Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2014., 17:10   #1001
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ja i super je

Inace meni su po ljstvici ovi redom od majboljeg prema najgorem:

1. Collistar - ne ostavlja fleke, tamni se rapidno i traje mi 2 godine (na moru sam po mjesec i pol)
2. Biobaza sa zlatnim cesticam- sporo se trosi (tek ga koristim ali ga se fakat malo trosi) ostavlja predobar efekt (sto puta bolje od Nuxe) i dobro se tamni
3. Biobaza klasicna - jako dobro se tamni isto ga se malo trosi
4. Lerbolario - pre ljepljiva sam poslije, otopi mi se zbog temp. i ostavlja flekove na badicu, i prebro se trosi a efekt srednji
5. Bronzao Cacao - tj razocaranje, premalo pakiranje, ostalja flek, itd...

i da sumiram, svi ostavljaju lijepu kozu osim Lerbolarija koji mi je ljepljiv i na mene ide sva leteca zivina koja postoji
Sad sam u dilemi, totalno sam se pogubila izbor sam suzila na Lerbolario i Bronzao Cacao... sad se mislim i na tu Biobazu sa zlatnim česticama... cijena mi nije bitna, ono što mi je najbitnije je to da se lako razmaziva i da je najučinkovitiji, tj onaj od kojeg se najbrže tamni... HELP!!
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 18:17   #1002
Quote:
glamandglitter kaže: Pogledaj post
Joj super,onda ga što prije uzimam ovaj zlatni od Biobaze

Nego, jesu te šljokice jako primjetne? jel mogu namazat to na sebe kad idem u šetnju sa psom ili ako se namjeravam nešto duže zadržat na sunce ili ću izgledat kao budala?
I mene ovo zanima, koliko se vide te šljokice kod Biobaze Golden sun? Kako se razmazuje?
daylight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 22:12   #1003
Quote:
glamandglitter kaže: Pogledaj post
Joj super,onda ga što prije uzimam ovaj zlatni od Biobaze

Nego, jesu te šljokice jako primjetne? jel mogu namazat to na sebe kad idem u šetnju sa psom ili ako se namjeravam nešto duže zadržat na sunce ili ću izgledat kao budala?
Quote:
jacobs kofi kaže: Pogledaj post
Sad sam u dilemi, totalno sam se pogubila izbor sam suzila na Lerbolario i Bronzao Cacao... sad se mislim i na tu Biobazu sa zlatnim česticama... cijena mi nije bitna, ono što mi je najbitnije je to da se lako razmaziva i da je najučinkovitiji, tj onaj od kojeg se najbrže tamni... HELP!!
Quote:
daylight kaže: Pogledaj post
I mene ovo zanima, koliko se vide te šljokice kod Biobaze Golden sun? Kako se razmazuje?
Za jacinu tamnjenja meni je tu Collistar NO1 vrlo lako se maze i traje jako dugo.


Sto se tice Biobaze sa zlatnim sljokamama: efekt je jako lijep, nije jako sljokicast kao npr Nuxe ulje, bas nekako decentno a opet daje onaj tač + sto je krema lagano obojana pa odmah daje onako lagano osuncani izgled... Ja se mazem za posao- jest da radim ko hrcak u kancelariji al bas si popravim dan.
I da lako se maze

glamandglitter-mozes u setnju sa pesekom, ne budu te blijedo gledali
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 22:19   #1004
koja je cijena Colistar marmelade, i gdje je ima za kupiti?
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 22:49   #1005
Wedding, nova Biobaza ti ne ostavlja tragove na odjeći? Onaj njihov običan pekmez sam imala i meni je svaki put zaprljao ručnik, a kamoli da ga stavim dok sam u robi Baš je puštao tragove.

Nadam se da je ovaj sa šljokicama bolji što se toga tiče.
Mogla bi njega uzeti u obzir za kupovinu
daylight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 00:18   #1006
jao jao, zvuči odlično, odmah ga kupujem
glamandglitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 15:11   #1007
Quote:
jacobs kofi kaže: Pogledaj post
koja je cijena Colistar marmelade, i gdje je ima za kupiti?
Iris, Douglas, Muller

Quote:
daylight kaže: Pogledaj post
Wedding, nova Biobaza ti ne ostavlja tragove na odjeći? Onaj njihov običan pekmez sam imala i meni je svaki put zaprljao ručnik, a kamoli da ga stavim dok sam u robi Baš je puštao tragove.

