Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Pogledaj rezultate ankete: Zabrana prometa teretnih vozila iznad 7,5t dop. nosivosti NEDELJOM I PRAZNIKOM
DA, odmah bi potpisao/la peticiju za zabranu 50 81.97%
NE, nebi potpisao/la peticiju za zabranu 11 18.03%
Glasovatelji: 61. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2010., 00:48   #21
pa dobro.

kombi vozi duplo manje od malog kamiona. i sigurno je isplativije poslati jedan kamion nego dva kombija na dostavu. recimo, iz splita gdje je distribucijski centar u podgoru ili slično.
ne želim se raspravljati s nikim, ali ako kažeš da te ne zanima, onda ti se ona gore rečenica: "Neka se dostava prilagodi sa malim kombijima,malim dostavnjacima..." ne uklapa u to.
zato sam i rekao. i ja bi htio da se to uredi i da bude poštenije. ali zasada, prijedloga kak to napraviti (a da nema oštećenih) nema.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 01:06   #22
Ma ko će nama ugodit? Kad je bilo da se zabrani rad nedjeljom onda nam je smetalo što neće biti frškog kruha i nedjeljne mise u šoping centrima, neki
bi zabranili kamionima vožnju u špici (valjda bi trebali po noći samo vozit?)
bojanje ceste isto noću, e ali kafić da rade samo do 23, tako da možemo
imat svoj mir po noći, a ovi neka voze, bojaju, kopaju....
kaić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 03:03   #23
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
da?


nije stvar samo u radnom vremenu. znaš i sam.
da bi se sve stiglo po propisima odvesti, treba kupiti još kamiona, zaposliti još vozača, proširiti parking.....

ti znaš lanac distribucije?

šleperi voze do velikog skladišta, otamo preuzimaju manji kamioni ili kombiji.
ako kombi mora biti u dućanu ujutro, šleper mora voziti po noći. itd itd

a dovoz noću u gradske dućane
dežurne bakice na prozorima bi to brzo zaustavile zbog buke. ili zagađenja. ili nečega.

pretovar?
ne na gradskim dostavama niti na šleperima koji voze van granice.

znači, u zagrebu svu dostavu rade kamioni manji od 7,5 T?
Ne treba više kamiona, ionako 80% HR kamiona transportira "ZRAK" po par paleta samo jer je logistika totalno neorganizirana, i svaki gazda kuha svoju juhicu. Pretovarnih centara nema. Ti bar znaš da za bivše države nije bilo rada nedeljom za kamione....nije bilo ni trgovačkih centara otvorenih nedeljom....a opet stanovništvo nije bilo neopskrbljeno. Svaki dio grada je imao dežurne prodavaonice supermarkete....i još pothodnik je radio....za prehranu i svježe namirnice ( meso , mlječni proizvodi i prerađevine) ionako ne važi zabrana prometa i odavno LIDL ; ALDI & Co vrše distribuciju šleperima ( po više prodavaona na turi).

Po zakonu o upravljanu vozači MORAJU nakon 6 dnevnih vožnji imat 45 sati odmora u komadu! No što to vrijedi kad je samo na papiru? Neki se pridržavaju toga ( jako malo njih) drugi gazde jednostavno daju lažne potvrde da je vozač bio na slobodnim danima kako se nebi vidjelo po listićima da nema 45 sati odmora i "vozi miško". Takav način rada jeste po meni nelojalna konkurencija onima koji se pridržavaju propisa. Na stranu to da ni jedan "žandar" nezna pravilno očitat tahografski listić a još manje pojma ima o vremenima upravljanja i odmorima! Jedino što zna jeste očitat brzinu ako i to zna! Zabrana prometa bi takvima uzela mogućnost manipulacije i dala šansu onima koji se pridržavaju i sada propisa!



Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
pa dobro.
zato sam i rekao. i ja bi htio da se to uredi i da bude poštenije. ali zasada, prijedloga kak to napraviti (a da nema oštećenih) nema.
Reci mi koji shoping centar radi u Austriji nedeljom? Italiji? Njemačkoj? Beneluxu? Ni jedan! U Beneluxu nema zabrane ali kamioni opet stoje...zašto?
Zato jer jaki sindikati nedaju nedelju za radit....subotom i nedeljom nigdje nema prijema i otpreme robe.....pa tako ni potrebe za vožnjom, uz to kontrole radnih vremena vozača su obilne i česte....kao i visoke kazne za vozače i firme....tako da se svako pridržava odredbe o 45 sati odmora!
Dok sam vozio Španjolsku ....pa petkom poslije podne vidim francuski špediteri već svi imaju sva svoja vozila na dvorištu!!!!! Ali nisam nedeljom vidio da radi ni jedan LeClerque, Marche ili Le Musketir....

A što se konkretno Zg dotikavlje, zabrana prometa na području grada za sve iznad 12t ukupne dopuštene mase....točka!

Quote:
kaić kaže: Pogledaj post
Ma ko će nama ugodit? Kad je bilo da se zabrani rad nedjeljom onda nam je smetalo što neće biti frškog kruha i nedjeljne mise u šoping centrima, neki
Da shoping centri rade nedeljom je perverzija!

U svakom dijelu grada jedan dežurni supermarket ( a ima i plac još uvijek ) i problem riješen....tako je bilo i za bivše države, i sve je bilo na svom mjestu!
Po cijeloj EU nedeljom ne radi ništa , možda na kolodvorima koja prodavaona i benzinske pumpe to da..... i cvjećarne....za istovar gdje god da dođeš petkom poslije 16 nema ni istovara ni utovara!

Evo u našoj firmi ....distribucija svježe robe.....u subotu ujutro ide noćna doma.....kamioni su utovareni da krenu u nedelju kako bi došli na vrijeme u prihvatne centre diskontera...subota i nedelja NEMA UTOVARA NI PRETOVARA, a ni firme koje proizvode ne rade....u nedelju navečer kreće opet noćna smjena kod nas!

Švicarci imaju generalno zabranu od 22-5 i njihova iskustva govore da imaju mnogo manje inaće profesionalnih bolesti vozača, a i manje bolovanja zbog drugih tegoba. Prisjetimo se samo Ledenika, vozač je dobio svoje, ali gazda koji nije čuvao listiće 2 godine ( nije imao ni jednog od dotičnog vozača ) je prošao "lišo" ....nikome ništa!

Kažem , NEMA KONTROLE koja bi primorala gazde da se drže propisa zato generalna zabrana ima svrhu! Ulaskom u EU problem će se pojačat, jer će promet u tranzitu kroz Hrvatsku još više zagušit prometnice! Od tog prometa HR neće imat nikakve koristi, a poslije će zbog EU biti teže mjenjat propis!

Konačno i vozači imaju obitelj , prijatelje, cure ....s kojima bi rado proveli svoje slobodno vrijeme koje sada ne mogu!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 03:11   #24
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
pa dobro.

kombi vozi duplo manje od malog kamiona. i sigurno je isplativije poslati jedan kamion nego dva kombija na dostavu. recimo, iz splita gdje je distribucijski centar u podgoru ili slično.
ne želim se raspravljati s nikim, ali ako kažeš da te ne zanima, onda ti se ona gore rečenica: "Neka se dostava prilagodi sa malim kombijima,malim dostavnjacima..." ne uklapa u to.
zato sam i rekao. i ja bi htio da se to uredi i da bude poštenije. ali zasada, prijedloga kak to napraviti (a da nema oštećenih) nema.
Dostave tog tipa rade kamiončići tipa Man TGL i MB Atego, dakle 6.5 do max 12 tona, i vozači i takvi kamioni nisu primarna tema ovog topica, (ispravite me ako griješim), jer oni u 98% slučajeva ne voze nedjeljom, rade u tvrtkama kojima transport nije primarna djelatnost, ne voze na neke duge relacije i ne spavaju u kabini ko Actros.

