Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2016., 14:58   #861
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Žalosno i jadno, što su nam sve napravili, uništili, popljačkali...a mi smo ih birali ...
mi, narod, inače, dobri ko kruh, pametni, pošteni i marljivi, pa tko nam uvali takve medvjede od političara?...gdje li rastu, idu u školu, tko im je ujak i kumovi?
kajzen is offline  
Old 20.06.2016., 01:27   #862
Problem ove afere je da su umočeni svi. Suci, policija, političari, javne osobe, medijske ličnosti.
Zbog toga ništa od ove afere nećemo pročitati u medijima, nitko ih neće ozbiljno komentirati a ako ih komentira bit će to u posprdnom tonu.
Od procesuiranja neće biti ništa jer su oni koji bi to morali procesuirati i istražiti također umočeni.
Ide se taktikom šutnje a rulja kao rulja ima pamćenje vinske mušice. Ionako nas bombardiraju sa 1000 drugih nebitnih stvari.

S druge strane ovo je jasan znak svakome tko u Hrvatskoj pošteno radi da se makne iz ove države i odseli. Nažalost, to je tako. Ni drugdje ne cvjetaju ruže ali bar vladaju kakvi takvi standardi i može se živjeti od rada.
Svatko tko misli svojom glavom mora sad progledati. Ova afera, afera sa Karamarkom, neriješene afere sa Sanaderom, Mesićom i ostalim visokopozicioniranim političarima pokazuju da se apsolutno ništa u ovoj državi ne rješava, apsolutno ništa. Mi smo tolika rupa od države da ni onaj zadnji, najsiromašniji i najbjedniji crnac, arap ili kojigod ne želi u našu državu. Kod nas nema ni kineza! Nema ni indijaca! Nema nikoga! Zašto? Zato jer smo bijeda veća i od najveće bijede! Država sa subsaharskim primanjima i Švicarskim cijenama! Zemlja u kojoj je nemoguće normalno živjeti od pošteno zarađene plaće! Zemlja u kojoj nema nikakvih pravnih regula! Nikakve policijske zaštite! Preko nas su protutnjali i bijedni Sirijci da nas nisu ni pogledali! Mi smo nula!
Ovdje čak ni revolucija ni demonstracije ne bi pomogle jer smo sjebani do bola!
Kerefek76 is offline  
Old 20.06.2016., 01:38   #863
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Problem ove afere je da su umočeni svi. Suci, policija, političari, javne osobe, medijske ličnosti.

...
Problem ove afere je da je umocen jedino Margetic koji je izmislio popis ili objavio izmisljeni popis.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 20.06.2016., 10:16   #864
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ako se bliske osobe osjete dovoljno jake...
Da, ako osobe nacijem je imenu novac ojacaju, a pravi vlasnik ukradenog novca oslabie (razboli se, ostari, izgubi politicku moc).
zulualpha is offline  
Old 21.06.2016., 13:05   #865
Koliko je tuzbi do sada podignuto ?

Jel se oglasio USKOK ?

Itko od politicara u saboru javno spomenuo dokumente ?
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 21.06.2016., 14:12   #866
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Koliko je tuzbi do sada podignuto ?

Jel se oglasio USKOK ?

Itko od politicara u saboru javno spomenuo dokumente ?
U kojem Saboru? Pa zar nije raspusten? Ako i postoji u nekom krnjem obliku, siguran sam da se vise bave sobom nego nekim drugim temama.
rama6 is offline  
Old 21.06.2016., 14:18   #867
Imaju pametnijeg posla, treba zatvoriti ove što su bacali baklje bar na 20 godina.
Ovaj slučaj je ništa naspram tog.
Rulja potvrdila.
Doze is offline  
Old 21.06.2016., 14:22   #868
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Problem ove afere je da je umocen jedino Margetic koji je izmislio popis ili objavio izmisljeni popis.
je li priveden na slušanje?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 21.06.2016., 15:17   #869
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
je li priveden na slušanje?
je, priveli su ga i cijeli dan mora slušati:
https://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU

kažu slomi i najjače.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Old 11.07.2016., 11:38   #870
Evo vam Margetića na HRT4
drumforce is offline  
Old 11.07.2016., 13:24   #871
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Problem ove afere je da su umočeni svi. Suci, policija, političari, javne osobe, medijske ličnosti.
Zbog toga ništa od ove afere nećemo pročitati u medijima, nitko ih neće ozbiljno komentirati a ako ih komentira bit će to u posprdnom tonu.
Od procesuiranja neće biti ništa jer su oni koji bi to morali procesuirati i istražiti također umočeni.
Ide se taktikom šutnje a rulja kao rulja ima pamćenje vinske mušice. Ionako nas bombardiraju sa 1000 drugih nebitnih stvari.

S druge strane ovo je jasan znak svakome tko u Hrvatskoj pošteno radi da se makne iz ove države i odseli. Nažalost, to je tako. Ni drugdje ne cvjetaju ruže ali bar vladaju kakvi takvi standardi i može se živjeti od rada.
Svatko tko misli svojom glavom mora sad progledati. Ova afera, afera sa Karamarkom, neriješene afere sa Sanaderom, Mesićom i ostalim visokopozicioniranim političarima pokazuju da se apsolutno ništa u ovoj državi ne rješava, apsolutno ništa. Mi smo tolika rupa od države da ni onaj zadnji, najsiromašniji i najbjedniji crnac, arap ili kojigod ne želi u našu državu. Kod nas nema ni kineza! Nema ni indijaca! Nema nikoga! Zašto? Zato jer smo bijeda veća i od najveće bijede! Država sa subsaharskim primanjima i Švicarskim cijenama! Zemlja u kojoj je nemoguće normalno živjeti od pošteno zarađene plaće! Zemlja u kojoj nema nikakvih pravnih regula! Nikakve policijske zaštite! Preko nas su protutnjali i bijedni Sirijci da nas nisu ni pogledali! Mi smo nula!
Ovdje čak ni revolucija ni demonstracije ne bi pomogle jer smo sjebani do bola!
Kao što sam i rekao prije 20 dana...
Svi su umočeni i maca popala jezik.
Predsjednik Nixon je trebao imati našu oporbu i naše medije i Watergate-a ne bi nikad ni bilo... Snowdena bi kod nas proglasili luđakom i možda bi dobio 5 minuta na Bujici. Clinton bi mirne duše kod nas mogao reći da je Monika klečala jer je molila krunicu u uredu ....
Margetića su po tko zna koji put opet proglasili luđakom koji izmišlja dokumente i piše gluposti jer eto pišu mu se gluposti, nema pametnija posla kao.
Rulja ko rulja, ostala je i dalje rulja tj. stado ovaca....
Tema također zagušena od strane plaćenih likova koji pišu gluposti da zamagle stvar...
Hebiga, budale svi skupa ... i oni i vi koji čitate, i ja što sam još u ovoj prčiji.....
Kerefek76 is offline  
Received Infraction
Old 11.07.2016., 14:19   #872
Naravno da svi to ignoriraju kad se očito radi o falsifikatu.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 11.07.2016., 15:51   #873
Ova tema teško da ima mjesta i "Na rubu znanosti"
KLCCLK is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.