Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2007., 04:50   #41
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
Cat, ni Lokasa više nema pred kamerom!
Previse je eksploatirao svoje kredite koje je postigao u kratkom vremenu. Onaj tko ga je "pokrivao" uvidio je da bi daljnjim angazmanom, poceo previse ukazivati na sebe.

Doista nemam nista protiv Lokasa. Za razliku od mnogih mislim da uopce nije los karakter, da je iskren i opcenito da je dobra osoba. Problem je samo sto je pozelio biti OMD* u previse stvari u prekratkom vremenu.

Njegov kviz i opcenito stvari prije one "humoristicke" fijasko epizode nisu bile lose. Barem ne losije od vidjenih slicnih koncepcija. Problem je sto je na trenutak pomislio da sa svojim narodnjackim gestikuliranjem, doista moze biti novi Mlakar.

Mlakar je istina, najveci ekonomista medju voditeljima ikad na ZG/HRT-u. Oli bi i preko leseva presao da ostvari svoje naume. U svakom rezimu, u svakom sustavu. Deluxe ulizica bez sumnje. Ali nitko mu nemoze osporiti finocu, ugladjenost i decentnost njegovih voditeljskih kvaliteta. Da to nemoze bas stvatko, na kratke je staze dokazao Lokas, vjerujuci natpisima i zaletavanjima da je postao novi Mlakar.

(* = OneManBand)
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 05:43   #42
i dobro, dal još uvijek hranimo Lokasa?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 13:09   #43
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
Cat, ni Lokasa više nema pred kamerom!
ne zadugo.
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 15:59   #44
Quote:
klinkovichka kaže: Pogledaj post
ne zadugo.
jel to najava ili pretpostavka?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 13:00   #45
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
jel to najava ili pretpostavka?
time will tell
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 22:27   #46
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
istina, ima čovjek ukusa.
baš to!
go đelo, go đelo
gledala sam danas dokumentarac po njegovor izboru.
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 23:26   #47
moze li se izmedu stotinjak fantasticnih, odlicnih i iznimno dobrih dokumentaraca izabrati los? a k tome je svaki opisan u festivalskom katalogu koji je opremljen svim podacima o svakom filmu.
kako bi rekao netko, i majmuna mozes dresirati da kad upre prstom u natpis BBC u spomenutom katalogu, dobit ce bananu.
đelo gat veri laki.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 01:36   #48
pa čuj, pogledaj malo dokumentarce na disoveryu. ne sjećam se kad sam zadnji put tamo vidio nekomercialni, neprenapuhan, netračeski i znanstveni dokmentarac.
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 01:48   #49
Đelo je sam opisao svoj posao u reportaži baš na HTV-u prije par mjeseci.Ukratko izjavio nešto u ovom stilu.....;
---obilazim sajmove filmova----
----sa BBC-jem ne možeš fulat,i francuzi su sve bolji---
----ponekad ne moram ići na sajmove već ponude dođe na HTV odnosno meni pa
ja onda izaberem ---

Ali što jest jest....od đela je najbolje
Jeremiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 08:48   #50
a šta je sa ostalim državama?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 14:18   #51
[QUOTE=Cat6;7057470]Potpuno se slazem s tobom. Nazalost, zato sto nasi ljudi vole jeftini populizam i podilazenje. Tako decentnost, sa nekim pravim kvalitetama pojedinog voditelja, ostaju nazalost ukrocene kvalitetom njegovog glasa skrivenim iza mikrofona post produkcije. Tko ima snimljen neki stariji kviz ili slicnu emisiju Lokasa, neka napravi sljedeci test :

> ugasite/stisajte kompletno ton.

> pronadjite sto eksplicitnije prizemniji melos i pustite paralelno sa slikom.

Lokasovom mlatarenje rukama po studiju i narodnjacka gestikulacija, poprimit ce gotovo skolski primjer psiholoske esencije vizualne imaginacije jednog sountracka (score-a) Slika i ton postaju jedno. Nekolicina ljudi se smijala kad je ovo ponovila jer su rezultati bili fascinantni

No, u zemlji gdje se takvo podilazenje publici naziva voditeljem godine, vjerovatno postaje jasnije zasto "mirnije" vizure tipa Miljenka nemaju sto raditi ispred kamera.[/QUOT

Decentnost, ugladjenost, uvažavanje, gradjanstvo i intelektualnost Saše Zalepugina, Olivera MLakara, pa i mnogih drugih za vrijeme i prije njih, nestala je REDNEX REVOLUCIJOM devedesetuh i nastavlja se...
Ista paralela su gradonačelnici Zagreba gospodin Mikić i drug Banderas.
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 23:09   #52
sopek, pokos
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 23:15   #53
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
Ne znam da je bila ta tema, ali....
tko je on?
koji mu je posao?
Kako je došao na to radno mijesto?
On odabire, a za taj je posao on odabran. Jasno?
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 03:18   #54
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
On odabire, a za taj je posao on odabran. Jasno?
tko ga je odabrao?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 07:12   #55
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
tko ga je odabrao?
Ivan Šibl.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 09:55   #56
Ma Đeli svaka čast, a i onome tko ga je odabrao da bira. Još nisam naišla na neki Đelin bezvezan/dosadan/negledljiv odabir.
ali zaboga tko je sada tu utrpao onog debila Lokasa? Ja se ponadala da je taj ne-sta-o. Krele.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 14:01   #58
Kad porastem, želim biti Đelo!
Boo Boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 03:34   #59
Đelo je vrhunski profesionalac i jebena faca. Đelo je ono sto se u modernom svijetu svjetskih televizija naziva Aqusition manager, iliti sef akvizicije.

On je tu da uvijek kupi sve najbolje. Mnogi su rekli da ce Đelo popusiti dolaskom RTLa i Nove na trziste i da nece vise (zbog jake konkurencije) moci kupovati kvalitetan strani program. Ah, kako su se zajebali.

Prvo: Đelo je jebena faca na svjetskoj sceni. Na sajmovima kao sto su MIPCOM, MEDCOM, DISCOP i slicni je Đelo vec odavno poznata faca i kod svih ima pravo prvokupa. Sto znaci, da RTLovci i NOVAteveovci mogu tek cekati da Đelo kaze ekipi s BBCa: Mi to necemo, nudite to ovim ostalim jadnicima kaj stoje u redu.

Drugo: Bez obzira na svu konkurenciju odrzao je apsolutni primat HTVa u pogledu stranog programa. I to ne samo filmova i serija USA proizvodnje, nego najkvalitetnijim dokumentarnim programom na ovim prostorima.

Đelo je car i covjek zasluzuje sve ove pohvale koje je dobio.

Na kraju krajeva, ne znam kada je ikada na forumu videno ovoliko pohvale za jednog covjeka. Mora da je dobar.
__________________
Zed`s dead, baby. Zed`s dead.
Rights is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:44   #60
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Svi smo mi Đelo!
jesmo!

ajme... svaka cast onom ko se sjetio đele... haha
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.