Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 11:25   #1601
S7-problem

Signal mi djeluje ok..
Ne znam može li imati kakve veze s tarifom? Na onoj Vipovoj L+ sam..
Ne znam više što da probam ..Stavila sam karticu u drugi mob i cinilo se sve ok po pitanju zvuka. Tako da mislim da nije do kartice..
Probala sam zvati preko Viber i Whatsappa, neka srednja žalost je zvuk..
Ne znam..
__________________
"When nothing goes right-go left."
blind_sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:51   #1602
ako si vani i signal ti je pun ne bi smila imat nikakvih problema s kvalitetom poziva. Iako može ulogu igrati i činjenica gdje živiš, pa u tom kraju imaš slabiji signal (ako si u ruralnim, da ne kažem zabačenim krajevima)

S druge strane ako je sve ovo suprotno, onda bi ti signal trebao bit dobar, tako da je onda vjerojatno neko oštećenje mobitela. Ako smatraš da te ignoriraju i ne pristupaju rješavanju kvara imaš Savjetovalište za potrošače, kako se već zove, pa vidi kod njih što možeš poduzeti. Iz osobnog iskustva, kad u razgovoru spomeneš njih ili odvjetnika, prodavači i serviseri te ipak malo drukčije gledaju i pristupaju problemu
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:10   #1603
Jel ima još netko da mu je Nougat smanjio trajanje baterije ??

Poslano sa mog SM-G930F
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:32   #1604
evo stigao mi mail da mi je poslan putni paket, tjedan dana od prijave..
eto ocigledno necu morati cekati 3 mjeseca kao vi karticu
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:41   #1605
Sad nitko ne kupuje s7 vise. Pa malu zalihu salju

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:46   #1606
pa vjerojatno da...
i slucajno sam skuzio da unos teksta govorom radi odlicno na ovom modelu.. u autu buka i fino prepoznaje sve, normalno se dopisujem dok vozim
a nije da bas pricam previse razgovjetno i knjizevno
e sad, jel ima bolji mikrofon ili je nesto softverski do samusnga.. nemam pojma
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 21:18   #1607
Da, i ja sam skužio da oslično čita govor, čak i muzika u autu može biti glasnija, ali mu ne smeta.


Nego da pitam kako vi ostali punite bateriju, na brzom ili na sporijem načinu?

Bojim se da ako će mi stalno biti na brzom punjenju da ne uništim bateriju brzo.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:36   #1608
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
pa vjerojatno da...
i slucajno sam skuzio da unos teksta govorom radi odlicno na ovom modelu.. u autu buka i fino prepoznaje sve, normalno se dopisujem dok vozim
a nije da bas pricam previse razgovjetno i knjizevno
e sad, jel ima bolji mikrofon ili je nesto softverski do samusnga.. nemam pojma
Unos teksta govorom? Na hrvatskom? Prvi puta čujem za ovo. Koliko znam nema hrvatskog jezika na spisku jezika za prepoznavanje...
__________________
Kom opanci, tom i jerry
Vortex1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:38   #1609
Quote:
Nego da pitam kako vi ostali punite bateriju, na brzom ili na sporijem načinu?

Bojim se da ako će mi stalno biti na brzom punjenju da ne uništim bateriju brzo
na brzom uvijek, mislim da ne mozes unistiti bateriju tek tako, tehnologija napreduje.. vise ces joj naskoditi ako je praznis skroz do 0%

jedino sto se kod brzog punjenja malo zagrije, ali nista strasno.. mozda je dobro iskljuciti brzo punjenje ako ga zesce koristis dok punis, npr. igras igre i sl., onda bi se mogao zagrijavati vise nego inace.. a visoka temp i baterija nisu u ljubavi...


Quote:
Vortex1970 kaže: Pogledaj post
Unos teksta govorom? Na hrvatskom? Prvi puta čujem za ovo. Koliko znam nema hrvatskog jezika na spisku jezika za prepoznavanje...
lol, da, vec jedno 148 godina.
nisam cesto koristio jer nije bas ni radilo najbolje na uredajima koje sam imao, na ovome super radi, i da - ispravlja mi krivo izgovorene rijeci u ispravne
npr. kazem; iso ja tamo, on napise: isao ja tamo...

i jos duplo bolje radi kada se iskljuci engleski jezik i ostavi samo hrvatski

Zadnje uređivanje Digitall : 22.03.2017. at 22:55.
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:01   #1610
Ja isto na brzom drzim. I uglavnom cijelu noc na punjacu ostavim. Al ponekad nadopunim i tokom dana pa nek bude na brzom.

