Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 14:01   #61
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Onda joj treba znatno stariji (čini mi se)
Zašto ?
Isti sam po tom pitanju i sa 28 i sad s 48.
Nekom je sex i partner bitan nekom ne.
Ovo lito su dva momka sidila pored mene.
Pretresli politiku,sport,ekonomiju itd.
Lito žene prolaze ispred nas niti obrvu nisu podigli a kamoli pogled za nekom.
I onda će neka sretnica otvorit temu ovde.
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:09   #62
Konstruktivan savjet - počni ponovno piti pilule
(mislim da je dio problema u tebi, s druge strane, on vjerojatno nema pretjeranu želju za seksom (uzmi to s rezervom))
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:12   #63
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ja bih rekao da to nije normalno ako su ti normalni Romeo i Julia i njihova tinejdžerska afektivnost. Sasvim je normalno ukoliko to promatraš realno ljudski.
ne bih se složila. postoje parovi s daleko više godina staža od autorice, pa svejedno žena ne prolazi nezamijećeno pored svog partnera, niti on pored nje.
a čak i ne moraju nužno biti goli, dosta je neka poza, položaj tijela, slučajni dodir i sl.

meni ovo recimo nije normalna reakcija i da me partner (koji me prvi put vidio golu prije 2 desetljeća) ovako (ne)doživi, pitala bi se u čemu je problem.

Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
Ne samo da me ne želi zgrabit on me ni ne pogleda, a na moje pitanje zašt me ni ne pogleda kad prolazim 10 puta kraj njega gola on kaže kak me svaki dan vidi golu pa mu je to sad normalno...
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:13   #64
Vjerojatno je razlog to sto kazu neki ovdje - imate razlicite potrebe za seksom i libido, niste se tu nasli. Kad kazes da od pocetka seks nije bio nesto.

Osim toga, nakon 5, 6 godina veze, ne znam bas da nekome ne bi opala zelja za seksom, to su rijetki primjerci koji se i dalje cesto seve nakon toliko godina, i vise.
A mozda sam ja samo frigidna pa pricam gluposti
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:16   #65
Znaci,prodjes gola,on ne trza?
Jer mu je svakodnevno i ono ko da kaze "dosadno,znas sta novo?"
U cemu bi trebala onda mjenjat sebe,zakopcana do grla mozda?
Ti ces mozda polomiti i ruke i noge da nesto ptomjenis poboljsas i svaka cast na zelji..
No,ako ce on i dalje stajati kao mrtvo puhalo,bez da radi na svom udjelu u vasem sexu,uzalud trud..
Umorit ces se,razocarati..
Njegovo ponasanje zbilja ko da ste 20god u braku..
Nema vise motiva,opustio se..
Mislim da i to sto nije imao puno sexualnog iskustva s drugom ima ulogu..
Nije s nikim probavao,mastao,eksperimentirao..
Nije istrazio svoju sexualnost do kraja..
Osobno,nije mo npr bio jednak libido sa svima,zelja i potreba za osobom..
Bilo je krajnosti od velike zelje do potpunog gubitka..
Slazem se da nekim osobama sex nije visoko na listi ne dozivljavaju ga toliko vaznim i potrebnim,a s obzirom da navodis da otpocetka je labav-on bi mogao bit u toj skupini.
Vi ustvari imate problem od pocetka.
Samo si ga ti tek sad priznala sebi

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:18   #66
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
meni ovo recimo nije normalna reakcija i da me partner (koji me prvi put vidio golu prije 2 desetljeća) ovako (ne)doživi, pitala bi se u čemu je problem.
Problem je u seksualnoj nekompatibilnosti
Ili ipak malo šire
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:22   #67
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je razlog to sto kazu neki ovdje - imate razlicite potrebe za seksom i libido, niste se tu nasli. Kad kazes da od pocetka seks nije bio nesto.

