Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2008., 16:44   #1
Preuske traperice

Cure trebam pomoc.
Kupila sam jucer u Dieselu traperice. Ful su mi knap. Na nogama dobre, ali oko struka ih doslovce jedva zakopcam. Ja ih nebi ni uspjela zakopcati da nisam izasla iz kabine i rekla kako su mi premale, a na to dolazi prodavacica, ne taman su ti, stani ovako i zakopca ih. I ja onako sva zbunjena, a traperice san snova kupila ih. I sad gledam, pa to je totalno preusko gore, imam filing da ce puknuti gore kod gumba, a platila hlace skoro 1000kn. Sta mislite? Oce se to razvuc? Cijele su dobre, kazem fali mi samo 1cm u struku. Vecih nema tako da ih ne mogu niti zamijeniti, ali vece vec znam da bi mi bile velike jer su mi sve broj 28 velike.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:30   #2
interesantno kako te prodavačica može uvjeriti u veličinu.
razvući se hoće nešto, ali ako te trbuh boli dok ih nosiš...hmhm...to baš i nije zdravo.

u dieselu se inače prodavačice čude svakoj veličini većoj od 25, 26 .
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:43   #3
pa skini kg-dva i problem rjesen
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:53   #4
pa inače se od nošenja razvuku. al kad ih opereš opet se stisnu. da, smršavi kg-2. xD
__________________
Volim te. Ne mrzim te. Ne želim razgovarati s tobom.
° wild child ° is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:15   #5
Quote:
Collien kaže: Pogledaj post
Cure trebam pomoc.
Kupila sam jucer u Dieselu traperice. Ful su mi knap. Na nogama dobre, ali oko struka ih doslovce jedva zakopcam. Ja ih nebi ni uspjela zakopcati da nisam izasla iz kabine i rekla kako su mi premale, a na to dolazi prodavacica, ne taman su ti, stani ovako i zakopca ih. I ja onako sva zbunjena, a traperice san snova kupila ih. I sad gledam, pa to je totalno preusko gore, imam filing da ce puknuti gore kod gumba, a platila hlace skoro 1000kn. Sta mislite? Oce se to razvuc? Cijele su dobre, kazem fali mi samo 1cm u struku. Vecih nema tako da ih ne mogu niti zamijeniti, ali vece vec znam da bi mi bile velike jer su mi sve broj 28 velike.
Ako ih nisi sama mogla obuć,kaj si ih onda kupila?! Razvući će se one,ali kad ih opereš,opet isto... Moj savjet:Vrati ih,i za te novce si kupi neke druge,u Dieselu ima puno lijepih stvari...
bulletinthehead2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:40   #6
Quote:
Hannah kaže: Pogledaj post
interesantno kako te prodavačica može uvjeriti u veličinu.
razvući se hoće nešto, ali ako te trbuh boli dok ih nosiš...hmhm...to baš i nije zdravo.

u dieselu se inače prodavačice čude svakoj veličini većoj od 25, 26 .
je,e u pravu si!ako tražiš broj 30 umiru od smijeha...kao šta ova debela radi ovdje....
*katarina* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:47   #7
Quote:
bulletinthehead2 kaže: Pogledaj post
Ako ih nisi sama mogla obuć,kaj si ih onda kupila?! Razvući će se one,ali kad ih opereš,opet isto... Moj savjet:Vrati ih,i za te novce si kupi neke druge,u Dieselu ima puno lijepih stvari...
slažem se.

Da se radi o trapericama za 200-300 kuna, ok...al' ak' već daješ toliko, onda si trebala na to misliti prije.

Raširiti se hoće, ali nema šanse da ti i nakon toga budu ono, savršene. Tako da...Zašto ne zamijeniš za neke druge?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 21:17   #8
Plakala sam za tim trapericama 2 mjeseca, ali su bile 1400kn. I kad su ih snizili noćima nisam spavala od želje da ih kupim. Doslovno su ostvarenje svih želja koje imam od nekih hlača, ali da, malo sam zajebano građena. Imam malo šire bokove, a u principu sam mršava i onda mi sve nekako visi na guzici, nogama... One koje su mi ok da ih mogu bez problema zakopcat te mi tamo na onom dijelu, prijelaz guza noge stoje katastrofalno. Muku po trapericama imam vec mjesecima jer si ništa normalno ne mogu naći. A ovo je bila ljubav na prvi pogled.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 21:47   #9
znam o cemu pricas, frendica mi ima isti problem gradjom, ne brini , uradi koji cucanj u njima, i vec ce se rasirit
to jest tvoj broj, vjerujem da si uzela veci da bi ti visile
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 21:57   #10
inače mi se sve trapke razvuku nakon dan dva nošenja,a prvi dan ih jedva jedvice ležeći zakopčavam..komedija.. Ali za dieselice neznam
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:11   #11
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
znam o cemu pricas, frendica mi ima isti problem gradjom, ne brini , uradi koji cucanj u njima, i vec ce se rasirit
to jest tvoj broj, vjerujem da si uzela veci da bi ti visile
da, visile bi, u tome i jest problem. a vidjet cemo, valjda ce biti ok.

hvala
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:17   #12
naravno da ce bit, nemoj se bedirat dzaba,nisam jednom kupila trapke koje oblacim lezeci
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:28   #13
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
naravno da ce bit, nemoj se bedirat dzaba,nisam jednom kupila trapke koje oblacim lezeci
A da? Onda dobro, meni su ovo prve. Ne znam jesam li ja promijenila građu ili oni modele, ali ovo mi je bila najveća muka ikad sa trapericama. Svi živi su već dobili slom živaca samnom jer su jedne tako kao male, a broj vece fakat velike.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:42   #14
jebiga, sama si se zeznula. možda jesu traperice snova ali nisu tvoja veličina.. događa se svima, ali ja ne bi dala toliko za traperice, a pogotovo male.. niš probaj ih nositi i oprati ali sumnjam da će ti se razvući
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:46   #15
jel imaju elastina?

ja imam isto problem - meni se sve razvuku..prije sam samo u replayu kupovala i bas SVE su se ruzno razvukle
od kad kupujem u dieselu nemam problema sa time
bitno je samo da imaju elastina...onda se taman mrvicu rasire al ne izgleda ruzno..i ja sam svoje jedva zakopcala
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:47   #16
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
jebiga, sama si se zeznula. možda jesu traperice snova ali nisu tvoja veličina.. događa se svima, ali ja ne bi dala toliko za traperice, a pogotovo male.. niš probaj ih nositi i oprati ali sumnjam da će ti se razvući
Kao što napisah, ja taj problem vučem stalno. Više ne znam šta da radim. Ovo nisu jedine s kojima mi se ovo događa samo šta ih inače ne bi kupila. No morala sam jednom prerezati jer više nemam šta nositi. Kupujem traperice već pola godine i nikako da nađek neke na kojima mi odgovara veličina. Ili su velike ili su male i bok. Postala sam defektna.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:49   #17
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
jel imaju elastina?

ja imam isto problem - meni se sve razvuku..prije sam samo u replayu kupovala i bas SVE su se ruzno razvukle
od kad kupujem u dieselu nemam problema sa time
bitno je samo da imaju elastina...onda se taman mrvicu rasire al ne izgleda ruzno..i ja sam svoje jedva zakopcala
Imaju, 2%. Kao što sam rekla, na guzi i nogama stoje savršeno, samo malo na struku, tj. sa tim zakopčavanjem zezaju. Da se razumijemo, ja njih mogu zakopčati, ali dosta teško i imam filing da ih baš mučim.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:55   #18
Quote:
Collien kaže: Pogledaj post
Imaju, 2%. Kao što sam rekla, na guzi i nogama stoje savršeno, samo malo na struku, tj. sa tim zakopčavanjem zezaju. Da se razumijemo, ja njih mogu zakopčati, ali dosta teško i imam filing da ih baš mučim.
onda se uoce nemoj brinuti
razvuci ce ti se i biti ce ti taman
jel to onal skinny model sa privjescima na dupetu?
jer ako je onda ti i iz iskustva govorim
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:03   #19
Nije taj model, neki drugi je...

Samo sam jednom kupila traperice od 100% pamuka i to je bila noćna mora, nikad više. To se toliko razvuklo da sam ih doslovno gubila, bez remena nisam mogla niti pomišljati da ih nosim. Ove su s elastinom, pa pretposavljam da bi trebalo biti ok.

Hvala vam cure.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:13   #20
@Collien
Suck it up, girl..isplati se. danas sam vidio 2-3 cure u uskim hlacama, bolesno dobro, guze ispale ...pogotovo sad nakon zime i debelih carapa, hlaca i kaputa do koljena...

Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
inače mi se sve trapke razvuku nakon dan dva nošenja,a prvi dan ih jedva jedvice ležeći zakopčavam..komedija.. Ali za dieselice neznam
Jesi ti ona iz motorola reklame?
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.