Haha, fakat dobro radi ovo unos teksta govorom. Bas isprobavam prvi put. I ja sam mislio da ce slabo radit na hrvatskog al eto iznenadio se. Mogao bi to koristit u voznji cesce


E i netko je pitao jel radi dobro smart view iliti screen mirroring. Da, probao sam bas, cim kliknem smart view, odmah mi nađe philips tv i povezem odmah. Sve radi dobro, listam fotke itd. Isto kao i z3 bas probao. Ista stvar, nema greske sa s7edge.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)

Zadnje uređivanje dubrava : 22.03.2017. at 23:25.
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:33   #1611
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Haha, fakat dobro radi ovo unos teksta govorom. Bas isprobavam prvi put. I ja sam mislio da ce slabo radit na hrvatskog al eto iznenadio se. Mogao bi to koristit u voznji cesce
pa da, u voznji vrlo korisno, i za navigaciju i sve ostalo.. a ovako inace mi bas nije napeto da me netko sa strane slusa sta pisem zeni ili nekom drugom...
Quote:
E i netko je pitao jel radi dobro smart view iliti screen mirroring. Da, probao sam bas, cim kliknem smart view, odmah mi nađe philips tv i povezem odmah. Sve radi dobro, listam fotke itd. Isto kao i z3 bas probao. Ista stvar, nema greske sa s7edge.
pa ja sam pitao, daj nemoj me j.... koji model imas? jel android? moj je android philips tv i nema ga u smart view... a sa drugih mobova mi radi sve bez greske sto se tice screen mirroringa, cak i sa pc-a
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:47   #1612
Pfs6609/12 je model. Nije android, taman su nakon toga poceli ubacivat androide u telke, tad je serija 8 imala samo cini mi se. Jel ti na 6.0 radilo povezivanje ili ni tad nije htio?

I daljinac sam nekak zeznuo pa slabo radi. Pa sta trebam prebacujem preko philips aplikacije s mobitela, isto prek wifija.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 08:23   #1613
ne znam tocno da li je htio na 6.0, jer sam ga kratko imao prije updatea na 7.0, i to sto sam koristio tada je bilo cast sa youtube i to je to (a to radi i sada), mirroring nisam bio ni probao, smatrao sam da sve radi po defaultu, tv je novi..
a na lg smart tv-u starom par godina radi! samo odaberem miracast na tv-u.
zato pitam ima li netko bas android tv da proba, jer ocigledno ima neka fora
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 09:42   #1614
S obzirom da nemam smart tv. Imam Grundigov LCD a čitam o tome kako gledate sadrzaje sa S7 na tv. Ima li kakva mogućnost gledanja sadrzaja i na starijim tv? Znam da se hdmi kabelom i adapterom nemože gledati sa s7edge.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:30   #1615
S7 ima MHL koliko ja znam pa bi onaj adapter micro USB na HDMI trebao raditi. Mislim da ga ima frend i njemu radi na S7 Edge. Za bežično imaš Chromecast i slične uređaje. Ili pak Android TV dongle pa stariji LCD pretvoriš u Smart. Imas temu za Android TV stickove tu na forum.hr pa pogledaj ako te zanima.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:35   #1616
Probao kabel-adapter. Ne radi. Ali mozda je adapter dao svoje. Hvala na opcijama.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:44   #1617
Quote:
Spalanic kaže: Pogledaj post
Probao kabel-adapter. Ne radi. Ali mozda je adapter dao svoje. Hvala na opcijama.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ipak nije do kabela ni adaptera. Note normalno radi. S7edge ne daje signal ni sliku. Možda je kakva opcija u njemu?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:23   #1618
Quote:
Spalanic kaže: Pogledaj post
Ipak nije do kabela ni adaptera. Note normalno radi. S7edge ne daje signal ni sliku. Možda je kakva opcija u njemu?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Proguglao sam malo vezano za to. Vidi vraga S7 edge nije moguće kabelski spojiti sa tv-om. Šteta...a tako močan mobitel.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 07:52   #1619
Napravi factory reset, nešto ti očito nije u redu, nešto ti vuče bateriju. Meni je nakon nadogradnje i reseta puno bolja nego prije. Sad punim mobitel svaki drugi dan, i bez problema izgura preko 2h SOT u ta dva dana, slab signal na poslu, uključen AOD, navigaciju i Run Keeper.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 07:58   #1620
Previše je pozitivnih iskustava s baterijom po forumima da bi problem bio u Nu, znači oni koji imaju problema s curenjem morali bi potražiti razlog u postavkama ili aplikacijama :/ i u tako mrskom povratku na tvorničke postavke...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.