Osim toga, nakon 5, 6 godina veze, ne znam bas da nekome ne bi opala zelja za seksom, to su rijetki primjerci koji se i dalje cesto seve nakon toliko godina, i vise.
A mozda sam ja samo frigidna pa pricam gluposti
Pitanje je koliko često ove reakcije primjećivanja, pipanja i sl. završe seksom
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:26   #68
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Pitanje je koliko često ove reakcije primjećivanja, pipanja i sl. završe seksom
Ili koliko puta su odbili jedno drugo
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:28   #69
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
ne bih se složila. postoje parovi s daleko više godina staža od autorice, pa svejedno žena ne prolazi nezamijećeno pored svog partnera, niti on pored nje.
a čak i ne moraju nužno biti goli, dosta je neka poza, položaj tijela, slučajni dodir i sl.

meni ovo recimo nije normalna reakcija i da me partner (koji me prvi put vidio golu prije 2 desetljeća) ovako (ne)doživi, pitala bi se u čemu je problem.
Pa jasno da postoje. Takvi su parovi kao arapski feniks, svi znaju da postoje, ali ih nitko nikada ne vidje.

No dobro to, zanimljivije mi je kako se žene u takvim situacijama osjećaju loše, neprivlačno, ne-ženstveno... I misle kako je to, u tom slučaju, u potpunosti opravdano pa prebacuju lopticu odgovornosti na drugu stranu. A naravno da to nije istina. Takva je dinamika, jebiga. Rubrika: žene i neopravdani kompleksi.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:28   #70
Quote:
samotnjaknamoru kaže: Pogledaj post
Ili koliko puta su odbili jedno drugo
Ne, seks niti nije bio cilj
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 15:08   #71
Pročitala sam samo uvodni post i prvu stranicu pa se ispričavam ako se oko ovog već vodila rasprava.
Autorice, a da se probaš ti malo mijenjati, akcija će proizvesti i reakciju. Vi ste takvi kakvi jeste jedno zbog drugog, oblikovali ste se kroz godine.
Dogovori se s njim da idete solo van/na druženja s ekipom, inzistiraj na solo aktivnostima, uživaj u nečemu čega on nije dio. Ne zato da ga isključiš iz toga, nego zato što je čovjek prije svega individua.
Vi se morate malo "udaljiti", a i ti si dio stvorene simbiotske zajednice.

Na tren imam dojam da slušam sestru, tu ste i po godinama i po priči u nekim detaljima, u nekima ne pa znam da nisi ona.
Otišla je prije par mjeseci u drugi grad živjeti i raditi s dragim i jedan od savjeta (uz mnoge druge) s moje strane njoj je bio da uživa u tome da mu bude i žena, ne samo srodna duša, najbolji prijatelj, partner i ino.
Jer sam nekako bila dojma da su postali oni koji petkom navečer pletu pletenice na kauču i mislim da to nije dugoročno dobro iako oni trenutno tako uživaju.
(Njega bih savjetovala nešto drugo, s njegove strane, ali ona je ta koja me pitala što mislim da je bitno za suživot).
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 15:11   #72
Quote:
samotnjaknamoru kaže: Pogledaj post
Ovde nitko izgleda nije primjetio dio rečenice :Njemu redovito pada.
A jesi li ti primijetio ostatak uvodnog posta?

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
bit će da joj to od pritiska da je gleda dovoljno jakim žarom
I ja bih isto rekao.

Nakon šest let očekivati istu strast kao na početku? Jer ja to zaslužujem?
Jebiga, ljudi, život nije reklama za šminku.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 15:44   #73
Sad sam pročitala ostatak teme i većina je "napala" dečka, a ja mislim da su oni suodgovorni u dinamici odnosa koju imaju.
Meni isto nije "normalno" da se ona gola nakači na njega u moru, a on ode plivati delfin, to mi je onako van svake pameti, ali ta neka strast i seksualna napetost među ljudima su dvosmjerna ulica i održavaju se stalno, pomalo.
Pa je onda ima i kad nije seksualna situacija, jer je "rezerva" na nivou.
Kad je generalna vibra da smo si prijatelji koji si pletemo pletenice petkom navečer i masiramo si stopala, onda će i seksualne situacije proći mlakije nego što bi trebale.

