Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2005., 14:12   #1
Rep, punđe, pletenice, afro pletenice...

afro pletenice - JEL TKO ZNA KOLIKO TO KOŠTA I KAK SE KOSA PERE, DAL SE TVOJA KOSA ISPOD RAŠČUPA, ITD. OPĆENITO, JEL ZNA TKO?

Zadnje uređivanje Just a Girl : 03.11.2008. at 14:18.
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:13   #2
znam ja!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 22:31   #3
Aj Afro ne zajebavaj.

Nego ako su to braids na sto mislis ima ih moja susida vec dva miseca joj drze i kaze da je to najlaksa frizura sta se odrzavanja tice. I super izgleda. A koliko je platila to ne znam, to ce ti ipak netko detaljnije odgovoriti u Hr.
 
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 23:22   #4
zeno,ne zajebavam nego ih i sama cesto nosim jer je to ovde kod mene jako popularno.pa pogle si sliku na forumu-imam ih i tamo.
ja sam pro ovde na forumu kaj se braidsa tice i extenzija.samo kaj se kod mene rade malko bolje nego kod tebe i ima vise produkata da se odrzavaju duze.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 23:27   #5
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja sam pro ovde na forumu kaj se braidsa tice
pa da onda odgovoris zeni na pitanje kad se vec tako nazivas?
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 00:07   #6
Bas zato sam i napisala da se ne zajebavas nego curi odgovoris jer znam da bi ti to trebala znat.
 
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 20:35   #7
cornrows, micro braids itd

Dakle sitne pletenice tipo riblja kost po cijeloj glavi. Afro "crnacke" frizure...
Ima neko? Koliko dugo? Kako ste odrzavali, prali? Sta je bilo s kosom kad ste skinuli??
Ja planiram isplest ali ne znam dal da na crtu po sredini glave ili da na neku kosu crtu ili sve na nazad...

primjer:
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 22:51   #8
ja! imala sam svakakve -od micros do cornrows ...trajalo je oko 2 mjeseca onak super izgleda,onda treci mjesec je bilo tak tak...i onda sam morala skinuti jer je vec dosta naraslo.prala sam kosu normalno,i koristila specijalne sampone i sprejeve za braids...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 23:57   #9
super, znala sam da ces ti bit upucena
ajde daj malo detaljnije
1. kako si imala ispletene cornrows?
2. krajevi cornrowsa se ispletu u micros jel?
3. znas neki link sa puno slikica cornrowsa jer ja neznam kako bi, dal na crtu na stranu, na sredinu, na kosu crtu ili na natrag...kak si ti imala?
4. pretpostavljam da nema tih sampona i sprejeva za braids u mojoj maloj domovini pa s cim onda prat? i kad peres kako peres, jel "masiram" rukama ko kad perem normalno kosu ili ne smim tako da ne "rascufam" braids?
5. kad si ih rasplela jel bilo sve ok s kosom ili je bila ostecena?
zahvaljujem se mnogo
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 02:25   #10
Quote:
hana kaže:
super, znala sam da ces ti bit upucena
ajde daj malo detaljnije
1. kako si imala ispletene cornrows?
2. krajevi cornrowsa se ispletu u micros jel?
3. znas neki link sa puno slikica cornrowsa jer ja neznam kako bi, dal na crtu na stranu, na sredinu, na kosu crtu ili na natrag...kak si ti imala?
4. pretpostavljam da nema tih sampona i sprejeva za braids u mojoj maloj domovini pa s cim onda prat? i kad peres kako peres, jel "masiram" rukama ko kad perem normalno kosu ili ne smim tako da ne "rascufam" braids?
5. kad si ih rasplela jel bilo sve ok s kosom ili je bila ostecena?
zahvaljujem se mnogo
imala sam par stilova,pokusat cu ti naci tocno slike kaj sam imala i postati.uglavnom imala sam i corns i singles i mjesano.bas sam si razmisljala da si stavim za zagreb kad sam bila ali nekak sam se predomislila.
krajevi corna se mogu i ne moraju isplesti u micros-mislim da govoris o singles!ovisno o frizu.ja sam imala gore corn a od pola glave kao spustenu kosu u singles.i to vise volim.muski imaju samo corn's.
neznam nijedan link ovak,morala bi traziti...ako nadem posaljem ti.
da,sampona i sprejeva nema u hr za to.ovdje ima jako puno jer zivi puno crnaca a to je njihov stil
da,peres lagano...a onda opet,ja neznam dal tebi rade braids kao ovdje sa umetcima obavezno ili samo od tvoje kose???jer pravi se rade sa umetcima.oni traju i do 5 mj.kod nekih...a samo od svoje kose,ne traje ni duze od 10-15 dana.velika je razlika u cvrstini braida ako se radi sa umetcima.tako se to ovdje svuda radi i ovo na slici tvojoj je sa umetcima.naime,umetci kose se ispletu zajedno sa tvojom kosom i to je onda cvrsto,tesko da se rasplete i traje kazem ti najmanje 3 mjeseca.
kad sam rasplela,popadalo je puno kose ali nisam bila celava ni nista takvo.opcenito ispala je kosa koja bi ispala i ovako u tih tri mjeseca...nije bas bilo osteceno ali da je dobro za kosu-ne nije!unistava korjen kose.
kome stoji?pa cuj...moras biti tip za to.recimo-ako stavis na janicu,pokosicu,vannu itd... ako pak stavis na indiru,hdaghu,severinu,banficku...
ja neznam kak ti izgledas-nema to veze sa bojom koze ili kose,ali na nekome je cool na nekome ocajno.i bitno je ko ti splete i kako.meni je jednom jedna poznata od poznate napravila cudo...dosla sam doma i primila se ispletanja...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 00:20   #11
btw nasla topic stari
LINK

