Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2017., 16:47   #141
Quote:
modesty1708 kaže: Pogledaj post
Gejzam, odnosno sunčarim već 2 godine. (sviđa mi se izraz sunčarim) Sad sam na 34 min. Savjetovala bih svima da ne bježe od Sunca gledali u sunce ili ne. Sunce nije štetno. Ali svakako ne nosite naočale za sunce i ne mažite se kremama visokih faktora zaštite. Ja sam opjegavila od naočala i krema. Neke pjege su se sada povukle, neke su ostale, ali ne dobivam nove. Nisam neki duhovni tip, ne da mi se meditirati, pa čak ni opuštati. Svakako ne bježite od sunca.
Podupirem nastojanja mlade dame i svih koji tako misle, na taj način će darwinova evolucija brže doći na svoje.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 17:16   #142
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
meni više ima smisla da svaki dan kad nisi to radio oduzmeš si 10 sekunda.
Nego, jedno pitanje. Ako sungazing ljude ozdravlja i sve to, koliko dugo žive takvi ljudi? Realno izgleda da bi trebali živjeti beskonačno

Quote:
Ozge kaže: Pogledaj post
Ljudi klonite se Sungazing-a niste upoznati koje zlo cinite sebi a i drugima.Onaj ko vam je to preporucio ili vam namjerno cini da se uhvatite u taj mracni krug ili nije dovoljno upucen u isto.Gledanjem u sunce postepeno aktiviramo pinealnu zlijezdu i kad dosegnemo potrebnih 45 minuta,to je dovoljno da vas uvede u vama nepozati duhovni svijet tj.da se susretnete sa demonima.
O ovome Sungazingu i sta to zaista predstavlja imate na youtubu dosta videozapisa,ne kazem da je sve tacno ali je ovdje najbitnije upozorenje na ono sto vas slijedi ako odgledate tih 45 minuta koji su vam potrebni da stupite u kontakt sa paralelnim svijetom.Na vama je da odlucite,ali i ako zelite nastaviti barem jos malo se edukujte i razmislite koje posledice cete snositi.Sungazing vam nudi niz fizickih i mentalnih poboljsanja ali to je neuporedivo sa onim sto vas cega ako se povezete sa demonom.To je cisti satanizam.
Onda trebamo raditi kršćanski Sungazing. Svaki da po jedan "Slavaocu" više. To je nekih 10 sekundi.
Dakle dok se gleda u sunce se moli.

Da li Sungazing daje blagodati ??
Ovisi kako kome. Moj prijatelj od 65 godina ima rak crijeva i nosi kesicu. A dogurao je prije par godina na 40 minuta buljenja u sunce. I onda se razbolio.

Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Podupirem nastojanja mlade dame i svih koji tako misle, na taj način će darwinova evolucija brže doći na svoje.
Neće dobiti rak kože ako pola sata predvečer bulji u sunce. A to je dobar lijek za rahitis. Pogotovo ako se to radi ljeti u kupaćem kostimu.

A vidim da su hrvati i jako inovativni: http://www.smokvina.hr/hr/kategorije...branje-maslina

program
SunGazing i branje maslina

PROGRAM BERBE MASLINA na Korčuli, lokacija Vela Luka, sa DOMAĆOM SPIZOM.
Period 15.10.-15.01 do deset osoba sa smještajem u privatnom aranžmanu sa polupansionom u trajanju od 7 dana.

Zadnje uređivanje krena : 23.01.2017. at 17:45.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 09:56   #143
povodom Tram-povog iskaza da se trebamo osvjetljavat protiv korone

dugo nikog a ni slova gdi ste sad sungezeri dali ima tko da još gleda u sunce? i kakvi su rezultaati gledanja tak dugo?
Mirax is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 17:23   #144
Ne znam koliko je stetno UV zracenje, ali znam kad sam bio tesko bolestan da mi je direktno posmatranje Sunca nevjerojatno obnovilo energiju. Punilo mi je 'baterije' posmatranje Sunca ma koliko bilo tesko gledati u svo to bljestavilo.
auto182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2020., 00:19   #145
Ja sam shvatio da je kod Sungazinga dosta bitna vjera.

