Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2007., 12:53   #61
Quote:
Derviš kaže:
Konačno jedan konstruktivan post

Oni će svjedočiti sudnjem danu i "smotavanju zemlje i neba".


A svjedočiti će i tmini velikoj. Jer će Bog biti toliko gnjevan radi ljudskih opačina da će tako smotanu Zemlju privremeno strpati u džep, dok ne naiđe na prvu kantu za smeće. Izvadit će je iz džepa i baciti je u nepovrat.
dugi_dugi2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 13:10   #62
[QUOTE=blue bird]Adinho - ne trpaj sve u isti kos!

Njegovo ime ce biti Muhamed a ocevo ime Abdulah. Bit ce potomak Alija i Fatime (kceri proroka Muhameda), tako da ce Mahdi biti descedent al=Hasana ili al-Husaina.
Zivjet ce u Damasku i bit veliki pravednik.



Može biti da se upravo zbog ove činjenice mnogi muškarci Muslimani zovu Abdulah, a sinovi im se zovu Muhamed.
dugi_dugi2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 13:28   #63
na samo lažni prorok, nego je taj Mahdi možda je THE Lažni Prorok, ili pak Antikrist

Quote:
-Daniel- kaže:
na samo lažni prorok, nego je taj Mahdi možda je THE Lažni Prorok, ili pak Antikrist himself...
danijel, u pravu si, oni koji su u Kristu Isusu, znaju istinu
zoxfox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 13:33   #64
Wink

Quote:
blue bird kaže:
Jasno mi je da si u tom kontekstu postavila topik, kao sto je i tocno da su je Suniti srusili.

Ja sam ljubitelj mitologija i ljudskih prica kroz povijest i u tom kontekstu pisem na ovom postu, a kolike su opasnosti da se netko identificira sa mitovima i po njima djeluje, jasno nam je iz tuzne ljudske povijesti, prepune ratova, a cije nestajanje nije ni da vidiku.

Jos jedan razlog zasto sam ateist.
eh druže ateista, ''strpljenje, ljubav, mir, tolerancija... i ostale plemenitosti su darovi duha i grade se u čovjeku kroz duhovni život. Kroz priznanje da si ateista upravo priznaješ da nemaš plemenitosti u sebi, nego da si jadan čovjek, pun razočarenja i slomova živaca u životu. obrati se Gospodinu Isusu Kristu i neka ljubav zasvijetli u tvom životu, kao što je i u mome.. Jesus Christ is alive
zoxfox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:34   #65
Quote:
zoxfox kaže:
eh druže ateista, ''strpljenje, ljubav, mir, tolerancija... i ostale plemenitosti su darovi duha i grade se u čovjeku kroz duhovni život. Kroz priznanje da si ateista upravo priznaješ da nemaš plemenitosti u sebi, nego da si jadan čovjek, pun razočarenja i slomova živaca u životu. obrati se Gospodinu Isusu Kristu i neka ljubav zasvijetli u tvom životu, kao što je i u mome.. Jesus Christ is alive
Je... upravo svojim primjerom dokazuješ kako vjera ljude čini uzvišenima, punima strpljenja ljubavi i tolerancije...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:11   #66
Quote:
rambi kaže:
Na iranskom službenom medijskom websiteu (IRIB) najavljuje se trijumfalan povratak Mahdija - šiitskog mesije. Sve to piše na siteu iranske HINA-e.

Nadalje, Mahdi će se na Zemlji pojaviti zajedno s Isusom:

A kako će dotični izgledati:

A kad će doći:
Iz kojeg je to filma ?!
cloud-xz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:29   #67
Quote:
cloud-xz kaže:
Iz kojeg je to filma ?!
Dala sam link. A ovo je homepage: http://english.irib.ir/
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:31   #68
Quote:
cloud-xz kaže:
Iz kojeg je to filma ?!
To potvrđuju i upisi forumaških Muslimana...oni tvrde da tako u Kuranu stoji
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 19:26   #69
Quote:
rambi kaže:
Dala sam link. A ovo je homepage: http://english.irib.ir/
Ma,kani se ćorava posla....pitam se šta će sljedeće izmisliti?!
cloud-xz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 19:49   #70
Mahdi ili MAITREYA, MABUS ili SANANDA

Pozdrav svima na forumu, pa da se i ja malo ukljucim u ovu zanimljivu temu

Zvijer, lazni prorok. Buduci da sam naisao na vrlo vrijedne podatke, koji bi trebali zaintrigirati, preporucujem. Za razliku od predvidjenog da bi on dosao da povede tzv. rat protiv ostatka svijeta, uprabvo je suprotno. Cinit ce cuda i promicat ce toboznji mir, jer laznog proroka tesko da se moze toliko banalno prepoznati.

"He will come offering peace and worldwide prosperity. He will claim to be Jesus, an Ascended Master, or whatever else he can think of to appeal to the gullible and masses. Do not believe him. Do not listen to him. Do not watch him. He will enslave your mind with his hypnotic charm. Remember, Satan comes first to deceive mankind through his False Prophet and then Antichrist who comes claiming to be the "Father, Most High God." They are liars. When the Most High comes He will come to destroy these beasts. He comes at the war of Armageddon with 10,000s of His Saints and He will cast these 2 beasts into the Lake of Fire. Satan and his beasts come first. Remember that."
(Izvor: http://www.sherryshriner.com/)


A I OVO SVAKAKO PROCITAJTE

http://www.sherrytalkradio.com/maitreya/index.htm


Pogledajte malo oko sebe, sto se sve dogadja, ne trebam opisivati.
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.