Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2003., 08:50   #1
Question Jedna neobična slika

Dala je razviti negative sa izleta i dječjeg rođendana. Ispočetka je mislila da je greška u filmu, ali slika je je imala zanimljivu pozadinu, djete je veselo stiskalo novu igračku, a iza njega stajao je naopačke okrenut SAI BABA, u naranđastoj halji, sa svojom crnom čupavom kosom i sa smješkom na ruci.

Bili su kod fotografa gdje su izradili slike, fotograf kaže da je slika autentična.

Na negativu se jasno vidi naranđast oblik tijela sa tamnom mrljom koja čini kosu.

Nemaju nikakve veze sa Sai Babom, katolici su, ali tek nakon ovog događaja pomalo su počeli čitati knjige o njemu, ali i dalje ne zadržavaju
neki osobni stav o njemu.

Slika je uvećana i uramljena u maksimalnoj veličini koju tehnika dozvoljava da bi se dobila optimalna oštrina.

Ostale slike na istom filmu su normalne.

Sai-Baba na prošlom dječjem rođendanu LOL, tko će biti na ovogodišnjoj dječjoj proslavi????
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 08:58   #2
Talking

Roga Baba ?

Copernick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 09:00   #3
ko ce nit ove godine?

mozda..., errrr.., Lucifer !?


gle nemruth, pa zato se i zove Sjaji Baba...
zato jer osvjetljava i exponira filmove...
pa zar neznas da je uvedena nova tehnologija za razvijanje filmova? mozes nabaviti specijalne narandjaste lampe od 10, 45 ili 75 SB-a (Sjaji-Baba)

I ne samo to...ta lampa omogucuje instant prosvjetljenje cak i ljudima! I to pogotovo onima koji furaju neke svoje istocne filmove!

postoji i treca mogucnost...da su dali razviti film u onaj Foto-shop u Frankopanskoj...onaj kom je pun izlog Sjaji-babinih slika...oni su ti prvi ufurali tu novu tehnologiju prosvjetljenja...
Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 09:45   #4
Re: ko ce nit ove godine?

Quote:
Porto kaže:
mozda..., errrr.., Lucifer !?


gle nemruth, pa zato se i zove Sjaji Baba...
zato jer osvjetljava i exponira filmove...
pa zar neznas da je uvedena nova tehnologija za razvijanje filmova? mozes nabaviti specijalne narandjaste lampe od 10, 45 ili 75 SB-a (Sjaji-Baba)

I ne samo to...ta lampa omogucuje instant prosvjetljenje cak i ljudima! I to pogotovo onima koji furaju neke svoje istocne filmove!

postoji i treca mogucnost...da su dali razviti film u onaj Foto-shop u Frankopanskoj...onaj kom je pun izlog Sjaji-babinih slika...oni su ti prvi ufurali tu novu tehnologiju prosvjetljenja...
Nemam pojma o sjajibabama, žena je naivno dala razviti slike i gle što se je dogodilo.

Sljedeći put neka ne razvija slike, a ni kamkorder nek ne upotrebljava jer postoji opasnost od .....drugih baba.. a možda je žena mediji pa privlači sve to
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 10:01   #5
No ajde odgovori mi konkretno, di ih je dala razviti?
Jel ti znas kolko ljudi ima sick sense for humor?
Moja susjeda zadrta katolkinja je godinama dozivljavala gospu na svojem prozoru, samo zato jer smo je mi crtali...
To jebila jedna od najboljih zajebancija u kojoj sam sudjelovao...
Mozes si zamisliti njenu facu kad je ugledala, necastivog, glavom, bradom...i rogima...

hebiga, mladost ludost...
gle da ja radim u fotografskoj radnji...i da me odredjeni ljudi maltretiraju stotinama slika sa prostenja, medjugorja, raspela itd...mislis da nebi zalutao Sjaji-Baba i to ne okrenut naopacke, nego kako igra ping pong sa Isusekom.

