Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2015., 20:53   #4961
Jel netko zna što se dogodilo s poučnom stazom na Dravi? Skinute su ploče već neko vrijeme a onaj prvi putić udesno je kao ručno blokiran od granja
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 23:35   #4962
Quote:
almko39 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno nije išla kontrola u vrijeme kada si bila tamo parkirana, jer bi Ti ostavio "kaznu" u obliku "dnevne karte" pod brisačima....
jel moguće da nije bio od skoro cijeli dan? (do nekih 14h)
ali super onda
glavno da znam da izbjegavam tu stranu haha
NevErmind79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 06:34   #4963
Quote:
_filo kaže: Pogledaj post
Jel netko zna što se dogodilo s poučnom stazom na Dravi? Skinute su ploče već neko vrijeme a onaj prvi putić udesno je kao ručno blokiran od granja
Prije par godina Grad i Županija puhali su se tablama koje su nabacali po staroj trim stazi.
"Zaboravili" su napomenuti da je trim staza postojala samo zbog nekoliko nas zanesenjaka koji smo je održavali jer nam je bio gušt trčati i biciklirati po njoj i oko nje.
Naravno, u svojoj obijesti zabranili su nam korištenje iste (još sad na starom gradskom forumu ima rasprava o tome) pa smo je onda i prestali održavati.
Kako je gradskim i županijskim političarima rekreativni sport zadnja rupa na svirali (u stvari, nije ni zadnja), staza je propala. Obrasla ju šikara. Zakrčile grane koje padaju a koje u "gradskoj park-šumi" nitko ne čisti.

Table su odnijeli vjerojatno Afromeđimurci,
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 09:05   #4964
Pozdrav ljudi nakon kaj nam je Špancir završil, evo jednog super videa da se prisjetimo kak je to izgledalo
https://www.youtube.com/watch?v=9N4EZkwV0Yg
to-sam-jaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 10:35   #4965
Ja bih sad poslikao smrdljive šatore "jutro poslije", smeće, razrovani i uništeni travnjak na Starcu, no to i tako nikome nije važno.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 23:18   #4966
MANITU - neću trošiti puno riječi, napisati ću samo da sam zadovoljna napravljenim, i cijenom čak, da je osoblje ljubazno, ali...neprofesionalnost prvenstveno počinje od "gazde". Da ne detaljiziram, jer ima toga, evo link:

http://emedjimurje.rtl.hr/sponzorira...ezanje-ploca-1

...o popustu gazda ne zna ništa. Pa ako ste htjeli iskoristiti "akciju" da znate . Iako su im cijene povoljne, ako reklamiraju popust, trebali bi ga i dati.

Citiram kako ne bi nestao članak:
Manitu interijeri po mjeri, do 31. ožujka 2016. 10% popusta na sve narudžbe namještaja po mjeri !
Zatražite svoj poklon bon prijavom na newsletter OVDJE.


Prijavila se, da ne bi mislili da nisam. Ali dakle, od popusta ništa.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 01:09   #4967
kaj se Vama otvorila?!
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 07:39   #4968
Ne bih reko.
Čitao sam da se prodaje...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 18:39   #4969
Hej, zanimaju me iskustva proslogodisnjih i pretproslogodisnjih maturantica s nabavkom haljina za maturalnu, tj. gdje ste davale sivati haljine i kak su ispale i kolko su otprilike kostale
elca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 18:41   #4970
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ne bih reko.
Čitao sam da se prodaje...
kome se prodaje?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 06:13   #4971
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
kome se prodaje?
Zasad nepoznatom kupcu.
U stvari, mislim da ni nemaju kupca.
Čitao sa oglas za prodaju.

Piše:

"... nužno potrebna adaptacija..."
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 17:55   #4972
Imate kakvih iskustava s econetom?
Onaj bežični internet
__________________
Tambourines and elephants are playing in the band.
Won't you take a ride on the flyin' spoon?
Doo, doo doo.
dr. Killpatient is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 11:42   #4973
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
MANITU - neću trošiti puno riječi, napisati ću samo da sam zadovoljna napravljenim, i cijenom čak, da je osoblje ljubazno, ali...neprofesionalnost prvenstveno počinje od "gazde". Da ne detaljiziram, jer ima toga, evo link:

http://emedjimurje.rtl.hr/sponzorira...ezanje-ploca-1

...o popustu gazda ne zna ništa. Pa ako ste htjeli iskoristiti "akciju" da znate . Iako su im cijene povoljne, ako reklamiraju popust, trebali bi ga i dati.

