Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2010., 18:09   #1
The Dark Knight Rises (2012)

Evo batmanoljupci i nolanoljupci; još nas dobrih 21 mjesec dijeli od ovog filma ali do tada si možemo ovdje kratiti vrijeme.

Kao prvo, skidam kapu što se ne ide ziheraški te je Riddler otpisan.
S obzirom na listu negativaca koji su do sada otpisani ili iskorišteni, nameće se pitanje koliko će uopće faktor negativca ovdje uopće biti bitan.
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 19:22   #2
Jospeh Gordon - Lewitt treba glumiti Ridlera!
Kara Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 19:36   #3
Ni u Beginsu negativac nije imao veliku ulogu pa je film ispao odlično. Rekao bi čak i bolje od razvikanog DKa
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 20:23   #4
Meni je Dark Knight sve do dana danšnjeg najbolji film na temu super heroja ikada te svakako najbolji holivudski film u 2008. godini.
Što se tiče Batmana Begins, priznat ću mu da je to film koji se je uspio bolje od svih ostalih približiti Millerovim stripovima. Ipak, već nakon drugog geldanja ustanovil sam da mi je i dalje draži Burtonov iz '89.
Nego, da se vratimo na temu; mislim da nekako samo od sebe proizlazi kako ovaj film neće imati toliku koncentraciju na negativcima s obzirom da je ovo film, po riječima samog Nolana, koji bi trebao zaokružiti čitavu priču i zauvijek razriješiti lik Batmana; barem što se ovog Nolanovog univerzuma tiče. To se svakako neće ostvariti ako krenu rutom po kojoj bi pokušavali nadmašiti Ledgerovog Jokera. Tako da će ovo vrlo vjerojatno prije svega biti film u kojem će se mnogo više pažnje posvetiti Gordonu, Alfredu, Foxu te samome Wayneu.
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 21:12   #5
Quote:
*Raskoljnikov* kaže: Pogledaj post
To se svakako neće ostvariti ako krenu rutom po kojoj bi pokušavali nadmašiti Ledgerovog Jokera.
Kao da je to neki problem, Ledger ga je grozno odglumio da nije preminui prije premijere filma bio bi popljuvan kao i cijeli TDK film.


Nemreš radit hiper-realan film gdje glavni lik hoda okolo odjeven kao šimiš i priča kao da prdi kroz usta.


Ako da bog neki ozbiljni redatelj će se primit Batman - Beyonda kad ga krenu radit. Najbolje da bude netko poput Burtona.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 01:12   #6
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Kao da je to neki problem, Ledger ga je grozno odglumio da nije preminui prije premijere filma bio bi popljuvan kao i cijeli TDK film.


Nemreš radit hiper-realan film gdje glavni lik hoda okolo odjeven kao šimiš i priča kao da prdi kroz usta.


Ako da bog neki ozbiljni redatelj će se primit Batman - Beyonda kad ga krenu radit. Najbolje da bude netko poput Burtona.
Vidim da njeguješ status mega trolla i na ovom podforumu .

Vrati se na Nogomet, nedostaješ nam
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 01:40   #7
nadam se da će Baile uvježbat glas do tad
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 01:50   #8
Meni je Crni vitez bio previše kompliciran film i ne baš ugodan za gledati. Da vam pravo kažem pravo sam bio umoran nakon filma. U odnosu na Batman Forever koji me skroz opušta.
Chelsea_CBH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 13:58   #9
Ah ovih nogometaša, jednom je Ledger loše odglumio a drugome je DK prekompliciran. Momci, držite se lopte
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 16:17   #10
21. mjesec previše

Baš me zanima, Ledger je toliko moćan bio, jaaako teško će ga itko nadmašiti ili mu se uopće približiti, bumo vidli
Zakpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 18:15   #11


Nekoliko zanimljivih koncept/fake postera dok se treći dio trebao zvati Gotham City - ne izgledaju loše (a i ime je bilo bolje)
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 18:30   #12
Tehnički su posteri impresivni ali kreativno jako ziheraški i predvidljivi jer su uzeli formulu po kojoj su Nolan i Ledger stvorili Jokera i samo je primjenili na nazvučnija imena preostalih negativaca.
Joker je bio, što se tiče glume i načina na koji je napisan, uistinu nešto što moderan film dulje vrijeme nije imao ali on bi trebao kao takav i jedini ostati dok bi se prema ostalim protivnicima trebalo krenuti nekim drukčijim pristupom. Naposljetku, način na koji je portretiran Ras Al Ghul u izvedbi Liama Neesona, uz iznimku da je isto terorist, predstavlja čistu suprotnost Jokeru. Tako da očekujem kako će negativci u ovom filmu biti mnogo manje ekscentrični i s znatno konkretnijim motivima nego li što ih je imao Joker.
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 19:52   #13
Onaj tko kaže da Ledger nije dobro odglumil Joker, bolje da se ostavi gledanja filmova.
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 21:05   #14
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
Onaj tko kaže da Ledger nije dobro odglumil Joker, bolje da se ostavi gledanja filmova.
Tako je

To je jedna od najbolje odglumljenih uloga u filmskoj istoriji. Svaka mu cast, jos jednom.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post


Nekoliko zanimljivih koncept/fake postera dok se treći dio trebao zvati Gotham City - ne izgledaju loše (a i ime je bilo bolje)
Ma naziv/naslov filma je manje vazan, meni je to u drugom planu jer mi je bitnije da film bude dobar a kako ce se zvati manje mi je bitno.

