Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 16:38   #621
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Sta ima vise za reci? Praviti nuklearnu fiziku od tako jednostavne stvari?

Nema zamjene za lojalnost. Osobe najcesce za sebe misle da su bolje nego sto jesu,pa svasta govore drugoj strani. Jos se i naljute ako posumnjas u istinitost njihovih rijeci. Vremenom covjek rusi svoje zidove i ogoli se emotivno jer vjeruje da ga druga strana nece izdati. Kad se to dogodi,ne pomaze nikakvo racionaliziranje.

Opcenito nema zamjene za lojalnost u zivotu,na bilo kojem polju. Niti je treba pravdati time da netko drugi nije bio lojalan prema tebi. Nisu dzabe izdajice u devetom krugu pakla,slikovito receno.

Ono kad das rijec pa kasnije pravdas svoje postupke okolnostima koje se promijenile. Uf,dno dna u nastajanju. Marijanska brazda od amoralnosti. I nemam ja sad neki problem sa izdajom ili prekrsenim dogovorom/danom rijecu kao takvom. Ono sto covjeka osamuti totalno jest uvjeravanje kako mi nismo takvi,a onda napravimo bas to sto smo kazali da ne bi nikada.
koliko shvaćam post-(moguće da sam i krivo shvatila)
nelojalnost i izdaja se odnose kada jedno drugo izdaju.
ono što me remeti-čini mi se da se ne priča o našoj lojalnosti,nas kao para.
jer ak smo kao par čvrsti-onda nelojalnost,izdaja jednog ne bi trebalo dovesti do raspada sistema.očito-izdaja udara u najtanji dio vezanosti para.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 17:44   #622
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
A, nije to tako tajanstveno niti inače, niti pogotovo u malom gradu poput moga. Družim se s dosta ljudi i mada svi ne bi rekli, ipak mnogi bi i mogu stvoriti neku sliku oko čestog, uobičajenog ponašanja.
A oko mojih partnera sam posve sigurna da bih shvatila i doznala kad-tad, kao što i jesam kada sam imala što.
Meni je ovo nerealno-tvrditi za bilo koga, sem za sebe, da nije prevario partnera.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.