Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2007., 15:15   #1
Question ROME- total war

igrica je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kad sam poceo bilo je tesko jer su mi gali radili probleme al sad sam osvoji pola europe i naravno "unistio" gale..................kod igrice mi se svida to sto je, ako to mozemo tako reci, dosta realna...........za razliku od age of empires jer treba paziti bas na sve.................na poreze, gradnju, vojsku, potrosnju, sve!!!!
al mi je malo postala dosadna u zadnje vrijeme.......................pa je i ne igram vec mj. dana...................
jedan og razloga je to sto su stanovnici nezadovoljni................mislim, ja znam kako to rijesiti (igre, smanjiti porez, dovesti generala, povecat vojsku u gradu, itd.) al me nervira to sto mi je oneciscenje sve vece................ja gradim kupke i bazene itd. al ove gluposti svakog reda sve vise i vise.............

jel ko zna kako i to rijesiti??????????????pliz!!!!!
i molim vas recite mi svoje misljenje o igrici!!!!!!!!!!!!!
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Old 31.03.2007., 15:48   #2
igra je odlicna,a sifre rade cuda.
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Old 31.03.2007., 15:52   #3
ne igram sa siframa...................bar ne dok ne predem, tj. dok ne pobjedim sve.........
a poslje cu mozda probat...........al jel znas sta napravit sa onim sranjem........sa necistocom................pliz odg..............
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Old 31.03.2007., 16:12   #4
ma reci ti meni nexus, igrao sam bez šifri al bilo mi preteško (barem sam probao) al sa šiframa nije baš bilo lakše, ona za novce radi sam jedanput, nisam ju mogao 2. put upisat dok ne izađem pa ponovo uđem u igrici, jel je i tebi tak?
Degio is offline  
Old 31.03.2007., 16:34   #5
pošto me zanima to razdoblje (Rima) igra mi je fenomenalna i oni clashevi kad igraš bitku mi je preeeedobro...igra ti postaje dosadna jer se non stop vrti jedno te isto, al sve u svemu, 8/10 mi ocjena

neg što se tiče nezadovoljstva, rješavaš ga time što umjesto jedinica gradove napuniš sa Peasantima :P znam da zvuči ludo, al zapravo gradu nije važno koja je vrsta jedinice u gradu već broj, tak da si zadovoljstvo tak poboljšaš, a naravno da ćeš u gradove koji su ti na 1. crti bojišnice stavit jedinice da se moš branit...

a što se tiče pollutiona to imaš više faktora koji utječu...moraš sve one rebelle koji su na tvom teritoriju, poubijati jer ti oni uništavaju teren oko sebe i "zagađuju" ga, i moraš gradit kupke te ne smiješ likove koji imaju kugu vadit van iz grada il dok ne umru il dok ih ne prođe

eto, ukratko...
mata987 is offline  
Old 31.03.2007., 19:16   #6
Quote:
mata987 kaže: Pogledaj post
pošto me zanima to razdoblje (Rima) igra mi je fenomenalna i oni clashevi kad igraš bitku mi je preeeedobro...igra ti postaje dosadna jer se non stop vrti jedno te isto, al sve u svemu, 8/10 mi ocjena

neg što se tiče nezadovoljstva, rješavaš ga time što umjesto jedinica gradove napuniš sa Peasantima :P znam da zvuči ludo, al zapravo gradu nije važno koja je vrsta jedinice u gradu već broj, tak da si zadovoljstvo tak poboljšaš, a naravno da ćeš u gradove koji su ti na 1. crti bojišnice stavit jedinice da se moš branit...

a što se tiče pollutiona to imaš više faktora koji utječu...moraš sve one rebelle koji su na tvom teritoriju, poubijati jer ti oni uništavaju teren oko sebe i "zagađuju" ga, i moraš gradit kupke te ne smiješ likove koji imaju kugu vadit van iz grada il dok ne umru il dok ih ne prođe

eto, ukratko...
kako vadit one koji su oboljeli od kuge??????
a i ja kad god izgradim kupku, malo mi se samo smanji ono "necistoca"................
znas ono kad imas + za mir u gradu, i - za mir..............i onda ti je nacrtano, "da prostis", govno, i onda ti ono oduzima po -80%............
i ja kad radim te kupke ono se i smanji al malo a brzo se poveca a nemogu bolje kupke graditi.............
sto da radim..........
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Old 31.03.2007., 21:03   #7
evo, sve ti tu piše pa čitaj...

[ http://www.quickfilepost.com/downloa...3f1b7129c59e4a ]
mata987 is offline  
Old 31.03.2007., 21:58   #8
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
dude, jel bilo tako teško potražiti topic o romeu s 20ak stranica da si mirao otvarati novi? tamo negdje možda imaš odgovor + pregršt dodatnih informacija...
Jules W. is offline  
Old 31.03.2007., 22:11   #9
na kojoj je stranici taj drugi?????????
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Old 31.03.2007., 23:26   #10
Swat, ako ti je rtw polako počeo dosađivati, možeš mu udahnuti novi život pomoću brojnih odličnih modova - tw igre imaju jednu od najbrojnijih i najpredanijih modding zajednica uopće! Instaliraj si europa barborum ili rome total realism... ima ih još puno, sad ih se ne mogu sjetiti. Linkove za dl i opise možeš pronaći na totalwar forumu.

Ovdje su ti vodiči općenito za rtw i pojedinačno za razne frakcije, pogotovo nemoj propustiti drugi thread s vrha, frogbeastegging Guide za rtw jer je zakon:
http://forums.totalwar.org/vb/forumdisplay.php?f=78

Ovdje ti je rtw podsekcija totalwar.org foruma:
http://forums.totalwar.org/vb/forumdisplay.php?f=79

Puno zabave i sreće i hint: prije nego se baciš na postavljanje pitanja, upotrijebi "search" funkciju foruma, samo ukucaj pojam koji te zanima i gotovo sigurno ćeš pronaći odgovor!
__________________
The Battle of the Line. Earth's final stand against the Minbari. The sky was full of stars. Every star an exploding ship. And each ship... one of ours.
"Hold the line... no one gets through, no matter what!"
Babylon 5
nikpalj is offline  
Old 02.05.2008., 13:06   #11
ja imam svih ali sam oprobo sifrom da imam SPQR i sad kad idem na camping stisnem da budem egipcani i on me izbaci zasto ???
lurtz is offline  
Old 02.05.2008., 13:12   #12
Pa ja vas ne shvacam,inace igre nije gust prelazit sa siframa ali ako se ovdje upotrebljavaju sifre onda je igrica stvarno bezveze,i jos ste svi pocetnici,vjerojatno igras na easy,sto je sprdacina

P.S,imate ovu temu na vise od 100 str...
r_i_j_e_k_a is offline  
Old 02.05.2008., 18:55   #13
Quote:
r_i_j_e_k_a kaže: Pogledaj post
Pa ja vas ne shvacam,inace igre nije gust prelazit sa siframa ali ako se ovdje upotrebljavaju sifre onda je igrica stvarno bezveze,i jos ste svi pocetnici,vjerojatno igras na easy,sto je sprdacina

P.S,imate ovu temu na vise od 100 str...
ma samo sam oprobo a ostale sam osvoji ove sifre su sranje sad mi neda da igram camping zbog usrane sifre evo sad me iz svega pocelo izbacivat
lurtz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.