Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2016., 12:34   #21
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Logično razmišljanje osim što si zaboravio da je Mesić (štogod netko mislio o njemu) najbolje umreženi hrvatski političar i da bi utjecao na nešto ne trebaju mu poluge vlasti.
Nema on dovoljno utjecaja za takve stvari, nije dovoljno jak lobist, precjenjuje ga se. Njegov najveći domet su obećanja, prgavost i vicmaherstvo.
Nema stranku, nije u izvršnoj vlasti, a oni koji jesu ga nemaju razloga slušati, niti će. Karamarko je lider najveće stranke, bio je izgledni premijer, potppredsjednik je vlade. Kad sve to izgubi neće biti važno što on misli po pitanju INAe, niti će biti važno i da javno kaže da je rusofil.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 13:04   #22
1,Ameri ruse Karamarka
2.Rusi ruse Karamarka
3.MOST za racun Mesica rusi Karamarka
4.EU rusi Karamarka
5.Ekipa u HDZu ruse Karamarka
6.Milanovic rusi Karamarka

Koji je tocan odgovor I zasto???
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 13:05   #23
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Nema on dovoljno utjecaja za takve stvari, nije dovoljno jak lobist, precjenjuje ga se. Njegov najveći domet su obećanja, prgavost i vicmaherstvo.
Nema stranku, nije u izvršnoj vlasti, a oni koji jesu ga nemaju razloga slušati, niti će. Karamarko je lider najveće stranke, bio je izgledni premijer, potppredsjednik je vlade. Kad sve to izgubi neće biti važno što on misli po pitanju INAe, niti će biti važno i da javno kaže da je rusofil.
To što ti Mesića podcjenjuješ je nebitno, Mesić je bio dva mandata predsjednik i otvoreno zagovarao i radio da se dovede Družba Adrija pa se opet nije zamjerio amerima. Mesić zna kako lobirati i do kuda smije ići, Karamarko ne, jednostavna i očigledna razlika.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 13:13   #24
Kladio bi se da ovo nema veze sa INOM....
Ina je tu samo smokvin list sa ciljem da se akcija usmjeri u krivi smijer...
Amerima Karamarko moze poremetit planove, ima li tu neko ko u to vjeruje???
ISKRENO???

Ovo su lokalne zajebancije dobro umotane u globalnu politiku...
jer lako ljudski um zaokupis sa Amerima Rusima ili masonima...
Puno je to jednostavnija igra....neznam dali pod broj 3 ili 5 tu sam u dvojbi....ovo sto sam stavio...
I 6 naravno.....ali prije 3i 5 6 se tu ubacuje al bez uspjeha jer nije bit da MOST ODE SDPu..
drugo je tu u planu...po meni
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 13:44   #25
Karamarkova zena je preko svoje firme kupila udio u finskoj buducoj nuklearci, a novac je dobila od Rusa..
rusi su joj dali novac, jer Rosatom nije smio imati vise od 50% udjela u toj nuklearci..

klasicna hrvatska prica - hrvati su kurve onih koji vise plate..
to je jedan od razloga zasto ce ga supruga kostati fotelje.. skup sex

s druge strane je isao Mesicu oduzimati neke povlastice... umjesto da ga jednostavno posalje u zatvor..
a mesic ima svojih veza i zna gdje karacmarko ima putra na glavi, pa mu je izvadio svasta..

hrvatska da je pametna bi uz pomoc amerikanaca vratila INU pod nase vlasnistvo...
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 13:52   #26
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
Karamarkova zena je preko svoje firme kupila udio u finskoj buducoj nuklearci, a novac je dobila od Rusa..
rusi su joj dali novac, jer Rosatom nije smio imati vise od 50% udjela u toj nuklearci..

klasicna hrvatska prica - hrvati su kurve onih koji vise plate..
to je jedan od razloga zasto ce ga supruga kostati fotelje.. skup sex

s druge strane je isao Mesicu oduzimati neke povlastice... umjesto da ga jednostavno posalje u zatvor..
a mesic ima svojih veza i zna gdje karacmarko ima putra na glavi, pa mu je izvadio svasta..

hrvatska da je pametna bi uz pomoc amerikanaca vratila INU pod nase vlasnistvo...
Ovo zadnje se slazem...
Ali svak zaboravlja onaj neuspjesan sastanak Karamarko Orban....
Ako je to sve tako da Karamarko njima sve daje,onda bi sastanak bi SJAJAN!!
Zar nije tako.....