Quote:
kaić kaže: Pogledaj post
neki bi zabranili kamionima vožnju u špici (valjda bi trebali po noći samo vozit?)
Da se razumjemo ja nisam za zabranu vožnje kamionima u špici niti za to da voze samo noću, nego samo bi volio da ih je manje u to vrijeme, a hoće se postići obrnuto.

Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Nije greška jer polazak u 22h je preduvjet da na dužim relacijama dođeš na termine istovara u 6h ujutro kad većina ima početak radnog vremena !
Znači polazi se u nedjelju u oko 22 i stiže se oko 6-7. To može funkcionirati u EU koja za razliku od lijepe naše ima normalne zakone i normalnu policiju koja te zakone provodi, infrastrukturu (ceste) i sindikate koji štite radnike.

Dopuna: Pročitao sam gornji post i slažem se da kruh vozača nije lagan, ali nema tko da se pobrine da bude lakši.... evo i jedna zanimljiva priča http://www.24sata.hr/news/dojila-sam...3-tona/103312/

Previše je toga trulo u državi Hrvatskoj....

Zadnje uređivanje ghost : 03.07.2010. at 03:32.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 11:01   #25
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Da shoping centri rade nedeljom je perverzija!
kad su zbog crkve zabranili rad nedjeljom, palo je punjenje proračuna, ljudi su dobivali otkaze, smanjene su im plaće, pao je BDP......

a još smo kao turistička zemlja. to je jiržija ili manfreda briga jel nedjelja ili srijeda ako je na odmoru?
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Dostave tog tipa rade kamiončići tipa Man TGL i MB Atego, dakle 6.5 do max 12 tona, i vozači i takvi kamioni nisu primarna tema ovog topica, (ispravite me ako griješim), jer oni u 98% slučajeva ne voze nedjeljom, rade u tvrtkama kojima transport nije primarna djelatnost, ne voze na neke duge relacije i ne spavaju u kabini ko Actros.
naslov teme: Zabrana za kamione >7,5t dopuštene
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 11:51   #26
Ako ima vlasnik koji želi raditi nedjeljom, ako postoji radnik koji želi raditi nedjeljom i ako postoji netko koji želi neku uslugu platiti nedjeljom što se netko ima mješati u taj odnos i diskriminirati evo ti možeš a ti ne?

Da li je radnik plaćen ili ne, postoji zakon o radu, postoje inspekcije, nek rade svoj posao i to je posve druga strana priče.

Ako netko ima homologiran kamion za naše uvjete, ima osiguranje za čitavu godinu, kod plaćanja cestarine nitko ga nije pitao želi li platiti za čitavu godinu ili bez nedjelja i blagdana, platio sve poreze, prireze i poreze na porez iz prireza kako se netko usuđuje ograničavati mu pravo da vozi, radi, prodaje, čisti ulicu...

Hoću li ja raditi četvrtkom, nedjeljom ili ponedjeljkom pa se odmarati petkom, utorkom ili srijedom stvar je dogovora mog i gazdinog interesa.
ICU is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 12:01   #27
Mislim da se namjerava uskoro i na tome poradit jer nebi Todorić bezveze ulaga u distributivni centar od 5000 kvadrata u Dugopolju
joke6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 13:06   #28
Quote:
joke6 kaže: Pogledaj post
Mislim da se namjerava uskoro i na tome poradit jer nebi Todorić bezveze ulaga u distributivni centar od 5000 kvadrata u Dugopolju
Todorić ne ulaže bezveze, on će ustvari distributivni centar iz Splita sa TTTSa i ono što ima u Sinju prebaciti u Dugopolje, a ovo iznajmiti/prodati, kompletno knjigovodstvo će se prebaciti u ZG, dio radnika u penziju, dio raditi u dućan. Definitivno bez komentara, da VSS ekonomist sa 25 godina radnog staža u dućanu reže salame. Ne potcjenjujem ni jedan posao, ali ovo nije u redu.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 13:42   #29
Potpisao bi, jer očito bez izričite zabrane nekim gazdama nikak da dođe iz guzice u glavu. A i rasteretile bi se lokalne ceste koje ionak tokom sezone imaju milijune čeških i inih kampera koji šparaju na cestarini i hoće razgledavat. Još bi u tu zabranu uveo i obavezno korištenje AC gdje god je moguće za kamione preko 7.5 btto. Ak neki gazda nema za cestarinu nek proda firmu nekom sposobnijem i ode sadit kuruzu
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 13:44   #30
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
kad su zbog crkve zabranili rad nedjeljom, palo je punjenje proračuna, ljudi su dobivali otkaze, smanjene su im plaće, pao je BDP......

