Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2014., 16:43   #21
Meni su oni predivni .Inteligentni ko kaj ja znam vole lov u grupi i tu se vidi ta inteligencija i zato ih volim.
__________________
MY GENERATION IS ZERO
saint jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 16:45   #22
Quote:
AnimalLoverica kaže: Pogledaj post
Zapanjena sam njihovom zadivljujućom ljepotom i tajanstvenim karakterom te dobročudnosti koju malo ljudi vidi.Pogledajte samo u ogromne peraje,crnu boju koja na djelovima nestaje i pojavljuje se bijela,predivne oči...Vjerujte mi,shvatit ćete o čemu pričam čim pogledate ovaj video :Beautiful and Free

Ova tema je otvorena da bih vidjela ima li ovdje mojih istomišljenika koji u tim divnim životinjama vide neviđenu ljepotu.Voljela bih da zajedno raspravljamo,komentiramo,saznajemo nove informacije,dijelimo slikice i linkiće o njima.Uronimo u jedan novi svijet,svijet moskih dubina!



Prekrasne životinje, i uvijek im se iznova divim
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 19:36   #23
Proučavanjem njihovog ponašanja u zatočeništvu, zaključeno je zašto se događaju napadi na ljude. Osim zbog PETA - inog stalnog naglašavanja frustracije premalenim i skučenim prostorom (s čime se slažem i što je također točno), veću ulogu imaju njihovi nagoni, potrebe i instikti koje ljudi ne zadovoljavaju. Npr. mužjaku od 10 god rade hormoni i budući da nije zadovoljena njegova želja, tj. nagon za parenje te isto čini s čovjekom (što je također dokazano da im je to pod 'normalno' jer trenere shvaćaju kao pripadnicima svoje vrste). Oni su tijekom tog perioda međusobno agresivni te napadaju jedni druge što ne uzrokuje probleme kod njih međusobno, ali kada se nađe čovjek od 60 - 80 kg nasoram tog diva, nastaju problemi. Isto tako dolazi do njihovom 'općenja' kada 'pregovaraju' o određenim stvarima i sukobljavaju se za vlast. Mogu imati razne rane i posjekotine i kada se gubitnik osjeća ugroženo, brani svoju čast napadom na slabijeg od sebe (čovjekom). Takav napada može biti koban jer ako vas on želi ubiti, jednostavno će vas ubiti.
muffgek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 16:02   #24



__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.