Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2009., 14:08   #81
Treba bi leopard uzorak majica, po mogućnosti da prekrije dupe i da je nekakva jeftinjara jer je planiram obući samo za maškare... jel sluučajno netko vidio takvo smeće negdje? lani sam je snimila u terranovi na nekoj rasprodaji, tako mi je žap što nisam 30ak kuna investirala... damn!
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 14:52   #82
veli mi frendica da negdje tamo na kvatriću ima dućan sa maskama.
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 15:14   #83
Quote:
Blake kaže: Pogledaj post
Ej...
jel neko zna di ima za kupiti rajf sa rogovima?...planiram biti vrazicak
Ima u DM-a, baš kao i krila za anđela
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 17:31   #84
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
veli mi frendica da negdje tamo na kvatriću ima dućan sa maskama.
di?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 11:05   #85
Kaj nema kod nas nikakakav dućan di bi se mogla kupiti oprava npr. franc. sobarice, zečice i tak?
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 12:29   #86
Ima u coquette,imp.galerija,al su skuupi
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 09:29   #87
Netko je pomenul kvatrić jel to
provjereno i molio bih točnu adresicu
dolazim u subotu u Zagreb

Hvala Hvala Unaprijed
tigar_c2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:17   #88
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
di?
pitam tocno frendicu pa napisemevo danas cu pa mi javite sto ima jer njoj nije usput
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:28   #89
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Ima u coquette,imp.galerija,al su skuupi
PREskupi ako planiraš kupiti samo nešto za maškare...
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:40   #90
Pogledajte i na Male oglase-moze se naci stvarcica koje su odlicne za maškare. Npr. visoke Dolly cipelice ili korzeti
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:23   #91
Ja sam poslovno surađivala s firmom FUTURA NOVA iz Rijeke, oni imaju stvarno ogroman izbor svakoraznih maski, perika i ostalih stvari koje mogu dobro doći za evente i maskiranja...
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:28   #92
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Kaj nema kod nas nikakakav dućan di bi se mogla kupiti oprava npr. franc. sobarice, zečice i tak?
Probaj u sexshopu.
Predivna krila sam ubrala na početku Jurišićeva (s Trga lijeva strana), ne znam kako se zove dućan, al ne možeš falit, u izlogu su.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 12:43   #93
Ma u sex shopu su mi bezvezne stvari, želim baš kvalitetne profi opravice. Kakve su cijene otprilike u coquette? 500kn bi mi bio vrh za takvo nešto.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 13:40   #94
zašto ne probaš naručit preko interneta? ima toliko mrak stranica sa kostimima, a ni nisu tak posebno skupi. evo jedna sam za primjer
http://www.costumesupercenter.com/
maca_i_pol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 14:18   #95
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Ma u sex shopu su mi bezvezne stvari, želim baš kvalitetne profi opravice. Kakve su cijene otprilike u coquette? 500kn bi mi bio vrh za takvo nešto.
U coquette je slicna kvaliteta ko u sexshopu,a 500 kn je mozda najjeftinija stvar
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 20:14   #96
ja cu bit krijesnica...jer mi je to nadimak pa da se uskladim...bas trazim neka zelena krila
BeaBou is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 13:28   #97
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Kaj nema kod nas nikakakav dućan di bi se mogla kupiti oprava npr. franc. sobarice, zečice i tak?
sobarice imas u turbo limacu, al ne znam koje su kvalitete
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 20:30   #98
Ove godine sam odlucio da cu biti vampir. Dakle nista too much specijalno ili domisljato. I jednostavno. Barem sam tako smatrao, da kostima vampira ima na svakom jebenom koraku. E pa nema!! Da li netko ikako zna gdje ili je netko primjetio gdje se moze nabaviti taj "jednostavan" plast za vampira (za odrasle)?
hvala hvala
decko_25_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 20:34   #99
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Kaj nema kod nas nikakakav dućan di bi se mogla kupiti oprava npr. franc. sobarice, zečice i tak?

U Nami na Kvatricu, ili na trgu u Nami imas par izbora takvih oprava (sexi vampirica, francuska sobarica..). Cijena: kojih 130 kn. Sad koliko su kvalitetne neznam, al brijem da nisu lose
decko_25_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 23:23   #100
kostima bolničarke, gusarice i sobarice ima u turbo limaču...e sad..dragi inzistira da ove godine bude supermen..jel ima netko ideju gdje bi tako nešto mogao naći..u turbo limaču ima baš pravo sa spužvama za mišiće i svim ali za dečke od 12 god u što se on sa svojih 1,90 nikako nemože uvući ako imate ideje pomažite...
sinkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.