a još smo kao turistička zemlja. to je jiržija ili manfreda briga jel nedjelja ili srijeda ako je na odmoru?

naslov teme: Zabrana za kamione >7,5t dopuštene
Wonder ovaj argument ti ne drži, jer Manfred, Jirži, Elžebet, Jana, Giuseppe, svi oni znaju da u domovini nitko ne radi nedeljom, kamoli shoping centri za to se u klasnoj borbi izborio njihov sindikat. Isto tako jedan Svenson koji krene petak poslije podne prema jugu Europe zna da mu kroz Njemačku neće smetat kamioni koji će ionako veliku prometnu gužvu još pojačat. Zna da će proć Njemačku, Austriju i Sloveniju bez problema a onda će mu se u HR nasrat kamioni kako na autocesti tako na državnim cestama. Od granice na Macelju do Zadra ili Splita potroši pola vremena za 400km nego što mu je trebalo za 1800km do granice! Ta činjenica je Autogol za hrvatski turizam!
Kod planiranja slijedećeg godišnjeg odmora uzet će to u obzir, i izbjegavat Hrvatsku, ko što nam se već i dogodilo!

Hrvatska treba turizam jer industrijsku proizvodnju su nazovi tajkuni ionako već upropastili!

Lakomisleno je stavljat argument da shoping centri trebaju biti otvoreni, jer taj turist neće ništa jeftinije kupiti ovdje nego što to može u svojoj domovini, a prehrana je ionako skuplja nego u domovini!

Na svom putu prema jugu prosječni Njemac, Šveđan, Danac, Nizozemac zna da mu u Beneluxu neće smetat kamioni, isto tako već subotom ni u Francuskoj, ako ide prema Italiji ni u Austriji mu neće smetat i brže će napredovat!

Zašto se nebi bolje iskoristili prijevozni kapaciteti u radnom tjednu koji postoje, a vozačima , turistima i domaćem pučanstvu omogućio relaksirani vikend? No započeo sam temu o zabrani prometa zbog uvjeta rada vozača, na to se nadovezuju uvjeti rada trgovine koja nije predmet ove teme


Quote:
ICU kaže: Pogledaj post
Ako ima vlasnik koji želi raditi nedjeljom, ako postoji radnik koji želi raditi nedjeljom i ako postoji netko koji želi neku uslugu platiti nedjeljom što se netko ima mješati u taj odnos i diskriminirati evo ti možeš a ti ne?

Da li je radnik plaćen ili ne, postoji zakon o radu, postoje inspekcije, nek rade svoj posao i to je posve druga strana priče.

Ako netko ima homologiran kamion za naše uvjete, ima osiguranje za čitavu godinu, kod plaćanja cestarine nitko ga nije pitao želi li platiti za čitavu godinu ili bez nedjelja i blagdana, platio sve poreze, prireze i poreze na porez iz prireza kako se netko usuđuje ograničavati mu pravo da vozi, radi, prodaje, čisti ulicu...

Hoću li ja raditi četvrtkom, nedjeljom ili ponedjeljkom pa se odmarati petkom, utorkom ili srijedom stvar je dogovora mog i gazdinog interesa.
Ti očito preusko gledaš na bitne stvari u globalnom smislu ....i Nijemac plaća za svoj kamion i više nego Hrvat, dodadnu naknadu na sve spomenuto od 15.000€ po kamionu i 7,500 po poluprikolici ili prikolici!
I posebnu dozvolu za promet u razdoblju genralne zabrane prometa subotom i nedeljom ( 1.07.-01.09) za prijevoz živežnih namirnica plaća po kaminu 90€

a ne možemo reč da ta zemlja nema izrazito demokratsko i kapitalistički orjentirano društvo!!!!! Tvoja argumentacija je na nivou amerikanaca kod kojih vidi vraga sindikati ipak baš u trgovini i špediciji imaju značajnu ulogu zaštite radnika od IZRABLJIVANJA!!!!