LINK 2

i vidim prica se o tome kome to dobro stoji a kome ne pa si sad mislim oce li to meni bit dobro hm hm
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 03:41   #12
evo sto sam ja imala
http://www.cojeco.cz/attach/image/ma...dadc987962.jpg
(to mi je ujedno i najdrazi stil)

http://www.naturalgraces.com/Images/...e%20Braids.bmp


ovo sam imala par puta,cak i sa tim nakitom kaj visi na celo...i tu sam dobila najvise komplimenata...dole su isto bili beads-ali ja sam imala zlatno krem...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 15:06   #13
ja planiram isplest samo od svoje kose jer ni ne zelim da mi traje duze od mjesec dana pa mislim da je za mjesec to ok. isplest ce mi frendica koja je ujedno i frizerka i vidjela sam da je napravila jednoj curi odlicno.
ali ja bi skroz isplela corns dakle ko sta muski imaju s tim da mi je kosa do ramena recimo sta znaci da krajevi moraju bit singles. a jedino me muci kamo s "crtom" dal na sredinu, na stranu, bez crte ili (sta mislim da ce bit najprije) kosu crtu dakle od strane prema sredini.
a posto nema sampona za to kod nas sta onda neki neutralni ili?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 18:11   #14
neznam dal ce ti trajati tako dugo.uz pranje.sampon bilo koji upotrebis,nema veze...glavno da ne runiras braids dok peres.inace,meni ravno nije lijepo ako je sve cornrowano...na stranu(ko tvoja slika)je dobro...i na kraju,da ti nebu ko stakoru,ja bi stavila beads...al jos uvjek nekuzim-do potiljka mislis kornrovati ili????do tjemena pa dole singles ko ove na alicii.zakaj ti tak ne napravi..?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 01:24   #15
pa ova slika koju sam ja stavila je corns do kud god ide glava/lubanja i onda singles dalje od ostatka kose.. i tak bi i ja...dakle zapravo da, skroz do potiljka... a ne bi do tjemena pa dalje singles jer je cura na kojoj sam ja to vidjela imala sve corns i to mi se dopalo
sta jepak sad beads? zbunjujes me afro
mene muci kamo razdjeljak i kakav jel ima neko "pravilo" prema obliku glave mozda ?!
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 01:45   #16
Quote:
hana kaže:
pa ova slika koju sam ja stavila je corns do kud god ide glava/lubanja i onda singles dalje od ostatka kose.. i tak bi i ja...dakle zapravo da, skroz do potiljka... a ne bi do tjemena pa dalje singles jer je cura na kojoj sam ja to vidjela imala sve corns i to mi se dopalo
sta jepak sad beads? zbunjujes me afro
mene muci kamo razdjeljak i kakav jel ima neko "pravilo" prema obliku glave mozda ?!
beads su ovi mali ukrasi na krajevima...pogle aliciu!
nema pravila oko razdjeljka...(u razdjeljak te ljubim...se sjecas toga? )ali za corns do potiljka moras imati jako lijepo gradenu lubanjicu...okruglu.ne ko slonova guzica odostraga.to je jedino pravilce.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 01:37   #17
ovako nekako sam ja mislila tu "kosu crtu-razdjeljak"
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 01:47   #18
i ako imas tamnu kosu,ne smijes raditi prevelike razmake izmedu corna jer je veliki kontrast-kosa i koza na glavi...na bjelkinjama.dakle gusce..ili si posuncaj tjeme!jer izgleda ocajno-kao sasivena glava nakon nezgode!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 01:50   #19
uvjek nekaj zaboravim...meni se dopada tako kao na toj slici na stranu pleteno-ili ko ona tvoja slicka gore s pocetka ali da je sve ispleteno u pletenicu dugu pa na jednu stranu...to mi je cool za ljeto jer je pravi "island look"...samo si stavis orhideju sa strane i made in waikiki!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 14:48   #20
a kakvu lubanju imam cu ocigledno saznat kad ispletem te corns...
zacudjuje me kako malo slika mogu nac na googlu... stalno mi jedne te iste nalazi
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.