Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2010., 22:33   #1
Peckanje i smeđi iscjedak

pozdrav svima!
imam 18 godina i imam momka već godinu dana. prije dva mjeseca smo prvi puta vodili ljubav, a prije toga mi je znao gurati prste u vaginu. nakon takvog jednog puta, počela me je užasno peći, i to trpim već 2 i pol mjeseca. ne znam ima li to peckanje veze možda s mjehurom, jer je peckanje jako slično kao kad imam upalu mjehura. ne pecka me konstantno, samo kad idem na wc, a nekad me (rjeđe) pecka i kad ne moram na wc. mjesečnicu dobivam redovito. danas sam na gaćicama primijetila smećkast iscjedak, nije ga bilo puno. ne znam ima li to veze s tim, i može li mi netko savjetovati što da radim? još nisam bila kod ginekologa, zna li netko što bi to peckanje moglo biti?
hvala svima unaprijed na odgovorima!!!
Tiky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 23:11   #2
Quote:
Tiky2 kaže: Pogledaj post
s tim, i može li mi netko savjetovati što da radim? još nisam bila kod ginekologa
Odi ginekologu. Samo će ti on sa sigurnošću moći reći što ti je i po potrebi propisati terapiju, a ne mi na forumu.
bistric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 00:34   #3
Tiky, ti zlato vjerojatno imaš neku infekciju ili upalu a jedino ti ginekolog može reći što je. Skupi hrabrost i otiđi jer samo od sebe teško da će proći..
Perla100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 16:38   #4
Prvenstveno ti moram odati priznanje da DVA I POL MJESECA trpiš peckanje a zatim ti reći da odeš kod ginekologa, jer nitko na forumu ti ne može reći točno što ti je, osim ginekologa koji će te pregledati
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 19:39   #5
peckanje ti je vjerojatno znak da imaš upalu mokraćovoda što se vodi kao moguća "posljedica" prvog odnosa i to se događa mnogim curama.. odmah da ti kažem, ne brini, nije ništa strašno, ali odmah ginekologu i ako treba i ako te uputi na urinokulturu i drugo jer takav tip peckanja ti je također mogući znak bakterije e.coli koja prirodno stanuje u organizmu, ali kad dospije tamo gdje ne treba, a to je vagina, mokraćovod i dalje mjehur i dr., to treba liječiti antibioticima, a zna se i zakomplicirati pa se patiš s time godinama...
samo sam primjerom htjela dati do znanja koliko je bitno otići ginekologu što prije.
ubuduće bizarne simptome poput peckanja nikako ne shvaćaj olako, već odmah doktoru i sve 5.
sretno
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 00:01   #6
hvala vam svima na savjetima!!
znam da ne možete znati što mi je, ali sam mislila ako je netko bio u sličnoj situaciji pa bi mogao otprilike znati. ali mislim da ću ipak morati ginekologu.

@georgia,mislim da nije peckanje posljedica spolnog odnosa jer me je počelo peckati prije njega
Tiky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 15:41   #7
aha, onda je svakako riječ o upali... samo ti ginekologu idi i sve će bit okej. kad pređeš s njime na "ti", tako treba ostati.. redovito i bez stresova i panika
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.