Nadam se da je ovaj sa šljokicama bolji što se toga tiče.
Mogla bi njega uzeti u obzir za kupovinu
svaki pekmez ce ostavit trag ako ga se nanese previse i ako se ne upije jer su tonirani (osim Lerbolarija - taj kao da pusta boju i nakon kupanja)

Ja sam biobazu mazala u full tankom sloju na kozu nakon kupanja (imam suhu kozu) i bio mi je super, ok vjerujem da bi mi usrao bijelu majicu da povucem rukom po njoj ali to ce ucinit apsolutno svaki pekmez
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 21:26   #1008
Ok hvala ti, ma meni je bitno da mi ne prlja ručnik i kupaći, ionako ga nanosim samo dok sam na plaži. Lerbolario je meni bio super i nije puštao tragove, dok s klasičnom Biobazom potpuno druga priča Ovu novu bi baš mogla probat
daylight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 11:33   #1009
Mene jako privlači Biobazin Golden Sun sa šljokicama, vidim da ste ga tu nahvalile Zanima me koliko mu dugo treba da se upije prije nego što se obučem?
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 10:21   #1010
Meni Lerbolarijev pekmez uopće nije bio ljepljiv, bio mi je super, jako lijepo se razmazuje, nije mi ostavaljao tragove ni na tijelu, ni na badiću i ručnicima, a ose ko ose, možda se neka zaleti, ali više su mi išle na svježe voće na plaži, nego na pekmez

Ja sam neki dan kupila svoj primjerak Cacao bronzao, u Osijeku-Irisu, 100 kn. Baš sam sretna jer sam mislila da ga neću pronaći ove godine. Što se tiče njegovih kvaliteta, meni on ljepše miriši od Lerbolarija, nekako sam se bolje našla s njim, ali također ne ostavlja nikakve fleke i ne privlači leteće objekte u tolikoj mjeri
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 00:56   #1011
Ja sam na kraju kupila novu Biobazu sa šljokicama za ovo ljeto, nisam mogla odoljeti Za cure koje zanima, u dm-u košta 89,90 kn, a u Bipi je trenutno na akciji za 59,90 kn
daylight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 10:36   #1012
jesi ga probala?? kako se razmazuje..?
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 13:25   #1013
Quote:
daylight kaže: Pogledaj post
Ja sam na kraju kupila novu Biobazu sa šljokicama za ovo ljeto, nisam mogla odoljeti Za cure koje zanima, u dm-u košta 89,90 kn, a u Bipi je trenutno na akciji za 59,90 kn
I ja sam ju uzela, javim dojmove kad isprobam
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 14:55   #1014
Quote:
daylight kaže: Pogledaj post
Ja sam na kraju kupila novu Biobazu sa šljokicama za ovo ljeto, nisam mogla odoljeti Za cure koje zanima, u dm-u košta 89,90 kn, a u Bipi je trenutno na akciji za 59,90 kn

Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
I ja sam ju uzela, javim dojmove kad isprobam
sad ste me namamile jel znate mozda do kad traje ta akcija u bipi?
shopingholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 15:20   #1015
Quote:
jacobs kofi kaže: Pogledaj post
jesi ga probala?? kako se razmazuje..?
Nisam još, čekam godišnji i plažu i tek onda slijedi isprobavanje i mazanje

Quote:
shopingholicarka kaže: Pogledaj post
sad ste me namamile jel znate mozda do kad traje ta akcija u bipi?
Do 22.6.
daylight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 15:43   #1016
Quote:
daylight kaže: Pogledaj post
Do 22.6.
odlicno, hvala ti
shopingholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 18:46   #1017
ja kupila neki dan l'erbolarijev jer sam citala da biobaza ostavlja fleke, a i l'erbolarijev sam probala prosle god i kao da mi je malo pomogao (namazala sam ga svega 3 4 puta). sad mi malo zao novaca kad hvalite toliko biobazu.

inace sam crvenokosa i tesko tamnim, zapravo uopce ne, pa sam rekla da probam ove godine.

sad bi samo molila neki prijedlog za betakaroten kapsule, a da djeluju i da nisu preskupe.

ovo ljeto uzvracam udarac suncu!!
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 19:53   #1018
Cure, a jel vam pomaže hawaiian tropic krema za sunčanje, ima i od kokosa. Jja sam svijetla i s njim brže potamnim.
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 20:36   #1019
u tim uljima ima samo miris i minijaturna količina kokosa, ja sam sebi otopila pola djevičanskog ulja kokosa i pola pravog maslaca od kakaa i sigurno je milion puta bolje od ovi proizvoda krcata parafinom s mirisima kokosa
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 01:08   #1020
Danas sam gledala Biobazu sa šljokicama... i cure moje drage, onako kroz kutiju mi se one šljokice čine velike, ne znam baš kako bi ono izgledalo kad se razmaže.. al meni su one šljoke to much kad ste pričali o šljokama, ja sam mislila da su veličine kao onaj Dove mlijeko za tijelo, kad ono..
Tako da sam odustala i uzela Cacao Bronzao javim rezultate već nakon prvog mazanja
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.