Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2008., 23:31   #21
Quote:
easy going kaže: Pogledaj post
sad, znam da ce vjerojatno vecina vas misliti da se zezam, ali vjerujte mi da se ne salim.

vec neko dulje vrijeme imam neku kvrzicu pored anusa i neko vrijeme sam cak mislio da su hemeroidi, ali mislim da sad sa sigurnoscu mogu reci kako nisu jer me u tom razdoblju niti jednom nisu zaboljeli, nema krvi, ne svrbi me nista... evo prije par minuta sam popizdio i isao gledat na ogledalo sto je to i ne mogu nikako vidjet jer sam nasao samo ono malo kozmeticko ogledalo. moja je teorija da mi se neki drek (doslovno!) zapetljao u dlake pored i tako ostao priljepljen za njih i kozu. probao sam vec s brijanjem (ziletom) tog podrucja i samo skinem neke dlake, ovo ostane. probao sam i kada sam lezao preko bokserica rukom opipati i preko njih noktima mozda povuci, ali bas je zalijepljeno za kozu, ne ide nikako dolje

mislim da vam ne moram ni objasnjavati kakve sve ovo neugodnosti moze izazvati (srecom, jos nije!), zelim se toga sto prije rijesiti, a ne znam kako! mislim, glupo mi je otici kod lijecnika s tvrdnjom da imam hemeroide, naguzit se, pa da tip vidi govno. ako netko ima iskustva ili ideje kako to maknuti, stvarno bih bio zahvalan!
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 02:06   #22
imaš možda wc školjku na stropu???
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 08:48   #23
sig govori sve


"Špansko selo"
Num_Lock is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 20:36   #24
pa uvijek mozes pokusati sa piratkom ili malom megom........thja.... za malo hrabrije je brzi gonzales,ali u to se ne diram....
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 18:35   #25
Ako OVO ne pomogne, onda stvarno nema lijeka.
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 21:27   #26
Quote:
cipal kaže: Pogledaj post
Ako OVO ne pomogne, onda stvarno nema lijeka.
IIIIISUUUUSEEEEE !!!! BRUTALA !!!!!!!!!!!!

Čovječe to je skoro pa ko sprava za mučenje....
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 22:48   #27
bolje da netko zatvori ovo jer ce se pretvorit u zajebanciju od 20 str.
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 01:22   #28
Quote:
cipal kaže: Pogledaj post
Ako OVO ne pomogne, onda stvarno nema lijeka.
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 19:50   #29
Dobro natrljaj sa benzinom, pričekaj par minuta da otpusti. Onda skini sa četkom za ogradu.
junot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 22:55   #30
Po mom stručnom mišljenju: tebi raste novi auspuh, možda i sam REMUS, ako imaš sreće...

a da odeš do veterinara, možda ti treba samo očistiti analne vrećice
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 23:09   #31
govno mu se fosiliziralo na guzovima
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 00:10   #32
Quote:
tomo kaže: Pogledaj post
govno mu se fosiliziralo na guzovima
Odi tamo i pomozi mu da to skine i povedi The dzubre, vas dva imate iskustva sa guzovima i govnima.
Groucho! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 14:20   #33
pa ti imaš van šupkovnu oplodnju, da ti se spermići nisu zapleli u šumici i sad rastu,

mislim da ćeš postati mama
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 15:01   #34
Quote:
easy going kaže: Pogledaj post
sad, znam da ce vjerojatno vecina vas misliti da se zezam, ali vjerujte mi da se ne salim.

vec neko dulje vrijeme imam neku kvrzicu pored anusa i neko vrijeme sam cak mislio da su hemeroidi, ali mislim da sad sa sigurnoscu mogu reci kako nisu jer me u tom razdoblju niti jednom nisu zaboljeli, nema krvi, ne svrbi me nista... evo prije par minuta sam popizdio i isao gledat na ogledalo sto je to i ne mogu nikako vidjet jer sam nasao samo ono malo kozmeticko ogledalo. moja je teorija da mi se neki drek (doslovno!) zapetljao u dlake pored i tako ostao priljepljen za njih i kozu. probao sam vec s brijanjem (ziletom) tog podrucja i samo skinem neke dlake, ovo ostane. probao sam i kada sam lezao preko bokserica rukom opipati i preko njih noktima mozda povuci, ali bas je zalijepljeno za kozu, ne ide nikako dolje

mislim da vam ne moram ni objasnjavati kakve sve ovo neugodnosti moze izazvati (srecom, jos nije!), zelim se toga sto prije rijesiti, a ne znam kako! mislim, glupo mi je otici kod lijecnika s tvrdnjom da imam hemeroide, naguzit se, pa da tip vidi govno. ako netko ima iskustva ili ideje kako to maknuti, stvarno bih bio zahvalan!
Možda ti je napokon počeo rast kurac, ali jebiga, s krive strane
__________________
...and codeine and goddamit, you little motherfucker
If you aint got nothin' nice to say then don't say nothin'
...
Marko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 15:18   #35
Quote:
Marko007 kaže: Pogledaj post
Možda ti je napokon počeo rast kurac, ali jebiga, s krive strane
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:43   #36
provaj stavit kovanicu od 2kn ili 5kn na to i jako jako pritisni da ti splasne...ka ono kad ti izadze hematon na laktu ili nozi kad padnes i udres pa ono ako nemas led pritisnes sa kovanicon da splasne..a posli ti stavi leda ili vec sta ti pase...ne daj se cijela nacija je uz tebe i tvoje analne kvrzice
kakha kaladze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger