Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2007., 12:34   #41
Quote:
chamonix kaže: Pogledaj post
Može mi neko reć na kojoj stanici trebam sić da dođem do rolerske staze?
A gdi je to? koja ulica?
astronom@zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 13:14   #42
Hvala svima! NAdam se da neće biti dužih čekanja i da se neće otegnuti na 2h u jednom smjeru! Hvala!
 
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 14:00   #43
imas jazbina - dubrava bus..taj je tebi najprakticniji...iako mozes presjec 'prek brda' na onaj prek bukovca.
samo ne znam na kojem si dijelu jazbine? jer znas onu veliku branu tamo? kolko si od toga - gore/dole?
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 15:21   #44
U toj ulici, između III. i IV. Jazbinskog odv.
 
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 15:54   #45
pa onda ti je najbolji taj bus jazbina dubrava - imas stanicu (tam je stajaliste, okretiste kaj vec) na samoj brani i onda se spusta dolje.. i iduce stajaliste je mislim tamo kod zrinjevac-nasada.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 21:33   #46
Mislim da se bus okrece odma kod Jaruna (na 100-200m od ulaza), dakle picis do zadnje stanice. Biciklisticko - rolerska staza vodi oko cijelog Jaruna pa ti je tak svejedno.

Uostalom, kad god sam pitao vozace di trebam sic za nekaj, bili su susretljivi i sve mi fino objasnili, slobodno pitaj
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:22   #47
thanks..taj faks je inače u kušlanovoj ulici..kolko je to vremenski s tramvajem?..
barbara:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 17:18   #48
Samo za info svima koji su mi pomogli, trebalo mi je sat i pol do tamo, a kad sam na "brani" čekala bus zamalo da me nije napao neki pitt bull! Popizdim na takve neodgovorne vlasnike, pogotovo na ovog! Neki mali iskompleksirani kepec koji si je nabavio cucka i koji izgleda kao da mu nisu sve na broju. Zadnji čas sam promijenila smjer i spasila živu glavu!
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 17:51   #49
ma da.. zao mi je..znam da tam ljudi secu pese, al nisam znala i da ima takvih kretena
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 19:54   #50
Da kreten, ovog treba drito u buksu!
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 21:50   #51
Quote:
barbara:-) kaže: Pogledaj post
thanks..taj faks je inače u kušlanovoj ulici..kolko je to vremenski s tramvajem?..
10-tak min. od Dubrave do Mašićeve tramvajem
astronom@zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 21:50   #52
chamonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 13:36   #53
ej!..a kolko ima od dubrave do pmf-a s tramvajem?..
barbara:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 17:18   #54
Quote:
barbara:-) kaže: Pogledaj post
ej!..a kolko ima od dubrave do pmf-a s tramvajem?..
Ako misliš na Bijeničkoj ulici (PMF) računaj nekih 30-45 min jer na Kaptolu moraš iči na bus no sve ti linije voze u tom pravcu osim 105
Doduše vozi ti i sa Svetica 226 ali preko Mirogoja s druge strane (nekad je ovak i brže doči zbog gužve u gradu) no pripazi gdje izlaziš
astronom@zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 20:03   #55
Red face Gdje 109 staje najbliže Vinogradskoj?

Sram me, da, no ovako stvari stoje.
Dečko preselio par ulica više Vinogradske, a jedina direktna veza s njim mi je stodevetka. Znam da vozi za Črnomerec, ali taj dio grada mi je posve nepoznat pa me zanima ima li koja dobra duša da mi objasni koja bi stanica bila najbliža Vinogradskoj i kako od stanice gore.
 
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 20:11   #56
Siđi na stanici prije skretanja u Ilicu (pitaj vozača koja je to), onda ravno naprijed do Ilice (kad vidiš tramvajsku prugu- tu si), idi tramvajem u smjeru istoka dok ne vidiš park, tu siđi i Vinogradska ti je prva ulica prema sjeveru (malo lijevo gore od stanice).

Za inače kupi kartu Zg-a
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 13:14   #57
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
Siđi na stanici prije skretanja u Ilicu (pitaj vozača koja je to), onda ravno naprijed do Ilice (kad vidiš tramvajsku prugu- tu si), idi tramvajem u smjeru istoka dok ne vidiš park, tu siđi i Vinogradska ti je prva ulica prema sjeveru (malo lijevo gore od stanice).

Za inače kupi kartu Zg-a
To je stanica nakon podvožnjaka ispod pruge, tj. prezadnja stanica na Raskršću Baruna Filipovića i Selske. Ima još kojih 100 m do Ilice od te stanice pa onda na bilo koji tram.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 16:51   #58
svi vi koji se mučite, najjednostavnije je poslati upit ZET-u, na [email protected]
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:20   #59
Kak do Medvedgrada?

Ovak ljudi, u naslovu je sve... Kak mogu doći do Medvedgrada? Jel vozi kakav bus do gore? Ak da, od kud ? Zahvaljujem na odgovoru
buci_bu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 19:25   #60
Imaš bus britanac-mihaljevac. siđeš u šestinama kod crkve i onda se prošećeš do gore
druga ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.