i btw. daj ti mene molim te prosvjetli, sto bi trebalo to sad predstavljati da se nekome na fotki pojavi Sjaji-Baba i to jos sa "smjeskom na ruci", kak velis umjesto na usnama? koje su to, hebate, nedokucive zavrzlame u Logosovim planovima, a?
Znas, kaj a mozda i Logos ima sick sense for humor?
To ja tvrdim od samog pocetka....
Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 10:06   #6
Quote:
Porto kaže:
No ajde odgovori mi konkretno, di ih je dala razviti?
Jel ti znas kolko ljudi ima sick sense for humor?
Moja susjeda zadrta katolkinja je godinama dozivljavala gospu na svojem prozoru, samo zato jer smo je mi crtali...
To jebila jedna od najboljih zajebancija u kojoj sam sudjelovao...
Mozes si zamisliti njenu facu kad je ugledala, necastivog, glavom, bradom...i rogima...

hebiga, mladost ludost...
gle da ja radim u fotografskoj radnji...i da me odredjeni ljudi maltretiraju stotinama slika sa prostenja, medjugorja, raspela itd...mislis da nebi zalutao Sjaji-Baba i to ne okrenut naopacke, nego kako igra ping pong sa Isusekom.
U Rijeci.

Ne ja. Moje zajebancije su drugačije vrste.

Ljubomoran si jer nisi vidio sliku.

zapravo, koji je tvoj problem??????????????????????????????

Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 10:27   #7
Re: Jedna neobična slika

Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Na negativu se jasno vidi naranđast oblik tijela sa tamnom mrljom koja čini kosu.
No dobro, šta je uopće na toj slici? Jasna tamna mrlja koja čini kosu?

Pa nije sve naranđasto sa tamnom mrljom Sai Baba.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 10:46   #8
Lightbulb

Quote:
Na negativu se jasno vidi naranđast oblik tijela sa tamnom mrljom koja čini kosu


Ako su na negativu te boje, onda bi na fotki lik trebal imati plavu haljinu i bijelu kosu !!!!

Možda nije Saj Baba nego Gerald Gardner !!!!

Copernick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 10:59   #9
ahhh, kad smo vec kod Sjaji-baba...

sto se babi htilo, to se babi snilo....
Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 11:12   #10
Talking

Quote:
Znas, kaj a mozda i Logos ima sick sense for humor?


Copernick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 11:35   #11
  • Nemruth:
    Ne ja. Moje zajebancije su drugačije vrste.
    Ljubomoran si jer nisi vidio sliku.
    zapravo, koji je tvoj problem...


moj problem je da sam ja konstitucijski tip "covjeka-sumpora" pa moj homeopat tvrdi da bih morao imati hemeroide...
a ja ih nemam....
Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 11:46   #12
Quote:
Porto kaže:
  • Nemruth:
    Ne ja. Moje zajebancije su drugačije vrste.
    Ljubomoran si jer nisi vidio sliku.
    zapravo, koji je tvoj problem...


moj problem je da sam ja konstitucijski tip "covjeka-sumpora" pa moj homeopat tvrdi da bih morao imati hemeroide...
a ja ih nemam....

LOL, sad znam da tvoj donji postroj ne pati od hemeroidnih tegoba.............i to je nešto.

Ajde da javno sistematski prođemo tvoj sistematski pregled, može biti korisno i zabavno.
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 11:59   #13
sta, pa nisi valjda konstitucijski ko one teskoatletske brkate sestre koje navlace one gumene rukavice *SLJOMP!.., SLJOMP!... radi pregleda jel cega..???

ehehe, sestro slatka, ne dodiruj me onda, sto bi reko Isus.., spomeni me se eventualno u duhu...


bolje sliku da ti posaljem...sa Isusekom pri backand- top-spin- passing-schrot paraleli i Sjaji-Babom u s novim Yola gumama i startasicama? u desnom donjem cosku.., naglavacke...
Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 12:14   #14
Quote:
Porto kaže:
sta, pa nisi valjda konstitucijski ko one teskoatletske brkate sestre koje navlace one gumene rukavice *SLJOMP!.., SLJOMP!... radi pregleda jel cega..???

ehehe, sestro slatka, ne dodiruj me onda, sto bi reko Isus.., spomeni me se eventualno u duhu...


bolje sliku da ti posaljem...sa Isusekom pri backand- top-spin- passing-schrot paraleli i Sjaji-Babom u s novim Yola gumama i startasicama? u desnom donjem cosku.., naglavacke...
Jel sjećanja na događaje ti bude rukavice glatke
što ti brkate učinivši atletske sestre slatke

rođendan novi se sprema, negdje koncem rujna
možda će na filmu biti Portova kosa bujna

ako i nemaš kose, nek se tvoja sjaji glava
na slici glavom i bradom Porto, koja čast i slava

Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.