A ovo kupnja nuklearke u Finsku....cek zar je neko toliko glup da to napravi??
Malo mi je naivno....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 14:25   #27
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
To što ti Mesića podcjenjuješ je nebitno, Mesić je bio dva mandata predsjednik i otvoreno zagovarao i radio da se dovede Družba Adrija pa se opet nije zamjerio amerima. Mesić zna kako lobirati i do kuda smije ići, Karamarko ne, jednostavna i očigledna razlika.
Dok je bio predsjednik Rusi se još nisu ovako razmahali, tek unazad dvije godine je Amerima stani pani po pitanju Rusa. Da je Mesić danas predsjednik i da šuruje s Rusima ne bi lišo prošao. Vremena su se promijenila od Mesićeva predsjednikovanja.
Amerima je dovoljno da u izvršnoj vlasti nema prorusa, a to što netko tko to nije lobira vamo ili tamo, to im nije problem.
Što bi oni radili Karamarku da je običan lobist, bivši predsjednik HDZa i bivši potpredsjednik vlade koji lobira za Ruse? Teško da bi mu posvetili pažnju kakvu sada ima.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 16:00   #28
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
1,Ameri ruse Karamarka
2.Rusi ruse Karamarka
3.MOST za racun Mesica rusi Karamarka
4.EU rusi Karamarka
5.Ekipa u HDZu ruse Karamarka
6.Milanovic rusi Karamarka

Koji je tocan odgovor I zasto???
Ja samo znam, da je cijela nacija bila protiv Tomice, čak ga ni neki HDZeovci nisu voljeli, a istovremeno je cijela nacija bila blagonaklona prema kriminacima iz INA-e.


Ne doživljavam ovo kao odlučni obračun protiv kriminalaca koji su sjebali INA-u.

Inače, kad je u pitanju INA, ja sam za totalni obračun, ako treba i dva nova zatvora za mnoge naše političare.

Inače barem 70 posto naših političara uglavnom su se babvili politikom kako bi preko kriminalnih radnji povećali svoje vlasništvo!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:14   #29
Sjebes amere, sjebes Mesica, a vi kazete da je Karamarku od to dvoje uzvratio nitko drugi do Stipe? Znam da je kvaliteta foruma opala u zadnje vrijeme, ali treba imati granice
Amerikance nije briga za INA, nije ih briga za MOL, nije ih briga ni za Karamarka ni Mesica, ni Orbana ni Hasanbegovica, ni Kolindu, ni Milanovica, ni za Mađarsku ni za Hrvatsku... Amerikanci zele izolirati Rusiju uvijek i svuda jer im je Rusija jedina drzava koja im donekle moze globalno parirati, a da joj ne mogu nista izravno, pa onda ovako "ratuju" protiv Rusa.
INA i MOL su sitnica za globalne americke naftne interese, oni se uopce s tim ne zamaraju, ali ne zele Ruse ni blizu bez obzira kolika sitnica bila u pitanju.
Međutim dok je u Mađarskoj Orban stavio medije koliko toliko pod kontrolu, a udruge za "ljudska prava" obilno financirane od USA se nikad nisu razvile, za razliku od Hrvatske u kojoj su ameri posebno poticali razno razne uzdruge u ratu i nakon rata, tako je amerikancima Orbana teze rusit od Karamarka.
A i valjda je lakse kupit neke Hrvate sa $$$$$ da zbog americkih interesa rade protiv hrvatske vlade, nego Mađare da ruse mađarsku vladu

Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
To što ti Mesića podcjenjuješ je nebitno, Mesić je bio dva mandata predsjednik i otvoreno zagovarao i radio da se dovede Družba Adrija pa se opet nije zamjerio amerima. Mesić zna kako lobirati i do kuda smije ići, Karamarko ne, jednostavna i očigledna razlika.
Precjenjujes Mesica. Deloziraju ga i sto moze, lajat na mjesec?
Sto se tice Mesicevog mandata 2000-2010. prvo tad su ameri imali planove u regiji koje je Mesic ispunjavao, drugo Rusija u to vrijeme ni blizu nije zivcirala amere kao danas, pa biti rusofil prije 10 godina i danas je nebo i zemlja.
A i Mesic je lukava lisica kad mu je vlastita koza u pitanju, znao je koliko moze da ne prijedje crvenu liniju.


Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kladio bi se da ovo nema veze sa INOM....
Ina je tu samo smokvin list sa ciljem da se akcija usmjeri u krivi smijer...
Amerima Karamarko moze poremetit planove, ima li tu neko ko u to vjeruje???
ISKRENO???

