Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2010., 14:52   #41
http://www.wimp.com/spacesaving/

Ovdje ima nevjerojatnih rješenja!!! Samo neznam može li se to kod nas izrealizirati...
cesaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 19:13   #42
Quote:
cesaria kaže: Pogledaj post
http://www.wimp.com/spacesaving/

Ovdje ima nevjerojatnih rješenja!!! Samo neznam može li se to kod nas izrealizirati...
Ovdje stvarno ima mrak ideja.

Mi smo isto u potrazi za zidnim krevetom ali baš i nemamo sreće ga pronać; dali netko zna gdje kupiti ili dati napraviti zidni bračni krevet? Čak ovaj iz video koji se police okreću prema unutra a krevet prema van je mrak.
dbritic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:59   #43
evo ako itko zna jel itko to radi u hrvatskoj i gdje se može pogledati, unaprijed zahvaljujem!
šumska vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:12   #44
Quote:
šumska vila kaže: Pogledaj post
evo ako itko zna jel itko to radi u hrvatskoj i gdje se može pogledati, unaprijed zahvaljujem!
Očito će nam ovakvo nešto bit lutrija za pronać kod nas
dbritic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:56   #45
Postoje gotovi mehanizmi za to, svaki stolar to može napraviti - ali je skupo
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:39   #46
Ovo bi super leglo kod nas u drugu spavacu sobu./
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:50   #47
Ako netko ima nesto vise informacija za prodaju takvih kreveta u Hrv,neka javi, ali da su gotovo, ne da mi stolar radi
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 17:25   #48
kreveti iz ormara

evo pogledajte ovdje,
www.pravan.cz

ako vam se svidja za sve informacije se mozete obratiti na broj
..pitati na pp..

a za jos ideja na
www.smartbed.it

ili www.clei.it

Zadnje uređivanje Aoife : 26.11.2010. at 12:29. Reason: privatni podaci
almador is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:25   #49
Quote:
almador kaže: Pogledaj post
evo pogledajte ovdje,
www.pravan.cz

ako vam se svidja za sve informacije se mozete obratiti na broj

a za jos ideja na
www.smartbed.it

ili www.clei.it

i za to info na isti broj i mail
Probao sam kontaktirat navedene e-mailom ali nema odgovora
dbritic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 23:16   #50
Nedavno smo se moja žena i ja upustili u izradu zidnog kreveta, i kao vecina Vas, i mi smo trazili po internetu ali bezuspješno, najbliže gotove krevete smo našli u Sloveniji, ali po neprihvatljivoj cijeni....
Kako smo i mi bili isfrustrirani jer nismo mogli baš NIŠTA naći na internetu, niti bilo gdje drugdje, željeli bih smo malo pomoći ljudima koji traže istu stvar koju smo i mi tražili do nedavno, ako ništa drugo da vidite kako to kod nas sad izgleda.











Eto, ako ima bilo kakvih pitanja, samo pucajte
Ustvari da odmah odgovorim na najbitnije pitanje, kompletan taj ormar sa krevetom, dostavom, postavom, itd. je koštao ugrubo 22,000 kn.
malibabach is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 23:35   #51
Bilo bi ljepse da je sve bijelo.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 23:39   #52
I ja isto mislim. Ovako je ko nedovršena šahovnica.
Ali super realizirano.

Edit: I ručkice bih maknuo. Malo ih je previše.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 23:49   #53
I ovaj sanduk ispod je visak i bilo bi ljepse da je sve u istoj ravni.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 23:50   #54
Crveno smo zahtjevali zbog ostatka sobe koji je isto tako kao dio šahovnice , a rucice ipak nebi nikako mijenjao, ipak ormar ide preko cijelog zida, cca 4,5m x 2,5m , znači punoooo elemenata, polica, a nekako se i moraju otvarati , a ona fora da ''udaraš'' u vrata ormara, pa ona iskoce, mi se ne svida, ipak, ovako smo mi htjeli da izgleda, i na kraju je to tak i ispalo, a o ukusima se ne raspravlja, ako ce neko radit zidni krevet, sad barem zna da je moguće. U bilo kojoj kombinaciji boja, oblika itd.
malibabach is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 23:52   #55
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
I ovaj sanduk ispod je visak i bilo bi ljepse da je sve u istoj ravni.

Taj ''sanduk'' je ustvari dio kauča koji još nije dovršen, znači, kad se krevet zatvori, stvara se trosjed, tj dnevna soba
malibabach is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 00:45   #56
Quote:
malibabach kaže: Pogledaj post
Taj ''sanduk'' je ustvari dio kauča koji još nije dovršen, znači, kad se krevet zatvori, stvara se trosjed, tj dnevna soba
Zanimljivo.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 12:34   #57
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Zanimljivo.

Sviđa mi se izvedba. Tko je to radio? Moraju biti neki posebni sistemi da se sve brzo ne razlaufa ili?
pure silver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 12:52   #58
Quote:
pure silver kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se izvedba. Tko je to radio? Moraju biti neki posebni sistemi da se sve brzo ne razlaufa ili?
Mi smo uzeli taj sistem za krevet u schachermayer-u, i to je najskuplji dio svega toga, 8400kn+PDV. (cijena se da regulirati, barem je nama naš stolar sredio puuuuuuunoooooo bolju cijenu)

Koliko smo uspjeli saznati, schachermayer-ovi sistemi su najbolji koji se daju nabavit, zato i je ta cijena , ako si zainteresiran, pošaljem ti broj telefona i ime firme koja mi je radila krevet i cijeli ormar, da baš ne reklamiram javno ovdje, neznam dal je po pravilima foruma

Ukratko, mi smo prezadovoljni dobivenim, ispalo je točno onako kako smo se dogovorili, i stolar je točan u MINUTU, 3 puta smo se nalazili, i nikad nije zakasnio ali doslovno ni minutu, i to me se najviše dojmilo, jer inače majstore cekas ko ozeblo sunce.

P.S. Krevet je ''atestiran'' sa strane moje supruge i mene , znaci zasad nema skripanja, ni pomicanja, dali smo si oduska prilikom ''testiranja'' haha....

Na slici se nevidi koliko je ustvari taj ormar velik, tako da ustvari nije uopce puno novaca u igri, kad pogledas cjelokupnu sliku, dobili smo spavacu sobu, dnevnu sobu, PRAVI bracni krevet i naravno trosjed.....
malibabach is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 17:42   #59
Super stvar! Zanima me jedan detalj - kad sklapate taj krevet, jel posteljinu i sve s kreveta mičete ili to ide sve skupa unutra ?
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 17:47   #60
Quote:
moses kaže: Pogledaj post
Super stvar! Zanima me jedan detalj - kad sklapate taj krevet, jel posteljinu i sve s kreveta mičete ili to ide sve skupa unutra ?
pa ovako, mi imamo naviku pokupit posteljinu (poplon i jastuci), a deka i plahta ostaju, mislim da bi se dalo sredit da ostanu i jastuci, samo moraš nekakvu gurtnu kupit da sve to drži na mjestu
malibabach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.