar su mi se sažeci na sapunice.net svidjeli.
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:18   #96
Ja pogledala na Oyo. Reći ću samo da bi po meni ovo bolje funkcioniralo kao čista dramska serija i da mi previše forsiraju taj humor. A i neki glumci su me pomalo razočarali. Nije baš tako loše kao što sam mislila, ali nije mi se ni dopalo.

I da, veliki minus za uvodnu špicu.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:25   #97
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Ja pogledala na Oyo. Reći ću samo da bi po meni ovo bolje funkcioniralo kao čista dramska serija i da mi previše forsiraju taj humor. A i neki glumci su me pomalo razočarali. Nije baš tako loše kao što sam mislila, ali nije mi se ni dopalo.

I da, veliki minus za uvodnu špicu.
Nemoj mi reći da je to onaj tipični humor iz hrvatskih hum. serija.

Nastavljaš li gledati?
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:32   #98
Gledala bih iskreno samo radi Vesne Tominac koja rastura, ajd i Pervana.

Ma još ajde da je tipični , ali pa jel baš u svakoj sceni moraju tražiti neki humor? Nema nimalo ozbiljnosti, a taj humor koji stavljaju ponekad upali, a ponekad i ne. Medakovićka me nervira ovdje. Čak im je i glazba sva isfurana na humor. Fali, jako fali malo ozbiljnosti, jer bi mi inače kao dramska serija imalo velikog potencijala...al ovako me nervira.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 23:13   #99
Ja sam upravo odgledala prvu epizodu. Iskreno, bolje je nego što sam očekivala. Moram priznati da sam se nekoliko puta čak i glasno nasmijala.
Jako me podsjeća na Najbolje godine.
Gluma mi je dosta dobra. Mirnu stvarno uživam gledati. Baš mi nekako prirodno glumi. Meni je špica ok, ono ništa posebno ali ok.
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 23:23   #100
Špicu ćemo ionako vidjeti jednom, možda dva puta. Nova TV je to.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.