Poanta i jeste da gazde ne plačaju ni minimalno dodatni rad ( bar ne u prijevozu) već uključuju radnika s njegovim prihodima u riziku poslovanja firme jer ga plačaju "po turi 10-12% od ture" .....nikad radnik -vozač nezna koliko će zaradit, niti mu plača dodatni rad nedeljom , niti mu daje slobodne dane, niti mu plati godišnji odmor koji je po zakonu PLAĆENI jer dok vozač ne vozi ne zarađuje ništa..čak i ako stoji 3 dana u inozemstvu nema dnevnicu jer eto plaćanje je po turi! Gazde prijavljuju vozače na 2500 HRK , i na to plačaju obveze, a sve iznose iznad 2.500HRK plačaju gazde ( po turi 10-12%) na CRNO a da vozač nikad ne vidi fakturu koliko je taj prijevoz gazda naplatio!!!!!
Pitam danas mlade i sposobne vozače, koji zarađuju oficijelno 300€ a na crno još 800-1000€ hoće li im se to osvetiti kad krenu u penziju ( ono nizak prosjek primanja i slično i još prevarane u apsolutnom iznosu) ....

Tko im može platiti da im sin ili kćer subotom i nedeljom nema oca za igru i druženje jer eto tata mora na put! Kada im prijatelji roštiljaju ili se kupaju na šoderici oni MORAJU VOZIT! Rijetka su prijateljstva koja izdrže takav režim!

VOZAČI SU RADNICI A NE ROBOVI!

Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Todorić ne ulaže bezveze, on će ustvari distributivni centar iz Splita sa TTTSa i ono što ima u Sinju prebaciti u Dugopolje, a ovo iznajmiti/prodati, kompletno knjigovodstvo će se prebaciti u ZG, dio radnika u penziju, dio raditi u dućan. Definitivno bez komentara, da VSS ekonomist sa 25 godina radnog staža u dućanu reže salame. Ne potcjenjujem ni jedan posao, ali ovo nije u redu.
Ovo možemo zanemarit jer nije predmet diskusije niti pitanje ankete ako se slažemo....naši vrli političari su dovezli zemlju pred zid ogromnih dugova a bez prihoda! Takav kapitalizam zemlje sa dugom tradicijom kapitalizma NE POZNAJU!
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 03.07.2010. at 14:17.
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 14:15   #31
Moja firma u kojoj radim ima diljem Europe 4800 vučnih jedinica, bez malih firmi koje je pokupovala ...u njenom vlasništvu ( 95%) je jedna ov vodećih skandinavskih firmi za prijevoz svježe i temperaturno kontrolirane prehrambene robe Andreas Andresen iz Danske...

Samo matična ( baza ) ima preko 350 vučnih jedinica i bavi se prijevozom isključivo prehrambrene i svježe robe u temperaturno kontroliranom režimu.
Samim time je izuzeta od obeze posebne dozvole za prijevoz u ostalom dijelu godine ( zabrana nedeljom) a sada za razdoblje od 1.07.-31.08. kada su glavni cestovni pravci dodatno zatvoreni za promet kamiona iznad 7,5t ukupno dopuštene mase....MORA za svaki kamion zatražit posebnu dozvolu od Okruga ( općine ) u sjedištu firme...sa naznakom koja se roba prevozi i naravno platiti za svaki kamion koji izuzima od zabrane 90€....vozač je dužan tu potvrdu imat u originalu u vozilu kod eventualne kontrole inaće je kazna za njega 90€ i za firmu 90€.....moja je plaća fiksna osim u dijelu naknade za rad subotom i nedeljom, te uz to još imam i dnevnice koje su ...za izbivanje u trajanju od 8 sati...6€ za izbivanje u trajanju od 12-14h jeste 16€ i za izbivanje u trajanju od 24h jeste 26€....po DANU!