Citiram kako ne bi nestao članak:
Manitu interijeri po mjeri, do 31. ožujka 2016. 10% popusta na sve narudžbe namještaja po mjeri !
Zatražite svoj poklon bon prijavom na newsletter OVDJE.


Prijavila se, da ne bi mislili da nisam. Ali dakle, od popusta ništa.
hahaha, oglas o popustu a o popustu ni riječi?
ček al mislim da su takve prijevare ozbiljne, pa postoji valjda neka zaštita potrošača ili neki k..?
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 20:03   #4974
Čuj, da nisu 2x jeftiniji od "fila" () ne bi se bili samo tako izvukli od svega...a i radnika mi žao bilo. Uglavnom, ja sam pustila to tako kako je, već ću ja to iskoristiti kad bude mi zgodno, bez brige.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 13:56   #4975
Nečija papiga zalutala na Banficu, Dravska ulica, pa ako ju prepoznajete molim vas javite se/javite vlasnicima. Broj mobitela na PM.

titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 16:49   #4976
Nađen vlasnik!
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 19:18   #4977
Polumaraton Varaždin, već 21. izdanje utrke.
Treća nedjelja u rujnu, oko 10:10 sati, samo 2 km nakon starta.
Trčimo pored MUP-a, zaokrećemo za 90 stupnjeva i krećemo prema Gimnaziji.
Policajac u odori zaustavlja kolonu koja dolazi od Parka.
Jedan ponositi Varaždinac urla na policajca:
"Jebo im Bog mater, kaj moraju bejžati po gradu. Imaju kanal i Dravu pa nek tam bejžiju".
Dubinu kulture navedenog nije potrebno ni komentirati.
Tužno je da nije jedini koji tako misli.
Još je tužnije da od svih 21 km utrke samo 4 km prolazi kroz grad, a ostatak kroz kuruze, upravo zbog takvog mentaliteta.
Varaždine moj, nimalo nisi nadrastao palanku iz 19. stoljeća...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 20:51   #4978
I na osnovu toga ti prosuđuješ i donosiš generalnu sliku o svim Varaždincima? Usput još znaš i čitati misli, što misle ostali Varaždinci?

Ovime nisi rekao ništa o drugima, ali jesi jako puno o sebi.. Pun si frustracija i netrpeljivosti, olako dijeliš etikete i optužuješ druge..
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 23:01   #4979
Svečano otvorenje 45. varaždinskih baroknih večeri - ansambl Le Concert Spirituel i Herve Niquet, prijenos

Ove godine zemlja-partner Varaždinskih baroknih večeri je Republika Francuska odakle dolazi jedan od najuglednijih ansambala specijaliziranih za ranu glazbu - Le Concert Spirituel. Utemeljen 1987. godine s namjerom oživljavanja francuskog repertoara, ubrzo postaje nezaobilazna glazbena i kulturna poslastica mnogih festivala i koncertnih dvorana. Pod vodstvom uglednog dirigenta Hervea Niqueta, ujedno i utemeljitelja Le Concerta Spirituela, ansambl je postigao velike uspjehe u otkrivanju barokne glazbe francuskih, talijanskih i britanskih majstora.
U svečanom programu otvorenja 45. Varaždinskih baroknih večeri izvode djela Marc-Antoinea Charpentiera i Georga Friedricha Haendela.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 06:45   #4980
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
I na osnovu toga ti prosuđuješ i donosiš generalnu sliku o svim Varaždincima? Usput još znaš i čitati misli, što misle ostali Varaždinci?

Ovime nisi rekao ništa o drugima, ali jesi jako puno o sebi.. Pun si frustracija i netrpeljivosti, olako dijeliš etikete i optužuješ druge..
Kaže osoba koja karamarka uzdiže u nebesa...

Nemam namjeru s tobom raspravljati, osim jedne rečenice; da, znam kako misle, jer radim već više od deset godina u organizaciji utrke, i jer su nas upravo i s razloga "da ometamo promet po gradu" istjerali stazom potpuno iz grada.
Dok, u isto vrijeme, jedni Ljubljančani uživaju u atmosferi i cijelom danu bez auta kad je Ljubljanski maraton.

No, nisi ti intelektualnih kapaciteta da bi to shvatio.


Ti si svojim upisom, kao i uvijek, najviše o sebi napisao.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.