Ovo su lokalne zajebancije dobro umotane u globalnu politiku...
jer lako ljudski um zaokupis sa Amerima Rusima ili masonima...
Puno je to jednostavnija igra....neznam dali pod broj 3 ili 5 tu sam u dvojbi....ovo sto sam stavio...
I 6 naravno.....ali prije 3i 5 6 se tu ubacuje al bez uspjeha jer nije bit da MOST ODE SDPu..
drugo je tu u planu...po meni
Da moze im poremetit jer je medju 3 najmocnija covjeka u drzavi, a ostala dvojica su Oreskovic i Petrov. Realno Karamarko je tu najblizi no.1 polozaju.


Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Dok je bio predsjednik Rusi se još nisu ovako razmahali, tek unazad dvije godine je Amerima stani pani po pitanju Rusa. Da je Mesić danas predsjednik i da šuruje s Rusima ne bi lišo prošao. Vremena su se promijenila od Mesićeva predsjednikovanja.
Amerima je dovoljno da u izvršnoj vlasti nema prorusa, a to što netko tko to nije lobira vamo ili tamo, to im nije problem.
Što bi oni radili Karamarku da je običan lobist, bivši predsjednik HDZa i bivši potpredsjednik vlade koji lobira za Ruse? Teško da bi mu posvetili pažnju kakvu sada ima.
Upravo to.
Realno da imamo prorusku vladu to bi nastetilo hrvatskoj drzavi, tj amerikanci bi se potrudili da nas zaboli kao drzavu/narod dok ne maknemo takvu vladu. Sad nemamo takvu vladu ali imamo 1 clana. Tj amerikanci ce se potrudit da osjetimo stetu ako taj ne ode. Sva sustina je u tome. Rijesi se Karamarka i vlada nastavlja business as usual. Nemoj se rjesit Karamarka i ameri ce se pobrinut da ode cijela vlada i dodje druga.
Pa vidi sto je skuplje. Nema to veze sa pravdom i postenjem. Orban je rjesio neke stvari u Mađarskoj da ga ne mogu tek tako rusit. Ali Karamarko nema Orbanovu situaciju nego ima Karamarkovu, kao sto ni je nemam Todoricevu financijsku situaciju, nego ovu svoju sa kojom se trebam snalazit kako znam.
Mi nismo ni u razini pijuna na toj globalnoj geopolitickoj mapi.
Lijepo su Ameri rekli Karamarku, mani se Rusa i radi sto hoces. I tko mu je sad kriv?
Vidjeli smo da (na uzas nasih antifa) nitko relevantan izvana nije spomenuo Hasanbegovica, nikoga to ni ne zanima. Tu i tamo iskamce kakvog osuđenog terorista crvenih brigada da potpise nesto protiv njega, ali sve je to vruc vjetar (ne zelim skrenut raspravu na naseg ministra, samo dajem usporedbu situacije).
Međutim kad je karamarko presao crvenu liniju u pogledu ruskog kapitala sasvim druga situacija.


Iako ovako stvari izgledaju logicno, za razliku od onoga kad je Petrov tek izasao sa zahtjevom, prvenstveno jer nisam bas pratio INA MOL situaciju niti previse politiku, moguce je da je sve ovo sto pisem na sasvim krivom tragu
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:28   #30
Quote:
plus.nesto kaže: Pogledaj post
...

Iako ovako stvari izgledaju logicno, za razliku od onoga kad je Petrov tek izasao sa zahtjevom, prvenstveno jer nisam bas pratio INA MOL situaciju niti previse politiku, moguce je da je sve ovo sto pisem na sasvim krivom tragu
Logički stoji, ali mi nije baš jasno zašto Tomicu stavljaš kao smetnju, u čemu je on to blizak Rusima?


Ja osobno smatram, da moramo biti pozdan partner amerima, ali im dat do znanja da možemo i drugačije samo tu onda moraš imati jake državnike, a Hrvatska to nema, jer takva igra zahtjeva šahovsku preciznost.

Našim političarima je lakše čekati upute od nekog američkog čate nego voditi državničku politiku u korist svog naroda.

To je samo Tuđman mogao voditi politiku nekoliko poteza unaprijed.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:37   #31
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Logički stoji, ali mi nije baš jasno zašto Tomicu stavljaš kao smetnju, u čemu je on to blizak Rusima?


Ja osobno smatram, da moramo biti pozdan partner amerima, ali im dat do znanja da možemo i drugačije samo tu onda moraš imati jake državnike, a Hrvatska to nema, jer takva igra zahtjeva šahovsku preciznost.

Našim političarima je lakše čekati upute od nekog američkog čate nego voditi državničku politiku u korist svog naroda.