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk
volimvucu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2020., 14:11   #146
Quote:
Mirax kaže: Pogledaj post
dugo nikog a ni slova gdi ste sad sungezeri dali ima tko da još gleda u sunce? i kakvi su rezultaati gledanja tak dugo?
Ja sam završila cijeli proces gledanja u sunce 2013 godine u aprilu. Radi se o tome da gledanje u sunce utjece na pinealnu žlijezdu u mozgu tako da osoba izgleda mlađe, smirenija je, zdravija. Meni svatko daje 10 godina manje a imam 39.
Spiritualgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2020., 14:20   #147
Quote:
Ozge kaže: Pogledaj post
Ljudi klonite se Sungazing-a niste upoznati koje zlo cinite sebi a i drugima.Onaj ko vam je to preporucio ili vam namjerno cini da se uhvatite u taj mracni krug ili nije dovoljno upucen u isto.Gledanjem u sunce postepeno aktiviramo pinealnu zlijezdu i kad dosegnemo potrebnih 45 minuta,to je dovoljno da vas uvede u vama nepozati duhovni svijet tj.da se susretnete sa demonima.
O ovome Sungazingu i sta to zaista predstavlja imate na youtubu dosta videozapisa,ne kazem da je sve tacno ali je ovdje najbitnije upozorenje na ono sto vas slijedi ako odgledate tih 45 minuta koji su vam potrebni da stupite u kontakt sa paralelnim svijetom.Na vama je da odlucite,ali i ako zelite nastaviti barem jos malo se edukujte i razmislite koje posledice cete snositi.Sungazing vam nudi niz fizickih i mentalnih poboljsanja ali to je neuporedivo sa onim sto vas cega ako se povezete sa demonom.To je cisti satanizam.
Ja sam završila cijeli proces gledanja u sunce 2013 godine i nisam se povezala s nikakvim demonom!
Spiritualgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 10:59   #148
Quote:
Spiritualgirl kaže: Pogledaj post
Ja sam završila cijeli proces gledanja u sunce 2013 godine i nisam se povezala s nikakvim demonom!
Takodjer sam zavrsio proces od 45 minuta prije 6 godina i sad opet pocinjem od 15 minuta pa nadalje gledati u sunce.
Isto tako se nisam povezao sa nikakvim zlim silama.

Takve price stvaraju ljudi koji su u stvarnosti opsjednuti, opsjednuti vragom da on svuda vreba i napada covjeka, paranojidni ljudi. Meni je rekla jedna uciteljica religije, katolicke crkve, da se ona drzi te ideje da je vrag svuda i da napada na sve nacine, i da se drzi toga kao pijan plota. Zapravo nemaju poverenja u Boga i u stanju su straha.
Smion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 11:06   #149
Quote:
modesty1708 kaže: Pogledaj post
Gejzam, odnosno sunčarim već 2 godine. (sviđa mi se izraz sunčarim) Sad sam na 34 min. Savjetovala bih svima da ne bježe od Sunca gledali u sunce ili ne. Sunce nije štetno. Ali svakako ne nosite naočale za sunce i ne mažite se kremama visokih faktora zaštite. Ja sam opjegavila od naočala i krema. Neke pjege su se sada povukle, neke su ostale, ali ne dobivam nove. Nisam neki duhovni tip, ne da mi se meditirati, pa čak ni opuštati. Svakako ne bježite od sunca.
Sunce je kao sve drugo do neke mjere zdravo i do neke stetno, ali sto inace prave propagandu o stetnom suncu je samo lazna propaganda.

Suncane naocale daju signal mozgu da je oblacno vrijeme, zapravo da je sunce prekrito, potom tijelo ne proizvodi vise potrebne stvari koje stite kozu od previse sunca.
Smion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 12:25   #150
Ajde da se ukljućim i ovdje--pre nekih godinu ipo kupio sam maleni solarij DR kerna I montirao ga u radni prostor da osvjetljava cjelu površinu sobe od cc 6puta 6 metara . ujednosam i ugradio i klima uređaj a na zid acerov digitalni projektor tako dasam stvorio prividnu stvarnost--osim što se opuštam na 17 stupnjeva na ugašenom svjetlu te inernetskoj projekckciji tibetanske muzike za opštanje preko projektora-u svaki moment stvorim si sunce ad ukljućim kvarcnu almpu i mogu ti reći daje sjajan doživljaj jer dovoljno mi je da je podesim na najviše destak minuta . legnem na krevet i prepustim se sunčanju gledajući u nju.no nije cilj dami potamni kožu jer to je suludo već onaj izuetan osječaj smirenja nakon tog sanglezinga a iili kakse zove da ne ulazim. uglavnom dokazano je DA izlaganje UV ZRAKAMA IZAZIVA SINTEZU D VITAMINA A PROCES GLEDANJA U SUNCE UKLANJA OSJEČAJ DEPRESIJE , HRANI I UMIRUJE ČOVJEKA! toliko od mene pozdrav!
Ambrozio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2020., 20:42   #151
Quote:
Smion kaže: Pogledaj post
Takodjer sam zavrsio proces od 45 minuta prije 6 godina i sad opet pocinjem od 15 minuta pa nadalje gledati u sunce.

Isto tako se nisam povezao sa nikakvim zlim silama.



Takve price stvaraju ljudi koji su u stvarnosti opsjednuti, opsjednuti vragom da on svuda vreba i napada covjeka, paranojidni ljudi. Meni je rekla jedna uciteljica religije, katolicke crkve, da se ona drzi te ideje da je vrag svuda i da napada na sve nacine, i da se drzi toga kao pijan plota. Zapravo nemaju poverenja u Boga i u stanju su straha.
Svi pricate sta vam se NIJE dogodilo, mogli bi nabaciti sto vam se je dogodilo.

Jeste imali kakvih fenomena u fizickom ili duhovnom smislu?



Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk
volimvucu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2020., 14:56   #152
Zašto ja stalno osjećam glad kad zađe sunce ili je oblačno?
auto182 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.