Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2011., 09:37   #21
ALOJA recept
Recept za tumore

Sastojci:
-30 dkg aloje kaktusa (listovi biljke stare vise od 3 godine)
-1/2 kg meda sa sacem (voskom)
-30 dkg kavovine od jecma (frank divka)
-7 dcl crnog vina
-1/2 l alkohola 70% (ne onaj za ciscenje, nego pitki alkohol!!)

Postupak:

Kaktus oprati, skinuti bodlje sa listova, sijeci ga uzduzno i usitniti ga-samljeti (blender ili fleisch masina)
Samljeveni kaktus pomijesati sa medom, kavovinom, vinom i alkoholom.
Sve staviti u tamne boce i na tamno mjesto da stoji 5 dana.
Svaki dan boce promuckati da se


Uzivajte.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 09:43   #22
Jedina Aloa koja vam treba je Aloe Barbadenzis Miller, moze se nabaviti na netu ili kupiti u Italiji.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 09:29   #23
Kodermavov SIRUP

Quote:
štambilj kaže: Pogledaj post
Lijepo Vas molim kad bi mi mogli reći gdje ste nabavili identičan sirup po povoljnijoj cijeni i kako se zove.
Hvala.
Ja bih Vas također zamolio da mi rečete gdje ste nabavili identični
lijek po povoljnoj cijeni. Unaprijed Vam Hvala , Hvala

Španja
rspanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 22:00   #24
Aloe Arbsorbcens, ima u ljekarni u Crikvenici i još pokojoj ljekarni, cijena je cca 300kn , dakle 5 puta jeftinije od tog prevaranta kodermanna, a potpuno ista stvar. POTPUNO!

Znam jer jednom frajer kad nam je slao nije ni skinuo talijansku naljepnicu preko čepa...
freelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 21:52   #25
Question gde nabaviti Kodermann sirup?

Zanima me gde da nabavim Kodermann &Sohn sirup od aloe?Radila sam biopsiju grudi,jer je na UZ utvrdjena neka nepravilnost,lekar vec sumnja da nije dobro.Hvala Vam puno i odgovorite mi sto pre!Na

Quote:
daid kaže: Pogledaj post
Ako nekog zanima, mi smo naručili preparat preko Kodermanna i platili cifru veću od penzije.Ali ništa nije vrijednije od zdravlja!!! Nažalost to cijenimo tek kada obolimo!!!
Nakon toga sam doznala gdje se može nabaviti identičan(isti) taj sirup po vrlo povoljnoj cijeni koju si hvala bogu može priuštiti gotovo svatko a ne samo privilegirani.
S korištenjem sirupa 3xdnevno prije jela krvna slika nam se drastično poboljšala, a sada očekujemo i rezultate dr. pretrgaga.(markere)
inače mi smo je počeli piti svi u familiji i odlično se osječamo i krvne slike su na odlične, a prije su bile svakakve. Osim toga više nemam niti drugih zdravstvenih problema. Inače da znate ona je 200% koncentriranija od aloe vere!!!
Ako nekog zanima neka ostavi poruku u mom pretincu!!!
emilija2004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 16:24   #26
RV

Dobar dan svima

Evo ovako -- čitajući malo ovaj forum prije otprilike 10-ak dana s vezi Kodermanovog sirupa za karcinome kojeg sam imao namjere naručiti za svoju majku koja boluje od karcinoma dojke i koja je 3 puta operirana te joj je na posljetku prije tjedan dana prepisana kemoterapija u nekakvom lakšem obliku , odlučla je odbiti kemo te potražiti nekakvu alternativu.

Odlučili smo kupiti Kodermanov sirup za karcinome.
Evo kako je sve proteklo od dana kad sam ga naručio.

Nazvao sam dotičnog gospodina koji mi se javio sav nekakao u žurbi i pojasnio da on šalje 2 litre sirupa koji se pije 3 puta dnevno po jušnu žlicu te da je cijena 610 eura.
OK , rekao sam i naručio ga....naravno nije bitno kolko košta...ako me razumijete

Prošlo je odprilike 7 dana i upravo danas ujutro poštar nosi paketić.
Pitam koliko trebam platiti ...poštar kaže meni ništa...pa kome onda ??
Otvaram paket a unutra nekakva austrijska uplatnica i litra sirupa (mada mislim da je boca od 7,5 dcl), plastična.

Odlučim se nazvati dotičnog i pitati što je sad ovo....

Zovem i gospodin se javlja...