To je samo Tuđman mogao voditi politiku nekoliko poteza unaprijed.
Ovako je danas: ameri spijuniraju Merkelicu ova im se skoro ispricava za to,sankcije Rusiji nanijele su milijarde stete njemackim gospodarstvenicima, koga briga ostat ce do daljnjeg, Putin je napravio uslugu francuzima (Sarkoziju) sto je kupio njihove mistrale i spasio brodogradilista od propasti, a francuzi na kraju im ne smiju prodat. Trajala je francuska saga par mjeseci,ali su na kraju francuzi shvatili vaznost transatlantskog saveznistva.

Tuđman je bio u nekim drugim vremenima. Imao je Suska i Granica koji su znali sa amerima.

U cemu im je Karamarko blizak, navodno je pogodovao Rusima sa arbitrazom INA MOL, pa je firma njegove zene pogodavala u slucaju finske nuklearke ruskom RUSATOM-u... Kazem da nisam upucen u sve te poslove, to je tu netko napisao, ali iza cijele afere se nesto krije, to mi je jasno od pocetka.
Danas se i Kolinda odrekla Karamarka. Zbog cega, afere od 60 000 eura, njegova zena konzultantica nekoj firmi koja je opet povezana sa drugom firmom (MOL) a koja je povezana sa trecom tj drzavnom kompanijom (INA)? Ne bi u Norveskoj to bila afera, a kamoli da bi ga se Petrov i Kolinda(!) odrekli.
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!

Zadnje uređivanje plus.nesto : 28.05.2016. at 17:49.
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:07   #32
Pricamo ljudi o 60.000 eura koje je primila gospodja...
a vrijednost INE u milijardama...
Jeftin taj Karamarko. I mora se CIA ukljucit
da rijesi tu veliku izdaju.....hm hm hm...
Nekaj mi tu ne stima......

A na Saboru danas HDZa kaze da je ovo u Omislju I savez sa Amerima najvaznije....
Jebes ga nista mi sad jasno.
Ameri ga ruse a on ih hvala...sto je toliki mazohist
Opet nesto ne stima....

PLUS.NESTO, sa zanimanjem citam tvoj upis,al nekako mi nesto fali u tome svemu...
pazi Rusi imaju zelju za kontrolom MOLA, zar MOL nije Madjarski???
Pricamo o necijim zeljama I na osnovi toga sada zakljucujes.....zar nije malo ubrzano...??
Neko nekog rusi jer bi on kao MOGAO raditi za nekoga.....hm malo mi je to nategnuto.

Ocu reci neko ala Karamarka koji je radio u obavjestajnom aparatu 10 tak godina
da sebi dozvoli nezgodnu situaciju I da nezna ako stane na krivu stranu sto ga ceka....
Pazi u tom kontekstu ti pricam....ruku na srce ovo je bio sitan ugovor koji po meni nista ne
govori....jos ako je pokriven to je to.

Za kraj iznio si podatak da mu je zena kupila dionice ili vec sto u Finskoj nuklearnoj centrali
za racun Rusa, pa covjece to je po meni veci KRIMEN za Amere nego ovo...
I to bi se kud I kamo vise potenciralo nego 2.000 eura mjesecno...

Cuj kako kod okrenes, ponavljam prije bi ovaj put tipovao
da je ovo DOMACI OBRACUN....strane jos ne naslucujem al gore sam stavio neke
pretpostavku.....jer sto ako je Karamarko NECIM UGROZIO odredjene structure...ovo je
sasvim kvalitetan odgovor.....

Presitno je ovo za CIA snajka CIA....I njihov upliv, do je to bit onda bi se ukljucili na SABOR HDZa I neznam podrzali Milana Kujundzica I eliminirali opasnost zvanu Karamarko....imali su samo nagovorit Jacu da glasa ZA MILANA, a ne ode kuci.....

Zadnje uređivanje realist : 28.05.2016. at 18:25.
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:43   #33
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Logički stoji, ali mi nije baš jasno zašto Tomicu stavljaš kao smetnju, u čemu je on to blizak Rusima?


Ja osobno smatram, da moramo biti pozdan partner amerima, ali im dat do znanja da možemo i drugačije samo tu onda moraš imati jake državnike, a Hrvatska to nema, jer takva igra zahtjeva šahovsku preciznost.

Našim političarima je lakše čekati upute od nekog američkog čate nego voditi državničku politiku u korist svog naroda.

To je samo Tuđman mogao voditi politiku nekoliko poteza unaprijed.
Evo da i ja napisem svoje poglede na situaciju,
moje pisanje proizlazi iz desetak godina ponekad zanimanja
za neke kombinacije u Hrvatskoj eliti odnosno Udbi.

