Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Pogledaj rezultate ankete: Podržavate li peticiju za ukidanje reality emisija [Big Brother, Farma i sl.]
NE 46 69.70%
DA 20 30.30%
Glasovatelji: 66. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2015., 22:41   #81
Tko to hoce gledat, nek gleda. Nisam za ukidanje jer meni ne smeta, rtl i novu ionako ne gledam. realitije ne pratim, cak ni da se sprdam ili sablaznjavam nad tim.
lika daroš is offline  
Old 18.09.2015., 22:46   #82
Quote:
lika daroš kaže: Pogledaj post
Tko to hoce gledat, nek gleda. Nisam za ukidanje jer meni ne smeta, rtl i novu ionako ne gledam. realitije ne pratim, cak ni da se sprdam ili sablaznjavam nad tim.
I svaka ti čast..
Taj format te ne zanima, ne gledaš ga i to je to...
Ane ko ovi dusebrizinci
silas2012 is offline  
Old 19.09.2015., 10:10   #83
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
i što sam ja naučio iz ovog showa? ne sudi ljude po izgledu. nisu takvi, kako se na prvu ruku čine. i onaj najbolji na kraju ispadne najgori, a onaj najgori na kraju ispadne najbolji. i vjeruj mi, takav jedan show je definitivno potreban nama balkancima jer em što je zabavan, em se rješava svih predrasuda i mržnji od kojih su balkanski narodi zadojeni. i sad me smatraj da sam glup ko kurac, ali u tri dana taj me show to naučio. a ako tebi oni i dalje smetaju, dušo živimo u digitalnom dobu imaš daljinski okreni na neki drugi program i ne smaraj
za takvu kolosalnu mudrost ti je trebalo gledati sezone i sezone big brothera...
to sranje nikoga neće poglupiti, takvi se unaprijed raduju tome...
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Old 19.09.2015., 19:18   #84
Okej društvo, izjasnili se jeste, vrijeđat se nećemo, a pretakanje iz šupljeg u prazno je sasvim nepotrebno

Do neke druge ankete
Ključ.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.