Naknada za godišnji ( koji je u cijelosti plaćen kao da vozim) je dodatno 450€ prema pravilniku i tarifi za BRANŠU!

Isto tako je regulirana ugovorom i pravilnikom za branšu i božičnica u iznosu do maksimalno 60% od redovite plaće NA REDOVNU PLAĆU!

malo kasnije dok uploadam samo , priložit ću i ispis digitalnog tahografa i statistiku rada, vožnje za 4 tjedna da se vidi kako se poštuje pravila po pitanju odmora i vremena upravljanja!

Za sada poesbna dozvola za vožnju izdana od okruga Gutersloh sjedišta firme! Taj komad papira košta po kamionu 90€! Toliko o slobodnoj zemlji i kapitalizmu i dogovoru poslodavac i radnik!


Kada sam 1.07. ulazio u krug firme kroz naš kontrolni punkt, odmah mi je uručena ta dozvola bez da sam morao moljakat ili spominjat bilo kome da je to potrebno!
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 03.07.2010. at 14:20.
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 17:45   #32
Dobra ideja, ali trula država! Kod nas uglavnom ne funkcionira ništa što funkcionira u drugim državama! Ali, ako bi se vladi RH objasnilo da taj papir daju za recimo 100 kn + PDV, i da su kazne 1000 kn + PDV (što je manje bitno, jer kazne idu u državni proračun), mislim da bi zakon za čas bio izglasan! Pogotovo sada kada se vidi da je proračun u g... do grla, ako ne i više!
Meni osobno kamionski promet ne smeta previše, ako sam na staroj cesti onda se guštam, pa me boli briga, a ako sam na AC onda ionako imam preticajnu traku! Ali, svakako, zbog sigurnosti, bilo bi dobro!
Znači, objasniti vladi da taj zakon znači toliko novaca na mjesec + kazne za prekršitelje!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 21:30   #33
Pa sad, podpisati ili ne podpisati, govorimo o ukupnoj masi većoj od 7,5 tona, a pozvajući naš vozni park manjih kamiona (TAM, Zastava, ...) koji još itekako voze našim cestama, što bi dobili time da maknemo šlepere s ceste, apsolutno ništa, mislim da će se puno vozača složiti sa mnom da je neke od novih šlepera, a po mojoj procjeni većina su to novi, koji mogu držati normalan tempo, i onda se stvori Tamić, jer Joža i Štef imaju slobodnu subotu i nedelju i ne delaju v TPK, i voze drva! I što smo postigli zabranom vožnje za preko 7,5 tona? Ako je zabrana, zabrana za sve, ako nije, onda ni za koga! Isto tako na zagrebačkoj obilaznici postoji zabrana prjetjecanja za kamione od 6-19 ako se ne varam, pa skoro svaki put vidim šlepere kako pretiču jedan drugoga!
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 22:01   #34
Quote:
BMWE30 kaže: Pogledaj post
Pa sad, podpisati ili ne podpisati, govorimo o ukupnoj masi većoj od 7,5 tona, a papsolutno ništa, mislim da će se puno vozača složiti sa mnom da je neke od noozvajući naš vozni park manjih kamiona (TAM, Zastava, ...) koji još itekako voze našim cestama, što bi dobili time da maknemo šlepere s ceste, vih šlepera, a po mojoj procjeni većina su to novi, koji mogu držati normalan tempo, i onda se stvori Tamić, jer Joža i Štef imaju slobodnu subotu i nedelju i ne delaju v TPK, i voze drva! I što smo postigli zabranom vožnje za preko 7,5 tona? Ako je zabrana, zabrana za sve, ako nije, onda ni za koga! Isto tako na zagrebačkoj obilaznici postoji zabrana prjetjecanja za kamione od 6-19 ako se ne varam, pa skoro svaki put vidim šlepere kako pretiču jedan drugoga!
Prvo dobar dio tih Zastava i TAMova, uopće ne bi trebali proći tehnički, jer dime ko parobrod, a svi znamo da se stavi koja kuna u prometnu i tehnički se prođe.
Drugo ipak je lakše prestić Tamića nego Volva s poluprikolicom. Činjenica je da je čitav sustav truo i da će uvijek kod nas postojati način da se manje-više svaki zakon zaobiđe.
A utrku slonova se može vidjeti svugdje, ja sam zbog takvog jednog pametnog vozača skoro glavu izgubio.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 03:27   #35
ja sam vozač u hr,i vozim međunarodnu(špedicija),prošlu nedjelju sam u 14h krenuo iz vž za split,do ka autocestom a dalje starom cestom....dok su svi moji prijatelji bili doma sa obitelji ti se vuci po cesti...
naj jače je u hr,zabrane ima ali nema na autocesti i na d1(lička magistrala)
dostava sa šlperima se radi jer tovarim u austriji zbirnjak,ocarinim na jankomiru i sad razvozi stranci njegovu robu,nema pretovara na manje kamione jer oni su platitli prijevoz robe do njihove adrese a ne žele platiti pretovar na manji kamion,pretičem na zg obilaznici sa šleperom jer mi gazda uzima termin za utovar koji moram ispoštivati inače nema utovara,a onda zna se ko najebe,ne valjda gazda....
vozio sam na brač,na gradlište,nemogu iz prve uči sa ceste narikverc nutra,pa je potrajalo koji par min dok nisam ušao na gradlište,za to vrijeme sam bio počašćen spomenom na majku,od vozača malih auta koji su žurili na svoj odmor,a ima još kojih par km do odredišta jer je več na braču...a nije mislio da je roba bila za dučan u koji on bude došao kupovati kad je na odmoru,i nije se pitao kako je to došlo na policu,ali bitno da je bilo bog mxxxx tebi i kamionu i kaj zatvaraš cestu....
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 22:30   #36
Vrlo dobro Markec da si se javil ko vozač iz HR....i opisal situaciju....
Mene čudi jedno, a to je u svim prijašnjim topicima su bacali drvlje i kamenje
kamione a sad kad treba bar pokazat svoju spremnost ili nespremnost da daju glas u anketi ....pregleda teme skoro 600, a učesnika u anketi samo 46....ca 10% samo!