Moja slagalica ide ovako pocetak:
-Stevo Krajacic i Manolic sef i zamjenik.
Hrvatska Udba koja je bila blisko povezana sa njemackom sluzbom,
jer su njemci preko njih kupovali naftu od Rusa i Arapa.
Ovi su bili veza i uzimali proviziju skupa sa Spiljkom.
-Franjo Greguric ( sef sefova) koji je za jugoslavije poslovao preko Ine u Rusiji
mislim da se firma zvala Astra.On je devedesetih dosao u RH sa odromnim
novcima lova od INe,nafte.
U njegov klan spada tresnjevacka grupa mislim da se tako zvala,
mjesni odbor komunistice partije Tresnjevka istaknuti clanovi,
Greguric,Cermak,mislim Todoric i ostali.
Hercegovci su im se umijesali u posao a oni su uvjetovali Tudmanu
mi ili Susak,Franjo odabrao Suska.
Pokusaj rusenja Tudmana.
Mesic je njihov eksponent.

Ta ekipa je vlasnika dijela Ine,Zagrebacke Banke,Cermakovog i Todoricevog
carstva,Adris grupe i tko zna cega sve.

Greguric je isao u penziju,stariji covjek a za nasljednika postavlja
Karamarka,njega je njegov tast ili punac Osman Muftic uvodi Karamarka u
ekipu.Bila je i veza Adris grupa tvornica cigara u Iranu,a i protivljenje
toga klana Herceg Bosni jer su bili sa Irancima na vezi.

Ja mislim da Karamarko uopce nije prekinuo vezu sa njima i mesicem
da je ovo sve samo predstava,jer taj ruski kapital uopce nije ruski
nego hrvatske udbe koji imaju novac u Rusiji.
Karamarko je taj kapital pokusao uvesti u RH a ameri su ga snimili
i sjebat ce ga,cak je Franjo Lukovic zaba pokusva se umjesati u LNG
terminal,zaigrli su se puno.

Oni zapravo nisu nikad ni bili za ulazak u Eu,ona i ameri su ih malo sjebali.
Jer su bili bogovi u drzavi sa svojim pravosudem i monopolom.
Stvari se mijenjaju polako ali sigurno.

Quote:
plus.nesto kaže: Pogledaj post
Ovako je danas: ameri spijuniraju Merkelicu ova im se skoro ispricava za to,sankcije Rusiji nanijele su milijarde stete njemackim gospodarstvenicima, koga briga ostat ce do daljnjeg, Putin je napravio uslugu francuzima (Sarkoziju) sto je kupio njihove mistrale i spasio brodogradilista od propasti, a francuzi na kraju im ne smiju prodat. Trajala je francuska saga par mjeseci,ali su na kraju francuzi shvatili vaznost transatlantskog saveznistva.

Tuđman je bio u nekim drugim vremenima. Imao je Suska i Granica koji su znali sa amerima.

U cemu im je Karamarko blizak, navodno je pogodovao Rusima sa arbitrazom INA MOL, pa je firma njegove zene pogodavala u slucaju finske nuklearke ruskom RUSATOM-u... Kazem da nisam upucen u sve te poslove, to je tu netko napisao, ali iza cijele afere se nesto krije, to mi je jasno od pocetka.
Danas se i Kolinda odrekla Karamarka. Zbog cega, afere od 60 000 eura, njegova zena konzultantica nekoj firmi koja je opet povezana sa drugom firmom (MOL) a koja je povezana sa trecom tj drzavnom kompanijom (INA)? Ne bi u Norveskoj to bila afera, a kamoli da bi ga se Petrov i Kolinda(!) odrekli.
Nisu oni znali sa amerima nego su bili potrebni amerima
za njihove interese,a kad su im posluzili onda su ih ubili
Tudmana i Suska pomocu rak-a kao i Chaveza.

Jer da ih nisu ubili ondabi u Hrvatskoj na vlasti imali Orbana prije
20 godina.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:44   #34
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Pricamo ljudi o 60.000 eura koje je primila gospodja...
a vrijednost INE u milijardama...
Jeftin taj Karamarko. I mora se CIA ukljucit
da rijesi tu veliku izdaju.....hm hm hm...
Nekaj mi tu ne stima......

A na Saboru danas HDZa kaze da je ovo u Omislju I savez sa Amerima najvaznije....
Jebes ga nista mi sad jasno.
Ameri ga ruse a on ih hvala...sto je toliki mazohist
Opet nesto ne stima....
A sto ce reci, logicno da pokusava spasit politicku karijeru.

