Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2016., 12:48   #81
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Taj čovjek je postao mit još za života. Svi se kunu u njega, a mnogi od tih ga nikad nisu ni čuli da govori. On je kao nekakva legenda koja ide od usta do usta.

Možda bi on bio dobar za HDZ upravo jer je stvoren mit o njemu kao o pravom čovjeku za HDZ, ali pitanje je bi li on bio dobar za HR i je li stvarno čemu valja.
Baš tako. Stječe se dojam da je nametnut... Možda od istih onih koji su postavili Karamarka, da nakon njega opet imaju svoga čovjeka, ili bar čovjeka koji će poslužiti istoj svrsi.
saurus is offline  
Old 17.06.2016., 12:48   #82
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Da, no i dalje ne vidim poveznicu s mojim upisom na koji si nadovezao taj komentar...



I ja. Što ne znači da ne griješim jer nisam insajder, i to još jedan od onih s povlaštenim informacijama!
Pricao si o mudrosti,samo sam se nadovezao
da džabe mudrost ako vanjski faktor koji je realan
odradi svoje.

Kako stavri stoje velike dugove u 2016 nismo rijesili,
ni autoceste ni zeljezicu a 2017 donosi naplatu velikih kredita.

O mudrosti si u pravu ja sam samo htio ukazati da ce ta sva
mudrost vjerovatno biti za nista.

Pravo pitanje u hrvatskoj je tko je vlasnik skrivenih dionica
INE,ZABE,PBZ i vanjskog duga RH.

Ta pitanja bi sve odgovorila i dali se Hrvatska namjerno unistava.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 17.06.2016., 12:49   #83
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
HDZ-u je trenutno jedina šansa Plenković.

U suprotnom SDP dobiva barem 10 mandata više od HDZ-a na izborima...
A može i Hasanbegović.
Cisco Kid is offline  
Old 17.06.2016., 12:51   #84
Quote:
flexo kaže: Pogledaj post
Zato jer takvi ionako nemaju za koga glasat nego za HDZ ...
Imaju za MOST.
saurus is offline  
Old 17.06.2016., 12:52   #85
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Taj čovjek je postao mit još za života. Svi se kunu u njega, a mnogi od tih ga nikad nisu ni čuli da govori. On je kao nekakva legenda koja ide od usta do usta.

Možda bi on bio dobar za HDZ upravo jer je stvoren mit o njemu kao o pravom čovjeku za HDZ, ali pitanje je bi li on bio dobar za HR i je li stvarno čemu valja.
Slažem se.
Mislim da Plenković nije kandidat za predsjednika stranke.
Ali mislim da bi Stier mogao biti.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 17.06.2016., 12:52   #86
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
A može i Hasanbegović.
Ja se nebi protivio koaliciji MOst +HDZ
Petrov + Hasanbegovic ili Krsticevic ili Glasnovic.

Hasanbegovic je elokventniji sta je jako bitno u politici.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 17.06.2016., 12:53   #87
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Moj dojam je, da HDZovci još nisu svjesni što se upravo događa.

Realno, ni smjena Karamarka i dolazak Plenkovića bi spasio HDZ.

HDZ se treba na novo izmisliti i to na svim razinama i sredinama.
S obzirom na Karamarkovu prošlost (MUP, SOA) skloniji sam vjerovati da ih Karamarko drži nečime za muda, jer stajati ovako iza njega je suludo.

Čovjek je bio najnepopularniji političar u opoziciji (što je valjda presedan u EU gdje je oporbeni političar, predsjednik najveće oporbene stranke, nepopularan). Još uvijek to je. Prate ga brojne afere, kadroviranje u SOA-i, napetost oko imenovanja u represivnom aparatu, INA, MOL, nepopularnost ga i dalje prati, bajke nadmoćnoj većini u Saboru su pale u vodu nakon objave rezultata.

Elemenata za smjenu na pretek, no i dalje je na čelu.

Karamarko je težak teret za HDZ, pretežak. Izbori idu na ruku SDP-u, iako treba vidjeti što će biti sa MOST-om, ja ih ne bi baš olako otpisao.

Petrov je panjina, ali su kao društvo ostali kompaktni. Nakon početnog osipanja političara koji nisu shvatili da u Saboru zastupaju nacionalne interese a ne lokalne, ostali su oni koji čvrsto stoje jedan uz drugoga.

Orešković si je kupio bodove dolaskom u Sabor. Ponio se hrabro, istrpio kritiku. Dosta ljudi ga sažalijeva i vidi kao mučenika te mu je popularnost sigurno veća od Karamarkove. Ukoliko se pridruži MOST-u, centar bi opet mogao držati kontrolu i ključeve nove vlasti.

Iako će HDZ doživjeti poraz, ni SDP neće olako do mandata. Iako možda i uspiju. Ionako očekujem da će se manjine naguziti. Sve u svemu i dalje nas čeka neizvjesnost i možda i teža situaciju po pitanju formiranja stabilne vlasti.

HDZ-u neće smjene puno pomoći. Dobar dio desničara nezadovoljan HDZ-om i Karamarkom će glasati za MOST ukoliko Orešković preuzme kormilo. Za HDZ sa Karamarkom će glasati zadojeni HDZ-ovci, stranačka vojska kojoj nije bitan plan i program već poslušnost. No oni koji glasaju za HDZ jer su desničari i druge opcije nemaju, okrenut će se MOST-u, jer desničar neće za SDP glasat taman da mu život o tome ovisi, a ovo je nekakva alternativa.
Rendolf is offline  
Old 17.06.2016., 12:53   #88
Ono što HDZu treba za dobar rezultat je elokventan i britak frontmen kao lider, i nekoliko sličnih u prvom planu, sam lider između centra i desnog centra, a ostali u rasponu od centra do krajnje desnice, da pokriju sve na koje ciljaju, da ima za svakog ponešto. Planski i dozirano ih prema potrebi stavljati u priliku da daju izjave i uz njihov dobar nastup stvarati pozitivan dojam.
Kexx is offline  
Old 17.06.2016., 12:54   #89
Milanovic se boji duge kampanje.

