Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2006., 11:00   #41
aha, a jel se vajolent kara s šefom da dignemo temu na višu razinu?

nemam pojma za poklon, odi u turbo limač, ima velik izbor raznih kreativnih pizdarija, ne možeš se odlučiti koju da uzmeš pa na kraju zanemariš dijete i kupiš nešto što se tebi sviđa i slažeš cijelu noć. Opet ja o sebi
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:02   #42
Quote:
Tija kaže:
aha, a jel se vajolent kara s šefom da dignemo temu na višu razinu?
Gospode boze, sad necu moc cijelu noc spavati, jer ce mi ova slika bit urezana u pamcenje...

ne, vajolent se sasvim sigurno ne kara sa sefom, stovise vrlo je upitno kako se on uopce uspio prokreirati...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:09   #43
E, sad... slikovnice o kvantnoj kemiji does not exist, nazalost...
Ali ima ovdje dosta zanimljivih slikovnica...
http://www.slovo-ito.hr/biblioteke.html
i poprilicno su jeftine.. ako se odlucis kupiti, posalji im mail s naruzdbom i svojom adresom, posalju ih postom zajedno s racunom... a ako si u zg-u, imaju i dostavu...
ACidGum is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:10   #44
Kad sam ja imao 7-8 godina dobio sam maketu nekog borbenog lovca za složiti. Puno dijelova, puno posla, ali tu su tate za pomoći. Nikada prije, ni poslije nisam složio ni jednu maketu, ali te se još uvijek sjećam. Ako dečko voli crtati, sigurno već ima boja i svega.

@lappino: kad su moji klinci imali godinu dana dobar poklon je bio jumbo paket pelena ili koja kuna da mama kupi šta je klincu potrebno

Nećeš fulati sa kockama. Vole ih i curice i dječaci. Barem je tako kod mojih klinaca
krix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:55   #45
Quote:
Tija kaže:
aha, a jel se vajolent kara s šefom da dignemo temu na višu razinu?
srce mi je stalo. ma, s njim se niko ne kara, ne brini.

magicin prijedlog je dosta dobar, samo ne znam kako takvi setovi danas izgledaju. ali ako to kupis, postoji sansa da ces biti proglasena fah-idiotom. ali sta fali, sta te briga
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 12:04   #46
Dečki od osam godina vole Power Rangerse, Ninja Kornjače, Jugio ili koja su već čudovišta popularna taj dan. Ali ja im uvijek kupim knjige ili neke poučne igrice za kompjuter. Npr. sad je prilično IN Gospodar prstenova, pa ti Hobit nije loša ideja za poklon osmogodišnjaku. I super su mi ideja ove makete aviona ili brodova, ili npr. u Algoritmu imaju nekakve drvene slagalice od kojih se lijepe isto raznorazne makete, pa životinje, dinosauri itd.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 16:56   #47
Nogometnu ili kosarkasku loptu. U tim godinama mu je bolje da naganja loptu po livadi nego se grbi nad knjigom
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 18:34   #48
koliko sam iz prvog posta shvatila, malac voli crtati, znači da je budući umjetnik

u Gundulićevoj imaš trgovinu (nekadašnja Mladost) sa svakakvim likovnim priborom: boje, kistovi, pastele, krede, blokovi, mape, grafiti, glina, ... ma čudo jedno ... to je oprema za profesionalce, ali klinci se osjećaju jako važno kad tako nešto dobiju

ako ti je to malo previše profi, u Preradovićevoj (od Hebrangove prema Svačićevcu) imaš hobi centar, tj. nešto slično ali primjerenije amaterima (pa su i cijene prihvatljivije).
allegra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 20:32   #49
iz iskustva jako dobro prolaze autići na daljinsko
a nekima su fora i kompleti alata (da sam tesar,.. jeeeee)
legići također
ako voli čitat možeš mu kupit narnijske kronike, to bum ja nečakinji
a ako želiš priuštit veselje cijeloj obitelji imaš dječjih bubnjeva, truba,...

klinci naokolo ali dosta jasno kažu što žele pa bi ipak bilo dobro da se tata uključi
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 21:36   #50
ja mislim da je za legice vec prestar, ili ih vec ima, il ih je prerastao.