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
PLUS.NESTO, sa zanimanjem citam tvoj upis,al nekako mi nesto fali u tome svemu...
pazi Rusi imaju zelju za kontrolom MOLA, zar MOL nije Madjarski???
Pricamo o necijim zeljama I na osnovi toga sada zakljucujes.....zar nije malo ubrzano...??
Neko nekog rusi jer bi on kao MOGAO raditi za nekoga.....hm malo mi je to nategnuto.
Rusi zele od MOL kupit udio u INA. Znaci zele kontrolirati INA.


Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ocu reci neko ala Karamarka koji je radio u obavjestajnom aparatu 10 tak godina
da sebi dozvoli nezgodnu situaciju I da nezna ako stane na krivu stranu sto ga ceka....
Pazi u tom kontekstu ti pricam....ruku na srce ovo je bio sitan ugovor koji po meni nista ne
govori....jos ako je pokriven to je to.

Za kraj iznio si podatak da mu je zena kupila dionice ili vec sto u Finskoj nuklearnoj centrali
za racun Rusa, pa covjece to je po meni veci KRIMEN za Amere nego ovo...
I to bi se kud I kamo vise potenciralo nego 2.000 eura mjesecno...
Pa nista ne znaci, kazem da ovo ne bi bila afera u Norveskoj. Ocito nesto stoji iza toga.
Realno cak ce povjerenstvo za sukob interesa reci da nema nista, a DORH se nece ni mjesati.
Postoji tek nekakva moralno-politicka odgovornost, zbog koje se Kolinda odrekla Karamarka? Ili smo se odjednom probudili u Finskoj, ili se nesto drugo krije iza svega.
I mene cudi da si je Karamarko ovako nesto dopustio, ne znamo mi ni blizu sve o cemu se tu radi. Mozda je mislio da moze malo istok, vise zapad, kao nekakav prozapadni Tito. Ali to su tek bila neka druga,bolje reci deseta vremena.

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Cuj kako kod okrenes, ponavljam prije bi ovaj put tipovao
da je ovo DOMACI OBRACUN....strane jos ne naslucujem al gore sam stavio neke
pretpostavku.....jer sto ako je Karamarko NECIM UGROZIO odredjene structure...ovo je
sasvim kvalitetan odgovor.....

Presitno je ovo za CIA snajka CIA....I njihov upliv, do je to bit onda bi se ukljucili na SABOR HDZa I neznam podrzali Milana Kujundzica I eliminirali opasnost zvanu Karamarko....imali su samo nagovorit Jacu da glasa ZA MILANA, a ne ode kuci.....
Sto se tice tog sabora HDZ-a onda Karamarko nije bio problematican za amere, postao je to zadnjih mjesec dva.

Doduse ameri su nedavno poslali poruku Karamarku, kazu ovako:
"ne petljajte se u energetski sektor, Ina-MOL, LNG terminal, a što se ostalog tiče, radite što hoćete"
http://direktno.hr/en/2014/eu/49057/...g-kapitala.htm


zapravo nemam pojma, samo spekuliram i pisem napamet, ali 2+2=4 uvijek bilo i sada je
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:54   #35
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Pricamo ljudi o 60.000 eura koje je primila gospodja...
a vrijednost INE u milijardama...
Jeftin taj Karamarko. I mora se CIA ukljucit
da rijesi tu veliku izdaju.....hm hm hm...
Nekaj mi tu ne stima......

A na Saboru danas HDZa kaze da je ovo u Omislju I savez sa Amerima najvaznije....
Jebes ga nista mi sad jasno.
Ameri ga ruse a on ih hvala...sto je toliki mazohist
Opet nesto ne stima....

PLUS.NESTO, sa zanimanjem citam tvoj upis,al nekako mi nesto fali u tome svemu...
pazi Rusi imaju zelju za kontrolom MOLA, zar MOL nije Madjarski???
Pricamo o necijim zeljama I na osnovi toga sada zakljucujes.....zar nije malo ubrzano...??
Neko nekog rusi jer bi on kao MOGAO raditi za nekoga.....hm malo mi je to nategnuto.

Ocu reci neko ala Karamarka koji je radio u obavjestajnom aparatu 10 tak godina
da sebi dozvoli nezgodnu situaciju I da nezna ako stane na krivu stranu sto ga ceka....
Pazi u tom kontekstu ti pricam....ruku na srce ovo je bio sitan ugovor koji po meni nista ne
govori....jos ako je pokriven to je to.