I pročitala sam temu koju je ex spomenula, može itekako biti da je to utjecalo i na njega, pa na koga ne bi?
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 16:16   #74
Meni bas nije jasno kakav je to divni decko (autoricin opis) koji bez problema pusta curu da ode svojima i da se ne cuju neko vrijeme.
Autorice, zar mu to zaista nije predstavljalo ama bas nikakav problem?


Edit: Nisam bas sve pazljivo procitala pa mi je mozda promakao razlog tvojeg prestanka uzimanja pilula. Jel to zbog zdravlja ili....?
__________________
Unfuck yourself

Zadnje uređivanje Nausikaja : 19.02.2017. at 16:26.
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 16:30   #75
O ljubavi i lošem seksu

Nisam sve čitala ,pa odgovaram samo na uvodni post :

Nađi zanimaciju koja će ti oduzimati vremena - radi svoj posao i imaj hobi. Ostat će ti malo vremena za njega,pa ćeš ga biti željna.

Nije problem u njemu - u tebi je.
On tebi, u tvojoj glavi ,ne pruža pristup kakav ti je potreban

Provodi manje vremena s njim razmišljajući zašto nije dominantniji ,pa kad ćeš imati manje vremena za vas - to ti neće smetati.

Pravi život ( posao i obaveze ) ne ostavlja prostora za izmišljanje problema. ( ne mislim ništa loše )

Trgni se i aktiviraj -a po mom sudu -tražiš osobu koja će ti pružiti bijeg iz stvarnosti koja ti ne odgovara ,koja će obuzeti sve tvoje misli -pa radije razmisli od čega bježiš i toga se uhvati.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:08   #76
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Nisam sve čitala ,pa odgovaram samo na uvodni post :

Nađi zanimaciju koja će ti oduzimati vremena - radi svoj posao i imaj hobi. Ostat će ti malo vremena za njega,pa ćeš ga biti željna.

Nije problem u njemu - u tebi je.
On tebi, u tvojoj glavi ,ne pruža pristup kakav ti je potreban

Provodi manje vremena s njim razmišljajući zašto nije dominantniji ,pa kad ćeš imati manje vremena za vas - to ti neće smetati.

Pravi život ( posao i obaveze ) ne ostavlja prostora za izmišljanje problema. ( ne mislim ništa loše )

Trgni se i aktiviraj -a po mom sudu -tražiš osobu koja će ti pružiti bijeg iz stvarnosti koja ti ne odgovara ,koja će obuzeti sve tvoje misli -pa radije razmisli od čega bježiš i toga se uhvati.
Ovo je zadnji post, i mozda nisi citala sve, al mi ima najvise smisla
(imam i ja slicne probleme, pa sa posebnim "zarom" citam sve ovo i trazim razloge ili rjesenje)
Najgori su mi oni sto napisu: odjebi ga, trebali bi se sevit kao zecevi jos uvijek... "ja i moj smo evo vec 550 godina skupa i sve je savrseno" Ma ajmo reci da vjerujem u te price, al ono, stavljanje soli na ranu.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:29   #77
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Meni bas nije jasno kakav je to divni decko (autoricin opis) koji bez problema pusta curu da ode svojima i da se ne cuju neko vrijeme.
Autorice, zar mu to zaista nije predstavljalo ama bas nikakav problem?


Edit: Nisam bas sve pazljivo procitala pa mi je mozda promakao razlog tvojeg prestanka uzimanja pilula. Jel to zbog zdravlja ili....?
A kako ju je mogao ne pustiti da ode?

