Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 19:24   #9941
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
ona to doživljava drugačije, rekla je da mediji vrše mobing nad njezinim veličanstvom

Kod nje se pojavljuju ozbiljni simptomi kulta licnosti.
Luneta is offline  
Old 20.03.2017., 19:31   #9942
Quote:
sitnaMalaPlava kaže: Pogledaj post
Mozda da vjernici pomognu s milodarima
http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...om/957857.aspx



#DatCeBog
#SpasimoAgrogor
ja jednostavno nemam riječi.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Old 20.03.2017., 20:43   #9943
Predsjednica RH, labudica Kolinda, jučer je ponovno bila u HNK-u na koncertu Ane Rucner. Koncert je bio humanitaran, a Rucnerica je ujedno obilježila i 15 godina karijere.

Rucnerica je otpjevala duet s Kalemberom.
Nastupio je Goran Karan.
Nastupila je Danijela Pintarić.
Dokumentarni film o Rucnerici napravio je Jakov Sedlar (valjda je i prikazan?).
U drugom dijelu bila je romska glazba, trubači, gudači i bend Filipa Gjuda uz vokalni ansambl Arije.
Rucnerica otpjevala duet s Ivanom Jelićem.
Na kraju je bila skladba „I will follow you“ iz filma „Redovnice nastupaju“ u izvedbi Zbora sestara milosrdnica iz Zagreba.


I NIŠTA od toga nije ponijelo našu predsjednicu da se opet popne na pozornicu HNK.

Ana Rucner je vjerojatno duboko povrijeđena hladnoćom predsjednice koja nije izrazila oduševljenje na svoj poznati spontani način.

Da je koncert išta valjao...


Vadis is offline  
Old 20.03.2017., 20:48   #9944




stvarnost je užasno bizarna.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Old 20.03.2017., 20:49   #9945
šteta. mogla je nešto otplesati.
neće se valjda sada povući u sebe.
aryna is offline  
Old 20.03.2017., 21:49   #9946
Problem ovog drzavnog aparata je u amaterizmu. Svi od reda su amateri. Glume da znaju sto rade i igraju se drzavnika. Komicno i tragicno u isto vrijeme.
Luneta is offline  
Old 20.03.2017., 21:54   #9947
A zamisli... ona i Vlado pjevaju:
mramor kamen i zeljezo.... aaa..ma mi smo zakinuti zbog toga sto su ju privezali za stolac.. moglo je biti zabavno.....
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 20.03.2017., 22:37   #9948
U loži na Labuđem jezeru:


U loži na Rucnerici:


Jakov je radije išao na Rucnericu nego na balet!!!

Ili je možda išao na Rucnericu da spriječi svoju labudicu da se ne pentra na pozornicu?

#jakoveizdrzi
Vadis is offline  
Old 21.03.2017., 00:12   #9949
Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post

Ana Rucner je vjerojatno duboko povrijeđena hladnoćom predsjednice koja nije izrazila oduševljenje na svoj poznati spontani način.

Da je koncert išta valjao...


ahahahha


Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post
Ili je možda išao na Rucnericu da spriječi svoju labudicu da se ne pentra na pozornicu?

#jakoveizdrzi


možda mu je za balet ispričala prije svoj cunning plan pa se ispričao glavoboljom, al kad je vidio što se desilo, obukao se i istrpio Rucnericu? možda ga je PR nažicao da bude prisutan? ono, daj pliz odi i ti, nas ne sluša.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.03.2017., 00:16   #9950
kako netko može ići na rucnericin koncert? jel otpjevala i onu za nogometase
arenx is offline  
Old 21.03.2017., 07:58   #9951
Jakov je fino oćelavio od kad je Koli na Pantovčaku (oh wait, nije li se trebala preseliti). Valjda od muke. Ali nije mu baš neki potez što ovu kosu koja mu je ostala po sredini nosi razbarušeno da sakrije ćelu, baš djeluje neuredno i neodržavano.