ja bih mu uzela nek zahtjevniju igracku, moze i nesto poucno.

dobre su i razne drustvene igre
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 21:50   #51
ima legića koje će dijete od 8 godina teško bez pomoći složit

imaju i viking seriju
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 12:19   #52
Quote:
a ako želiš priuštit veselje cijeloj obitelji imaš dječjih bubnjeva, truba,...
Legice imate i za 15-godisnjake valjd ane misle svi samo na onu duplo liniju

Prijedlog od magic je dobar
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 13:32   #53
trebala bi se ipak malo raspitati sto dijete voli ili bar pogledaj sto najvise crta

ja imam decke od 8 i 10 godina i obozavaju legice, zmajeve, dinosaure
mladji obozava crtati a u njegovim crtezima su uglavnom zmajevi, vitezovi, dinosauri
stariji obozava avione i zeli si maketu

ako je kao i moji, a vidim i okolo djecu tog uzrasta da su ludi za dinosaurima i zmajevima ima brdo knjiga o toj tematici

imas prekrasne knjige u kojima se mogu naci "uzorci" koze zmajeva ili mumijinih zavoja i jos puno tajanstvenih slova, dzepica sa porukama i sl
zovu se ZMAJOLOGIJA i druga EGIPTOLOGIJA, moji su ludi za njima kao i svi klinci koje znam (kupila sam ih u knjizari u Branimir centru)

od mega bloksa ima za kupiti zmajevih jaja u kojima su zmajevi za sastavljanje
lego ima super sisteme sto god ti padne na pamet: avione, zeljeznice, vatrogasce, dvorce...
ako voli yu-gi-oh u frankopanskoj u prolazu kod danske? ambasade imas land of magic u kojem ima karata i sveg ostalog zanimljivog djeci

ima milion mogucnosti samo trebas barem priblizno znati sto dijete voli
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 13:36   #54
e, pa ne znam. znam da voli crtati, zato sam mu i mislila kupiti neki od ovih kitova za male kreativce od Crayole, koje je netko na prethodnoj strani preporucio...

Ili mozda neki lijepi model nekog jedrenjaka, pa da slaze i kasnije sam i oboja.

Tata od klinca je ocito potpuno nezainteresiran da mi kaze kaj mali voli, ne mogu vjerovati da bas nije primijetio ovaj topik
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 09:15   #55
tata kreten je u potpunosti suglasan sa crayolinim setom. Al samo ak je onak, opako ogroman i da ima svu dodatnu opremu.
Autića i sličnih pizdarija ima cijelu flotu, a od lego kocaka smo već i garažu za pravi auto napravili.

E da, i dijete slavi 7 rodžendan kemik, sunce te ne grijalo.
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 09:16   #56
a neki jebeno lijepi model jedrenjaka? tako da mu kreativnost izvucemo i u trecu dimenziju?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 09:32   #57
Mali je, nažalost na tatu društvenjak, tak da bu jedrenjak slagala mama, kao i ostale makete u posjedu obitelji.
I ono sa ogromnošću seta je bila zahebancija, bitnija je raznovrsnost seta, nego brojnost. Nikad ne znam koju vrstu bojica će koristiti koji dan. Zato tomu dajem prednost.
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 09:37   #58
Quote:
meddo kaže:
E da, i dijete slavi 7 rodžendan kemik, sunce te ne grijalo.
Eto, kao jedan maleni dokaz kolko se dobro ja i klinac poznajemo, jel...

__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 09:41   #59
Quote:
kemik kaže:
Eto, kao jedan maleni dokaz kolko se dobro ja i klinac poznajemo, jel...

Ma neću....ma hoću....ma neću....ma hoću. Jesi ti ono meni bila u svatovima? Ak jesi, bem te u empirijske formule i teorijsku kemiju
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 09:45   #60
dragi moj, jedino cega se ja sjecam iz tvojih svatova je da su bili u istu vecer kad je Mavrovic mlatio L. Lewisa i da sam ja sjedila u zadnjem zakutku.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.