Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2013., 20:59   #81
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Ovaj... Jesi ti siguran da si shvatio koncepciju ovog game showa?
ne bi škodilo da pojasniš zašto misliš da nisam
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:04   #82
Pa ne shvaćam kakav bi ti format pitanja predložio. Mislim da ne može biti jednostavnije niti drugačije od ovoga. Tema su gradovi na K - što, da bude ponuđeno "Grad u kojem se nalazi Trg graševine" umjesto "Kutina"?
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:08   #83
meni je show baš super
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:13   #84
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Pa ne shvaćam kakav bi ti format pitanja predložio. Mislim da ne može biti jednostavnije niti drugačije od ovoga. Tema su gradovi na K - što, da bude ponuđeno "Grad u kojem se nalazi Trg graševine" umjesto "Kutina"?
sve je lijepo objašnjeno uz put. BTW ponavljanje (repriza) sutra ujutro u 9.25 h. Pa obavezno pogledajte i slušajte dobro!
Veya9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:13   #85
Quote:
mpoo kaže:
Pa ne shvaćam kakav bi ti format pitanja predložio. Mislim da ne može biti jednostavnije niti drugačije od ovoga. Tema su gradovi na K - što, da bude ponuđeno "Grad u kojem se nalazi Trg graševine" umjesto "Kutina"?

po meni bi tako postavljeno pitanje pridonijelo zanimljivosti, ovako što su nabrojali gradove/mjesta je bilo nezanimljivo, barem meni .. ne umjesto kutina, već umjesto kutjevo .. jednostavnije ne može biti, ali može biti drugačije .. da se razumijemo nisam to bubnula iz glave jer tako često postavljaju pitanja u britanskom pointlessu
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:24   #86
Da, tek sam sad vidjela da sam napisala Kutina umjesto Kutjevo, sori. I oprosti što sam mislila da si muško.

Pogledala sam nekoliko Pointless klipova na YT i nisam baš uočila to što predlažeš. Je li kod njih uvedeno naknadno ili je postojalo otpočetka? Kako to izgleda uopće? Imaš kakav video, ako ne gnjavim previše?
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:32   #87
U svakom slucaju bolje od onoga sto se prije prikazivalo u ovom terminu.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:38   #88
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
I oprosti što sam mislila da si muško.
često se događa

Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Pogledala sam nekoliko Pointless klipova na YT i nisam baš uočila to što predlažeš. Je li kod njih uvedeno naknadno ili je postojalo otpočetka? Kako to izgleda uopće? Imaš kakav video, ako ne gnjavim previše?
naknadno je uvedeno .. u 9 sezoni je sigurno prisutno, npr. .. mogući odgovori isto nije loš format, ali gradovi na k su bili preočiti
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:52   #89
Super, hvala ti što si tražila!

Pogledala sam nabrzinu, ovo sa Shakespeareovim dramama nije baš lagano. Barem meni, davno je bila srednja škola. Općenito je njihova verzija teža, a nisam baš sigurna da bih htjela da se naš kviz pretvori u onu baruštinu od Sve u 7.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:20   #90
meni je super. antonija blaće je presimpa
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:23   #91
Quote:
Flipi kaže: Pogledaj post
Imaju reprizu ujutro u 9:10
Lijepo.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:49   #92
Meni se svida
Zanimljivo, nenapadno s opustenom atmosferom,

Antonija je isto super.

Sent from my HTC
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:51   #93
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Lijepo.
Stavili su i na internet tako da se može pogledati prije reprize tko hoće .
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 10:36   #94
koncept kviza je dobar, ali loše izvedeno.
razgovori sa kandidatima na početku su ubitačno dosadni, krešo koliko god ima dobru funkciju, jednostavno je previše monoton, trebao bi se više uključivati u razgovore i nekako nabaviti smisao za humor.

ne mogu izbjeći misli, koliko god je antonija dobra kao voditeljica, da je za ovakav tip emisije ipak bolji šarić.

i da, jeli samo kod mene kvaliteta slike ajme majko? inače je na RTLu slika skroz solidna, najbolja od svih kanala iz muxa a, ali ovdje je sve mutno i boje su prenaglašene.

u britanskoj verziji par voditelja bolje funkcionira, i samim time imaju bolju verziju. kod nas bi možda čak i moglo upaliti dobacivanje, da se stvori dojam da jedno drugoga mrze.
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 17:39   #95
Quote:
Mister Stinsfire kaže: Pogledaj post
koncept kviza je dobar, ali loše izvedeno.
razgovori sa kandidatima na početku su ubitačno dosadni, krešo koliko god ima dobru funkciju, jednostavno je previše monoton, trebao bi se više uključivati u razgovore i nekako nabaviti smisao za humor.
Nenenene... Bolje da ostane kako je, jer ako se to napravi ispast će da je sav razgovor gluma, ovako mi barem izgleda da se razgovara (dovoljno mi je i monotono).
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 20:15   #96
Svaka čast curi na odgovoru za Tuvalu. :klap: I čestitke na osvojenim novcima. Meni su dobro krenuli, nije savršeno ali je prilično zabavno.

Balotelli
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 20:35   #97
Svaka čast RTL-u na ovome baš nam je ovako nešto tribalo i to u dnevnom ritmu mene ovo positilo na kolo sreće ono predstavljanje kandidata i to... Antonija mi je super jedino bi volija da je sve malo dinamičnije... Ali eto pozitivan pomak za RTL.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 21:03   #98
Dobro zamišljeno, samo da je malo dinamičnije i brže sve odrađeno. I pitanja su malo hm. čudna. Sunčev sustav...
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 21:09   #99
odgledao upravo na youtube-u prvu epizodu i ne izgleda loše, zanimljivo je za sada, samo što premalo para daju .. toliko muke i na kraju osvoje 5.500 kuna? u većini ovakvih kvizova sa hrt-a te pare se osvoje daleko lakše i brže .. kad kažem "lakše" ne mislim da su pitanja nešto teška već više mislim na taj faktor sreće koji moraš imati kroz cijelu emisiju da bi prolazio kroz krugove i osvojio tu mizeriju od nagrade..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 22:30   #100
Mogu će osvojiti i puno više . Treba biti samo što više nula da se po 500 kuna digne .
Ne znači da će svi osvajati u svakoj emisiji
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.