Nema Alexa Brauna.

4 rujna izbori.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 17.06.2016., 12:54   #90
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Puhovski veli da bi izbori u srpnju štetilo SDPu, jer njegovo biračko tijelo je na ljetovanju.

Što mislite kome izbori u srpnju više odgovara? Ljevici ili desnici?
Nikome.I jedni i drugi imaju velik dio umirovljenika kao glasače koji uvijek idu na izbore i glasuju za njih taman da metori padaju.S druge strane, i jedni i drugi imaju dosta mladih birača koji idu na more i sigurno neće s plaže ići na izbore.Početak rujna je najbolje za izlazak na izbore.
Tomo1972 is online now  
Old 17.06.2016., 12:55   #91
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Bože kako je taj Zoki strašan Čime on to drži u šaci ljude?



I cijelo to vrijeme ga njegovi podržavaju.
Pa onda tko tu koga i gdje drži na uzdi
Ja jesam za desni centar, ali ne za nesposobnu, korumpiranu kriminalnu organizaciju.
Corvus27 is offline  
Old 17.06.2016., 12:55   #92
Quote:
TheJudgement kaže: Pogledaj post
Čim bude potrebno, pobjeda komunista na izborima bi značila katastrofu za Hrvatsku.
Kaj nisu sad komunisti bili na vlasti?
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 17.06.2016., 12:56   #93
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Pricao si o mudrosti,samo sam se nadovezao
da džabe mudrost ako vanjski faktor koji je realan
odradi svoje.
Ako! S obzirom da ne znamo kako će biti, mudrost je uvijek dobro došla!

S ostalim se slažem.
saurus is offline  
Old 17.06.2016., 12:57   #94
Evo kaže Zoki najvjerojatnije 04.09.
Hilda is offline  
Old 17.06.2016., 12:57   #95
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Milanovic se boji duge kampanje.

Nema Alexa Brauna.

4 rujna izbori.
Znam da je to netko već napisao ovdje.Ali,opet pitam je li istina da Alex Braun nije u RH i da neće doći?
Tomo1972 is online now  
Old 17.06.2016., 12:57   #96
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Kako su gramzivost i idiotizam uništili HDZ za vjeke vjekova.
Sad opet runda njonjavog koji će likovati 4 godine.
Kako su ih točno uništili? Tako što nisu dozvolili da ih zajebava hrpa jebivjetar s 12 mandata nakon svega što su im dali?

HDZ je gramziv, a dao im je 5 najbitnijih ministarstava i premijera?

Evo, imat ćete sada povijesnu priliku dovesti koaliciju SDP-HNS-Most na vlasti, pa uprite! Gramzivi HDZ
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 17.06.2016., 12:59   #97
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Ja se nebi protivio koaliciji MOst +HDZ
Petrov + Hasanbegovic ili Krsticevic ili Glasnovic.

Hasanbegovic je elokventniji sta je jako bitno u politici.
Ti ne bi. Ali mnogi HDZ-ovci bi! Pa bi na kraju opet ispalo isto kao s Karamarkom kao predsjednikom stranke.
saurus is offline  
Old 17.06.2016., 12:59   #98
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Ono što HDZu treba za dobar rezultat je elokventan i britak frontmen kao lider, i nekoliko sličnih u prvom planu, sam lider između centra i desnog centra, a ostali u rasponu od centra do krajnje desnice, da pokriju sve na koje ciljaju, da ima za svakog ponešto. Planski i dozirano ih prema potrebi stavljati u priliku da daju izjave i uz njihov dobar nastup stvarati pozitivan dojam.
To je 100% točno

s time, da bi bilo lijepo i da nisu:

- kleptomani
- ratni zločinci
- kriminalci

naime Sanader je odgovarao tvom opisu pa opet je jedan od najštetnijih političara koji su bili na i oko vlasti unazad 25 godina
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 17.06.2016., 13:00   #99
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Ono što HDZu treba za dobar rezultat je elokventan i britak frontmen kao lider, i nekoliko sličnih u prvom planu, sam lider između centra i desnog centra, a ostali u rasponu od centra do krajnje desnice, da pokriju sve na koje ciljaju, da ima za svakog ponešto. Planski i dozirano ih prema potrebi stavljati u priliku da daju izjave i uz njihov dobar nastup stvarati pozitivan dojam.
Ako žele privući birače desnice (i krajnje desnice) imaju za to HSP A.S. koji po anketa u većini jedinica nosi 1-3% glasova.Negdje taj postotak znači i mandat više za HDZ.
Tomo1972 is online now  
Old 17.06.2016., 13:00   #100
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Milanovic se boji duge kampanje.

Nema Alexa Brauna.

4 rujna izbori.
Pa sigurno da bi mu raniji termin bolje pasao da iskoristi ovo.
HDZ redovni birači i ovako ne kuže o čemu se radi i optužuju sve osim svojih, a ako su i pokolebani, do jeseni će opet bit na liniji Amnezija i to...
Hilda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.