Pitam ga kako to da sam dobio 1 litru sirupa te da u uputstvima stoji da se pije jednom na dan po jedna jušna žlica ..jer mi je rečeno za dvije litre i 3 puta dnevno po 1 jušna žlica ...

Čovjek se postavio tako neljubazno i bezobrazno da sam ostao zaprepašćen...

Rekao mi je da ga optužujem za prevaru te da on nema vremena samnom časkati bez veze....i da šta ja hoču...

Ja sam ga jednostavno nazvao da mi kaže kako se na kraju taj sirup pije i koliko ga je potrebno piti , te da mi novac nije problem.

Eto dragi moji koji imate namjeru od Kodermana kupovati sirupe razmislite malo jer neznam što misliti.

Da stvar bude gora ja taj sirup nisam ni platio , a mislim da ču ga ipak vratiti poštom .
mel rovinj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 16:26   #27
pozdrav
zamolio bih vas gdje mogu nabaviti taj sirup....
Unaprijed zahvaljujem
mel rovinj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 11:44   #28
Kodermann`s

Kodermann`s sirup nije ista stvar o kojoj se piše. To su certificirani proizvodi.

Sajt http://www.kodermann.com
drago66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 15:16   #29
Quote:
daid kaže: Pogledaj post
Ako nekog zanima, mi smo naručili preparat preko Kodermanna i platili cifru veću od penzije.Ali ništa nije vrijednije od zdravlja!!! Nažalost to cijenimo tek kada obolimo!!!
Nakon toga sam doznala gdje se može nabaviti identičan(isti) taj sirup po vrlo povoljnoj cijeni koju si hvala bogu može priuštiti gotovo svatko a ne samo privilegirani.
S korištenjem sirupa 3xdnevno prije jela krvna slika nam se drastično poboljšala, a sada očekujemo i rezultate dr. pretrgaga.(markere)
inače mi smo je počeli piti svi u familiji i odlično se osječamo i krvne slike su na odlične, a prije su bile svakakve. Osim toga više nemam niti drugih zdravstvenih problema. Inače da znate ona je 200% koncentriranija od aloe vere!!!
Ako nekog zanima neka ostavi poruku u mom pretincu!!!
Mene zanima gdje mogu nabaviti taj identični sirup po povoljnoj cijeni molim vas za kontakt.
Hvala
maike is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 06:40   #30
Biljna Lljekarna Koderman

Dragi naši forumaši
Možda griješim, ali nisam nigdje ništa našao o proizvodima ljekarne Koderman iz Austrije, samo pozitivne stvari na njihovoj stranici.
Ako isključimo te diskusije, što mogu, a i ne moraju biti točne, ima li netko drugi kakvih iskustava sa njihovim proizvodima. Koliko su stvarno učinkoviti i koliko je njihova hvala istinita.
1znatizeljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 08:08   #31
Quote:
daid kaže: Pogledaj post
Ako nekog zanima, mi smo naručili preparat preko Kodermanna i platili cifru veću od penzije.Ali ništa nije vrijednije od zdravlja!!! Nažalost to cijenimo tek kada obolimo!!!
Nakon toga sam doznala gdje se može nabaviti identičan(isti) taj sirup po vrlo povoljnoj cijeni koju si hvala bogu može priuštiti gotovo svatko a ne samo privilegirani.
S korištenjem sirupa 3xdnevno prije jela krvna slika nam se drastično poboljšala, a sada očekujemo i rezultate dr. pretrgaga.(markere)
inače mi smo je počeli piti svi u familiji i odlično se osječamo i krvne slike su na odlične, a prije su bile svakakve. Osim toga više nemam niti drugih zdravstvenih problema. Inače da znate ona je 200% koncentriranija od aloe vere!!!
Ako nekog zanima neka ostavi poruku u mom pretincu!!!
Davno je bilo kada ste ovo napisali, a ne mogu Vam naći pretinac.
Ako ova poruka na neki naćin dospije do nas, molom Vas da se javite na [email protected] .
Hvala i sve lijepo u godini ovoj
Željko
kbszeljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 02:04   #32
Molim,
ukoliko mi netko može proslijediti informaciju koji je to povoljniji identičan Sirup koji spominje daid kao Kodermanov i gdje ga nabaviti?
Jer ove cifre od 600tinjak eura za 2 boce ne čini mi se drugo no prevara i bogačenje na bolesnima. Isti je kao i farmaceutski lobi.
PRALINKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 02:07   #33
daid molim proslijedite nam svima info...
PRALINKA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.