Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2016., 11:39   #61
A nista, barem je lezao 10ak godina. Skrivena pravda.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:39   #62
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
šešelj nije samo pozivao na zločine, nego su njegovi odredi i činili zločine.
Ma nije on imao kontrolu nad njima.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:40   #63
'Draga moja Kolinda spremi se, spremi. Uskoro ti dolazim u zvaničnu posjetu!', prvi je službeni tweet Vojislava Šešelja nakon izricanja presude u Haagu.

Ne bi me uopće čudilo da i dođe. A još bi me manje čudilo da ga mi uredno primimo tj pustimo preko granice.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:40   #64
Ova presuda rehabilitira i Goebbelsa.

Nije direktno uključen u zločine, a huškanje i propaganda nije poticala na činjenje zločina, već je to bilo dizanje morala.
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:40   #65
Quote:
Povijest&Politika kaže: Pogledaj post
Ne, ne zahtijeva. Ti misliš na preispivanje presude, što zahtijeva isključivo nove dokaze.
kaj se po protokolu može poduzet?
__________________
outer space employment agency: "Na craze world be dat, no be outside buhari dey, na craze man be dat, Animal in craze man skin - bist of no nation"
digiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:40   #66
Quote:
Blank Page kaže: Pogledaj post
Jedina nasa greska iz tog vremena je bila ta ocito beskrajno naivna vjera u "medjunarodnu zajednicu" koja je kulminirala osnivanjem i suradnjom s ovim tijelom.
Pa dobro, valja i ovo zabiljezit negdje tak da znamo za ubuduce.
trebali smo priznati haški sud da uđemo u europu.

jebeš šešelja, najvažnije je da smo nevini za oluju
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:41   #67
Osramotili su se puštanjem Šekija natrag u Srbiju i, kad su skužili da niti će se on dobrovoljno vratiti niti će ga srpska vlada predati, jedino što je preostalo je proglasiti ga nevinim i praviti se kao da se ništa nije dogodilo.

Farsa od suda, nemam pojma zašto ih itko više shvaća ozbiljno.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit.
JollyRoger13 is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:41   #68
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Mislim da ne, SDP više nije na vlasti.
Istina. Na vlasti je Kolinda koja se nije susrela s četničkim vojvodom.

Oh wait!
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:41   #69
ukoliko ovaj klaun zaista osvoji neke izbore, kako bi se Hrvatska tada trebala postaviti?
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:42   #70
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
Osramotili su se puštanjem Šekija natrag u Srbiju i, kad su skužili da niti će se on dobrovoljno vratiti niti će ga srpska vlada predati, jedino što je preostalo je proglasiti ga nevinim i praviti se kao da se ništa nije dogodilo.

Farsa od suda, nemam pojma zašto ih itko više shvaća ozbiljno.
europa se boji da srbija ne ode rusiji i zato su, siguran sam, utjecali na oslobađajuću presudu
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:42   #71
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Mislim da ne, SDP više nije na vlasti.
Nadam se, da će vojvoda Šešelj danas nastupati u Bujici.
On i Bujanec - prst i nokat.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:43   #72
Indirektno, ova presuda je oslobađajuća i za Nikolića i Vučića koji su bili najbliži suradnici Šešelja.
Po ovoj presudi, nema im se što zamjeriti. Sve je to bio samo politički govor, folklor.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:43   #73
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
ukoliko ovaj klaun zaista osvoji neke izbore, kako bi se Hrvatska tada trebala postaviti?
Postavit će se kao i uvijek do sada. Papčinski.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:43   #74
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Ova presuda rehabilitira i Goebbelsa.

Nije direktno uključen u zločine, a huškanje i propaganda nije poticala na činjenje zločina, već je to bilo dizanje morala.


totalno.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:44   #75
KREĆE BOLESNI CIRKUS, ŠEŠELJ PRVU PORUKU POSVETIO HRVATSKOJ PREDSJEDNICI 'Spremite se, stižem vam u službeni posjet'
http://www.jutarnji.hr/krece-bolesni...sjet-/1552256/
---
Hm, zašto ne. Šešelj joj je i pomogao u predsjedničkoj kampanji.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:45   #76
Vastuvio sam haški tvibunal...

Čovjek je ludjak i genije... IQ 240...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:45   #77
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
ukoliko ovaj klaun zaista osvoji neke izbore, kako bi se Hrvatska tada trebala postaviti?
Pa četnički vojvoda i njegov šegrt već su prije nekog vremena osvojili vlast pa nisam primijetio da smo se nešto drugačije postavili prema Srbiji. Eto ti odgovora.
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:45   #78
Fino su nam ga metnuli naši ''saveznici'' (NATO/EU) u dupe.
Mislim da će na š.pak od ovog još dugo boljeti...
bizon_9 mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:45   #79
Srbi katoličke i islamske vjere

Antonetti pominjao Srbe katoličke i muslimanske vjere; dakle Šešelj htio da objedini Srbe svih vjera ništa zločinačko
Povijest&Politika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:46   #80
Bit ce sigurno zalba, sad je samo pitanje tko ce sjediti u pretresnom vijecu. Ali kako je novi predsjednik Agius kojeg se sjecamo iz Gotovina Markac sudjenja, nista od toga.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.