Za kraj iznio si podatak da mu je zena kupila dionice ili vec sto u Finskoj nuklearnoj centrali
za racun Rusa, pa covjece to je po meni veci KRIMEN za Amere nego ovo...
I to bi se kud I kamo vise potenciralo nego 2.000 eura mjesecno...

Cuj kako kod okrenes, ponavljam prije bi ovaj put tipovao
da je ovo DOMACI OBRACUN....strane jos ne naslucujem al gore sam stavio neke
pretpostavku.....jer sto ako je Karamarko NECIM UGROZIO odredjene structure...ovo je
sasvim kvalitetan odgovor.....

Presitno je ovo za CIA snajka CIA....I njihov upliv, do je to bit onda bi se ukljucili na SABOR HDZa I neznam podrzali Milana Kujundzica I eliminirali opasnost zvanu Karamarko....imali su samo nagovorit Jacu da glasa ZA MILANA, a ne ode kuci.....
Njima jetrebao Karamako a ne Milan jer za milana nema nikaakvog
papira koji mozes izvaditi kad ga trebas drzati na uzdi

A vidis da za Karamarka mogu vadit i manipulirat koliko ih volja.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 19:03   #36
Thumbs up

Quote:
plus.nesto kaže: Pogledaj post
A sto ce reci, logicno da pokusava spasit politicku karijeru.


Rusi zele od MOL kupit udio u INA. Znaci zele kontrolirati INA.



Pa nista ne znaci, kazem da ovo ne bi bila afera u Norveskoj. Ocito nesto stoji iza toga.
Realno cak ce povjerenstvo za sukob interesa reci da nema nista, a DORH se nece ni mjesati.
Postoji tek nekakva moralno-politicka odgovornost, zbog koje se Kolinda odrekla Karamarka? Ili smo se odjednom probudili u Finskoj, ili se nesto drugo krije iza svega.
I mene cudi da si je Karamarko ovako nesto dopustio, ne znamo mi ni blizu sve o cemu se tu radi. Mozda je mislio da moze malo istok, vise zapad, kao nekakav prozapadni Tito. Ali to su tek bila neka druga,bolje reci deseta vremena.


Sto se tice tog sabora HDZ-a onda Karamarko nije bio problematican za amere, postao je to zadnjih mjesec dva.

Doduse ameri su nedavno poslali poruku Karamarku, kazu ovako:
"ne petljajte se u energetski sektor, Ina-MOL, LNG terminal, a što se ostalog tiče, radite što hoćete"
http://direktno.hr/en/2014/eu/49057/...g-kapitala.htm


zapravo nemam pojma, samo spekuliram i pisem napamet, ali 2+2=4 uvijek bilo i sada je
Kazem ti da je sve ovo sto pise moguce, ocito se sa necim nekome zamjerio...
ja samo vise tipujem na neke domace stvari...iako je to povezano sve jer bez nekih vanjskih igraca nista od akcije....
u politici je 2 I 2 rijetko 4.....

MARKO, ako je ovo kako pises rijesio si slucaj....
samo ove ti teze progura I Margetic da je Greguric dio iransko arapskog kapitala....zar nemislis da neko onda nebi ranije rjesio Karamarka....ima smisla ovo oko jaja I skripa...neznam vec sam napisao treba koji dan da se malo nadzire od kuda vitar puse....
Al pazi ako je to ta ekipa, sto su pustili I Mesica za predsjednika????
Razumis me...preopasna je to ekipa da bi je onda pustao na neka velika mista....
koliko god ga stisko, mozes naci slabiju ekipu koju isto mozes stisniti....kuzis me?!
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 19:04   #37
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Zli komunisti. Najprije smjestili dr. Ivi, sad i Karamarku.
Ti se zajebavas al neki ljudi zaista misle tako. Evo juce neka baba na radiju komentira da je za sve to kriv Milanovic koji je pokrao milijarde i sad smjesta Karamarku i HDZ-u.

Slusam i ne vjerujem.
__________________
"Nećeš, razbojniče jedan!!"
Jolly Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 19:05   #38
Ima logike u ovom gore što je napisano, samo bi trebalo više podataka...

Ono što sam danas čuo na općem saboru stranke, Plenković je rekao da stranka ne smije biti taoc jednog čovjeka, a vanka je novinarima rekao da o Tomici ovisi hoćeli dati ostavku, tako da se ja ne mogu oteti dojmu da Plenković želi preuzeti stranku.

Na strani Plenkovića je i Šeks koji je ovih dana uskrsnuo.

E sad, kako sam ja u svoj toj priči bio na strani Tomice, jerbo se on usudio vratiti Tuđmana u stranku, a neki su mi rakli da sam po tom pitanju politički naivan postaviti ću još par pitanja!!


Da li je Tim igrač Tomice ili Petrova (danas je na strani Tomice, možda zato što Tomica ipak ostaje)

Koji je odnos Kolinda -Tim, ja sam pod dojmom da su postavljeni kao guverneri stranih interesa?!

Koji je odnos Petrov -Tim, da li je Tim mostov igrač ili je mostu bilo bitno da Tomica ne bude premijer?


I konačno, tko kome komandera Tim Tomici ili obrnuto?


Ovo su bila pitanja, a sad o ishodu (poželjni komentari)

a) Tomicu zamjeni Plenković (bit ćemo glavni lobisti unutar EU-a za TTIP)

b) Tomica ostane, novi partneri su Bandić, Prgomet, Pupovac (hebat ga)...

c) Novi izbori, samo opet i tu treba dosta rukica u zrak, a foteljice udobne
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 19:08   #39
Samo da dodam, ovo o cemu pisem, ako je uopce imalo tocno, to je tek vrh ledenog brijega sto se iza svega krije.
Meni daje ova prica neki logican odgovor na situaciju. Nista mi ne govori da nije ovako. Bas nista ne opovrgava ovu teoriju. Ako ima nesto navedite?
Imas redovite i stalne posjete i upozorenja od americkih duznosnika (Amos Hochstein je bio prije 2 mjeseca, taman prije afere) imas veze Karamarka (ili gospodje Karamarko sa ruskim kapitalom) znamo kako ameri danas (ne u doba Mesica nego danas) reagiraju na sve rusko.
Inace, ako ovo nije tocno, sto bi Karamarko tocno trebao napravit da ga se odreknu i Petrov (ajde on jos nekako) nego i Kolinda? Dajte logican odgovor na ovo pitanje.
Razlog nije prodaja INA, pa prodat ce sve, i koncar, i podravku i petrokemiju, i hep i postu, s vremenom naravno. Sad se oko vec odavno poluprodane INA digla tolika prasina, bas.
Sve mi izgleda previse da bi se radilo o obracunu unutar drzave, tipa Lozancic, ili Mesic ruse Karamarka. Uostalom Lozancica je rusila Kolinda, a Mesic bi cak mozda i prezivio (tj njegov ured) bivse drugare iz HDZ-a da nije bilo zalaganja Petrova. Da ne govorim da mi je od pocetka bila cudna takva sinkroniziranost medija. Uvijek netko napada, netko brani, treci relativizira... ovdje su svi gl.mediji navalili na Karamarka.

Zbrajas, zbrajas, zbrajas i dobijes rezultat.
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 19:13   #40
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ima logike u ovom gore što je napisano, samo bi trebalo više podataka...

Ono što sam danas čuo na općem saboru stranke, Plenković je rekao da stranka ne smije biti taoc jednog čovjeka, a vanka je novinarima rekao da o Tomici ovisi hoćeli dati ostavku, tako da se ja ne mogu oteti dojmu da Plenković želi preuzeti stranku.

Na strani Plenkovića je i Šeks koji je ovih dana uskrsnuo.

E sad, kako sam ja u svoj toj priči bio na strani Tomice, jerbo se on usudio vratiti Tuđmana u stranku, a neki su mi rakli da sam po tom pitanju politički naivan postaviti ću još par pitanja!!


Da li je Tim igrač Tomice ili Petrova (danas je na strani Tomice, možda zato što Tomica ipak ostaje)

Koji je odnos Kolinda -Tim, ja sam pod dojmom da su postavljeni kao guverneri stranih interesa?!

Koji je odnos Petrov -Tim, da li je Tim mostov igrač ili je mostu bilo bitno da Tomica ne bude premijer?


I konačno, tko kome komandera Tim Tomici ili obrnuto?


Ovo su bila pitanja, a sad o ishodu (poželjni komentari)

a) Tomicu zamjeni Plenković (bit ćemo glavni lobisti unutar EU-a za TTIP)

b) Tomica ostane, novi partneri su Bandić, Prgomet, Pupovac (hebat ga)...

c) Novi izbori, samo opet i tu treba dosta rukica u zrak, a foteljice udobne
You have a point!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O tome pricam.....

Znaci stab je otpora u HDZu, glavni napad vodi Most a Mesic, Ina su mamci....
Po meni je pitanje sta to radi Karamarko da ga odjednom ruse svi.....
jeli vid lustracije(siri pojam,da se sad ne hvatamo udbe..I skrenemo pricu)
ili je to ovo sto govori kolega plus nesto.(odmicu ga Ameri)
realist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.