Inače, čula sam u busu da Koli jako pogađa kada se ljudi sprdaju s njom, da plače i uzrujava se, na poslu, pred suradnicima. Nisam 100% sigurna da je to istina...
bigblue2010 is offline  
Old 21.03.2017., 09:43   #9952
ne znam jesam propustila, sto je kolinda napravila s kosom?
presadjivanje, perika, kvalitetniji umetci...?
izgleda puno bolje nego prije, nije vise onako vidljivo donaldtrumpovski
Peppa Pig is offline  
Old 21.03.2017., 10:09   #9953
Vlatkica opet u butiku?
http://www.24sata.hr/show/nova-adres...-butiku-516612
Niolina is offline  
Old 21.03.2017., 11:06   #9954
Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
Meni je sve napisano za pohvalu. Otišla je žena raditi kao toliki prije i poslije nje. Vjerujem da će brzo avanzirati. Neka fino zaboravi Hrvatsku i stvori novi život.
Samo se nadam da se riješila onog seljaka.
BANANAFISH is offline  
Old 21.03.2017., 11:29   #9955
kako me zivciraju zene koje su si "super sa svojim kilama"
http://www.vecernji.hr/tv/smetaju-mi...mjestu-1032517
a onda kad uspiju smrsaviti pune su ih novine
http://www.jutarnji.hr/spektakli/dom...manje/5793587/

ak si je bila tak super cemu dijeta
Peppa Pig is offline  
Old 21.03.2017., 14:17   #9956
Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
Quote:
BANANAFISH kaže: Pogledaj post
Meni je sve napisano za pohvalu. Otišla je žena raditi kao toliki prije i poslije nje. Vjerujem da će brzo avanzirati. Neka fino zaboravi Hrvatsku i stvori novi život.
Samo se nadam da se riješila onog seljaka.
Dobro je što je u normalnoj državi i što je našla posao. Loše je što je profesionalno na istom mjestu di je bila i prije dvadeset godina.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 21.03.2017., 14:31   #9957
Ma to je samo za početak, ne sumnjam da ce kasnije napredovati. Ambiciozna je, vrijedna i u normalnoj je zemlji. Spasila se ove vukojebine
__________________
When nothing goes right... go left...
sitnaMalaPlava is offline  
Old 21.03.2017., 19:45   #9958
Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
xoxo se oženio!!!
Pa kako mi je to promaklo?

"ekspresno oženio za kanadsku ekonomisticu Janine (37), no kako su nam se povjerili njegovi prijatelji, taj je brak vrlo brzo završio na klimavim nogama."

Novinarka 24sata uspjela je pronaći Kanađane koji su joj povjerili detalje o braku svoga prijatelja???! Možda da je rekla da su joj informacije od SUSJEDE novopečenog para, ali baš da ima na speed-dialu Biljanove prijatelje...moš mislit!

I jel taj xoxov brak završio ili je na klimavim nogama? Ima li koja fotka s vjenčanja?

Vlatka je otputovala kad ono, prošli tjedan, i novinarka već zna da se Vlatka čula preko mobitela sa xoxo, da ona živi kod prijateljice, da radi u butiku i da ima novu simpatiju? Mora da je to čula od neke nove Vlatkine susjede u Kanadi!

Mislim da je cijeli članak izmišljen kao i ovaj kad su na naslovnicu stavili da je Vlatka otišla trbuhom za kruhom u neki hotel u Njemačkoj.

http://www.24sata.hr/show/razocarana...-hotelu-453088

Ista novinarka Ivana Prgomet Ta zarađuje svoj kruh za laptopom zamišljajući razgovore sa susjedama i prijateljima ljudi koji joj ne žele dati intervju.
Vadis is offline  
Old 21.03.2017., 23:27   #9959
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
šteta. mogla je nešto otplesati.
neće se valjda sada povući u sebe.
Sigurno je htjela doci na pozornicu i opkoraciti instrument ko rucnerica, ali ju je osiguranje u zadnji cas odvratilo od toga uvjeravajuci je da ima bolje noge i da bolje svira od rucner, ali nek joj za sad bude...

No,sad se u svedskoj dobro upicanila. Nema se sta reci. Jos samo da se nauci hodati.
Skuzila sam da joj je falinga u tome sto ruke drzi ravno uz tijelo u hodu i sva je ukocena, izgleda ko onaj buldog iz crtica, a svi inace drze ruke ko da mole ocenas.
To mi je isto vec predebilno da mnoge voditelje nemrem ni gledat zbog toga... Stalno nesto krizaju prste, jos samo fali "pomoooliiimooooo seeee"....
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Old 22.03.2017., 00:54   #9960
Kolinda je danas već skoknula do švedskog kralja! Mora joj se priznati da je radoholičarka.



Da nije ovako stesala liniju ne bi se ona ubacila među balerine na pozornicu

Vadis is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.