Pa bi izrazio zahvalu svima koji su do sada glasali u anketi a i onima koji tek budu!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 10:22   #37
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Prvo dobar dio tih Zastava i TAMova, uopće ne bi trebali proći tehnički, jer dime ko parobrod, a svi znamo da se stavi koja kuna u prometnu i tehnički se prođe.
Drugo ipak je lakše prestić Tamića nego Volva s poluprikolicom. Činjenica je da je čitav sustav truo i da će uvijek kod nas postojati način da se manje-više svaki zakon zaobiđe.
A utrku slonova se može vidjeti svugdje, ja sam zbog takvog jednog pametnog vozača skoro glavu izgubio.
Slažem se ja potpuno s tim za tehnički, al mi ih još uvijek imamo na cesti, tako da ono što sam rekao, potpisivanje, pa da je ovo normalnda država, ne bi tu sad razgovarala treba li potpisati, nego bi odavno bio donešen takav pravilnik, zakon,...! Ali dobro je Pervan jednom rekao, po granicama Hrvatske treba napraviti tribine da ljudi mogu gledati najveći cirkus!
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 16:57   #38
Kamioni do 7,5t ukupno dopuštene mase su u pravilu brži od 40 tonaca, kako na državnoj cesti, tako i na autocesti.
Osim toga ima dosta poljoprivrednih imanja koji ih koriste za svoje potrebe, te razne selidbe koje se u pravilu obavljaju vikendom.

7,5 tonca je lakše prestić ( nisu duži od 8m) a šleperi su 16,40m....a prikoličari još i više!

7,5 tonci mogu i na zavojitoj cesti dobro " plivat" s ostalim prometom za razliku od 40 tonaca!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.