Bas gledam ove negativce i razmisljam da ovaj treci deo nikako ne bi trebao biti zadnji jer ima toliko negativaca koji je steta ne prikazati.
Isto kao sto su oni stariji filmovi o Betmenu imali 4-5 delova tako bi i ovi novi trebali imati 4 ili 5 (bolje 5 ) delova/nastakva.
A nekako mislim da je i stvar marketinga u pitanju te zato kazu da je treci deo zadnji a da ce par godina kasnije snimiti nastavak.

-

Ja prosto ne mogu da se odlucim kojeg bi negativca najvise voleo da vidim u trecem delu pa pitanje za sve - Kojeg bi negativca najvise voleli da vidite u ovom filmu ?

Catwoman mozda, ili ona Joker girl (ne znam puno o njoj) ?

Potvrdjeno je da Pingvin nece biti kao ni onaj Ledeni sto ga je Arni glumio ranije. A steta meni je taj lik Ledeni zanimljiv i bas bi voleo da vidim kako bi on bio prikazan.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 22:10   #15
Mislim da većina negativaca koji su u odabiru nebi ležali uz Nolanovu verziju Batmana jednostavno zbog tog realizma i ozbiljnosti u franšizi za razliku od onih prijašnjih Batmana.Filmovi su snimani u takvom ozbiljnijem i realističnijem tonu da se neki negativci nebi uklapali ili bih trebalo promijeniti kao Ledgerov u odnosu na Jackova Jokera.

Slažem se sa Harperom,bilo bi zanimljivo vidjet ponovno Ledenog.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 22:48   #16
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Mislim da većina negativaca koji su u odabiru nebi ležali uz Nolanovu verziju Batmana jednostavno zbog tog realizma i ozbiljnosti u franšizi za razliku od onih prijašnjih Batmana.Filmovi su snimani u takvom ozbiljnijem i realističnijem tonu da se neki negativci nebi uklapali ili bih trebalo promijeniti kao Ledgerov u odnosu na Jackova Jokera.

Slažem se sa Harperom,bilo bi zanimljivo vidjet ponovno Ledenog.
Pa mislim da je i Joker u Nolanovoj verziji čista suprotnost od onoga što smo mogli vidjeti u prethodnim izvedbama, i napravljen je zastrašujuće realnim likom, tako da mislim da je sve moguće. Što se tiče nastavaka, dok god serijal bude popularan i izdavaču filma donosi bibe, bit će ih
Zakpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 23:47   #17
Idealan kraj za Batmana bi mi bio slično kraju u Millerovom DK, kada predsjednik SAD-a na Batmana pošalje Supermana, koji je postao samo marioneta američke vlade, te ga Superman ubije. Idealan kraj.
U Nolanovom filmu to ne bi mogao biti Superman, ali mogao bi biti netlo tko odigra takvu ulogu.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 23:52   #18
Zašto ljudi spominju da je Nolanov Batman realan?
Da u Nolanovim filmovima nema Batmana, ni ninđi, ni Scarecrowa, ni Jokera onda bi još mogli pričati o realnosti, ali s obzirom da je u filmu Batman, kakva realnost...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 10:16   #19
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Mislim da većina negativaca koji su u odabiru nebi ležali uz Nolanovu verziju Batmana jednostavno zbog tog realizma i ozbiljnosti u franšizi za razliku od onih prijašnjih Batmana.Filmovi su snimani u takvom ozbiljnijem i realističnijem tonu da se neki negativci nebi uklapali ili bih trebalo promijeniti kao Ledgerov u odnosu na Jackova Jokera.

Slažem se sa Harperom,bilo bi zanimljivo vidjet ponovno Ledenog.
ledeni?! nooo, nikako, to bi u startu bio promašaj. kako od njega napraviti uvjerljivog lika? dobro si rekao ovo za negativce, većina ih se n ebi uklopila uz nolanovog batmana, iako bih ja htio vidjeti harley quinn kako osvećuje jokera. btw oni fejk posteri su zakon.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 15:37   #20
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Zašto ljudi spominju da je Nolanov Batman realan?
Da u Nolanovim filmovima nema Batmana, ni ninđi, ni Scarecrowa, ni Jokera onda bi još mogli pričati o realnosti, ali s obzirom da je u filmu Batman, kakva realnost...
Pa mislim da je, tj. nije realan, naravno sve je to nekakva fikcija ali hoću reći, batman je običan tip koji se koristi gadgetima kakvi su danas više manje mogući, joker i scarecrow su na kraju krajevi isto tako obični ljudi, nikakvi vanzemaljci, mutantni, nadljudi sa specijalnim močima ili tako nešto, u tom smislu je batman napravljen najrealnije moguće za tako nešto, to sam htio reći, eto moje mišljenje samo naravno
Zakpu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.