Autorice, pogledaj si i ovo

https://www.ted.com/talks/esther_per...m_relationship

Inače, ljubav i privlačnost znaju biti zahebani ako se oslonimo isključivo na to da će jedno proizaći iz drugog. I to dugoročno. "Ako me voliš, zašto me odbijaš."
A zaboravljamo da nagoni i privlačnost nisu baš pod našim utjecajem i ne možemo si narediti da se napalimo na nešto, može se dogoditi da nekog zaista volimo, ali ne reagiramo tjelesno na njega pa se osjećamo još gore, osjećamo krivnju zbog toga jer bismo željeli. Zato mislim da ljubav i loš seks itekako mogu ići skupa.
I da je autoričina priča drukčija, mislila bih da nema smisla gurati dalje, ali mislim da kod njih ima još prostora za barem probati drukčije pa vidjeti što će biti. Iskreno mislim da bi odnos kakav su oni gradili kroz godine, "pojeo" strast i među inicijalno najstrastvenijim ljudima, možda sam u krivu.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:34   #78
Ona si je umislila da ima zlatni muf i da je dovoljno što se skine, pa bi on trebao imati svemirske erekcije. Također si je umislila da je ljubav vječna egzibicija na pramcu Titanika, jebote.

Najgore od svega jest što sve više mladih djevojaka ima takve deluzije jer su im mediji i holivud napunili glavu sranjima.

U svemu pročitanom, morat ću se složiti, iznimo, ovaj put s Honey. Njihov problem je što su relativno mladi zaglibili u fazi veze koja se inače događa znatno zrelijima i iskusnijim ljudima. Takvi ljudi imaju određeni background, iskustvo i spoznaje iz prijašnjih veza i (ne)uspjeha, te razumiju da ljubav nije vječito hvatanje leptirića po šarenoj livadi. Strast nakon nekog vremena splasne, jebiga. Deal with it.

To naravno ne znači da je više nikad neće biti i da su dulje veze metiljavljenje na kauču uz večernji Dnevnik. To samo znači da se u veze treba ulagati. Uspješna veza je lifetime project. Jako mladi ljudi to često ne shvaćaju, pa misle da je dovoljno prošetati gol i hopa-cupa. Da, tako je možda bilo u početu. Što je čudo u tome da ako si osobu već 1000 puta vidio golu, nećeš baš uvijek reagirati isto kao i prvi put? Najnormalnije ljudsko ponašanje.

Moja sugestija je da, unatoč svemu, to jednostavno prekineš. Trebaju ti vlastita iskustva i dok ih ne stekneš na svojoj koži imat ćeš svakakve gluposti u glavi. Pa kad ti se ponovo, nakon 5 godina nove veze, dogodi ista situacija, onda ćeš znati da jebiga, nije se dovoljno samo skinuti i imati svemirski seks (da, nekad će biti i tako, ali češće neće), niti da je seks baš toliko iznimno svemirski bitan (da ne ispadne da tvrdim da je apsolutno nebitan). Bit će ti važnije i neke druge stvari koje sada ni ne percipiraš.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:43   #79
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Ona si je umislila da ima zlatni muf i da je dovoljno što se skine, pa bi on trebao imati svemirske erekcije. Također si je umislila da je ljubav vječna egzibicija na pramcu Titanika, jebote.
Na ovoj temi imas bar 20 postova raznih ljudi koji indirektno tvrde da kod njih je upravo tako Pa kako onda ne imati takva ocekivanja, i nisko samopouzdanje... kad na sve to sto je ona rekla dodje neka osoba i napise "mene moj hvata nakon 20 godina braka kad kraj njega prodjem golisava"
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:47   #80
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
A kako ju je mogao ne pustiti da ode?
Ma, naravno da ne mislim da ju je trebao zatvoriti u ormar nego sam kroz text dozivjela taj njezin odlazak poprilicno flegmaticno dozivljen od njegove strane. Sto je, narafski moja projekcija, moj dojam.

Dobro je da si zazvala Perelku ovdje, no meni se cini da je problem negdje drugdje.

Recimo, zanimljivo mi je kako je autorica predstavila sebe kao dominantnu u sexu, ali brzo nakon toga se zali kako bi ona da on nju 'po muski' uzme.

Ima jos tih nekih stvari koje bi se mogle protumaciti kao da ga inferiornizira
Puno toga tu ne stima, rekla bih. Sex je samo vrh sante leda.



Nego, nije li nedavno bila vrlo, vrlo slicna tema tu? Cura je htjela experimentirat, nosila haltere, a tip ju nije fermao pet posto. Jel se sjecas?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.